Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

misicka74
25. lis 2016

@pulguita bojim se, ze dnes to nedame, ale budu se snazit presvedcit 😀

lory303
25. lis 2016

@nienin_que moc hezky napsáno, hned mi to dodalo energii a elán 🙂 je super vidět jak přibývá maminek 🙂 užívej si ten krásný pocit, máš krásný dáreček k Vánocům. Doufám, že nás tu bude víc 🙂

pulguita
25. lis 2016

@misicka74 No my se snažíme obden a věřím, že po celém týdnu už jste unavení a do toho snažení dva dny v kuse, tak to je nářez🙂 Neboj, ty spermijky tam z toho včerejška čekají.🙂

misicka74
25. lis 2016

@pulguita doufam, kazdy den v praci, pak dvakrat v tydnu trenink s detma a kdyz neni trenink, tak na baraku uklid a doma take v jednom kole. Uz to prestavam davat, ale snad bude lip az bude baracek hotov. Pritel do prace a po praci kazdy den vcetne vikendu na baraku...☹ ale je nam spolu hezky a tesime se az to prijde 🙂

vanea
25. lis 2016

Ahoj holky, tak já to nakonec včera večer dostala, takže vzhůru do prosincového snažení =)) Já si přála drobka pod stromeček, tak třeba se nám zadaří =D 23 bych měla mít další MS, tak se to třeba dozvím na štědrý den, to by bylo=)

astyna
25. lis 2016

@pulguita

Syn vznikl z jediného sexu v měsici, stačí dobré načasování 😉 navíc spermie se musí dobře obnovovat, jinak jich v ejakulátu daleko méně.

nienin_que
25. lis 2016

Je to fakt vánoční dáreček, letos jsem říkala že nic nechci, jsem se spletla. 🙂 Mám ukrutnou potřebu to někomu říct, ale vzhledem k tomu že chci udělat rodině hezký a neobyčejný štědrý den, tak to musím ještě měsíc vydržet. 😀
Nicméně jsem se dneska ráno vzbudila v pul 6 ráno, normálne vstavam po sedmé a uz to srotovalo, to je sileny, clovek premysli nad uplne vsim.

beya80
25. lis 2016

Dobre ranko devčatka.. Tak se hlasim zase a uplně jsem se tady zamotala v těch přispěvcich... Moc vam všem snažilkam přeju aby se vam zadařilo a aby jste se nakazili.. 🙂 my krasně silime

beya80
25. lis 2016

Každym dnem a je to krasne.. A 7.12. se jdeme ukazat pani doktorce 🙂
Krásný patek přeju

astyna
25. lis 2016

@beya80

MS termín dnes, ze špinění sešlo, jen klasický bílý výtok 😎 dle manžela čekáme do pondělí, prý koupí test sám, už mě zná 😀

beya80
25. lis 2016

@astyna tak třeba tam ta fazolka taky je 😀 ja už mam pěkně žravou a hroznou chuť na kyselé.. Přitel se mi směje že snim vic než on 😀

vanea
25. lis 2016

@astyna noo to zní hezky, moc držím palce, aby tam nějaký drobek byl!!🙂

nienin_que
25. lis 2016

Holky nově otěhotněné 🙂 kdy jdete poprvé k Dr.? a víte podle vlastního výpočtu v kolikátám týdnu jste?

llenka_li
25. lis 2016

To budou nova srpnatka, možná konec července...😍☀️

luciikhol
25. lis 2016

@beya80 To je moc dobře jen tak dál 🙂 a u Dr ať vše vyjde dobře 🙂

luciikhol
25. lis 2016

@nienin_que Moc moc ti gratuluji j 2 // .. chystala si muži nějaké překvapení? 🙂

luciikhol
25. lis 2016

@nienin_que Domluv se s Dr na kontrole ted na začátku stejně ještě na UTZ neebude nic vidět 🙂 ale vezme ti aspoŇ krev a budou ti sledovat z krve jestli hladina hcg stoupá 🙂 já jsem šla asi po týdnu co jsem to zjistila.

nienin_que
25. lis 2016

@luciikhol překvapení bylo, vlastně jsem nic originálího nestihla vymyslet, hned jak jsem přišla domů jsem testovala, když jsem zjistila, že je test pozitivní tak jsem šla koupit maličký ružový botičky a modrýho dudlíka.....dala jsem to do krabicky společně s testem a když přišel domů, tak jsem dělal jakoby nic a řekla jsem mu,že jsem mu něco koupila (občas mu koupim nejakou blbinku pro radost, sladkost nebo něco 🙂) takže mu to nepřišlo ani divný, že mu dávám dárek 😀 když to otevřel, koukal na to a začal se smát a řiká ,,no co to je tohleto (na ten clearblue test) ,, a smál se a říká ..... ,, já jsem to říkal,, já jsem to věděl,, ...... a šťastej , ráno jsem nemohla spát, vzbudil se taky a povidali jsme o všm , už by stěhoval ložnici 😀 se z něj zbláznim 😀

nienin_que
25. lis 2016

@luciikhol jinak jsem se rozhodla, že tam půjdu nějak v průběhu přáštího týdne už kvůli tomu HCG podle tý hladiny tak pozná dost.

luciikhol
25. lis 2016

@nienin_que Jůůů no tak to je krásnýý, to je super že se těší 🙂to vám moc přeju 🙂 i tak ale to pro něj muselo být krásný překvapení i když píšeš že jsi nepřipravila nic originálního ale stejně to muselo být ty jo otevřít krabičku a tam pozitivní TT 🙂 Hlavně aby u DR bylo všechno v pořádku a hcg jen a jen stoupalo 🙂

nienin_que
25. lis 2016

@luciikhol no holka ted si nepreju nic jineho nez aby vse bylo v pohodě.

luciikhol
25. lis 2016

@nienin_que zkus ještě udělat test za dva dny a uvidíš když bude čárka sílit tak je to v pohodě 🙂

luciikhol
25. lis 2016

Tak jsem holky ráno vůbec nemohla vstát z postele do práce jak jsem psychicky unavená tak jsem zůstala dnes doma 🙂

misicka74
25. lis 2016

@luciikhol ja dnes mela taky co delat, ale premohla jsem se...

luciikhol
25. lis 2016

@misicka74 Tak to já vůbec, zazvonil budík a spala jsem dál.. :/ stejně pracuju z domova teď tak je jedno jestli jsem v kanceláři nebo doma 😝

astyna
25. lis 2016

Me by vychazel lev,doma mame naleho stira,to by byla kombinace teda...ale co,hlavne kdyz to bude pohodove tehotenstvi a zdrave a sikovne dite, jak je ten nas Honzik 🙂

raduzemlejna
25. lis 2016

Holky tak jsem si udala pekny patek. Skoleni skoncilo prekvapive driv, tak jsem nabrala na vaclavaku takovou tu vanocni atmosferku a hooodne jsem utracela. Mam neco pro sebe ale i nejake vanocni darky. A doma me ceka prekvapko - dnes nam zednici vylivaji betonem zakladovku na baracek. Juchuuuu!!! A k tomu zatim zadne priznaky ze bych to mela dostat.. proste idealni stav!!! Kez by to tak vydrzelo az do pristiho tydne..
Preju vam vsem krasny vikend 🙂

misicka74
25. lis 2016

holky, tak dnes je ovu test uplne pozitivni. testovaci vyraznejsi nez kontrolní, kdy je ideal sexikovat? byl vcera vecer, tak staci, kdyz to dame zitra? nebo uz dnes by to chtelo? jeste mi poradte donucovaci prostredky 😀

misicka74
25. lis 2016

tady foto, asi uz silit nebude, ze?

lory303
25. lis 2016

@misicka74 já bych tebou tebou měla sexík obden, já ho měla do ovulky obden, pak už ne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru