Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sarkad2856
3. čer 2014

@genio určitě to výjde a budou tam // uvidíš ... My se snažily skoro 2 roky, tak vím jaké zklamaní to každý měsíc je a co měříš si BT nebo něco?

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj taky tady ráda chodím 🙂

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 neměřím ale dělám ovu testy... no my se snažíme už přes rok ☹ a po té laparce jsem myslela že by to už mohlo vyjít ... no uvidíme no

genio
3. čer 2014

@bublinka74 jaké máš příznaky? no já právě nevím jestli si je nevsugerovávám ... ach jo☹

sarkad2856
3. čer 2014

@genio u mě ty testy tak spolehlivé nebyly ukazovaly mi uplně jinak ovu , a čípek nebo hlen,taky nic?A co doktorka?Nic?

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 hlen jsem měla...u doktora jsem byla a viděl folikul...takže ovulka byla...teď jestli to vyšlo nebo ne no

sarkad2856
3. čer 2014

@genio tak to vypadá dost nadějně , příznaky taky jsou tak je to na dobré cestě 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 to by bylo hezký kdyby nám to vyšlo najednou že 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@genio ...noo já měla uprostřed cyklu krvavý hlen a malinko hnědé špinění ,pak nic,párkrát jsme se tulili,no a nyní mám pár dnů hnědé špinění,většinou jen na papíře když jdu na malou,v noci vůbec,3 dny je mi na zvracení,bolí hodně prsa,měla jsem pocit chřipky jako jen zimnici,unavená jsem ....

bublinka74
3. čer 2014

holky ovulku ani ten hlen jak píšou jsem nikdy nezjišťovala a to že děti mám ani nevím jestli jsem někdy měla vlastně,nooo už je to moc dlouho 😀

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 no to by bylo super 🙂 ale asi budete první a já až později

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 http://www.miminka.cz/index.php/snazilky/10-jak... koukni třeba už to nebudeš potřebovat když jsi už těhu 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 ...to nevadí,pak budeme my s Tebou hmm 😉 a kdo ví,třeba to nevyjde ani u mne,ale je to fakt moc divný,na ty prsa si nemůžu ani sáhnout a když jsem šla v noci čúrat a vstala měla jsem pocit,že mají sto kilo 😀

genio
3. čer 2014

@bublinka74 noo tak to je parádní 🙂 to je do oči bijící 🙂 super, doufám že testík bude pozitivní 🙂 kdy budeš testovat?

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 no bojím se abych zas nebyla zklamaná no... ☹ zítra zkusím a uvidím 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj to budu ráda,ale než budu těhu rada bych dala dolu nějáké to kg, dost jsem přibrala jak jsme se snažili o mimi z těch prášku atd 😉
No, pokud si příznaky co popisuješ nevymýšlíš 😀 tak musíš být těhotná a určitě to vyšlo

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 nooo tak podle tohoo by to mělo vyjít ,děkuji takový kalendář jsem nikde nenašla 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@genio budou tam // 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 jasné a kolik máš kg ?? A měříš ?? Nevymýšlím,právě že toto jsem nikdy neměla víš a u prvního syna jsem na to přišla až v 10tt protože jsem měla menstruaci a nic mi nebylo víš

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 jeee děkuji 🙂 dodáváš mi optimismus 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@genio měla bych to dostat asi 6.nebo 7.6 ..nechám to na neděli 😉 uvidíme jsem fakt zvědavá a začal mi vadit kouř,protože přítel kouří 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@genio zkus si taky ten kalendář co mi poslala šárka 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@genio nz taky jsem tam našla // jak jsem si říkala že zase mrcha dorazí a bylo fakt překvapení a pak radost , jen škoda že to nevyšloprcek by měl skoro rok

genio
3. čer 2014

@bublinka74 kouř mi vadí odjakživa... takže to u mě nee 😀 kouknu zkusím 🙂

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 to je mi líto ☹ ale neboj, vyjde to příště 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 měřím jenom 161 cm a vážím moooc 😲 85 kg je to hodně kdybych aspon na 70 pak otěhotněla bylo by to super

genio
3. čer 2014

@genio no tak vycházet mi kalendář vychází pěkně, teď je otázka jestli to vyšlo no :-/

sarkad2856
3. čer 2014

@genio díky určitě ...
No bylo toho tehda moc přítel,brigáda, podnájem , nemocenská atd
ale musí být líp 🙂

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 co nějak stravu a trošku cvičit ??Já měla tenkrát problém se štítnou žlázou a taky dost přibrala a trvalo to dva roky než jsem to shodila

bublinka74
3. čer 2014

@genio jasné to u mne taky 😉 uvidíme,ale když nám šárka píše že jo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru