Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

raduzemlejna
24. říj 2016

@luciikhol Děkuju moc 🙂 A co vy, neplánujete svatbičku?

luciikhol
24. říj 2016

@raduzemlejna No přítel mi řekl, že na dítě už čas je ale na svtabu se ještě necítí :( (má z minulosti nějaké finanční komplikace) takže by to ani nebylo rozumný. Ale když by bylo nejdřív mimi a pak až svatba vůbec by mi to nevadilo. I když jsem to chtěla naopak, nejdřív svatba a pak dítě.. a vy už máte děti nebo taky teprve plánujete?

lucije11
24. říj 2016

Ahoj holky tak se pridavam k vam s cekanim na test. MS ma dorazit 30.nebo 31. Jinak jsem v breznu otehotnel, ale bohuzel mimodelozne a prisla jsem o vejcovod. Snazit jsme se zacali ted v srpnu. Uz bych si prala pozitivni test ☹

luciikhol
24. říj 2016

Já mam třeba zkušenost, moje dvojče ségra tak loni o Vánocích přestala brát HA a snaží se o mimi a zatím jí to s manželem moc nejde :( tak snad já v tomto budu lepší a předběhnu jí 🙂
To čekání na MS je strašně dlooooouhý což 🙂

raduzemlejna
24. říj 2016

@luciikhol Tak to je asi rozumný. Svatba může přijít kdykoliv, ale mimi asi nepočká, čas letí jako blázen.. Tak třeba se té své vysněné svatby jednou dočkáš a bude určitě o to krásnější 🙂 My jsme se nejdřív vzali a teď plánujeme mimi. Děti ještě žádné nemáme. Takže u nás to v podstatě jde pěkně popořádku.. Teď do toho ještě začínáme stavět baráček... Ono celkově to jde nějak rychle. Teď to budou akorát dva roky, co jsme se s manželem dali dohromady, o rok později jsme se zasnoubili, teď v létě vzali a už bysme chtěli mimi a ještě ten barák. Nooo, ale zase když si vezmu, jak jsem si tohle vždycky přála a jak dlouho jsem na to všechno musela čekat.. fakt to stojí za to!!! Předtím jsem měla štěstí jen na samý blbečky, co nechtěli ani svatbu ani děti a furt bylo na všechno dost času nebo nebyly peníze.. Rozhodla jsem se, že čekat prostě nemá cenu. A i když nevím, z čeho teď postavíme a nevím z čeho budeme živí jestli přijde to mimi, vím, že to zvládneme, protože to oba chceme a strašně se na všechno to naše společné těšíme 🙂

luciikhol
24. říj 2016

@raduzemlejna - jé tak to je krásný, to ti přeju. Já si taky přeju krásnou svatbu, domeček a mimi. každá holka to má asi stejný ty sny, jen já jsem ještě před pár měsíci říkala že mimi vážně nikdy nechci, to samé přítel a nakonec to přišlo samo že oba mimi chceme.
Ještě když víš že máš muže který tě podrží a pomůže tak je to bezva a nemusíš se tolik bát že by se vám stalo něco špatnýho. 🙂

pulguita
24. říj 2016

@luciikhol vydrž, ještě není nic ztraceno. Já jsem minulý měsíc měla hodně nafouknuté břicho a taky mě to trochu zmátlo. Nakonec jsem testovala v den očekávané MS no a při čekání na výsledek testu jsem začala špinit, no a pak se rozjela naplno a test negativní😀 Pak už jsem netestovala protože si měřim bazalni teplotu a ta mi spadla, takže nic. No a teď už jsem po ovu a čekám ... Takže jsem se zařekla, že si nebudu všímat příznaku a testovat budu po vynechani (jestli bude) Takže drž se a hlavně plno trpělivosti protože tohle je loterie🙂

luciikhol
24. říj 2016

@pulguita - Jéé tak to mě mrzí, že byl negativní.. Jj vydržím, chci se hodit do klidu, ono spíš jde i o to, že jsem sama doma teď když je přítel v zahraničí a nemam si s kym popovídat protože kamáradka mi stále říká totéž "VYDRŽ NEDOČKAVČE" takže nic jiného nezbývá 🙂

lucije11
24. říj 2016

@pulguita co jsem cetla tak my dve bychom to mely mit priblizne nastejno ten cyklus😉

pulguita
24. říj 2016

@lucije11 Držím ti palečky, ať to vyjde. Mi má přijít MS 5.11. , tak jsem taky zvědavá. Snad nám všem dopřeje štěstí a zadaří se už tento měsíc🙂 No a když ne tento tak příští...musíme se snažit zachovat chladnou hlavu i když to je složitější než otěhotnět🙂

luciikhol
24. říj 2016

@lucije11 @pulguita @raduzemlejna - aspoň bychom měli krásný dárky k Vánocům kdyby nám to vyšlo 🙂

pulguita
24. říj 2016

@lucije11 No to je pravda...jsme na tom skoro stejně🙂 Já se budu snažit tyto 2týdny vydržet a moc se nepozorovat, ať si zase nemyslím, že jsem těhotná. 🙂 Tak jsem zvědavá jestli se to povede🙂 Ty se taky drž! 🙂

lucije11
24. říj 2016

@pulguita no ja kdyztak az prespristi no....jsem z toho takova nesva protoze mam sanci ob mesic a jeste mam ted docela dlouhe cykly....ale verim ze tobe se ted zadarilo😉 a co jeste muzu doporucit tak chce to polevit v praci a hlavne moc nestresovat se...zazila jsem si svy😕

pulguita
24. říj 2016

@luciikhol No člověk i když nechce, ale pořád v koutku duše tajně doufá, že to tento měsíc vyjde, a tak je to pořád dokola.🙂 Až se nám jednou zadaří, tak zas budeme testovat, páč tomu nebudeme věřit, že se konečně zadařilo.🙂 To je pravda, pokud se nám zadaří, tak budeme mít krásného ježíška🙂 A mě by to vyšlo, že by to byl/la ráček jako já 🙂 Tak jsem zvědavá🙂

lucije11
24. říj 2016

@luciikhol no to by byl uzasny darek😊akorat nevim jestli bych to vydrzela nerict tak dlouho...priteli urcite nevydrzel a rodinu bych musela vydrzet...jsem uz jak blazen chodim po obchodech a vzdycky zabloudim jakoby naaaahodou do detskeho...to same s oblecenim to kdyz zkousim tak si nevedomky predstavuju jak mi to bude sedet s briskem😂no uz jsem zrala na Chocholouska😂

pulguita
24. říj 2016

@lucije11 No já mám právě nervy v práci a pořád se honim, takže vím, že to mám složité abych byla v klidu, ale co ... Za zkoušku to stojí. Dříve nebo později se nai to povede uvidíš! 🙂 Nesmíme myslet na ty negativní věci...jen na ty pozitivní a snad to tak přivoláme 🙂

pulguita
24. říj 2016

@lucije11 No příteli to řeknu hned. Ten minulý měsíc jsme šli spolu koupit test a spolu jsme louskali návod a čekali na výsledek.🙂 Rodina ani přátelé nic neví, a až tak do 3tiho měsíce (pokud mě neprozradi břicho) nechci nic říkat🙂 Ja se taky ráda dívám na miminkovske věci...je toho tolik a tak krásné, no ale zatím musím počkat🙂

luciikhol
24. říj 2016

@lucije11 - tak já mam zatím jen vybraný kočárek ale jinak do obchodů zatím nechodím :D to je dobrý no, já bych samozřejmě přítelovi řekla všechno i to že mam pozitivní test ale u rodiny bych asi chvíli počkala než by se to potvrdilo ....
Myslím si že to máme všechny dobře naplánovaný :D

lucije11
24. říj 2016

@luciikhol no, ale zase by bylo krasne kdyby to opravdu vyslo na ty vanoce jako darek pozitivni test a nebo uz fotka z ultrazvuku...akorat ja jsem mizerny lhar a taky na me jde vsechno hned poznat😂hlavne mam tendence se pak culit jak mesicek na hnoji kdyz se neco vydari😊

lucije11
24. říj 2016

@luciikhol tak na kocarky jsem uz taky jukla😊 a kdyz vidim nejaky na ulici tak koukam na znacku ze se podivam na internetu...jaky si vybrala?

luciikhol
24. říj 2016

@lucije11 to znám, já jsem taky taková slepička ale bylo by to krásný přijít na Vánoce s fotkou malého dárečku v bříšku 🙂
Včera už jsem na to myslela jaký by to bylo, kdybych rodině dala fotečky pod stromeček.. 🙂
Snad MS nepřijde, nechci jí!! 🙂

luciikhol
24. říj 2016

@lucije11 - přesně to jsem já :D :D koukam na značky a pak do kočárků na miminka 🙂 mám vybraný kočárek Egg - černý nebo bílý

pulguita
24. říj 2016

@petrysek181
@raduzemlejna
@luciikhol
@petapal
@lucije11
Takže vám všem snažilkám posílám tyto čtyřlístky pro štěstí. Měla jsem jich v truhlíku víc a bohatší, ale v létě všechny uhynuly. Stejně mi to nedalo a pořád jsem truhlík zalívala. Až před pár dny začaly znovu klíčit 🙂 A teď už tam je několik čtyřlístků 🙂 Tak jsem měla velkou radost. Kéž by mi přinesly štěstí a vám taky 🙂 Takže věřme, že dříve či později otěhotníme a splní se nám naše přání, i když to někdy vidíme všechno černě, nebo nám to čekání případá nekonečné, ale to nejlepší nakonec přijde...krásný den! 🙂

raduzemlejna
24. říj 2016

@pulguita ježiš to je krásný, děkujuuuu 🙂 Ono se to nakonec povede 🙂 Taky krásný den 🙂

luciikhol
24. říj 2016

@pulguita jůůů děkujeme 🙂 snad nám přinesou mnoho štěstí všem

carolisa
24. říj 2016

myslím že cca po týdnu co nedostaneš v klasické době menstuaci. nebo 14 dnu po ovulaci.

petrysek181
24. říj 2016

@luciikhol zatim je negativni zkus to jeste za ty dva dny a hlavu vzhuru☺

petapal
24. říj 2016

@pulguita děkuji moc

pulguita
24. říj 2016

@petrysek181
@raduzemlejna
@luciikhol
@petapal
@lucije11
Za málo holky!🙂
Takhle vypadal truhlík původně, pak to všechno v létě uhynulo a zůstal mi jen truhlík plný hlíny a až teď znovu začaly rašit znovu.🙂 Tak jsem zvědavá jestli otěhotníme dřív, než mi dorostou čtyřlístky v truhlíku 🙂
Kéž by každý nový čtyřlístek znamenal, že se z nějaké snažilky stala těhulka 🙂 Já je budu pořád zalívat ať jen rostou.
Držím nám všem palečky a přeji hodně štěstí a trpělivosti🙂

luciikhol
24. říj 2016

@petrysek181 zkusím, snad to bude OK 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru