Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

xmele004
10. únor 2016

Ahoj holky, po vysazení HA mám DC 36, 45, 33, 34, 34. Dneska jsem 40 DC a stale nic, kdy si myslíte, že má vůbec cenu si poprvé test udělat? 🙂

pekkaa
10. únor 2016

@xmele004 kdyz jsou nepravidelne cykly tak to je fakt tezke rict. Kdy byla ovulace nevis?
Jinak proste klidne udelej a uvidis🙂

werik153
10. únor 2016

@xmele004 ja jsem si test delala 12dni po ovu...asi 2 dny pred MS a byl tam duch 🙂 cyklus mam cca 25 dni.

moni92
10. únor 2016

@xmele004 zkusila bych 46 😉 ale to se to kecá, já osobně už bych měla vyzkoušeno 😀

petiiiska
10. únor 2016

@bejullinka Tak jsem to dnes dostala, takže potvrzuji, že nemoc s antibiotiky oddaluje MS...

bejullinka
10. únor 2016

@petiiiska hmm antibiotika jsou svině... 😀, ale někdo na to nemá vůbec žádné reakce...

akuska123456
21. únor 2016

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli můžu otěhotnět asi před měsícem sem vysadila inekční antikoncepci z toho asi 2týdny jsem krvacela po vysazení.... a asi 3dny jsem nekrvacela... pak jsem špinila asi 2dny ...teď uz nešpinín nic a 19.2 jsem měla dostat měsíčky a nedostavili se... mám bolesti v podbříšku a není mi dobře můžu být těhotná ??

dajaa
23. únor 2016

Dobry vecer 🙂 chtela bych se zeptat jak beru antikoncepci a jeden den jsem zapomnela s pritelem jsem mela pohlavni styk a to jsem mela zrovna plodne dny, a pak jsem si vzpomnela ze antikoncepci ze jsem si ji nevzala ale pak jsem si ji vzala po pohlavnim styku. Mohu otehotnet? A kdy si mam udelat tehotensky test? Menstruaci mam dostat 5.3., dekuji a pekny vecer

jana1499
23. únor 2016

dobry den chci se zeptat o vinekdu jsem mela plodne dny a meli jne s pritelem nechraneny sex a uz druhy den mi je spatne( navali nafouknute bricho) dnes jsem si delala t.test ale vysel negativne byla bych rada za jakoukoliv radu ☺

pekkaa
23. únor 2016

@jana1499 takto brzy po styku je na priznaky i tehotensky test prilis brzo.
Pockej aspon 14 dni po styku

akuska123456
24. únor 2016

@dajaa ahojky měla bys počkat jestli se dostaví menstruace a když ne udelat si tehotensky test nebo si zajít za svim gynekokogem

akuska123456
24. únor 2016

@dajaa ja jsem vysadila asi před měsícem inekcni antikoncepci a mám styk se svim přítelem každý den 19.2 jsem to měla dostat a nedostala a taky mám nafoukle bříško a není mi dobře a mám bolesti v podbrisku takže se to možná povedlo akorát teď přesně nevím kdy si udělat tehotensky test :/

pekkaa
24. únor 2016

@akuska123456 cyklus se ti mohl po vysazeni antikoncepce rozhodit a i s tim muzou souviset ty priznaky - taky jsem to tak mela..
Kazdopadne, je samozrejme mozne, ze se povedlo a pokud si to uz mela dostat a nedostala, tak klidne zkus test

akuska123456
24. únor 2016

@pekkaa jo zkusím zá chvilku si pro něj půjdu tak sem zvědavá ale četla jsem ze tehotensky testy můžou být falešný můžu být těhotná ale teď mi ukáže 1čárku no uvidí se

akuska123456
24. únor 2016

@pekkaa no antikoncepci sem brala rok to je docela krátká doba no uvidí se 🙂

werik153
24. únor 2016

@akuska123456 jak dlouhe mas cykly? Pokud by jsi byla tehotna tal by tam uz ted mel byt aspon duch 🙂 ja ho mela presne v den ocekavane ms...a cykly jsem mela jen 25 dni 🙂

akuska123456
24. únor 2016

@werik153 cykly mám taky dlouhé tak 25 dnů A právě je mi divné zw jsem to nedostala uz mám asi týden spozdeni a furt nic :/ jsem zvědavá jak mi dopadne tehotensky test 🙂 sna tam budou 2čárky moc chceme miminko

werik153
24. únor 2016

@akuska123456 Tak šup !! a udělej testík a pak dej vědět....držím palce 🙂 Nám to vyšlo hned napoprvé tak jsem moc ráda, ale po vysazení HA jsem ms dostala až skoro po 2 měsících, pak po měsíci..a pak se mi to srovnalo na těch 25 dní, to jsem měla i před braním HA, kterou jsem brala 4 roky 🙂

akuska123456
24. únor 2016

@werik153 Ahojky no Vypocitala jsem si plodné dny a to jsou od 5.2 asi do 9.2 tak nějak no a s přítelem mám styk (každý den) nechraneny no 20.2 jsem to měla dostat a nedostala udělala jsem si tehotensky test a byl negativní mám bolesti v podbřišku citlivé bradavky a není mi dobře mám problém s jídlem takze ted trosku pochybuju ze jsem tehotna sem trošku mimo :/ uz nevim co mam delat :/ poradite mi .. mam jeste jeden tehotnesky test ale nevim kdy si ho udělat

andysek2512
24. únor 2016

@akuska123456 ještě opakuj třeba za 2 dny 🙂 Já si takhle dělala tenkrát test v pondělí byl negativní a v pátek znovu a byl tam slaboučká druhá čárka ....🙂Mohla si mit ovulaci trochu dýl, taky jsem to tak měla... 🙂 držím palce!🙂

akuska123456
24. únor 2016

@andysek2512 dobré dekuju 🙂 za rady zkusím si test udělat v pátek A uvidí se

andysek2512
24. únor 2016

@akuska123456 jj určitě zkus dyl, protože jestli jsem dobře četla tak teprve měsíc jsi bez antikoncepce??? Já když ji tenrkát vysadila, tak jsem teda měla menstruaci pravidelnou jak hodinky... :D i když po nějakých 5 měsících bez braní antikoncepce jsem to měla třeba po dvou měsících a tak různě no....ale to se prý stává.... Ale i přesto že jsem menstruovala jednou za čas a po jednom nedáni si pozor, když jsem měla navíc hodně nízkou sliznici jsem otěhotněla..... a to jsem si po týdnu vynechání MS udělala test a byla tam krásná druhá čárka a taky mi bylo pořád tak nějak nevolno a tlak v podbříšku.... sice první těhu dopadlo tak, že v dubnu mi museli udělat revizi :( další menstruace dosla v květnu a ta další už nepřišla, a to mě pořád bolelo břicho jak když to mám dostat, tak jsem pořád čekala kdy to dostanu a po 14 dnech se mi to ukázalo i na testu že jsem těhu 🙂 a ted jsem v 37 tt.. .takže držím palce at se ti dvě čárky objeví 🙂

akuska123456
24. únor 2016

@andysek2512 no právě a ja to ještě nedostala vůbec od vysazení ant. mám skoro týden spozdeni .. snad mi to taky vyjde :/ tak se uvidí no ale četla jsem ze po vysazení HA nemusím otěhotnět třeba i 6-8 měsíců :/ ale ant. Se brala jenom 1rok to není zase tak dlouhá doba ..v pátek se uvidí no
je tak to ti blahopreju k miminku 🙂

andysek2512
24. únor 2016

@akuska123456 já antikoncepci brala asi 6 let pak ji vysadila s tím že mi nedělala dobře, ale o mimčo jsme se nesnažili a pak i přesto různé dostávání MS jsem po jednom nedání si pozor otěhotněla.. .:D Ale říkaji že až půl roku se tělo může srovnávat s cyklem, takže těžko říct, ale třeba ještě týden počkej a když bude pořád test negativní tak si zavolej na gyndu a objednej se 🙂 Ale třeba moje mamka v 36 letech vysadila po 10 letech antikoncepci v březnu a v květnu už byla těhu :D takže to fakt záleží jak to jde... hlavně žádný stres a ono to příjde 🙂 uvidiš! 🙂 Držím palce!!!!

akuska123456
24. únor 2016

@andysek2512 dobře díky za info 🙂

rony77
24. únor 2016

@akuska123456 A nebo si zajdi udělat krevní test na HCG 🙂 Stojí to asi 170Kč 🙂 Já byla cca 14 dní těhotná a krevní test mi vyšel s hodnotou 9 a lékař tvrdil, že to těhotenství nebude, že je to málo 😀 Počkej pár dní 😉 Chápu, že je to stráááášně těžké vydržet 🙂 Měla jsem úplně to samé 🙂

akuska123456
24. únor 2016

@rony77 dobře v pátek si budu asi dělat další test a uvidim jak to vyjde a pak se obednam na gyndu a ještě mám jeden dotaz.. uvidí gynekolog na ultrazvuku např. Ze jsem v prvním týdnu těhotná ?

rony77
24. únor 2016

@akuska123456 Pochybuji, to je moc brzy. Počítej. já otěhotněla někdy kole 10.10., 23.10. jsem byla sama od sebe na krevních testech (cítila jsem unitř změnu,bolely mě prsa,atd.) to bylo v pátek. V pondělí jsem si volala na výsledky a mluvila jsem i s lékařem, který mluvil o omylu laboratoře, že je hodnota 9 prostě strašně málo. Týden mám počkat pokud se nedostaví MS a pak se objednat. V pondělí 2.11. (měla jsem narozky 😀 )jsem šla na prohlídku a zase říkal, že blbost...vaginální ultrazvuk a "ale víte co, fakt tam je!" Ještě skoro 14dní jsme neměli jistotu, museli jsme počkat na srdeční aktivitu jestli je plod živý.
Takže musím ti poradit pouze čas,obrň se a nenervi 🙂 😉

andysek2512
24. únor 2016

@akuska123456 měla bys to brane dle poslední MS takže bys byla měsíc nebo 5 týdnů asi tak.... Poznat by to měli ale srdicko by ještě neviděli takže by ti stejně neřekli zda je vše ok.... Ale udělali by ti krevní testy🙂

rony77
24. únor 2016

@akuska123456 ještě k těm testům. Dělala jsem si 3: 28.10., 31.10. (na obou nebylo skoro nic vidět) a poslední, kde už je čárka docela zřetelná 30.12. po prvním screeningu. Prostě u mě dost zklamaly, takže jim moc nevěřím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru