Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

cristinaxo
7. črc 2013

@zuzuliatko89 drzim palce aby carecka silila 🙂 ..

zuzuliatko89
7. črc 2013

@cristinaxo no to je asi u kazdej inak, pretoze mne pri prvom 28DC ukazalo krasne, teraz stale len slabucke dusiky, takze nikdy nevies 🙂 mozno by ti ukazalo aj dnes 🙂 takze drzim aj ja palceky, kedykolvek sa do toho testovania pustis , nech uvidis // 🙂 a teda nech sa menzes neopovazi prist 😝

cristinaxo
8. črc 2013

tak dnes ráno jsem tedy neodolala a udělala si test - a negativní ...

jenyska4
8. črc 2013

@cristinaxo moc se na to upínáš, psychika je mrcha...vypust z hlavy, netestuj nic a uvidíš jak brzy budeš těhule 😉

kacik87
8. črc 2013

@cristinaxo dokud nepříjde menzes, tak nevěš hlavu 😉 Já bych testovala celej víkend, znám se... Hold nejsme každý stejný a někdo je netrpělivější 😖 Zkus to zase pozítří, budu na tebe myslet 😉

kacik87
8. črc 2013

@cristinaxo a ještě pořád špiníš ? nebo to bylo jen po tom sexu ?
Já jsem na teplotě 36,3 C a 19 DC, asi fakt neovuluju :(

cristinaxo
8. črc 2013

nešpinim..právě ze stále vůbec nic ... s měřením teploty moc zkušenosti nemam, takže těžko říct, ale asi je opravdu nejlepší se na všechno vyprdnout,sexovat a užívat si to a až to přijde tak to přijde .... třeba konkrétně eplota mi prřijde málo spolehlivá, může ji ovlivnit i sebemenší virozka ..holt až se tělu bude chtít tak to bude a s tím asi nic moc nenaděláme ...nezbývá než zkoušet a čekat až to přijde..
držím palce ..a obdivuju holky co se snaží třeba rok a déle.kamarádce se to povedlo až po 3 letech ...tak snad nebudem ten případ

jarkaleskova
8. črc 2013

zienky,prosim vas,ak mate takuto skusenost...mala niektora z vas negat.tehot.test cca 35DC,17den od oplodnenia(mozneho) a aj napriek tomu ste boli tehotne? Teda ci este opakovat test,alebo uz zbytocne...

cristinaxo
9. črc 2013

@jarkaleskova Ahojj spousta holek pise ze ze se jim pozotovni test ukazal az treba 10 dni vynechaní po menzes ...ja bych urcite jeste testla.vse je mozne 🙂 ..vcera jsem dokonce četla na diskuzi ze se jedne mamince test ukazal pozitivni az kdyz byla asi v 8 tt ...drzim palce aby co nejdrive vysel 😉

cristinaxo
9. črc 2013

asi nam holt nezbyva nez se obrnit trpelivosti a cekat ..ja ted dva dny po sobe lehounce skoro neznatelne spinila..ale jen u sexu , MS stale nikde a test negativni ...takze tez cekam..jsem dnes 31DC..

dape82
9. črc 2013

ahoj holky, mám stejný problém... MS pravidelná jak hodinky, tento měsíc opoždno již o 12 dní.. včera mi dr. píchl injekci na vyvolání MS, test jsem dělala min čtvrtek a na jednom hodně slaboučká čárka ráno na druhém odpoledne nic :( to čekání je peklo!!! dnes mě pobolívá břicho, takže to asi přijde :( včera mi sestra na gyndě řekla, že na testy z moči je ještě brzo, že se to spolehlivě z moči ukáže až po měsíci... :( tak proč na testech píšou 99% spolehlivost už v den MS?!?!

cristinaxo
9. črc 2013

@dape82 jj to by me taky zajimalo, pros tedy na testu pisou ze spolehlive a brzke urceni tehu ... a jen nechapu nac pichaji injekci na vyvolani MS ??to nechapu :( ja zadnou takovou nechci ..

dape82
9. črc 2013

@cristinaxo tak to nevim, ale asi kvůli upravení cyklu... bylo mi řečeno, že buď to vyvolá MS nebo to podpoří uhnízdění vajíčka... tak teď nevim, jestli mám čekat nebo zkusit ještě test... ale budu zklamaná, když bude zase negativní :(

kacik87
9. črc 2013

@dape82 já jsem optimista a když se ti ukázala slabounká čárečka věřím tomu 🙂 🙂 🙂
Já měla holky zpoždění deset dnů nejvíc a nikdy jsem neměla ani náznak dušíka, takže si myslím, že když už to příjde, tak to musí mít nějakej důvod 😉 😉 Po vyvolávačce jsem to dostala během tří dnů. Já vím, že to čekání je hrozné, sama jsem netrpělivá, ale nic jinýho nám prostě nezbude :(

kacik87
9. črc 2013

😉 @cristinaxo ty injekce jsou neškodný, já na to taky nechtěla, ale prý to i pomůže, pokud je v tobě žežulka 🙂 Každpopádně doufám, že to nebude potřeba a výjde ti pozitivní testík 🙂 😉 Já jsem dnes 20 DC a vzhledem ke své kolísavé teplotě jsem spláchla veškeré naděje na těhu... tento měsíc ani nepoběžím do lékárny pro TT 😀 Na jednu stranu úleva, na druhou jsem napnutá za vás a taky jsem děsně zklamaná 😢 Další měsíc v ....

dape82
9. črc 2013

@kacik87 když já nevim, zda jsem tam tu čárku neviděla jen já :D už jsem asi paranoidní.. ale nikdy se mi nestalo, že by se mi MS opozdila... sice jsme byli v květnu na IVF, tak to může být ještě nějaký dozvuk hormonů :( ale každopádně kačiku děkuju za podporu 🙂 ale po tom, co mi sestra na gyndě řekla o těch testech, tak se mi za to ani nechce vyhazovat prachy, ikdyž to nestojí svět...

zuzuliatko89
9. črc 2013

@dape82 no na tie testy ozaj napisu hoco, len aby sa predali, ja som tiez na // dlho cakala a stale testovala 😀

cristinaxo
9. črc 2013

tak ..prave jsem to dostala ..takze nic..tento mesic prdim na vsechny testy a vubec na vsechno uz..a az bude..tak bude..zitra jdem pro vysledky spermia..tak snad bude v poradku.
Drzim holky palce!!

cristinaxo
9. črc 2013

@kacik87 treba i prez namerene teplotky to vyjde .. drzim palecky !

hviezdicka111
9. črc 2013

@jarkaleskova ja som mala pozitivny az 40DC, ovulku mavam 14DC 🙂 tak si mozes urobit o tom svoj nazor...proste netreba si mysliet, ze nevyslo, kym ms nepride, stale mas sancu ze uvidis // 🙂

hviezdicka111
9. črc 2013

@cristinaxo no tie testy su pre nich dobry zarobok, ked si predstavim, kolko som na ne vyhadzala...teda za cele mesiace snazenia, dost slusna sumicka... a injekcia na vyvoalnie funguje tak, ze len pokial nie si tehu tak ti pride, ak si nic ti nepride, nemusis sa bat 🙂

ratatooy
9. črc 2013

@jarkaleskova určite opaku za dva dny každej druhej den se hcg zdvojnasobude takže pokud ted bylo ještě moc nizke pod 20jednotek tak za dva dny už to test zachytí

hviezdicka111
9. črc 2013

babulky, ktorym vam meska a testy su negativne, drzim palceky, nech ste ako ja... 🙂 Ja som tiez mala dlho negativne a nakoniec boli dve ciarocky 🙂

dape82
9. črc 2013

ženský, tak jsem si cestou domů ten test raději nekoupila, aby mě to ráno nesvádělo :D

kacik87
9. črc 2013

@cristinaxo budeme příští měsíc netestit spolu 😉 Já asi zahodím teploměr a prubnu ty ovulační testy, když je mám už stejně koupené... 😖 😒 mrzí mě to, ale další měsíc je před tebou a snad to konečně výjde... S tím spermiem taky držím pěsti, můj už na tom byl před měsícem a dopadl dobře. Teď je to asi na mě... Každopádně, ať se zeptá na tu četnost, náruživec 😀 Mě doktor říkal, že obden je to "správné"...
A hlavně nesmutni, posílám obejmutí ☹

dape82
9. črc 2013

@cristinaxo hlavičku vzhůru, není všem dnům konec...já mám za sebou 2x IUI, 1x IVF atak je mi teď divný, že by to vyšlo jen tak :D

hviezdicka111
9. črc 2013

@dape82 mala pravdu 🙂http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi... ak spadas do dolnej hranice tak vidis ake moze byt nizucke.... a potom staci redsi moc, co v tomto teple ked clovek vypije vela tekutin, nie je nic neobvykle a test je negativny napriek tomu ze moze byt tehu 🙂

dape82
10. črc 2013

@hviezdicka111 kolikátý den po vynechání MS jsi měla pozitivní test?

hviezdicka111
10. črc 2013

@dape82 no 12dni po vynechani to bolo 🙂

dape82
10. črc 2013

@hviezdicka111 tak já mám dnes 13. den po vynechání 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru