Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

luciikhol
11. lis 2016

@pulguita ty jsou krásný 😍 juuuu. Stejne ty mazlíčky Máme jako miminka vit ja tu svoji kočičku určite 🙂 joo uvidíme jak se bude dařit 🙂

tornadolu
11. lis 2016

@pulguita dobre počkám ještě 😉

petrysek181
12. lis 2016

@pulguita je lepsi to nevedet mozna neco bylo mozna ne clovek je pak z toho smutny proto zadny test☺jedeme dál mame jeste more casu pres sebou☺to je ale cumacek ten tvuj usak ja ti taky poslu moje miminko spi se mnou v posteli a takhle uz mame aspon sedacku☺dneska dodelavky a snad zitra odpocinu u plnyho kose pradla😁a testy schovavam do supliku a drzim se pouze teplot jak merim uz delsi dobu tak tri dny pred terminem sem vedela ze ms dojde je to nejspolehlivější metoda☺

pulguita
12. lis 2016

@petrysek181 No to máš taky pravdu. Je lepší to nevědět a jet dál. Určitě se dočkáme🙂 Ten tvůj čumáček je nádherný🙂<3 Jak si hezky hoví na gauči. Máte to krásné! Za ty nervy to stojí. Buď ráda a teď už si to budeš jen užívat🙂 Hlavně se šetři a už moc negruntuj. To prádlo je prokleté protože každý týden to je pořád dokola...ach jo mě to čeká taky.🙂 I tak přeji krásný víkend🙂

pulguita
12. lis 2016

@luciikhol Máš pravdu jsou to jako naše miminka.🙂 Kéž by se brzy zadařilo nějaké to opravdové mimi🙂

petrysek181
12. lis 2016

@pulguita tobe taky krasny vikend a odpocin si hlavno ze se ten blazonec blizi ke konci a uz bude klidněji ☺dekuju snad se nam brzy zadari nase miminka a budeme tu vsichni stastny☺pekny vikend

tornadolu
12. lis 2016

Ahojky holky tak dneska jsem namířila 37,3,a MS ještě nikde 😉

lory303
12. lis 2016

@pulguita jo mas pravdu, svicky se daji u nej v pokoji taky a hned v nedeli to mam v planu. Koupila jsem si nove sexy pradylko 😄tak to bude takove pekne zpestreni 😊. Jj.pochopila jsem, ze mas kratsi plodne dny a melo by se snazit obden nebo obdva. Jako ja jsem tento mesic uplne v haji se snazenim. Podle aplikacky mi vychazi ovu na 20.teho a to je muj v italii a podle bylinarky to vychazi 26.11.a to je taky muj pryc 😩 takze tento mesic s tim spise nepocitam 😧 ale uz to beru trosku z rezervou. Kdyz se nepodari ani listopad, tak pokracujem daaaal.jinak ja tento mesic nebudu spolehat ani na dny podle aplikacky ani na dny podle bylinarky, protoze mi to stejne nevychazi. Proste to budeme delat obden a uvidim. V utery jdu na gyndu at me prohledne, zda nemam nejakou cystu, protoze v lete jsem mela dve a od minuleho mesice me picha v podbrisku. Myslela jsem ze je to tehu nez dorazila MS, ale stale me tam picha. Tak se necham pro jistotu prohlednout, abych kdyby nahodou tam byla cysta at to muzu lecit(doufam, ale ze bude vse ok)

pulguita
12. lis 2016

@petrysek181 No právě ten největší frmol už je za vámi, teď už to bude pohoda. Uvidíš🙂 A to je taky důležité. Já jsem se nakonec probudila až teď, tak se taky budu snažit odpočívat🙂 Hlavně že je víkend a nemusíme do práce🙂

pulguita
12. lis 2016

@tornadolu Ahojky a měříš každé ráno ve stejnou dobu? Dnes ti celkem stoupla. Já měřím přes týden každý den tak kolem 6:50, jen v pátek kdy vstávám dřív v 6:25. Jinak o víkendu si taky řídím budík na 6:50 změřím teplotu, zapíšu a spím dál🙂

pulguita
12. lis 2016

@lory303 Tak to je super. To prádýlko funguje taky 🙂 Pak se člověk cítí jinak...víc sexy a jde to samo🙂 Ta aplikace je celkem dobrá, ale nedělej si hlavu, protože klidně nakonec můžeš mít ovulaci jinak ...Kdy se tělu zachce. Podle teploty to poznáš...hlavně měř, ať se nestane jak minulý měsíc, že pár dnů chybělo.🙂 Tak si vem dovolenou a jeď s ním do itálie🙂 Však jo, musí se to brát s klidem, třeba pak otěhotníš v prosinci a máš krásný narozeninový a vánoční dáreček🙂 Já bych taky měla jít na gyndu. Čeká mě prohlídka v prosinci s vůbec se mi nechce. Měla bych tam zavolat a objednat se. Tak snad ti řeknou, že jsi v pořádku. Taky jsem si myslela, jestli nemám cystu, kvůli toho jak mě tak divně bolelo břicho ten minulý měsíc. No uvidíme, co bude, nechci se znervózňovat. Aspoň pak budeš po prohlídce klidnější🙂

tornadolu
12. lis 2016

@pulguita jj každý den v 6h rano vtdy se probudím znerim a jdu zas spát 😉

smileym
12. lis 2016

Tak já to holky po 16dnech spozdeni dostala před třema dnema jsem mela na mamatestu ducha ale dneska už nic. Tak si teď to miminko naplanuji na jindy.

pulguita
12. lis 2016

@tornadolu Tak to je dobře🙂

pulguita
12. lis 2016

@smileym Jejda to je mi líto, ale zas to ber tak, že je dobré to že přišla MS sama. Příště to povede a určitě bude vše jak má a udrží se až dokonce🙂 Opatruj se! Držím ti palečky🙂

petrysek181
12. lis 2016

@pulguita přesně ja jeste vytru podlahy a prasknu sebou na pohovku a uz nic nedelam 😀pritel vecer odjizdi do práce tak si uzijeme chvilku bez sebe☺taky je to k necemu dobre aspon jsme si vzácnější a tesime se na sebe☺uz mam v obyvaku tak trochu vanoce😁😁nemela sem co dat na poličky a stul ta na tychlo sem delala vanocbi výzdobu 😀vzdyt advent je skoro za dvermi☺

tornadolu
12. lis 2016

@pulguita MS zatím ještě nic mam choutky tesnout ale ještě počkám 😉

tornadolu
12. lis 2016

Mi jsme s přítelem uklidili zahradu, připravili na zimu byla to fuška ale uz to máme udělaný 😉 Ted dělám jednohubky dáme si malinko vinka a koukneme na nějaký filmek 😉

pulguita
12. lis 2016

@petrysek181 No my jsme dneska dělali velký nákup a byli jsme dost dlouho pryč, dokonce jsme i poobědvali ať se s tím doma nemusíme zdržovat. Dneska jsem jen pouštěla pračky. Zítra se pustím do úklidu, dnes už se mi nic nechce dělat. A na jak dlouho jezdí tvůj přítel pryč? Na týden? No je to blbé, ale zase máš pravdu víc se pak na sebe těšíte🙂 A přes týden máš na sebe víc času🙂 Ty seš dobrá! Už začínáš s vánoční výzdobou a mě ještě čeká ten velký úklid, do kterého jsem se ještě nepustila .Budu lítat na poslední chvíli už se vidím🙂 Dneska jsem koupila vánoční přání, tak snad se dokopu k tomu abych je napsala a poslala včas. Jsem na tohle hrozná🙂

pulguita
12. lis 2016

@tornadolu Tak jestli vydržíš, zkus ještě s testováním počkat. Jeee to máte príma plán...Taky bych si dala jednohubky mňam!! :-P

tornadolu
12. lis 2016

@pulguita jo jo vydržím udali jsme si svěrák s jednohubkami a mňamka 😉

tornadolu
12. lis 2016

@pulguita ja jsem si dala jen malinko svařáku jelikož me pálí žáha

petrysek181
12. lis 2016

@pulguita ja nemam taky nijak hotovo kdyby jsme to nepredelavali tak nemam nic😀clovek na to musí mit naladu vid☺pritel dela sest dnu a pak je sest dnu doma tak si od sebe odpocineme ikdyz ted uz se mi vrati ve ctvrtek vecer protože jsme si prodlouzili vikend tady bude svátek a v pátek dovcu vyrazime nekam na nakupy☺ja si vyndala prkno a koukam na nej dneska to fakt uz nedam a zitra je taky den ☺neboj na uklid mas jeste casu dost☺tak pekny zbytek vikendu

tornadolu
12. lis 2016

@pulguita dneska mě řekl přítel lásko nejsi těhotná a ja mela plnou pusu jednohubek a zakuckala jsem se 😉 dojedla jsem to a říkám proč myslíš?a on no hen tak ze mi to sluší poslední dobou a ze mě miluje ja jsem byla v šoku a řekla jsem mu miláčku těhotná nevím jesli jsem nic na sobě zatím nepociťuji test jde si ještě nedělala přišel za mnou do kuchyně chytl za bříško a rika lásko byl bych rád 😘 miluji tě

lory303
13. lis 2016

Ahoj holky, potrebuji poradit pokud jste se s tim nejaka setkala. 9.11.mi po 7 dnech skoncila MS a 10.11.rano jsem zaznamenala na wc papiru svetle ruzovou krev, nebrala jsem to v potaz, protoze jsem si rikala, ze je to asi jeste konec MS (sice to byl 8 den, coz jsem nikdy nemela) ale co me zarazilo nejvice bylo,ze jsem sla prave ted na wc a zase jsem mela na papiru po curani svetle cervenou krev(4 den po MS). Jsem z toho trosku nervozni. Stalo se to nektere z vas?

petrysek181
13. lis 2016

@lory303 ahoj tohle se mi nestalo ja krvacela v polovine cyklu ale po ms ne mozna bude lepsi skocit si k dr na vysetreni at vis ze si v poradku

pulguita
13. lis 2016

@tornadolu Tak to je od něj hezké🙂 Kéž by se vám to povedlo! Držím palečky🙂 Pokud to nevyjde tento měsíc, ať se brzy zadaří🙂 Nakonec otěhotníme, uvidíš🙂

pulguita
13. lis 2016

@petrysek181 No na ten velký úklid musím mít náladu a čas a ten mi chybí. Ten víkend vždycky v tak uteče, že jsem ráda když vyperu, trochu uklidím, něco uvařím a víkend v čudu. Taky si chci trochu odpočinout, protože jsem po tom týdnu vždycky unavená. Je to máte fajn, že máte volno. Tady už nic až do začátku prosince. Taky přeji pěkný zbytek víkendu🙂

pulguita
13. lis 2016

@lory303 Ahojky, jestli půjdeš k lékaři, tak mu to pro ji u řekni. Já jsem tento měsíc měla hodně slabou MS (moje trvá 5 dn) Vlastně jsem špinila jen 3,4,a 5 den ale skoro nic jen prostě malinko špinavá intimka ale jinak čistý papír po utření. V pondělí večer připravil přítel ty svíčky a tím že už jsem prostě ani nešpinila a nic, tak jsme se snažili, ale další den ráno jak jsem šla na záchod čurat, tak že mě vyteklo (kromě spermijek) jakoby krev, tak jsem se taky lekla, protože tím že jsem jenom špinila, tak jsem to nečekala. Ale prostě po osprchování a pak po celý den nic. Tak nevím co to bylo. Ale byl to takový shluk krve. Já normálně používám tampony, tak jsem si myslela, jestli to tam někde uvnitř nebylo schované a po tom styku se to rozhýbali a vyteklo. Nic mě nebolí. A pak nevím jestli jsem třeba ještě ve středu taky měla jakoby trošku špiněni na intimce, ale skoro nic jen málo. Ale zatím si z toho nedělám hlavu, protože ta moje MS tento měsíc normální nebyla🙂 Řekni to pak lékaři, ať víš co a jak a taky pro tvůj klid.🙂

petrysek181
13. lis 2016

@pulguita ja rano vyzehlila a ted se valime s pejskem na gauci a nebudeme uz delat nic 😀venku je slunecno to vypada večer na mraz ja se na vanove tesim mozna nebudu tak myslet na miminko a treba se zadari kdyz to vypustim z hlavy kez by se to povedlo do konce roku nam vsem to by byl nejkrásnější vanocni darek🎄🎄🎁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru