Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kristl85
15. črc 2013

@whirpie To já sem si dneska otevřela s manželem pivečko🙂) to je Béčko, navíc to popírá všechny moje snahy, tak třeba se to na just podařilo🙂 taky sem ráda, že si tu můžeme pokecat a podpořit se navzájem. A jak to s vámi vypadá holky? Mě prsa pořád bolí, ale podbříško už ne. Dneska sem nemohla do sebe nasoukat ani oběd, ale podle mě je to spíš z nervů než z čehokoliv jiného.

jajka71
15. črc 2013

@kristl85 ja som na tom podobne, je mi cudne, predomna postavil moj manzel dezert, ja nic, kolegovia predomna postavili kolu, tiez nic.....no kolegyna si sadla s kavou.....a ja som musela odist....je mi cudne.....neviem co si mam mysliet....vcera som bola s manzelom na kofolu/pivko a nedokazala som kofolu dopit na prvy sup co bolo u mna uplne bezne....a stale ma bolia prsia a v podbrusku....zeby PMS? uz to chcem vediet!!!!

whirpie
15. črc 2013

@kristl85 - no mě pořád bolí ty bradavky, ale jen na dotek, i když to neni bolest jako taková, spíš je to jen hodně nepříjemný..Ale nevim, jestli to může být i z toho utrogestanu.a to břicho, jak kdy, ale spíš kolem pupíku, tak nevim.. 😕

kristl85
15. črc 2013

@whirpie Jo tak s tema prsamato máme stejne a břicho me fakt boli jak při MS. No jako uz at je pátek a muzu si udělat ten test, uz je mi to i jedno jak to dopadne, hlavne at uz to vím.

kacik87
15. črc 2013

@whirpie 😀 Já se v tom počítání taky někdy ztratím a když jde o testíky a zkoušení a šance na mimi, tak já kolikrát testila i týden před vynecháním ☹ 😖 😢

whirpie
15. črc 2013

@kristl85 - taky tě ty bradavky jakože bolí na dotek? Já je totiž mam furt jakoby ztvrdlý a vystouplý 😉 až si z nich furt manžel dělá srandu, že jsem furt při chuti..I když ted je opak pravdou 😒 😒

kristl85
15. črc 2013

@whirpie JJ taky na dotek. Vystouply jak kdy, ale takto v kuse 3 dny me ještě nebolely, tak neviim. Uz aby byl fakt ten patek, to je fakt na palicu

jenyska4
15. črc 2013

@kristl85 jj už, aby to bylo taky budu testit v pátek, ale pochybuju, že z jednoho sexu a tolik dní před ovulací otěhotním 😒 kéž by nám to vyšlo na květen, červen...prostě ty letní měsíce at si užijeme kočárek 😉 😉 😉
@kacik87 už testuješ? 😀

kristl85
16. črc 2013

@jenyska4 JJ já sem to chtěla ještě dřív tak v březnu, abych byla tak cca 2 mesice doma s mimouškem a pak mohla vyrazit na prochazky, zahradky a litat s kocarkem po venku, to asi hned po porodu nepůjde, ale to se nepovede, nevadí, kéž by se to vůbec povedlo a co nejdřív. Ty budeš testit taky v pátek? Víš co, já už tomu nedávám moc nadějí, že byc byla v tom. Ten pocit, co jsem měla už nemám, takže asi zase nic:(

kacik87
16. črc 2013

@jenyska4 já tento měsíc testit nebudu, zařekla jsem se 😀 Mám to dostat od středy do neděle, tzn. 28-32 DC a jelikož dnes jedeme do Jeseníků a budeme tam do neděle, nebudu na to SNAD tolik myslet 😕 🙄 😨 🤐
Kolik dnů před ovulkou jste zkoušeli ? My dva 😢 ☹ Upe jsem to propásla, já husa pitomá ! Ale jak píšeš, tak duben-červen je taky dobrej a to máme ještě tři měsíce 😅 😀 😵
Dnes je to osmý den od ovulky a stále žádné příznaky, jak jsi na tom ty ?

kacik87
16. črc 2013

@kristl85 Píchá tě podbřišek, bradavky tě bolí a dělali jste to se správným načasováním ... Mimochodem, já prstíkovou metodu nezkoušela, ale po sexu mám vždycky nohy nahoře 😀 A o těch zahrádkách ani nemluv, o víkendu jsem sbírala na zahrádce hrášek a říkala jsem si, že by to bylo tak hezké mít tu děťátko... a manžel pak jak odpočíval na lehátku, tak upe jsem je viděla, jak jsou tam spolu... Asi už fakt magořím, ale ... 😅

chris_n
16. črc 2013

@kristl85 to musi byt hrozne asexualni, jit si tam hned strkat prsty.

kristl85
16. črc 2013

@chris_n Proc asexualni, to je prave docela zabavny a nikam sem nechodila. My sme se u toho s manzelem docela nasmali, ale to je na kazdym.

jenyska4
16. črc 2013

@chris_n nezkooušela jsem 😉 nicméně je to běžná metoda🙂 ale já doufám, že otěhotním i bez toho 🙂

jenyska4
16. črc 2013

@kristl85 😉

jenyska4
16. črc 2013

@kacik87 Kačuli my pět dní před ovulkou...pokud máš dva dny tak to je super ne?Pokud otěhotnět tento měsíc máš otěhotnš i tak, ikdyž to nebudeš vubec počítat prostě to miminko si samo vybere kdy se chce narodit. Takže klído oěthotníš i šest dní před ovulkou. Já tento měsíc nemám žádné příznaky jen jsem nějaká utahaná tot vše🙂 za chvíli pádíme s malým a kámoškou na hřiště a ještě se tu válíme v posteli. Já měla obě děti jaro a léto je to super, ale ted bych si klidně vyzkoušela mít na podzim..to tě nelákává v pochmurném poču ven a víc si to mimi užiješ, teda dle mě 😉

jenyska4
16. črc 2013

@kristl85 Vždy, když jsem otěhotněla jsem měla pocit, že nejsem, příznaky jsou stejně až od šestého týdne nejdříve to ostatní je spekulace a smýšlené těhu příznaky🙂 Takže třeba jsi.. moje sestřička to poznala tak, že roky chtěla mimi a ten měsíc kdy otěhotněla tak už ho vubec jakoby nechtěla měla pocit, že ted nechce a začala si shánnět práci a byla těhule 😉 testy ji týden po vynechání ukazovali jen jednu čárku a to otěhotněla přesně v pulce cyklu jindy nemohla...a na utz nic vidět nebylo a dokonce neměla anii hcg v krvi....mazec co? Ted ji miminko krásně roste atd...

jenyska4
16. črc 2013

@kacik87 se z Tebe po...takže ted na testování jedeš pry ju? Budu Kači zvědavá a budu na Tebe myslet pak hned písni jak to dopadlo 😉

laska1982
16. črc 2013

@jenyska4 ja som mala priznaky niekolko dni pred (ne)ocakavanou ms, takze nesuhlasim s tym, ze skor je to spekulacia ... zle mi bolo, napinalo ma cele dni, v robote som stale odchadzala na vecko, co mi bolo tak zle a dokonca som jeden den nesla do prace, lebo po prejdeni asi 10m mi zostalo tak zle, ze som sa vratila hned domov a volala sefovi, ze nepridem...a to som si myslela, ze niesom tehu ale na mna nieco lezie...takze tak asi 😉 ... myslim, ze kazda to mame inak 😵

chris_n
16. črc 2013

@kristl85 to jít bylo spíš obrazně. Já nevim, my máme s manželem po sexu jiné potřeby, než tam strkat prsty. Ale jak říkáš, každého věc. A mě to divné přijde.

kristl85
16. črc 2013

@jenyska4 To teda jo🙂 jako já vím, že to tak většinou bývá, jen si to nějak umět odůvodnit a umět dělat a myslet na něco jiného. Musím se nějak vzapamatovat a jít dál🙂

kristl85
16. črc 2013

@chris_n Mě to divné nepřijde, podle mého to k sexuálním praktikám patří, nepříjde mi na tom nic špatného. Ale pokud tobě to špatné nebo divé přijde, tak ani nevím, proč to řešíš a proč se nad tím pozastavuješ🙂 někdo to tady chtěl vysvětlit a to bylo celý. Navíc to není nic proti ničemu, není to žádná léčba, žádné hormony atd. Takže podle mě pořád lešpí než do sebe cpát hormony atd.

chris_n
16. črc 2013

@kristl85 no, každá na to máme názor. Jako sexuální praktiku to beru ve chvíli, kdy ještě nedošlo k vyvrcholení partnera. No, je to jedno, máš pravdu.

kacik87
16. črc 2013

@jenyska4 jestli to nedostanu na dovči, budu testit v pondělí a do té doby je ještě hodně času 😉 Každopádně pisni, jestli budeš testit dříve, máme to stejný, tak kdyby to vyšlo alespoň tobě na pátečního dušíka, bylo by to super 😉 😉 😉

kacik87
16. črc 2013

@kristl85 metody jsou různý, já dávám nohy nahoru, prstíkovou metodou otěhotněla kámoška po třetím cyklu a jednou jsem četla, že pokud máš při milování orgasmus dříve než partner, je dobré po vyvrcholení partnera "to napravit" ještě jednou, že se více tvoje tělo otevře pro ty bičíkovce 😀 Myslím, že to vždy záleží na důvěrnosti partnerů 😉 Doufám, že tento měsíc ti to výjde a třeba to inspiruje další snažilky 😀 😀 😀

jenyska4
16. črc 2013

@laska1982 tak třeba na Tebe fakt lezla ta chřipka nevíš 😉 těhotná jsi mohla být zároven....spíše znám holky , které si ty pocity navodí, psychika je mocná čarodějka, nicméně já neměla příznaky žádné jako většina a začlo to u mě až v osmém týdnu tot má zkušenot. Vlastně dvě, mám dva chlapečky a ted se snažíme o třetí miminmo.Každopádně nezávidím, že se Ti to nastartovalo takhle brzy a too jsi pak měla celé těhu takto a nebo Ti to přešlo?

jenyska4
16. črc 2013

@kristl85 jojo i spoustu mých kamarádek takhle otěhotnělo 😀 my jsme pipinky co?🙂 co by jsme neudělali pro naše drobečky jen Ti chlapi z nás musí mít radost....dnes jsme u grilovačky řešily co si se ségrou budeme na prcky pujčovat a chlapi už mají ozdělené ukoly ted... 😎 a to nejsem těhule, ale stejně už brzy budu, nechci se rouhat, ale tak nějak to cítím...

ja1985
16. črc 2013

@jajka71 a ako ta bolia prsia? vies mi to definovat? nech to troskiu porovnam 😀

jenyska4
16. črc 2013

@kacik87 Kačuli užijte si to a podávej zprávy, kdyby něco písej IP 😉 papa a závidím dovču taky by jsme jeli, ale musíme 14 dní posečkat, dnes jsme byli s dětma pro plavky, já si přinesla klobouk a harémky z něch byl manžel odvázaný, ale i tak mě to radost nezkazilo papa

laska1982
16. črc 2013

@jenyska4 no chripku som nemala potom,a skusali sme tusim len nejake dva, ci tri mesiace, takze som na to nebola nejako extra upnuta a nesledovala som sa vobec...este aj kolegyna mi stale opakovala, ze som tehotna, ze som nejaka ina a ja stale ze nieeeee 😀 ...no a byvalo mi zle cca do 18-19tt... a bolo to fakt na nervy...nikam som nemohla ist, lebo som musela byt na PN, nebola som schopna chodit do prace, a ked uz mi dr. konecne napisal vychadzky, tak mi vzdy, najust, bolo zle cez vychadzku... 😠 ale potom z tyzdna na tyzden akoby utalo a bolo mi uzasne..az do porodu som sa citila fit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru