Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

anetddka89
25. črc 2014

@frapik Ahoj, to mi je líto, já taky dneska.. Tak snad se nám to povede příště 🙂 Napíšeme si zase po Ovu jo? Hodně štěstí.

amanda2014
5. srp 2014

Hezký den, holky 🙂 Máte některá zkušenost s těhotenským testem BENU 10IU/L? POkud ano, který den cyklu jste jej poprvé použili a úspěšně? (který DPO?)
Moc děkuji. A.

anetddka89
10. srp 2014

@frapik Ahoj, tak jak jak? My jsme to tento měsíc zkoušeli trošku jinak ne každý den, četla jsem aby stihli uzrát spermie. Jinak jsem byla u lékaře, žiju v Lichtenštejnsku, a ten mi řekl, že jsem v 25 ještě moc mladá na dítě a napsal mi antinu :D Tu jsem si nevzala, to je snad moje věc, nebo? Tak mě fakt překvapil, jinak můj vnitřek, je prý jak z učebnice, tak snad by to mohlo vyjít 🙂 Jinak @amanda2014 na každém testu se píše po jaké době a kolika procentní výsledek je 🙂 Na mém je už po 10 dnech 99% 🙂

frapik
10. srp 2014

@anetddka89 No já měla ovu předevčírem, tak uvidíme. Snažení bylo poctivý. Tak za týden nejdřív se ukáže. Já myslím, že na miminko máš ideální věk. 🙂

anetddka89
11. srp 2014

@frapik držím palečky 🙂

sarkad2856
11. srp 2014

@amanda2014 Bohužel já test neznám jen mi o něm říkala kamarádka a nebyla vubec spokojená není tak spolehlivý jak ostatní.Byla těhu a ani po 5 dnech vynechání MS nic neukázal

anetddka89
12. srp 2014

@frapik Tohle cekani mezi me zabiji 😀 kdy si budes delat test?

knopka
15. srp 2014

ahoj mám otázku snažíme se o mimnko tenhle měsíc...
spíme spolu po 3 dnech od ukončení menstruace ..
a začínám mít divné prsa občas mě páli a jsou divné...
může to být náznak těhotenství...??
a ještě mě občas bolí podbřišek...
je možné že už příznaky mohou nastat???

dasenka888
15. srp 2014

@knopka Kolikátý den cyklu jsi ? 🙂

amanda2014
16. srp 2014

@anetddka89 Ahojky, děkuji za odpověď, ale u nás v ČR jsem to na žádném testu nenašla... 🙂 asi je máte vymakanější 😉
Nevadí stejně přišla MS 🙂 tak zase příště 😎

amanda2014
16. srp 2014

@sarkad2856 moc děkuju, mám k tomu ještě i mamatest 🙂

eiram2010
24. srp 2014

Ahoj, slabé duchy jsem měla 8-9 DPO, 4 dny před očekávanou MS. Nejdříve čárky po limitu, ale na všech čtyřech testech, 1 den před očekávanou MS už silná čárka, ukázala se hned a je z toho Filípek 😉

anetddka89
24. srp 2014

@amanda2014 Jee tak to jsem netusila promin, ale mas pravdu ja jsem ted byla na tyden v cr rikala jsem si ze su levne nakoupim testy a nic tam nepisou.. navim mam 4 den zpozdeni a stale jsou negativni.. dneska jsme prijeli domu tak zitra skocim do lekarny tady a zkusim zase kvaltku.. 🙂 t

alma14
25. srp 2014

Hezky den všem, mohla bych se zeptat, snažíme se o miminko cca 4 měsíce a poprvé jsem na tt něco zahledla ale nejsem si jista jestli tam ta slaboucka čárka je nebo neni. Příkladam fotku jeden test včera ráno a jeden dnes ráno. Oba jsou ty plastikové a po testování jsem tu horní čast odendala abych lépe viděla. Dnes je to cca 9 dni od předpokládané ovulace, myslíte ze tam něco je nebo to tak brzy neni možné? Předem moc dekuji za radu

majkylove
25. srp 2014

@alma14 ja bych rekla ze je😉

lencak80
25. srp 2014

také bych řekla, že tam čárka je a pokud jsi 9DPO, tak by to i odpovídalo, co se týče čárky

alma14
25. srp 2014

Moc dekuji, s tou slabou čárkou se mi to stalo poprvé, jinak předchozí měsíce všechny testy bílé jen kontrolní čárka. Jinak vůbec nic nepocituji jen jako by mela přijít ms, která tedy ma dorazit někdy na konci tydne. To tehotneni je nějaké náročné 🙂

lesankova
25. srp 2014

prosím o radu snažíme se o miminko tento týden o víkendu mám dostat MS ale jak si máme smolu pořád a nedaří se nám dělala sem si test a měla sem tam slabého ducha myslíte že by se nám mohlo už poštěstit ale byla tam slabulinká čárka děkuji za odpovědi 😉

bajana
25. srp 2014

@lesankova ano, mozes byt tehotna, ale rovnako este moze prist MS...takze uz radsej netestuj a cakaj...to, ci si alebo nie si uz nijako neovplyvnis....

lesankova
25. srp 2014

@bajana děkuji za odpověd už se snažíme dlouho ale test si už dělat nebudu počkám si, už mám 3 leteho syna ale z 1 partnerem a co žiju z novým máme i stejnou krevní skupinu 0+ tak jestli i to nám nějak nebrání 😒

bajana
25. srp 2014

@lesankova budem drzat palce...nevyznam sa v krvnych skupinach,ale asi najdolezitejsi je tvoj RH+ a asi nevadi, ze ste obaja nulky

lesankova
25. srp 2014

@bajana děkuji i já budu držet palečky vidím že už každů chvilku to už příjde tak at to dobře dopadne

bajana
25. srp 2014

@lesankova dik, ja sa snad nedockam 😅

lesankova
25. srp 2014

@bajana já to znám přenášela sem tak syna a byla sem den co den nervozní je to hrozné čekání hlavně at to dobře dopadne a nám se už snad poštěstí 🙂

alma14
26. srp 2014

Hezky den všem, tak dnes další test ráno a nic, jen kontrolní čárka jinak bílo. Asi tedy počítám s ms nebo myslíte ze ještě šance je? Je pravda ze priznaky nemam žádné, jen jako pred ms klasicky. Moc dekuji

anetddka89
27. srp 2014

Ahojte, tak uz mam 7 den zpozdeni a testy negativni, delam si kazdy den ruzne druhy.. kdy by jste sly k doktoru?zpozdeni nemivam.

spigy1
27. srp 2014

Ahoj holky, tak už i já se svým partnerem se snažíme o miminko, na testu nic, jedna jasná čárka jinak nic, a to jsem si vypočítávala plodné dny :( tak jsem zvědavá zda se zadaří. po jaké době jste otěhotněli? přes rok antikoncepci neberu, snažíme se chvilku

sykorkaa
27. srp 2014

@spigy1 Ahoj..jestli můžu poradit vykašli se na počítání plodných dnů a ovulačních testů...Já jsem 8 měsíců pořád počítala kdy je nejvhodnější doba na početí a nedařilo se nám. Potom jsem si řekla že to nechám být až se to povede tak se to povede a 5.května jsem našla na testu nečekaně // čárky....takže opravdu jsem zastánce toho, že psychika udělá své....

spigy1
27. srp 2014

počítala jsem jen plodné dny, abych zhruba věděla kdy je mam, přítel je dost akční a spíme spolu dost často tak abychom se aspon trochu trefili 🙂)

spigy1
27. srp 2014

počítala jsem jen plodné dny, abych zhruba věděla kdy je mam, přítel je dost akční a spíme spolu dost často tak abychom se aspon trochu trefili 🙂) jinak blahopřeju 🙂
@sykorkaa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru