Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

martinaj23
6. zář 2012

Ahoj, myslíte, že je možné mít negativní test (Mamatest) DC 30, opoždění MS 4 dny. Bohužel mám na srovnání jen jeden cyklus - předtím jsem brala HA. U prvního mimča jsem byla dokonce 2x na ¨vyvolání MS a popravdě se mi to nechce podstupovat znovu. Máte některá zkušenost, že se objeví pozitívní test až třeba za týden? Volala jsem k doktorovi a bylo mi řečeno, že na kontrolu až na konci měsíce, že teď by tam stejně nebylo nic vidět.

grafia
14. zář 2012

Ahoj děvčata !!
Snažíme se s přítelem o miminko a zítra to bude 30 dní od poslední MS. Dnes jsem si dělala test (Pepino) a byl negativní ☹ ☹ ☹ Žaludek mám jako na vodě už 10 dní, žízeň jak šlak a // nikde 😒 Myslíte, že jsem test dělala brzy ?

lutalka
14. zář 2012

ahojky holky, první těhu test jsem si dělala až skoro 3 týdny po vynechání ms (v té době jsem se nějak zapomněla a nemyslela na miminko) a hurá vyšel pozitivní. Moje radost byla neskutečná a během pár dnů všichni mí nejbližší věděli a radovali se se mnou. Bohužel jsme se neradovali dlouho ☹ Po pár týdnech jsme zjistili, že se plod nevyvíjí a musela jsem na revisi. Bylo to strašnéééé...
Nyní jsem 2 a půl měsíce po revisi a už se opět snažíme, za 2 dny by měla dorazit Ms a já doufám, že nedorazí... Myslím na to, kudy chodím... Kdy si udělat test?? hrozně se bojím zklamání... Bojím se, že se bát budu už pořád... máte někdo podobnou zkušenost??

lutalka
14. zář 2012

@snik snik, asi to je brzy... ale možnost tam je... tak věř a dej vědět, jak to dopadlo! 😉

kaly12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misak33
16. zář 2012

Ahoj holky, už druhý měsíc po vynechání AT se snažíme o miminko. I když si říkám, že na to nesmím pořád myslet, jsem tím doslova jak posedlá. Mám 4 dny před očekávanou MS a nedočkavě jsem si udělala test. Vyšel negativní a přes všechno jsem už teď zklamaná. Bojím se udělat si další. Hlavně nevím kdy.

sarkar
16. zář 2012

@misak33 Vydrž ještě chvíli 😉 Já jsem taky otěhotněla asi druhý měsíc po vysazení, test jsem si dělala až když už jsem byla v 6tt, tzn. 6 týdnů od poslední MS.

misak33
16. zář 2012

Děkuju za povzbuzení. 🙂

kate013
16. zář 2012

@misak33 Ahojky, jak píše sarkar. Chce to ještě chvilku vydržet 😉 mě vyšel slabě pozitivní testík 2 dny po očekávané MS🙂

misak33
16. zář 2012

Já vím, nic jiného mi nezbyde. Jenže já jsem tak nedočkavá.

ja1985
16. zář 2012

ahojte baby, som tu nova, trosku tu sliedim po temach...skusim trosku nacrtnut moju - nasu situaciu 🙂 v januari 2012 som vysadila HAK po cca 4 a pol roku...odvtedy cyklus dost divoky 😀 co sa tyka babatka, s manzelom sme si povedali ze to vsetko nechame na nahodu a nebudeme to nijako silit...pride pride, nepride nepride, pride neskor 🙂 avsak ako pisem moj cyklus je dost divoky tak som si uz parkrat robila test, avsak kazdy vysiel negativny...tento mesiac je to u mna asi tak , ze minuly mesiac prisla MS na 38. den, predtym 2 mesiace na 33. den... dnes je to uz 44. den, rozmyslam ze zajtra spravim test, co bude vlastne tyzden meskania (ked porovnam s minulym mesiacom ) kazdy jeden mesiac som aspon par dni dopredu vedela ze MS sa uz blizi podla priznacnych bolesti...ale tento mesiac NIC, ziadne bolesti, len straaasne bolesti krizov, obcas pichanie v podbrusku, nafuknuta, prsia zvacsene...tak neviem ci je to predzvest MS, neviem dokedy mam cakat, a ked test bude negativny , dokedy cakat ma MS....uffff uz ma to fakt nebavi takyto cyklus 😖

lutalka
17. zář 2012

@misak33 jak já ti rozumím... taky si připadám, jak blázen... furt se pozoruju a nemyslím na nic jiného... Ms jsem měla dostat včera, nepřišla... a pevně doufám, že ani nepřijde... test jsem si ještě nedělala - mám šílený strach... Nejsi v tom sama 😉

lutalka
17. zář 2012

@snik tak jak jsi dopadla???

misak33
17. zář 2012

@lutalka tak napiš, pravděpodobně budeš vědět dřív, jak jsi na tom.... Držím palce... taky se bojím dalšího testu

lutalka
18. zář 2012

@misak33 tak jsem se před chvílí vrátila z lékarny a hned se testovala... bud mi už normálně hrabe, ale já tam tu čárečku prostě vidím, je slaboulinká, ale je tam... Nechci se radovat předčasně, ale snáááád... Ještě udělám za pár dní ten kontrolní test, tak uvidíme... Co ty? Už přišla Ms?

zora256
18. zář 2012

Ahojte baby!
Tak ja sa cítim taktiež tehu ale ms mi má prísť utorok,tak musím vyčkať najskôr by som otestovala ešte pondelok,ke´dže musím kvôli výsledkom z preventívnej ku gynekológovi,ak by snáď vyšiel pozitívny 10uml-kový test,tak aby som mu ho mohla ukázať,keď už tam budem,a dohodli sa kedy mám ísť na sono,a tak,a ak nie tak potom utorok,a potom už len v sobotu,podľa toho či dorazí,predca ms alebo nie.Lebot ak sa cítim ako pri prvom tehu...
@lutalka Ahoj!
Držkám palčeky aby Ti // už len silneli,takže týždeň od očakávanej ms Ti vyšiel pozitívny so slabučkou druhou čiarkou,díky za radu,ja pevne verím,že aj nám to tentokrát vyšlo 😔

hanka1986
19. zář 2012

ahoj, mi se také snažíme o mimi a zkusí test 10 den po možném oplodnění, tj. 6 před oček.menstruací a to quick test Dipstick píší to tam tak a jsou na něj i recenze, že by to mělo být už vidět. Tak dám vědět zkoušet budu zítra z ranní moči. Jinak mama test ty až tak v den menstruace. Jinak všem držím palečky

lutalka
19. zář 2012

@zora256 ten slabě pozitivní byl 2 dny po očekávané Ms... a to musím podotkout, že ji mám velmi nepravidelnou... Ale všichni mi říkali, že po té revisi by to mělo jít jak po másle, tak jsem doufala... no a doufám stááále!!! Bojím se tomu uvěřit, abych nebyla zklamaná!

lutalka
19. zář 2012

@hanka1986 taky ti držíme palečky, dej vědět!!!

katkasofi
19. zář 2012

@ja1985 no ako? dorazilal mrcha? alebo vysiel test pozitivny? priznaky by boli...ALE moze to byt aj nejaka hormonalna nerovnováha. tak drzim palce 😉

zora256
19. zář 2012

@lutalka Ahoj!To poznám:-/Mne v apríli lekár spravit test a zdala sa mut am aj druhá čiaročka a po pár dňoch vybledla a aj ms došla...A v júli sa mi zdala tiež čiaročka slabunká a nič z toho nebolo,a teraz moc dúfam,že moje pocity ma nesklamú 😔 ,a že naozaj som vtom,a nie len sa mi zdajú všetky tie príznaky 🤐 Držkám Ti palčeky aby si nezažila toľké sklamanie 😉 .

ja1985
20. zář 2012

@katkasofi mrcha dorazila, dnes uz druhy den...takze v mojom pripade ide zrejme o , ako pises, nejaku hormonalnu nerovnovahu , kedze odkedy som vysadila hak mam ten cyklus fakt strasne rozhadzany...buduci mesiac idem na prevantivku na gyndu , tak to budem riesit... 🙂

lutalka
20. zář 2012

holky, tak jsem to psychicky nevydržela a ráno si udělala další test... a // tam byly znova a dokonce o kouselk silnější 🙂 . Tak jsem hned volala na gyndu a objednali mě na pondělí... Přijde mi to ale nějak brzy. Myslíte, že už bude na ultrazvuku něco vidět? Poslední MS jsem měla 19. 8. no uvidíme... doufám, že se budu radovat. A že moje radost bude trvat dýl jak měsíc, prožít další zamlké těh. tak si asi hodím mašli...

zora256
21. zář 2012

@lutalka Ahoj!Moc Ti držím palčeky,aby bolo všetk ok,a o 8mesiacov aby si porodila,krásne zravé bábätko 😉 ,potom daj vedieť,v koľko týždni si a či bolo už vidieť🙂Koľko Ti meškala ms?Kým Ti prvý test vyšiel čo len slabšou druhov čiarkou?A na koľký deň cyklu Ti zosilnela čiarka?Díky moc za rýchlu odpoveď🙂

katkasofi
21. zář 2012

@lutalka tak to gratulujem. nebolo "brzy" na // 🙂 tes sa a uzivaj si tehu. a davaj na seba pozor🙂

lutalka
21. zář 2012

@zora256 Zori, Ms jsem měla zpožděnou pouze 2 dny a vyšel test slabě pozitivní a další 2 dny později už bylo vidět celkem přesvědčivě... no uvidíme, co v pondělí doktor... přijde mi to celkem brzy, ale je to tak...

zora256
21. zář 2012

@lutalka Ahoj!
Tak vám asi vezmú krv na hcg,a vyšetria zo spodu aj keď nebude ešte vidno drobčeka,či je sliznica pekne vysoká🙂Nevadí,hlavné je,že budete pod dozorom🙂A potom vám povedia asi kedy by ste mali ísť na kontrolné sono,či je v maternici plod,a aké je veľké na koľko týždňov vyzerá a či bije srdiečko🙂Radšej raz zbytočne sa vraví ako pozde zájsť 😉 Držím palčeky,vy ste to mali ináč super,že vám tak skoro ukázalo //,mne pri malom na 3týždeň meškania,tak som zvedavá kedy mne zas ukážu testy//,keďže viem že som tehu,ale ešte do ms mám 4dni a neukazuje ešte pozitívny:-/.
Potom dajte vedieť ako ste dopadli u lekára🙂

misak33
22. zář 2012

@lutalka Ahoj, nějakou dobu jsem neměla čas na psaní. Čeká nás totiž stěhování. Už chápu, když se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat a to jsou zatím jen přípravy. Gratuluju, ty dvě čárky vypadají nadějně. Držím palce, ať ti to u doktora dopadne dobře. Já včera dostala MS a řádně to obrečela. Tak snad příště.

willy_wonka
22. zář 2012

@zora256 pevne verim, ze ta pocity nesklamu. Drzim moc moc palce 🙂
ja mam tiez dostat ms v utorok, no necitim sa nijak zvlastne, akurat sa mi telesna teplota drzi nad 37°C a chora nie som 🙂 netrufam si nieco namyslat,uvidime....
ked spravis test, daj vediet, co a ako🙂
a este by si mohla popisat tie svoje pocity🙂

zora256
22. zář 2012

@willy_wonka Ahoj!
Tak test som si robila včera aj dnes,včera čisto biely po druhej čiarke ani slichu a dnes slabunká 😵 ,tak dúfam,že zajtra bude silnejšia a pondelok pred návštevou gyndoša,keďže si ma dal zavolať,kvôli cytológii,že sú dáke zmeny,tak mu chem povedať že som tehu.
A pocity,také tlaky v brušku,srbenie bradaviek,a citlivé na dotyk,a aj na oblečenie,ak sa ich dotkne,a štípanie v nich.Stmavnuté dvorce a bradavky a aj pošva z vonka tá blana,a strašná nechuť do jedla ráno a večer by som všetko zjedla.
A niektoré vône a pachy mi hrozne vadia,až ma napínajú.
Mimochodom každá sme iné,možno,že nebudeš mať žiadne príznaky.
A mimochodom,pichanie v krčku a pri kýchnutí alebo smiechu v ležme strašná bolesť v podbrušku na stranách.A dočítala som sa tu,že ak je krčok uzavretý pred ms,tak je to tehu a ak sa pootvorí,tak príde ms,ja zatiaľ mám uzavretý,mäkký ale časom okolo 4mes. už bude tvrdý a to sa otvorý,už len pred pôrodom.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru