Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

dehors
19. led 2014

@blanka1234 nevidím...

zvolsiinylogin
19. led 2014

@rikkinka to su ovulacne alebo tehu? zelene by mali byt ovulacne, ci?

rikkinka
19. led 2014

@zvolsiinylogin je jedno jaká to je barva těhotenského testu...je to těhu 100% 🙂

matkapluku
19. led 2014

já nic nevidím,měly by tam být správně dvě čárky né při těhotenství 🙂

zvolsiinylogin
19. led 2014

@rikkinka vrlka gratulka..ides ku nam...

rosesarah
19. led 2014

Ahoj, můžu poprosit o Váš názor?? Test dělám včera 1.den po vynechání MS

pisisvori
19. led 2014

krásná čárka🙂, gratuluju

evikmi
19. led 2014

@rosesarah co k tomu chceš za názor? menstruace nikde, na testu dvě čárky.... jaký názor jiný než to, že jsi těhotná bys měla slyšet? objednej se na gyndu 😉

pisisvori
19. led 2014

@blanka1234
@ninjisu možná nějaký náznak, když se snažím, ale na fotce to může být mnohem hůř vidět, já jsme testovala taky brzo a ten duch byl vždy slaboučký, že jsem si taky nebyla jistá, jestli něco vidím, ale vždy to těhu bylo, tak držím palce a přeju ať na dalších testech už to je bez otázek hezky vidět🙂

rosesarah
19. led 2014

Pořád tomu nemůžu uvěřit, zítra zkusím koupit ClearBlue digital
😉

ninjisu
19. led 2014

To je z dneška. Vím že se má testovat obden ale mě to nedalo. Když jsem náznak viděla. Myslím že je to vidět o trochu víc ale žádný zázrak.... 😒

peterek414
20. led 2014

dobre ranko sa praje tak dnes je to 30 DC mrcha ma dojst 32DC a test dopadol takto................... fnuk ☹ ☹ ☹ ☹

matkapluku
20. led 2014

nezoufej kočko,já měla u dvou synů test negativní,proběhla další MS a pak za 14 dnů byl pozitvní 🙂

kackarebicerova
20. led 2014

Ahoj holky..ja si ho delala tyden po vynechani a slaba carka videt byla pak jsem ho delala za tyden to bylo 30,12 a slaba carka opet byla ale 31 to nevyslo...prsa se mi zvetsuji..zle od zaludkj a ava me boli.. V krvi jsem mela hcg 21,8 ale na ultrazvukj nic nevidi

lusinda1989
20. led 2014

@peterek414 ahoj mne sa pri malej ukazala druha ciarka az po tyzdnovom meskani aj to bola slabucka... Nezufaj ja som mala dostat vcera a nic tak cakam...

peterek414
20. led 2014

@lusinda1989 tak drzim palce a daj vediet a nech su ta // 🙂 a dakujem za podporu 🙂

lusinda1989
20. led 2014

@peterek414 dakujem aj tebe 😊

matkapluku
20. led 2014

držím také palečky děvčata,také čekám tak uvidíme 🙂

matkapluku
24. led 2014

Holky tak Vám nevím 🙂 ,co myslíte ...měla jsem mít MS 20.1. ,dostala jsem jí 22.1 tedy jen špinění,včera krvácení,dnes slabé .Ovulaci jsem měla 5.1. a 6.1. jsme měli pohl,.styk s přítelem.Týden po styku mně začlo být na zvracení,smrdí mi vonavka co mi voněla,vadí mi vůně papriky,káva,bolely a bolí stále prsa i bradavky.Je mi stále tak divně,jsem hodně unavená,odpo musím spát chvíli,divné ....co myslíte 🙂 Děkuji za odpověď nebo názor spíše

peddy24
25. led 2014

Ahoj, jsem zde úplný nováček a chtěla bych se vás zeptat na radu. Po letech jsem vysadila HA a začali jsme se v prosinci snažit s přítelem o miminko. Teď 22.1. jsem měla dostat MS, ale doteď nepřišla. Přes týden mě už dost bradavky a prsa a jsem furt unavená. Nevydržela jsem to a udělala si dnes test, ale byl negativní ☹ . Mám být zklamaná nebo je to časté? Poprosila bych ještě o radu, jaký test doporučujete? Moc děkuji za každý názor či radu, jsem v tomhle "oboru" zatím vyjukaná 😀 .

golla
25. led 2014

@peddy24 pokud jsi teprve v prosinci vysadila tbl., nedá se říct, jestli MS už být měla nebo ne. Tělo se musí ,,vzpamatovat" a zaběhnout do nějakých kolejí. Ale i tak negativní test nemusí nic znamenat, těhotná být můžeš, ale i nemusíš. Zkus počkat ještě pár dní, test zopakovat. Pokud by MS stálé nepřicházela, holky byly u dr. pro vyvolávačku.
Jinak testy za mně jedině z Dr. Max. Jsou levné a spolehlivé. Držím palce.

ninjisu
25. led 2014

Tak jsem testovala v pondělí...to pořád nebylo nic vidět. Jen náznak pod světlem. A tohle je z pátečního rána 🙂 Vidíte to???

peddy24
25. led 2014

Děkuji moc za názor. Říkala jsem si, že by to takhle rychle byla asi fakt velká náhoda, ale kdyby náhodou, tak moc hezká 🙂

ninjisu
25. led 2014

Na živo je to vidět 🙂)) tady jen lehce

golla
25. led 2014

@peddy24 uvidíš za pár dní.. ;o)

ninjisu
26. led 2014

O dva dny později. Je to prosím těhu???Máte s tím zkušenost???

z_kopretinka
26. led 2014

@ninjisu gratuluji 🙂 takový jsem našla ve čtvrtek a už jen sílí. V pátek jsem si to potvrdila digitálním 🙂

ninjisu
26. led 2014

Jj děkuji. Ten je z dnešního rána jeden den mešká MS. Zítra si chci koupit ten digitální clear blue.
https://www.modrykonik.cz/profile/z_kopretinka/ gratuluji i tobě 🙂

ninjisu
26. led 2014

jsem tu chvílí tak nevím jak se tam vkládá jméno.@z_kopretinka

ninjisu
26. led 2014

@z_kopretinka jj už vím moc díky. A gratuluji i tobě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru