Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

verisek24
9. led 2014

@danielka1985 díky za radu ja už mám po očekávané MS měla jsem jsem to mít 3.1. a ona nikde.. Skočím pro testík a uvidíme.... | emoticon

aduss
9. led 2014

@verisek24 baby prosim vas, neviete niektora dat test do negativu?

danielka1985
9. led 2014

@verisek24 🙂 mě to taky čeká🙂

rikkinka
9. led 2014

Ahoj všichni 🙂
Tak nevím ale chtěla jsem se zeptat těch které máte velkou zkušenost.
4.1. jsem měla dostat první MS ale ještě se nedostavily.
Dneska jsem si po naléhání přítelem udělala večer test a vyšel mi takto....
Zde Vám přiložím dvě fotografie.
Chtěla bych se zeptat zda opravdu vidím dobře a je pozitivní.
Děkuji moc.

pear
9. led 2014

@rikkinka Ano ten je jasně pozitivní !!! Gratuluji 🙂

rikkinka
9. led 2014

Toto je u mě poprvé dlouho jsme se snažili s přítelem a dneska toto 🙂
Vůbec nevím co říct...velká radost.
Chtěla jsem se zeptat mám si zajít co nejdříve asi určitě k doktorovi že ano?

rikkinka
9. led 2014

@pear Toto je u mě poprvé dlouho jsme se snažili s přítelem a dneska toto emoticon
Vůbec nevím co říct...velká radost.
Chtěla jsem se zeptat mám si zajít co nejdříve asi určitě k doktorovi že ano?

pear
9. led 2014

@rikkinka Určitě si tam zavolej - asi nebude ještě na ultrazvuku nic vidět, ale alespoň ti to potvrdí a domluvíte se co a jak dál - taky tam budu volat - ale já mám zatím duchy - ty máš nádhernou čáru.

rikkinka
9. led 2014

@pear děkuji moc za informaci zítra si tam určitě hned zavolám 🙂
Tobě přeju hodně štěstí taky 🙂

pear
9. led 2014

@rikkinka Děkuju 🙂 pak dej vědět, jak si dopadla (klidně do soukromé zprávy) 🙂.

smokenakova
14. led 2014

dobry večer mam takyto problem robyla som si tri testy každy druhy den a višla tam jedna palička a menzes mam od 2januara až do dnes poradte čo to znamena čo mam robyt byva mi už aj zle

matkapluku
17. led 2014

@krista
ahojky krista 🙂 to jsme na tom obě stejně ,je mi tedy pár dnů už nevolno,chodím čúrat častěji a vadí mi kouř a má nejoblíbenější vonavka ,zvláštní že 🙂 testík zkusím až jestli to nedostanu toho 21.1.

matkapluku
17. led 2014

ahojky holky ,přidám se k Vám ju 🙂 měla jsem poslední menstruaci 25.12. ovulační den 6.1. a s přítelem jsme se milovali na plno ,chceme miminko ,tři ,čtyři dny chodím čúrat častěji,je mi na zvracení,vadí mi moje milovaná voňavka,kouř ,myslíte si že můžu být těhotná 🙂 kdyby jo to bych čučela hned na poprvé 🙂

katerinap1978
17. led 2014

Ahoj holky, jsem tu úplně nová, vezmete mě mezi sebe?
Matkopluku (krásný login), jsme na tom dost podobně. Poslední MS 23.12., snažíme se od tohoto měsíce, mám příznaky těhu, ale vůbec tomu nechci věřit a snažím se to sama sobě racionálně rozmluvit (moc mi to nejde).
1) Ráno nemůžu otevřít ledničku (smrdí), od odpledne jí zas miluju a otvírám a plením jí až do večera.
2) Jsem nafouklá jak pátrací balón, bolí mě podbřišek, nenarvu se do kalhot a tak chodím v sukni.
3) Nemůžu pochovat dcerky na klíně, tlačí to, jako by seděli na tenisáku.
4) Bulím u "Vítejte doma".

No, rozmlouvám si to všechno zimní únavou a nadváhou z přejídání během vánočních svátků. Není přece možné být těhotná v mém věku hned první měsíc snažení, nebo ano?

Kdy si budeš dělat testík, první den spoždění, nebo tak týden po? Já se teď nejvíc bojím, že to dostanu a budu zklamaná, nebo že bude test negativní a budu zklamaná taktéž....
Katka

matkapluku
17. led 2014

ahojky Katko 🙂 to jsme na to podobně koukám že 🙂 ,ty už máš děti jestli jsem pochopila dobře ? Míša

matkapluku
17. led 2014

katerinap1978 děkuji za pochvalu loginu 🙂 ono to má i svůj důvod to Matka pluku 😀 víš .Mně smrdí dost jídlo :D ale chutnají mi jogurty a halušky :D jinak mi hrozně vadí voňavky,kouř uf to dělám furt nádech,výdech 😀 Uvidím,ale počkám až to nedostanu a pak zkusím po 3 dnech testík 😉

katerinap1978
17. led 2014

Ahoj Matko pluku. Mám dvě holčičky (6 a 8 let) a teď chceme s manželem zkusit třetí mimi. Dům je veliký, jsme relativně zajištění, zatím i zdraví a aktivní, tak šup na to. Jestli to vyjde (teď nebo později, to je fuk), tak si asi až nyní mimi užiju. S prvním jsem se moc bála, jestli to vůbec zvládnu, druhá byla hodně brzy po té první... Už jsem (snad) dospělá, v hlavě nemám takový guláš jako před lety, jsem sportovec a vedu ke sportu děti vlastní i cizí (dětský kroužek), takže sociální izolace při mateřské se mě netýká, tak uvidíme.

boba25
17. led 2014

Ahoj holky,
jsem tu nová, nikdy jsem do žádné takové diskuze nepsala. Jenže teď už mám celkem nervy a nemám to s kým probrat. Jedno dítě už mám (3 roky), ale to přišlo neplánovaně, nečekaně a těhotenství zjištěno asi cca v 9tt. Asi 8 měsíců před pozitivním testem jsem měla ZT, též to nebylo plánované, otěhotněla jsem přes HA. No a teď k věci. Na konci října jsem vysadila ha s tím, že chceme s manželem druhé mimi. Menstruace se dostavila 19.11 poté 9.12. a pak s 5denním zpožděním 3.1 2014. Za to jsem si to užila teda maximálně. sice trvala jen 3 dny (což u mě není zvykem),ale krve bylo jak z prasete (s prominutím) Raději jsem se objednala k dr. na UZ. Nejdříve jsme si mysleli s dr. ,že se jednalo o potrat v začátku těhu., pak ale na UZ byla vidět dutinka (zatím teda né moc měřitelná cca 2,7mm). Tak holky jsem z toho celá zmatená. Co myslíte? kontrola za 14 dní, takže 23.1. to nevydržííííííííím..díky

matkapluku
17. led 2014

@katerinap1978
to je skvělý ,zní to hezky holka 🙂 já mám 4 syny,ale dva už s námi nežijí už jsou velcí 🙂 ale za maminkou chodí rádi 😀 .Měla jsem je se svým prvním manželem .No život jde dál jak se říká,bylo to těžké,mám nyní dva roky úžasného přítele a ten dítě nemá,věděla jsem ,že určitě bude chtít jednou ,no a je to tu,taky to neřešíme hned ted,ale tak uvidíme 🙂 .Tak,že to by jste rádi kluka viď 🙂 já bych holčičku,ale jak se říká at je to zdravé to je důležité 🙂

katerinap1978
17. led 2014

@matkapluku JJ, kluka bych manželovi "dala" moc ráda. Na jiných stránkách jsem se přihlásila do diskusí také. Opatrně jsme se ptala, zda jde jít pohlaví miminka trošku napřed a byla jsme tam spucována jako malé dítě, co si to vůbec dovoluji - chtít třetí dítě a ještě si vybírat pohlaví - když jiné holky nemají nic. No, tak jsem tam odsud utekla....
5-té mimi, téda, ten nick je velmi trefný 😀
Musíš mít nervy jak provazy a ohromně velké srdíčko plné spousty lásky 🙂

matkapluku
17. led 2014

@katerinap1978
děkuji ,je fakt že mám moc ráda děti ,kolik jsem vyvozila sousedům dětí jako malá holka a starala se o dva bráchy 🙂 ,vždycky jsem chtěla velkou rodinu to je fakt 🙂
Co je špatného na tom si zkusit vybrat jiné pohlaví ,nechápu 😕
Z toho si nic nedělej hmm 😉 ii tací lidé jsou mezi námi 🙂

peterek414
18. led 2014

28DC a mrcha by mala prist 22.1 cca 10DPO co myslite???rano robeny test 🙂

katerinap1978
18. led 2014

@peterek414 Je tam dušík. Zkusila bych to za dva dny znovu, na tvém místě. Gratuluji a závistí skřípu zuby 😀

peterek414
18. led 2014

@katerinap1978 potom dam foto a dakujem 🙂

matkapluku
18. led 2014

to jsem zvědavá 🙂 držím palečky 😉

blanka1234
18. led 2014

Ahoj, můžu poprosit o Váš názor? Vidíte něco? Díky

ninjisu
18. led 2014

Vidím dušíka 🙂 Dnes jsem testovala a mám to úplně stejné. Tak uvidíme 😕

ninjisu
18. led 2014

Vidíte tam něco???

asimama
18. led 2014

@ninjisu nech pozeram ako pozeram e ee 😒

ninjisu
19. led 2014

Ptám se pač jsem byla před rokem na revizi pro anomálii plodového vejce. A to jsem otěhotněla po jednom styku. A teď už se s manželem snažíme od záři a pořád nic ☹ Tak ho vidím už asi na všech. Mám taky rozhozený cyklus. Poslední dva jsem mněla 42 dnu. Ted jsem 37 DC...poradíte mě kdy testovat znovu? Týden už mě bolí podbřišek jak před menses, A mám čirý výtok s čímsi bílím od včerejška. Ale jinak nic mě nebolí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru