Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 jj ,celkem jsem si užila ....kdyby se to nepovedlo do 3,4 měsíců,chtěl nás lékař poslat na umělé,fakt jsem zvědavá a moc bych si to přála pro sebe i přítele a měla bych krásný dárek ke kulatinám 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj taky jsme byli na genetice a z tama nás chtěli poslat na umělé , nakonec se povedlo a nevyšlo to no a potom byl rozchod tak snad se časem zadaří
A Vám to výjde taky ... jj kulaté mě čekají za 6 měsícu , jinak blahopřeji a snad bude radost dvojnásobná jak z narozenin tak miminka 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 děkuji,jsi holčina se zlatým srdíčkem viď ....cítím to na dálku 😉 ,necháme se překvapit .Ty máš také kulatiny ju,určitě néé ale jako já těch posledních CET 😀 ,prosim tě a také si občas špinila hnědý ,ale fakt malinko ...zvláštní

genio
3. čer 2014

@bublinka74 jak čtu tvoje komentáře tak vidím že to máme docela podobné 🙂 taky netrpělivě čekám jestli to vyšlo 🙂 mám taky 2 měsíce po laparce a doktor mě straší s umělým ☹

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 Nz 😉 no někdy mi i ostatní říkají že jsem až moc hodná a přátelská v dnešní době celkem blbá vlastnost.Jak dokáže i kamarádka podrazit 😒
No až se toho děsím že budu slavit 30 a to jsem se smála sestřenici před 3 lety 😀 že už je taky stará
Ano špinila během 2 měsícu asi 4x doktorka říkala že pokud to není vyloženě krev je to ok 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@genio joo a copak ti dělali ??Hele uvidíme,já bych to vůbec nečekala takhle brzy,uvidíme 😉 ,hlavně se na to neupínat,ikdyž je to těžké ,ale to dáme uvidíš 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 tak to jsi jako já ,vážně...hodná až blbá 😀 ,jéé to se máš ....taky bych chtěla 30 holka 😉 ..No já právě nikdy hnědý špinění neměla,nikdy.Je to jen spíš když se utřu občas ,v noci vůbec

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj přesně až blbá a někdy naivní 😀 No tak šetřit se a odpočívat a hlavně nezvedat nic těžkého to byla asi moje příčina samovolného potratu,jen ted mužu spekulovat co bylo špatně

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 jj asi tak nějak,to máš pravdu 😉 ,já jsem zatím ještě na marodní,tak že zatím dobrý šetřím se 🙂

genio
3. čer 2014

@bublinka74 jj neupínat to se řekne...snažím se na to nemyslet ale však víš jaké to je...no zjišťovali mi průchodnost vaječníků a brali mi cystu z vaječníku... no uvidíme necháme se překvapit 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@genio jj vím to se neboj .... 😉 ty chodíš do práce ?? A co vejcovody,jsi měla v pohodě??Mně je vyčistily,vše prý dali do kupy ...a kdy máš dostat MS a máš nějaké příznaky 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj chodím do práce na zkrácený uvazek , mám invalid.duchod a ani si neumím teda zatím představit že bych měla zustat doma, je zase něco jiného jak jsem doma s dětma , když teda někomu hlídám nebo tak...prý podle gyndařky je vše ok,ale na laparce jsem zatím nebyla..Mám těsně po MS , takže času dost pokud něco bude . S přítelem jsem skoro 3 týdny a nechci nic uspěchat i když mimčo bych chtěla, uvidíme

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 😀 😀 tak ted jsem se teda sekla mám tu tolik upozornění že se v tom strácím 😀

genio
3. čer 2014

@bublinka74 jo jo už pracuju 🙂 no průchodné jsem měla, jeden prý hůře ale že pry ok. no mám ji dostat 5.6. no příznaky... nevím.... už týden mě bolí břícho jak bych měla dostat menzes, takové křeče a tlaky. a prsa mě strašně bolí. jinak nic..tak nevím no

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 v poho 😀 já taky občas 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 😀 no to bylo o řádek 😀

bublinka74
3. čer 2014

@genio tak to bude dobrý uvidíš 🙂 noo já to mám dostat 6.nebo 7.6 tak uvidíme ,já mám příznaků dost,ale nemusí to nic znamenat,ikdyž je to divné 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@genio A test si ještě nedělala?Už by tam mohl být duch 😉

genio
3. čer 2014

@bublinka74 jaké máš příznaky? 🙂

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 ještě nedělala nějak se bojím...

sarkad2856
3. čer 2014

@genio uvidíš že je tam budeš mít 😉 jsme s Tebou 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 si hezky pokecáme holky 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 jasné budeme duchařit všichni holky 😀 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj 😀 jak budu odpovídat na cizí dotazy tak určitě 😀 ale sranda musí být

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 aspoň se odreagujeme 😀

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 To jo a Vám to uteče 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 😀 jasné a jak tu býváš ??

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 já denně 😀 lepší než sedět na fb

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 tak zíitra ráno...ufff snad seberu odvahu 🙂 strašně se bojím že to zas nevyjde ☹

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 dobrá 😀 ,já jsem i na fb k vůli známým,ale zatím marodím tak sem budu chodit za Vámi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru