Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tammm
25. lis 2016

Dnes bych na to hopsla být tebou,když máš tak krásný test a zítra bych to pojistila.
Já první měsíc se snažím mít od 12dc sex každý den,do 18 dc.Dřív obden a ms došla,tak jen pro zkoušku vydržím,ale mám ovu bolestivou,dnes jsu 2dpo a furt podbřišek bolí.

misicka74
25. lis 2016

@tammm oba dny to asi nedáme, ale zkusim nejak zapůsobit na pritele 😀 proste ho budu muset donutit 😀

tammm
25. lis 2016

U nás funguje když mu strčím ruku do trenek,pokud protestuje,tak už vím že není nálada a pokud drží,tak mám vyhráno 🙂 Samozdřejmě to vydrží třeba týden a pak nechce sex týden ani vidět 😝 takže toho zneužiji v době ovu.

misicka74
25. lis 2016

@tammm když me se poslední dobou stava, ze nez prijdu z koupelny, tak uz spi 😀 ma náročnou praci, tak ho nechci zhuntovat ještě doma 😀 jezdi pozde a po praci nam stavi ještě baráček... ale trenyrky taky funguji většinou 🙂

tammm
25. lis 2016

Ukaž mu ten test,že máš plodný den 🙂
Jinak chápu,můj taky někdy jezdí pozdě a to vím že je rád,že nemusí doma nic.Nedávno jsem neměla chuť já,tak za mnou došel z hláškou,že má plodný den 😂 myslela jsrm že si smíchy cvrknu 🙂

pulguita
25. lis 2016

@misicka74 Já tě úplně chápu. My ještě nemáme děti a máme co dělat.🙂
Mít do toho děti a stavět barák, tak klobouk dolů.
Já teda ovulační testy nedělám a nemám s nima zkušenost, ale od pozitivního má přijít ovu do několika dní (tak do 2dnů...nechci kecat), co ale chci říct je to, že když jste se snažili včera, tak to můžete zkusit až zítra a budu vám držet ať jste při chuťi🙂
Po ovulce si oba odpočinete 🙂

pulguita
25. lis 2016

@vanea jejda to je mi líto...vypadalo to nadějně, ale máš pravdu, třeba to vyjde příští měsíc a budeš mít super dáreček🙂

pulguita
25. lis 2016

@astyna Ty brďo, tak tomu říkám muška a štěstí🙂
Otěhotnět z jediného sexu. A to jsi věděla, že ovuluješ, nebo to bylo všechno náhoda?
To bylo něco jako náš bláhový první pokus v srpnu, kdy jsme si mysleli, že otěhotním napoprvé a tím, že to bude jen v určitý den, budeme vědět, kdy přesně to bylo...bláhová nevědomost😀 A už je listopad... 🙂
Ale zase jsem se naučila tolik věcí a hlavně jsem o něco líp poznala své tělo.🙂 Všechno zlé je k něčemu dobré🙂

pulguita
25. lis 2016

Tak holky přeji všem krásný a pohodový víkend a příkládám fotky těch čtyřlístků🍀, ať vidíte jak se hezky rozrůstají a rostou stále nové. Takže nemějte strach, každá tu má ten svůj 🍀čtyřlístek🙂 Buďte v klidu určitě to nakonec vyjde🙂🍀👶

petrysek181
25. lis 2016

Pulguita ahoj nejak mi to zlobi odepisovala jsem ti dopoledne a vubec to tu neni😯ja se citim zatim moc dobre nic mi neni teplota uz vysplhala na tradicnich37,2 tak ted uz cekat a cekat ☺vubec si to nepripoustim jako v jinych měsících a normálně ani na to nemyslim tak doufam ze mi to vydrzi😁co ty jak ty se citis a co teploty???

astyna
25. lis 2016

@pulguita

Nene nic jsem nemerila,podle vsech ruznych rad jsem mela spolehlive neplodne dny,za tyden jsem mela dostat menzes...no ta ovulace se nejak moc zpozdila a na testu krasne carky 🙂 ps: zkusila jsem dnes vecer test a zase snehobilo,tak mi asi spis nejak blbne cyklus. Nechapu to spineni a krvave kapky pred par dny...hmm

svobodka14
25. lis 2016

Tak já to dneska, společně s pořádnou chřipkou dostala. Návštěva u rodiny se nakonec nekoná, a já tedy začínám 6. měsíc snažení. Dneska jsem narazila na blog terapie domova a asi s zabavím přeorganizací našeho bytečku🙂))

pulguita
26. lis 2016

@petrysek181ahojky! Tak to je dobře, že tě nic nebolí. Mě taky ne a jsem ráda 🙂
Dokonce ani nemám nafouknuté břicho🙂 Konečně normální cyklus bez divnych příznaků.🙂 Teplota mi klesla ve čtvrtek na 36,7 a v pátek se držela stejně, v sobotu stoupla na 36,8, ale myslím, že už pomalu začne klesat. Tento měsíc se asi taky nezadařilo. No uvidíme, dokud nepřijde MS, je tady naděje🙂 Trošku mě pobolívájí prsa, ale nic hrozného. Tak ti držím palce, ať ti to vyjde a teplota se ti stále drží. 🙂

pulguita
26. lis 2016

@astyna No asi je pravda to, že když se na to nemyslí, tak to jde "samo" ať máš plodné dny nebo ne🙂
Zkus testovat třeba v pondělí, snad se ty // ukážou🙂 Držím palce🙂

pulguita
26. lis 2016

@svobodka14 Přeji brzké uzdravení!🙂 To je vždycky super přemýšlet nad tím, co by se doma dalo změnit, a člověk se tak odreaguje od všeho🙂

petrysek181
27. lis 2016

Pulguita ahoj vubec mi te nejde oznacit😯ja zatim nemuzu nic ale vcera me hodne bolelo bricho a v krizi ze sem sotva chodila a to sem teprve 4den po ovulce doufam ze me o nebude zlobit nez ms prijde kdy mas termin ms jeste neni nic ztraceno dokud se neobjevi☺tady je porad mlha a mrholi tak se ani moc nechce ven ja uz zacinam dneska noční tak snad to bude utíkat peknou nedeli😅

pulguita
27. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko! No mi to taky nejde označit, musím to napsat já.🙂
No snad tě ty bolesti přejdou. Já cítím jen ty prsa, ale zas nějak moc to nebolí, tak se to dá zvládnout🙂
Dnes jsem 25 den cyklu a 12DPO. Normálně chodí MS 15den po ovulaci. Luterální fázi mám vždy 14 dní. Takže teoreticky zbývají 2dny. Jinak cyklus mívám buď 26 dní, nebo maximálně 28 dní. Minulý měsíc byl 27 dní. Takže MS by měla dorazit ve středu, nebo max. ve čtvrtek. Třeba dorazí dřív, kdoví. No to jsem zvědavá.🙂 Testovat budu rozhodně až pokud by nedorazila. Tím že ta teplota není nic moc, chci s testováním počkat. Myslím, že MS přijde 🙂
Tady včera celý den pršelo a bylo škaredě, uvidíme jak bude dnes. Pěknou neděli a ať ti ta noční rychle uběhne!🙂

petrysek181
27. lis 2016

Pulguita☺dneska uz je mi fajn a nic neboli tak doufam ze to zak zůstane je dobré vydrzet s testovanim nez na prvni den ms myslim ze driv to nema cenu☺ja mam na ms i na vse ostatni jeste spoustu casu ale sem rada ze uz to nehrotim a mam to srovnane v hlave bud to vyjde nebo ne tak odpocivej krasnou nedeli a uzivej prvniho adventu☺

pulguita
28. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🌞 Tak snad jsi hezky zvládla tu noční. Tady nakonec v neděli pršelo ještě víc než v sobotu. Hrozný silný déšť. Doufám, že se vypršelo a už bude hezky. 🙂 Ještě aby to tak uteklo v práci a bude to fajn🙂
Mě už ty prsa taky bolí o něco míň. Dnes jsem si dala intimku, co kdyby MS přišla dřív🙂 Tak přeji pěkné pondělí 🙂

llenka_li
28. lis 2016

Takze na mem tt vcera opět snehobilo, dnes 32 DC, MS nikde, to uz by tam přece muselo neco byt...bojím se trochu tech příznaků, bradavky me od soboty bolí, ze si na ne nemuzu ani sáhnout, hodne často me bolí podbrisek, hlavne kdyz si treba vezmu uple džíny, tak mam pak az křeče. A jsem šílené nafoukla, na což normalne vubec netrpim...v jakem DC nebo kolik dnu po vynechane MS se vám objevily // ? Je možné, ze to tt porad neukáže?

lory303
28. lis 2016

@pulguita dobré ráno, tak co teplota? Stále se drží nahoře? 🙂 MS má dorazit dnes nebo zítra ze? Držím moc palce at nedorazí 🙂

nienin_que
28. lis 2016

Ahoj holky. Tak se po několikadením odmlčení znova hlásím. Jak se vám daří? už některá víte na čem jste ? přiznám se, příspěvky jsem zpětně nečetla. 🙈🙉🙊❤

nienin_que
28. lis 2016

Všem co čekají na mrchu přeji aby nedorazila a těm co už dorazila, neztácet hlavu, mimčo si vybírá 😉 :-*

luciikhol
28. lis 2016

@nienin_que Ahojky a jak se máš těhulko? 🙂 Zkoušela jsi test ještě jestli sílí? 🙂

nienin_que
28. lis 2016

@llenka_li a jak dlouhé cykli máš? kdy jsi to měla dostat? to se klidně ještě může vybarvit a máš docela příznaky, já jsem těhu a příznaky mám minimální.

nienin_que
28. lis 2016

@luciikhol dneska jdu na to. Jinak se mám dobře 🙂 jsem sice unavená jak hovado 😀 ale to k tomu asi patří ....nemám skoro žádné příznaky jen jsem nafouklá jak balon, tak z toho jsem značně nešťastá 😀 😀 😀 doufám že to brzo přejde. 😀

luciikhol
28. lis 2016

@nienin_que Tak únava k tomu bohužel patří 🙂 budeš muset více odpočívat 😝 buď ráda že zatím nejsou příznaky, to teprve přijde 😀 Tak doufám, že když budeš dělat TT (ten papírkový) tak tam ta druhá už bude krásně vidět 🙂 pak se pochlub.

llenka_li
28. lis 2016

@nienin_que ja příznaky nemela nikdy žadne, u těhotenství ani MS, takze jsem ted z toho věcného bolení břicha a prsou dost zaskočená, az mam strach, aby nebylo neco spatne. Ale asi jen prehanim. Mela jsem cyklus vzdycky 28, ale s HA. Obě deti jsem počala hned prvni měsíc po vysazeni HA a ted teda vubec nevim, co si myslet.

nienin_que
28. lis 2016

@luciikhol Jasný dneska večer ho sem fláknu 😉 nepřipouštim si variatu jinou než že tam bude dálnice 😉

llenka_li
28. lis 2016

@nienin_que na tvuj tt se těším ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru