Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

misicka74
10. lis 2016

@petrysek181 at koukam jak koukam, tak nic nevidim...chci mit jistotu a ne bud a nebo...mozna nez pujdu spat tak zkusim jinej, koukala jsem, ze u ovu jsou dva zdarma modre...nechce se mi tomu věřit...to snazeni sem si poradne ani neuzila 😀 ze by 3 sexiky za 14 dni stacily? 😀 treba mas taky jeste brzo

sipkovarose
10. lis 2016

@misicka74 taky jsem měla takový ovu test a těhotenství to bylo zkus za 2dny těhu test😉

smileym
10. lis 2016

@misicka74 já mam 13dni zpoždění Ms a testy negativní myslím ze z toho už nic nebude . Volala jsem na gyndu a bylo by tonuz dávno vidět . Nechraneny sex já měli 25.10. A to už je hodně dlouhá doba 😃 takže čekám na MS a nebo půjdu na vyvolavacku.

misicka74
10. lis 2016

@sipkovarose doufam, ze to tak bude..byl by to super darecek pro rodinu k vanocum 🙂

misicka74
10. lis 2016

@smileym tak to me mrzi ☹ u nas z ceho by neco mohlo byt je 25.10 , 1.11 a 5.11 (ale to uz spis ne)

pulguita
10. lis 2016

@nadrinka No teda!😲 Tento týden tu máme samé komplikované případy, ale snad to všechno dobře dopadne🙂 Moc ti budu držet palce, abys byla těhotná🙂 Když ti doktor řekl, že by to bylo nejlepší řešení, tak to by bylo fajn🙂

wildcat87
10. lis 2016

@pulguita ahojky...děkuji
No my jsme si út psali...zkusila jsem přeci jen změřit minulý měsíc tu BT..jen tak orientačně. Ty hodnoty se z né nemění... pri ovu 36.3-35.4 ale spíš těch 36.6.... pak jsem přeci naměřili těch 36.8 a ta se držela...pak jestli si vzpomínám mi klesla jeden den na 36.5 a zase vylétla k 36.8...pak jsme si uz nějak nenapsali...od re doby se mi držela ta teplota 36.7-36.8.... (což je na né dost) pak jsme si uz nenapsali no a včera opět pokles na 36.5...tudíž jsem to brala jako ze teda MS prijde (většinou ten den přišla )....jenže zase nic...nic mě nebolí a dnes BT opet 36.7 tak ka už fakt nevím...cítím se skvěle. .nic nepozoruji...

wildcat87
10. lis 2016

@wildcat87 oprava.....Spis těch 36.3 🙂

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 No tak jen se tulte a jestli jsi měla druhou ovulku, tak budete mít pod stromečkem velikou nadílku 😀 Moc ti držím palce ať ti to vyjde. Kéž už by MS nedorazila a měla bys v tu sobotu měla ty // 🙂

pulguita
10. lis 2016

@misicka74 Zkus ještě počkat až na termín MS a pokud nedorazí, tak ti pak test může ukázat ty // i když někomu to trvá dýl, než se objeví 2//. Držím ti palce.🙂

pulguita
10. lis 2016

@petapal Jejda tak jestli se tam ti 2 kuliferdové perou o lepší místo, tak proto ti bude takhle nevolno🙂 Moc ti držím palce, ať to hezky zvládneš a pak dej vědět kolik jich tam je a jestli se na tebe z toho ultrazvuku hezky usmívali🙂 Kdyby byli 2 tak kdo z nich te bude zlobit, toho mi pošli 🙂 Opatruj se!

pulguita
10. lis 2016

@misicka74 Spíš než večer vydrž do rána a testuj ráno. Z první ranní moči je to nejlepší na ty t.t. Jestli to ještě prubneš, tak dej vědět co a jak. 🙂

luciikhol
10. lis 2016

@lory303 Ahoj. TO je docela zajimave 🙂 to jak pises ze i tesne před MS nebo těsne po MS je taky šance otěhotnět tak to je pravda. Ségra mi to taky říkala. JE to zajímavý ze se muže otěhotnět vlastně skoro kdykoliv ale stejne je to tak těžké. Jinak tu paní bych chtěla navštívit taky 🙂 docela by me zajímalo kdy bych mela termín ja 🙂 tak snad ti poradila dobře a povede se to a budeš mit za nedlouho 2// 🙂 určite nás informuj 🙂

misicka74
10. lis 2016

@pulguita nejradsi bych sla uz spat, at uz je rano 😀 nesnasim nejistotu..

tornadolu
10. lis 2016

Holky co když skusim ted teplotu?

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 ale ja ho na te fotce vidím 😀a urcite staci tri sexiky☺nekdy staci jeden☺

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita no ja uz sem vazne smirena s ms uz ji zitra cekam☺bricho poboliva proste to tuším zitra ti pisnu jak na tom jsem

pulguita
10. lis 2016

@lory303 No za zkoušku nic nedáš, ale ovulaci nemůžeš vypočítat podle datumu narození. 🙂 Existuje dokonce čínský a Májský kalendář, které prý podle roku a datumu narození určí pohlaví tvého dítěte (záleží na tom v kterém měsíci otěhotníš) Až budeme mít // čárky, tak to prubnem😀
Jinak ovulaci může mít každá žena jinak a jindy v cyklu. To je pravda. Ja jsem minulý měsíc měla sex 4dny před MS, protože jsem měla velikanskou chuť a po ránu jsem skoro znásilnila ospalého přítele a MS stejně přišla, tak pochybuji, že kdyby to bylo o den později 3 dny před MS, tak že by se zadařilo, protože spermijky by z jednoho dne na druhý den měly vydržet. Myslím, že bysme se měly řídit podle BT, která ukazuje ovulaci. Pokud se budeme snažit po celý měsíc, nic tím nezkazíme ba naopak..pokud je chuť tak do toho🙂 Jinak já jsem zase v metru ve zprávách tady viděla, že tento měsíc 14.11. bude dost velký úplněk, tak já jsem znamení raka a mám měsíc ve znamení 🙂Tak jsem si tak říkala, co kdyby mi to vyšlo, protože mě ovulace čeká 15.11.:-) Tak se mi líbil ten tvůj komentář, protože jsme dneska obě více či méně myslely na to stejné. No uvidíme jestli nám pomůže ten uplněk nebo něco jiného. Jsem zvědavá, jak tento měsíc dopadneme 🙂 Kéž by to vyšlo🙂

misicka74
10. lis 2016

@misicka74 ja jsem asi blazen, vidis neco po zaschnutí? ten stejny test

misicka74
10. lis 2016

@petrisek181, @pulguita neoznacila sem vas

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 ano ducha😀😀ver mi si proste tehotna💕

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 a jinak gratuluji zkus test az za dva dny carka by mela silit☺

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita tak ted vecer teplota 37 pomalu to pada k zemi😀takze co myslis bude listopad nas😀😀😀

tornadolu
10. lis 2016

Teplotu mam 37,1.no uvidíme rano 😉 MS zatím nic

kacenka0705
10. lis 2016

Ahoj holky mam takový problem treba pomuzete. záčátkem srpna jsem vysadila HA uplně po 5ti letech. normalně jsem to dostala,ale od ty doby vubec ne. DC je 64 dní. Před měsíce jsem byla u gynekologa těhotenstvý mi vyloučil a prý že vyvolávačky nedáva,že mam začít brát znovu HA nebo prostě musím počkat než se tělo srovná samo. Ale už před 3 dny jsem začla slaboulince špinit jen sem tam. Ovu test jsem si dělala a negativní. Protože od ty doby co se nedostavila ms ani pořádně nevím kdy mam mít ovu. Jinak i ty 3 dny mě bolí podbřišek jako na MS,Takový divný tlak. TT jsem si dělala ale byl negativní. 29.10. byl nechránení styk. Myslíte že jsem těhu? nebo je ještě na test brzy. Prosím o radu už jsem z toho fakt jelen.

pulguita
10. lis 2016

@wildcat87 Já vím, pamatuji si tě. 🙂 Jenže ta BT musí být z celého měsíce, podle těch tvých vyšších teplot to vypadá nadějně, ale pokud MS nepřijde, tak zkus ještě když tak těhotenský test a kdyby byl negativní, tak zajdi k lékaři na krev a hned budeš vědět na čem jsi. 14 zpoždění je dost a už by něco mělo být vidět. Pak dej vědět, jak jsi dopadla Držím ti palce 🙂

petrysek181
10. lis 2016

@kacenka0705 ahoj ja si osobně myslim ze mas rozhazene cykly po HA chtělo by to nejdriv upravit je mi divne ze te tvůj dr tak odbil mel ti dát vyvolavacku pokud je nechraneny styk tak tehu z toho muze byt vzdy ale pokud si zkusila test a ten je neg tak bych asi sla znovu k lekari aby ti srovnal cykly a ms naskocila tak jak ma

lory303
10. lis 2016

@luciikhol
@pulguita holky, nevim zda mam tomu verit nebo ne, ale probirala to se mnou pul hodky a nic zs to nechtela. Byla prijemna a rekla mi at ji pristi mesic dojdu rict jak jsem dopadla. Rikala, ze timhle pomohla moc holkam. Urcite ve svem meste mate bylinarku, tak zkuste za ni zajit. I ty kapky mi poradila. Nic mi nenutila jen rekla at vyzkousim sex 3 dny pred MS. A ja tyden pred MS uz sex nemam, protoze chut uz neni po celem mesici snazeni obden 😄😄😄tak si vzdy tyden pred MS reknu, ze to stejne uz nema cenu. Luci ptala jsem se ji i na MS v tehu a prej to nemusi znamenat nic spatneho a kup si ten Kohyndrol, podporuje udrzet plod je to bud v kapkach nebo v caji. Je protizanetlivy. Budu dale merit BT ale i sex vyzkousim pred MS

pulguita
10. lis 2016

@luciikhol @lory303 Holky to mi teda povídejte, protože minulý měsíc (aniž bych tohle věděla) jsme se snažili (protože prostě byla chuť)taky těsně po MS a nic, prostě potom ke konci cyklu MS přišla znovu🙂 Tak buď budu výjimka, co potvrzuje pravidlo, nebo nevím🙂 Tento měsíc to vlastně taky bylo hned po MS, tak uvidíme 🙂 Moc tomu ale nevěřím. Prostě záleží na tolika faktorech, že ani nevíme. My tady planujeme snažení obden a někdo se zasnaží s bídou 2x do měsíce a otěhotní aniž by chtěl a hlídal plodné dny ...ovulaci atd. Spíše to bude tou psychikou a prostě to tělo musí být v pohodě a připravené a pak se asi nechá otěhotnět🙂 Já jsem nebrala víc jak 10 let HA, cyklus pravidelně a bez bolesti a nic divného a od toho co jsme se začali snažit se mi děje věcí, že se ani nestačím divit🙂

pulguita
10. lis 2016

@misicka74 tento pocit dobře znám🙂 Vydrž! Držím ti palce ať to vyjde🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru