Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
23. lis 2016

@pulguita tak uz sem doma na rodicak sem ani nesla od rana mam aai problem s mocakem objevila sem trochu krve pri curani ale ted uz dobre akorat citim porad bricho myslela sem si ze sem zacala spinit ale ma to jiny původ koupila sem cajik na urologicke problemy a budu se nalivat v zivote sem to nemela tak nevim zitra by jeste mela klesnout teplota a mela by byt ovulka tak snad to stihneme a zvládneme pojistit ted jdu chvili odpocivat protože sem porad hotova hlavni je ze ty se citis dobře a nic ti neni😊

raduzemlejna
23. lis 2016

@luss1994 V pohodě, to víš, že ti to přejem 🙂 Ať už je to jak chce.. prostě se ti zrovna třeba zadařilo.. Je mi divný, že by HA nezafungovala. A nevynechala jsi nebo třeba nepila alkohol či nebyla nemocná?? To myslím, že v příbalovým letáku tohle všechno může snižovat právě tu ochranu..

luss1994
23. lis 2016

@raduzemlejna neee tak me nejde o to jestli nekdo preje 🙂...me slo jen o to zda to tam vidi i jini a že mi jenom nehrabe :D...ono jako žadna ha neni 100% :/...a nevynechala sem zadnou, ani sem nezvracela, nemela prujem nic. Nevim kde se stala chyba, ale ted odpoledne sem si taky delala test a opet tam byl duch a vcera na tom samem testu ani tuk

astyna
23. lis 2016

A nemas spis cysty,ktere by to vyvolali? Ja mela brzo pozitivni a umocnily to cysty,tak byly dalnice jak blazen a pritom hcg nizke.

luss1994
23. lis 2016

@astyna nene nemam, pred mesicem a neco sem byla na gyn a vse v poradku. Ja na cysty netrpim

pulguita
23. lis 2016

@petrysek181 Bulat rodičák, no teda!😀 Mladej ti musí napsat omluvenku🙂
Ta krev to bude infekce a měla bys jít k doktorovi, ať ti dají antibiotika. Já jsem to měla na jaře taky poprvé a lekla jsem se. Pokud jdeš čurat a po vyčůrání se ti chce znova ale nic neteče, tak to je ono. Mi dali antibiotika 1tabletku jeden den a druhou další. Neboj, to bude v pohodě. Děj vědět jestli se to lepší.
Jinak má ranní teplota se drží, ale ještě má týden čas na to aby spadla, tak jsem v klidu. Cítím jak vřu a odpoledne mívám zvýšenou teplotu , ale po minulém měsíci už vím, že to nic neznamená, tak se řídím jen tou ranní. Tento měsíc i přes tu zvýšenou odpolední teplotu mi není tak špatně jako minulý měsíc a nemám pocit jako by na mě něco lezlo, tak jsem ráda🙂 Kéž by to tak pokračovalo🙂 No uvidíme jak to půjde a tobě držím palce ať snažení zvládnete načas🙂

petrysek181
23. lis 2016

@pulguita uz je to dobré je me to rano vystrasilo ale pak uz nic piju brusinkovy čaj a i břicho prestalo bolet😀je at se u tebe teplota drzi a drzi a drzi😁 hlavni je ze je ti dobře ☺tak ja se snad zitra dockam poklesu a bude ovulka dbeska me i pobolivali vajecniky tak snad odpo sem spala dve hodiny a docela mi to pomohlo rodicak nevadi půjdu priste ma elektr.zakovskou tak mam přehled 😀pekny vecer a uz se nam blíží konec týdne a první advent leri to jako voda

vanea
23. lis 2016

holky tak já asi nic, měla bych to dostat každým dnem, dneska světle růžový výtok a na testu kulové:/ tak čekám kdy potvora červená dorazí, ať už nemusím přemýšlet a mám aspoň jistotu:X 12DPO

petrysek181
23. lis 2016

@vanea to ještě nemusi nic znamenat mohlo to byt zavrtavani fazolky☺zkus testik za dva dny kdyz ms neprijde☺

vanea
23. lis 2016

@petrysek181 myslíš že takhle pozdě po ovu by se vrtal? no jako..dokud červená nepřijde, tak šance je, ale moc s tím radši nepočítám🙂

pulguita
23. lis 2016

@petrysek181 Jo, to je pravda...v lékárně prodávají taky různé léky s brusinkama na tohle. No hlavně, že je ti líp🙂 Je to nepříjemné hlavně kvůli toho jak se tak chce pořád čurat. No hlavně, že sis po té cestě trochu odpočinula. Tak zkus dělat ovulační testy, když teď máš pořád tu teplotu nahoře, třeba ti to ukážou a hned budeš vědět🙂 Já jsem na sebe zvědavá, ale jsem smířená s tím, že z toho asi nic nebude, no uvidíme🙂
Ty brďo...elektr. žákovská? To jsou vymoženosti🙂 To teda čučím. Stejně ty papírové byly nejlepší🙂
No to máš pravdu...za měsíc vánoce...jak to všechno utíká. Já mám dnes výročí 3měsíce měření BT😀
Pěkný večer a at nám ten týden rychle uběhne.🙂

pulguita
23. lis 2016

@vanea Někomu se můžou objevit // později. A někdo špiní i na začátku těhotenství. Chce to čas. Jestli se ti MS nerozjede, tak to vypadá nadějně🙂

petrysek181
23. lis 2016

@vanea rozmezí je 5-12 dni takže určitě drzom palce at ms nedorazi☺

petrysek181
24. lis 2016

@pulguita dobre ranko vse nejlepsi k výročí BT😀tak me dneska teplota stoupla na 37 tak to vypada že ovulka byla vcera☺takze ted uz jen cekat na vysledek☺pritel dneska odjizdi opet do prace na sest dni tak vic pro to udelat nemuzeme☺uz se tesim jen jak pujdu zitra z prace a bude vikend😆a mi si odpocinem tenhle tyden byl pekny blazinec at nam to v praci rychle uteče ☺

astyna
24. lis 2016

Tak u ne spineni ustalo,vcera par kapek jasne krve a konec,dnes ani tuk,vypada to nadejne 🙂 dostat to mam dnes nebo zitra.

svobodka14
24. lis 2016

@astyna Juu super! Tak v pondělí testovat🙂

luciikhol
24. lis 2016

@astyna Dobré ráno, tak to je nadějné 🙂 držím palce ať se zadaří 🙂

pulguita
24. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 🙂 Moc děkuji k blahopřání🙂 Tak to je super, že jste to tak hezky stihli a ovulku vychytali🙂 Takže teď už nezbývá nic jiného než čekat🙂 Vítej do klubu!😀 Já už se taky těším na víkend, tak snad to dneska rychle uteče a už jenom zítra a trochu odpočinku...už se těším🙂 Přeju pěkný den!🙂

pulguita
24. lis 2016

@astyna Tak to je super!🙂 Vypadá to nadějně. Moc ti držím palce ať máš // Pak dej vědět🙂

astyna
24. lis 2016

Diky holky 🙂 Muz chce taky nechat test az na pristi tyden nebo pozdeji. 2 mesice zpet jsem mela tyden zpozdeni a pak hroznou menzes,tak radsi nebudeme spechat. Ale klaplo by to podobne jako u syna,citim se podobne....ale sugesce je fakt mocna 🙂

vanea
24. lis 2016

@pulguita
@petrysek181 no holky bylo by to super, tak ještě chvilku můžu doufat:D dneska zatím furt růžovka..to je napínavé zase jednou:D ale bolí to jak potvora:/

beya80
24. lis 2016

@raduzemlejna Ahojkyy.. tak se hlásím po menším odmlčení.. No samozřejmě by si mi taky líbilo být vdanou paní 🙂 akorát to vypadá, že si na to ještě počkám.. chtěli jsme to taky postupně, ale nějak jsme se pobláznili.. a dopadlo to jak to dopadlo 🙂 každopádně nelituji 🙂 obě události jsou krásné a svatba jistě přijde.. akorát dodatečně 🙂

nienin_que
24. lis 2016

Ahoj holky. mám 32/33 dí dlouhé cykly ....dneska jsem 35DC , myslím ,že jsem trefili ovulaci (17/18DC). takže by potencionálně došlo k oplodnění bud 15DC před ovu a nebo 17DC ..... myslíte že už má cenu testovat?

beya80
24. lis 2016

@luciikhol Ahojky.. omlouvám se za odmlčení ale měli jsme v práci blázinec a tak nějak bylo málo času.. Jinak jsem to měla teda podobně.. ještě před rokem jsem říkala, že mám na děti do 30ti času dost.. ale po poznání se s přítelem a po tom co se mi narodil synoveček jsem nějak změnila názor.. 🙂 a těšíme se moc 🙂

beya80
24. lis 2016

@pulguita Ahojky.. tak to vypadá moc nadějně.. myslím, že ms už asi nedorazí.. snad 🙂

beya80
24. lis 2016

@raduzemlejna, @luciikhol, @pulguita.. Holky moje.. Tohle je muj dalši testik z dnešniho dopoledne.. Tak myslim, že se ms už nedočkam.. 🙂

beya80
24. lis 2016
luciikhol
24. lis 2016

@beya80 Ahooj, to je v pohodě taky jsem měla teď pár dní mazec 🙂 vždycky se v životě musí něco udát aby tě to popostrčilo dopředu 🙂 Je to takový veliký zázrak když se pak narodí zdravé miminko, je to velké štěští když se vše podaří a ještě se to v tobě udrží 🙂 tak doufám že vám to klapne a bude všechno jak má být 🙂 těším se až budeš testovat a těším se na tvůj výsledek 😝

luciikhol
24. lis 2016

@beya80 Jůůůůůů .. to je krásný .. to ti moc přeju 🙂

beya80
24. lis 2016

@luciikhol Děkuju moc! Tak doufám, že se tam ta malá fazolka udrží.. Pořád se bojím, aby se něco nepokazilo.. ale ten pocit štěstí co mám teď, je krásný.. 🙂 A přesně jak říkáš, vždycky se musí něco udát, aby se to dalo do pohybu.. moc přeju i tobě, aby si se brzo dočkala taky // na testíku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru