Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
10. lis 2016

@tornadolu pokud mas mobil, tam si muzes stahnout tu aplikaci, co jsem ti rikala (Fertility Friend) do ní kazdy den zapises ty teploty a ta aplikace ti sama vyznaci graf a v nem ti ukaze ovulaci (v pripade ze ovu probehla). No vsak uvidis 🙂

tornadolu
10. lis 2016

@pulguita dekuji škoda ze to není český nějakou aplikaci českou?

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 No ty poslední dny je to cekani k zblazneni. Vydrz! 🙂 Uz jenom zitra!!:_)
Ja jsem taky na tebe zvedava, ale zatim si myslim, ze se zadarilo. Teplota by ti jinak spadla o mnoho vic. Uz jenom zitra a pak vikend a snad uz budem vedet na cem jsi. Testuj v sobotu, at nejsi zklamana. Treba se ti // ukazou az pozdeji...at pak nejsi zbytecne vynervovana 🙂 Drzim ti palce. Snaz se myslet na ten nabytek, co vam zitra dovezou a na to jak to budete mit krásne 🙂

pulguita
10. lis 2016

@babulinka1 No pokud mivas MS pravidelne, tak to vypada nadejne. Kez by ti to vyslo!! Budu ti drzet palce 🙂

pulguita
10. lis 2016

@tornadolu Ceskou neznam. Zkus kdyz tak pohledat. Tahle je sice v anglictine, ale zapises kazdy den jen tu teplotu a graf to dela samo. No vsak uvidis

tornadolu
10. lis 2016

@pulguita děkuji jdi hodná

tornadolu
10. lis 2016
wildcat87
10. lis 2016

Ahoj holky...já už nevím co si mám o tom myslet... to že si ovulaci i MS chodí jak chce na to jsem si už zvykláa ale vždy od OVU do MS to bylo cca 10-14dní..... v říjnu jsem se rozhodla vyprdnout se na to sledováni jak BT tak ovu testy atd.....
MS má zpoždění 14 dní. .. poslední sex byl 26.10 (manžel se mi vrací dnes... byl na školení ). ...
takže teď nevím jestli můžu a nebo nemůžu být těhotná...ani nevím kdy byla ta OVU ☹ test jsem si dělala před 3 dny - negativní....ale zbyl mi tady jeden ovulaci... tak jsem ho schválně udělala dnes a byl slabě pozitivní. ... fakt takový duch na tom ovulačním...tak já tomu nerozumím...máte někdo zkušenost?

luciikhol
10. lis 2016

Tak mam holky nabranou krev a zase čekání do zítra ☹ To se to rozlouskne jak na tom jsem, jinak Dr nic pořádnýho neřikal, sestřička mi pouze nabrala krev a zítra nashledanou... ☹

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita ja vim ale je to hrozne clovek na to porad mysli no zatim je opravdu porad nahore merim jak blazen tak uvidim zitra jestli nespadne na krizovou hranici☺jestli preziju zitrek tak uz je nadeje☺ale ro bricho me zaráží dneska ho citim docela dost no uvidíme jdu jeste chvíli pospat at tu posledni nocni dam☺na nabytek se tesim☺

petrysek181
10. lis 2016

@wildcat87 ano ja mam cely mesic duchy na ovulacnim testu az do ms to je v pohode carka b musela byt stejne silna jako testovaci aby si mohla myslet na pripadne tehu to uz mam vyzkousene☺

wildcat87
10. lis 2016

No a ovu testy na jsem to vzdala... ikdyz jsem ho dělala kemazdy den. .v cyklu..byl duch . Dělala jsem ho vždy dle návodu a prd. Vím teda dle jiných diskusí tr ráno měli ducha...odpo positivni a večer už zas sílil. .. tudíž ovu byla to odpoledne ale to by me asi zrujnovalo dělat si test denně 3x když mám různé dlouhé cykly.
Spíš by me zajímalo kdy zhruba by mohl být test tehotensky pozitivní po posledním sexu... kdyz uz se podle niceho jineho nemohu zorientovat

pulguita
10. lis 2016

@luciikhol Držím palečky ať ta hladina stoupne a je vyšší🙂

luciikhol
10. lis 2016

@pulguita Sama jsem napnutá jako struna a strašně zvědavá jak toto vše dopadne 🙂 děkuji

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 Tak hlavně mysli na to, že se teplota drží nahoře. 🙂 Uvidíš, že zítra bude taky nahoře a kéž bys měla v sobotu ty // 🙂 Zítra budeš čachrovat s nábytkem a snad na to moc nebudeš myslet i když jak tě znám...Nevím nevím beztak budeš dělat ovulační😀 No však uvidíš. Hlavně se snaž odpočívat!! Držím ti palce🙂

pulguita
10. lis 2016

@wildcat87 No pokud jsi neměřila BT a ovulační testy jsi nedělala, tak těžko poznáme, kdy byla ovu. Ja ovulační testy nedělala nikdy, ale mají se dělat odpoledne a ty těhotenské ráno. Ovulační testy nedělám, jen měřím BT. To je opravdová jistota (pokud je děláš jak se má), že ti ukáže kdy byla ovu (jestli byla). Takže zkus tento měsíc zase měřit, ať víš na čem jsi. Měření máš zadarmo oproti ovulačním testům🙂 Pokud meškáš 2 týdny a těhotenský test je negativní, tak si raději zajdi k lékaři na krev a tam ti hned řeknou co a jak. Aby to nebylo třeba něco jiného. Anebo jsi těhotná a miminko si s tebou hraje na schovku😀

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita nebudu přísahám 😀zitra se držím jen teploty a v sobotu to zkusim drz mi palce chtela bych aby to vyslo🙆

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 Držím ti palce...už mi ty prsty trošku fialoví jak ty moje čtyřlístky 🙂 Čtyřlístků v truhlíku rostou jak o dušu, tak to prostě chce už nějaký pozitivní test a ty jsi největší adeptka😀 Tak snad to budou ty dvojčátka nebo že by jich bylo víc?😀 Drž se! Určitě to zvládneš a teď to prostě musí vyjít 🙂

nadrinka
10. lis 2016

Holky, nesu poslední info z fronty.... Dnes jsem byla u Dr. už jsem nevydržela... našel mi cystu "krásných" 5 cm, ovšem těhotenství nevyvrátil, ba naopak řekl, že by to bylo dobré řešení mého problému. Poslal mě na krev, zítra si budu volat na výsledky, další pak v pondělí. Ovšem pokud se nepotvrdí těhotenství a nestane se zázrak (zmenšení cysty) do ledna, tak půjdu na operaci. Držím palečky, jak to tu čtu, tak nás "očekávajících" je tu víc než dost 🙂

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita jezisi to je ale nadilka stesticka😀😀😀no snazin se co můžu kdyz jedno schovavam pro tebe☺ted jsme se jeste pritulili kdyz se to ma provalit tak at pořádně 😂zitra budeme chytřejší sem napnuta na teploty☺ty se proste nemýlí drz palecky a vsechno☺at uz sakra ukaze testik taky//a ms je nekde za kopeckama☺

misicka74
10. lis 2016

aaaaaaa, holky je mozny, ze mam pozitivní ovulacni test 28 DC? jsem zmatena, uz cekam spise MS a ne ovulaci.... 😨 😨 😨 😨 😕 myslite, ze to muze byt známka tehotenstvi?

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 ano to muze byt znamka tehu ale udelej si tehotensky at to mas potvrzene☺

misicka74
10. lis 2016

@petrysek181 na TT nic nevidim, ale tenhle tyden mi je fakt blbe od zaludku ☹ Ms cekam cca za 2 dny

petapal
10. lis 2016

Holky mně je soufl čím dál hůř každým dnem.A to od rána až do večera .Těším se už v pondělí na ultrazvuk ať zjistíme zda je jedno mimo nebo dvě.VSEM DRZIM PALECKY AT MATE //

petapal
10. lis 2016

@misicka74 mně třeba mamatest ukazoval hodně blbě nejlíp Dr.Max a benu test

misicka74
10. lis 2016

@petapal me je prave taky zle....tak uz jsem to zkusila a jsem zmatena...zkusim rano a uvidim, ale je to zvlastni...ani nevim...toto je cemio gravitest

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 ale tohle určitě nebude ovulka tak s tehu testem vydrz jeste nějaký den a hodbe holkam ovu testy ukazaly takhle tehu☺ja si dneska delala tehu a totalne bílo tak cekam na ms😯

petrysek181
10. lis 2016

@misicka74 ale ja vidim dusika to je nadejne😀

lory303
10. lis 2016

Holky,chci se s vami podelit o dnesni zajimave informace. Po praci jsem se vydala k bylinarce na kapky Kontryhem a sverila jsem se pani, ze se 5.mesic snazim o mimi a porad nic. Zeptala se me kdy jsem se narodila a podle toho se podivala do nejakeho numerickeho systemu a moje plodne dny jsou podle ni 3 dny pred MS. Rekla mi, ze hodne holek k ni chodi, ze nemuzou otehotnet a chyba je prej v tom, ze podle aplikaci jim ukazuje ovulace a plodne dny v pulce cyklu nebo uprostred. Prej to podle toho neni. U vetsiny holek co za ni byly a rekla jim termin otehotneni podle datumu narozeni tak do mesice otehotnely. Je pravda, ze pred MS sex s pritelem uz nemame. Nevim co je na tom pravdy, ale tento mesic to vyzkousim. Jinak poradila mi kapky - Estrofit a vypocitala mi at ho beru od 12 DC 2x 15 kapek az do 25 DC. Tak uvidime. Vyzkousi. Jsem z toho celkem prekvapena co vse mi rekla.

lory303
10. lis 2016

@lory303 *zacetek cyklu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru