Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
25. říj 2016

@petapal moc gratuluji! Opatruj se 🙂

raduzemlejna
25. říj 2016

@petapal jůůů krásný. já chci takyyyyy 🙂 Gratuluju !!!!! 😉

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 Tak poslušně hlásím, že už je mi líp🙂 Doma jsem se "na všechno" vy.... No a ulevilo se mi😀 tak snad už dneska nepůjdu! Takže planý poplach😀 Jen teplota byla zase těch 37,6 Jestli nemám ty střevní potíže z té zvýšené teploty...No nevím. Teď bych spala až bych brečela a ještě musím do práce🙂 To škaredé upršené počasí mě nebaví. Nic se mi nechce dělat. 😀 Tak ať nám to v práci rychle utíká 🙂

raduzemlejna
25. říj 2016

@luciikhol Jasný, to jsou tabletky. To bys měla brát. To asi bere každý. Má se to brát správně už před početím pro správný vývin plodu, zabraňuje to některým vrozeným vadám. Já to beru už od března. Mám tu Fertipronu (to jsou konkrétně takové pytlíčky co se rozpouští ve vodě) a obsahuje to mix vitamínů a v tom je i hlavně ta kyselina listová. Koukni na to na netu a něco si kup. Já jsem měla problémy se srovnáním cyklu po vysazení HA, tak jsem si koupila ještě ten Gynex kapičky na zklidnění těch mých potíží - podobně působí i ten kontryhel.

raduzemlejna
25. říj 2016

@pulguita Jee, tak to ti nezávidím. Já jdu naopak z práce, nemůžu se už dočkat. To počasí je na prdek.. Tak ať ti to utíká!!!

luciikhol
25. říj 2016

@raduzemlejna O tom kontryhelu jsem četla ale nevím, že by segra řikala, že by jí to nějak pomohlo. No zkusím si tu kyselinu listovou koupit a uvidíme, stejně musím ještě k doktorce, protože beru léky na alergii tak snad to na těhotenství nebude mít vliv. 🙂

pulguita
25. říj 2016

@raduzemlejna Ty se máš!🙂 Já mám blbou pracovní dobu 8:30-13:30 a pak 15:30-18:30 No prostě mám rozdrbaný celý den a ještě k tomu dojíždím🙂 To počasí je na prdek a já dneska taky 😀 No snad to přežijem a bude líp!🙂 Užívej volného odpoledne! 🙂

lucije11
25. říj 2016

@petapal tak tise gratuluju konecne se zadarilo. Testy schovej a pak si je zkus dat vedle sebe uvidis rozdil.

A tu listovku beru uz od prosince. Kupuju si ji v Dr.Max asi za 40 Kc.

lucije11
25. říj 2016

@luciikhol s tema lekama na alergii- me doktorka rekla ze mezi 5-12 tydnem ne nebo jen vyjimecne a pak pri potizich v poradku.a kapky a sprej muzu. Mela jsem z toho dlouho hruzu mam alergii na travy a v lete kolikrat nemuzu ani ven😂

petapal
25. říj 2016

@raduzemlejna děkuji

luciikhol
25. říj 2016

@lucije11 Já mam alergii na kočičku, kterou mam doma a nechci ji moc dávat pryč, je to muj miláček 🙂

petrysek181
25. říj 2016

@petapal no nadhera😀😀😀moc gratuluji vidis rikala sem ti to mam velkou radost i za tebe☺

petapal
25. říj 2016

@petrysek181 děkuji zlato

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita tak hlavni ze ses po...a uz je to dobre😊ja dbeska v praci blazinec nevim kam driv skocit ted sem odbehla na svacu a pak jeste tri hodky vydrzet☺az bude ctvrtek vecer tak si oddychnu☺sem zvedava jestli ovu testik zitra zesili ale fakt to vyjde az na vikend aspon budeme na to oba odpocaty 😁viděla si fotecku toho testiku trn ale byl pekny snad uz se taky dockame tady vsechny co jsme☺

petrysek181
25. říj 2016

@petapal nemas zac ☺koukej psat jak pokracujes mamino a jestli budou dvojcatka budeme tu čekat na to vsechny☺hlavne se opatruj

pulguita
25. říj 2016

@petapal Tak teď už vím, čí je ten jeden čtyřlístek co vyrašil v tom mém truhlíku a komu přinesl štěstí🙂
Kéž by to tak pokračovalo i se zbytkem snažilek, ať se na ně taky usměje štěstíčko...ještě tam je několik čtyřlístků plus tu další co vyrostou později 🙂

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 No to teda jo😀 cítím se jak bych měla o 5kilo míň😀 Teď už fičím na veterinu pro ty léky pro ušáka s pak domů, ještě že teď neprší. Tak se drž a ať ti to rychle uteče. Uvidíš že ti to na ten víkend vyjde a ještě je fajn, že v pátek máte volno, tak se můžete snažit o 106😀 Krásný testík...Kéž bysme se "nakazily"😀 Rozhodně bych to brala radši než střevní chřipku😀 Musíme myslet pozitivně a určitě se brzy dočkáme🙂

petapal
25. říj 2016

@pulguita děkuji ti za ten ctyrlistek

pulguita
25. říj 2016

@petapal není zač! Klidně ti dám další pro štěstí a ať jde vše jak po másle 🙂 Moc se opatruj! Držím ti palečky 🙂

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita to bych potřebovala taky ale ne s virozou😀ja sem dneska nejaka utahana tesim se domu jak vypnu ty si taky odpocin zítra popiseme pa pa

nikolka111111
25. říj 2016

Jsem těhotnaa?? Prosim!! Napistee

petapal
25. říj 2016

@nikolka111111 máš to zakrouzkovane na blbým miste

nikolka111111
25. říj 2016

Jaktozw na blbem

nikolka111111
25. říj 2016

@petapal jakto? A jsem?

nikolka111111
25. říj 2016

@petapal prosim napis

maqggienka
25. říj 2016

@nikolka111111 Druhá čárka, bývá kousek od té silné, tmavé, co máš na fotce.

nikolka111111
25. říj 2016

@maqggienka - a ta zakrouškovana čarka to nemuze byt?

maqggienka
25. říj 2016
maqggienka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maqggienka
25. říj 2016

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru