Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

aknomis
14. zář 2009

andelka:
dakujem. nam sa totiž podarilo v juni otehotniet na prvy šup, ale žial som v 7tt potratila. vtedy som si robila test v 21 DC a nebolo tam nič, potom v 30DC a boli tam //. teraz sme sa pokusili cez plodne dni opat otehotniet, ale ked som si robila predvčerom testik v 26 DC a bol snehobiely, tak som bola sklamaná...

stoupinek
11. únor 2010

Dobrý večr, chtěla jsem porosit o radu.Jsem tady dnes poprvé a vidím, že jste holky zkušené.Nedostala jsem menstruci.Mám všechny příznaky těhotenství, ale test mi vyšel negativně.Chtěla jsem poprosit o radu, který z testů je nejpřesnější.Taky jsem se ctěla zeptat, jestli je možné otěhotnět přes kondom, aniž by byl viditelně prasklí.Moc děkuji za odpvěď a radu.

kacka.va
11. únor 2010

stoupinek: zkus si udělat test třeba za dva dny, někdy ty hodnoty nabíhají pomaleji. JInak klasicky přes kondom, pokud dobře seděl, tak si myslím, že je pravděpodobnost dost malá, ale záleží, kdy jste ho nandali, a jestli jste ho nevyndali moc pozdě. Uvádí se, že je sice minimální ale je, i pravděpodobnost, že se spermie nacházejí v močové trubici a vyjdou ven s kapičkama slasti.

terde
16. únor 2010

Ahojí maminky, těhulky i snažilky,
Je možné, aby druhý den po vynechání MS byl test negativní a pár dní poté pozitivní - jak rychle narůstá hodnota hCG na začátku těhu?

markiza
16. únor 2010

terde, moje skusenosti hovoria, ze to mozne je. ani u jedneho tehu sa mi // neukazali skor ako 5 dni po vynechani.

nursinka86
19. únor 2010

Ahoj holky,
měla bych dotaz: s manželem se snažíme o mimčo. Dneska je to 4. den po tom, co jsem měla dostat menstruaci, zatím ale nic..Jinak to mívám docela pravidelné po 28 dnech..Břicho mě ale bolí, jak kdybych měla menstr. každou chvíli dostat, ale mám jen od včerejška velmi slabé špinění, krev to není.. Test jsem se zatím neodvážila udělat.. Jaký máte na to názor? Můžu být těhotná? Děkuju za odpověď..

ratatooy
19. únor 2010

nursinka tak to může být opravdu tehu.břicho při tom někoho bolíva jak u ms a i to špíněni bývá když se mimi zahnizdi.už můžeš určitě udělat test.nejspolehlivější je mamatest.

ance1
4. bře 2010

Ahojky,

s manželem se už více jak půlroku pokoušíme o miminko. Od mládí jsem měla problém s menstruací, proto pro její vyvolání mi byly předepsany tablety. Celou dobu co je beru byla menstruace pravidelná až teď nepřišla. Místo toho ještě před dnem menstruce se objevil výtok, hnědé barvy, ale není to krvácení. 2. den po očekávané menstruaci jsem si dělala test, ale vyšel negativní. Má někdo podobné zkušenosti? Mohu být těhotná? Další příznaky těhotenství si neuvědomuji. Možná častěji chodím na wc a jsem po práci vždy unavená a nechce s emi nic dělat, ale to je docela běžné 🙂.

Budu ráda za názor

soldi
4. bře 2010

ance1, ake taletky beries? duphaston alebo utrogestan?

tehotna pravdaze byt mozes, to spinenie mohlo byt uhniezdovanie. skus pockat dva dni a urob testik znova 🙂 ak bude aj tak negativny, tak chod radsej k doktorke.

ance1
4. bře 2010

soldi. Beru duphaston.

soldi
4. bře 2010

ance, no ja som v podobnej situacii ako Ty. tiez som pred tyzdnom dobrala D a ms nikde a tehu test negativny. takze asi pojdem k doktorke v pondelok, ze co je so mnou. lebo to moze byt aj cysta.
vies kedy mas ovulaciu? pocula si uz o merani bazalnej teploty?

ance1
4. bře 2010

Soldi: co se týká ovulace, tak tu sjem si ještě nezkoušela

soldi
4. bře 2010

a vies kedy si mala ovulaciu? lebo mohla byt napriklad aj pocas toho ako si brala duphaston a preto este neprisla ms, lebo Ta drzi Tvoj vlastny progesteron.

ance1
4. bře 2010

solid: Fakt nevím, kdy jsem měla ovulaci. Chtěla jsem si to hlídat až od teď a dopadlo takto.

soldi
4. bře 2010

no, tak skus tak, ako som Ti radila. urob o dva dni testik a ked bude negativny, tak chod za doktorkou nech kukne. ak bola ovu, tak to na utz uvidi 🙂
a ides si merat BT?

ance1
4. bře 2010

Soldi: moc děkuji za radu a názor

soldi
4. bře 2010

niet zac 🙂 keby si chcela zacat s tym meranim bt, ak teda nie si tehu 😉 , tak prid do temy grafy BT stastna 13, tak su dievcata odbornicky na to 🙂

snehulienka24
4. bře 2010

nursinka,
tak nejako som to mala aj ja, kramiky nikde, brucho ma bolelo, uz sa mi raz aj zdalo ze sa rozbiehaju a tak som si kupila test a boli tam dve...tiez som do toho isla takto neveriacky ako ty, ale vyskusaj...a urcite mamatest... ;)
drzim palce 😵

bbara
16. bře 2010

Ahoj holky,
procitam diskuze uz nekolik dnu. A rada bych se zeptala. Zkousime mimi od prosince. Minuly mesic jsem v 4tt potratila, nastesti to odeslo samo a nebyla nutna kyretaz. Tento mesic mam dva dny spozdeni. Jde mi o to, ze me strasne boli prsa (to jsem nikdy nemela) a 4 dni zpatky jsem mela 2x // dva ruzne testy. Sice prouzky byli slabe ale viditelne. No a od vtedy vsechny ostatne testy (delala jsem asi 4) byli uz negativni. Mate nekdo takovu zkusenost? Dekuji za jakoukoliv odpoved

klara20
16. bře 2010

ahoj bbara, ja som mala 3 dni dozadu 3 pozitívne testy slabé ale boli vidno dve čiarky. Dnes som sa testovala a už nemám druhá čiarku, menzes mám dostať vo štvrtok.

nemko
16. bře 2010

bbara ja som mala minuly tyzden pozitivny test a odvtedy uz mam neg takze asi tak ☹

bbara
16. bře 2010

Dik za odpoved holky, tak to jsem zvedava jak to dopadne, prijde mi to nejake divne ☹

terulkaa
16. bře 2010

Ahoj holky, jsem tady nová......abych to trochu rozvedla.....prášky mám vysazené od minulého roku od dubna, ale vůbec jsem to nehlídala, kdy mám plodné dny atd až v posledních cca 3 měsících....chci se zeptat zkušenějších...asi před týdnem (16DC-mívám 26DC) mě začalo píchat v podbříšku, třídavě na levé a na pravé straně a trpěla jsem docela dost hladem i když jsem hoďku předtím třeba jedla....teď se k tomu přidala bolest prsou, no včera jsem si koupila Rapi Clear 10 miu (24DC) ale vyšel negativní☹( ve čtvrtek mám dostat menstruaci, moc jsem zmatená z té pichlavé bolesti...myslíte že je tady ještě nějaká naděje a testovala jsem zkrátka brzo?A máte někdo zkušenosti s tou bolestí a hladem? Ovulku jsem měla 11 DC

luckamb
16. bře 2010

terul: já myslím, že si testovala opravdu moc brzo, takže bych ještě počkala. Jinak Mě prsa bolela vždy před MS a hlad jsem před MS měla taky vždycky větší. Ale džím palce ať ti to vyjde, každopádně s testem počkej minimálně na ten 26DC.

bbara
16. bře 2010

terull: taky si myslim ze to bylo brzo. Ja poprve jak jsem byla tehotna jsem se testovala den pred MS a nic pak jsem MS dostala, ale bylo to jen spineni a tak jsem se tesla 3den po MS a byla tam slaboucka carecka no a pak to jen sililo a nejsilnejsi byla asi tak 36DC

luckamb
16. bře 2010

já testovala 30DC a to už tam byly ty čárky docela dost silné a cyklus jsem mívala tak kolem 27DC

cathy77
16. bře 2010

terulka - nie každej stupa od oplodnenia HCG rovnako rýchlo. Je to dosť individuálne. Niektorým ženám ukaže test slabulinku druhu čiarku na 7-8-DPO (to su tie šťastlivé🙂 ) nietorým až dva týždne po vynechaní menzesu. Ja som pri oboch detoch testovala asi až na desiaty den po vynechaní menzesu, druha čiarka bola, ale znateľne slabšia, u mna to stupalo tiež dosť pomaly. Ako hovorím, je to individuálne, nehádž flintu do žita, počkaj pár dní a testni zas. Kym nedojdu kramy, nič nie je stratené.
K tym príznakom - ak žena veľmi chce, každy priznak by si najradšej vyložila ako priznak tehu, ja to viem na vlastnej koži. Pri prvom synovi som do šiesteho týždna nemala absolutne žiadne priznaky, takže zase je to veľmi individualne. Ale každopadne nadej tu je, takže hlavu hore 🙂

bbara
16. bře 2010

Holky a nestalo se vam to nekomu co me? Ze byl test pozitivny pak negartivni. A MS porad nic. I kdyz meska jeste jen druhy den ☹

terulkaa
17. bře 2010

Ahoj holčiny, díky moc za radu, ale myslím že na tento měsíc je to opět paséé☹včera jsem začla kapku špiňit-takový narůžovělý výtok a zítra mám termín MNS....takže s největší pravděpodobností to dostanu☹je mi zt oho strašně smutno....začínám mít strach ať to není nějaký problém ve mě nebo příteli(letos mu bude 36 a je nejvyšší čas☹()

nemko
17. bře 2010

bbara ja som ten isty pripad a mam ten isty problem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru