Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
13. zář 2016

@laura1972 Ahoj laura1972 držím palce,ať se brzy zotavíš a můžeš znovu začít. Uvidíš, že toho vysněného cíle nakonec dosáhneš. Opatruj se!🙂

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂
Já už si taky pomalu zvykám na to měření 😀 Nakonec to bude naše úchylka 😀 Kéž bysme už probíraly kočárky a oblečení, no ale všeho dočasu. To příjde! No tento měsíc se opravdu musíme snažit, protože po pravdě řečeno, ten minulý měsíc jsme odbyli. Bylo by to velké štěstí, otěhotnět napoprvé a navíc bysme věděli přesně kdy, no ale co se dá dělat. Teď mám menstruaci...tento měsíc slabší, tak jestli to není tím, že kdybych jeden měsíc neměla ovulaci, tak pak mám slabší MS? Myslíš, že by to tak mohlo být? Trochu mi to vrtá hlavou. Tak bysme si měli tento měsíc pohnout, protože jestli tento měsíc mám ovulaci, tak ať toho využijem. No uvidíme, jak se zadaří a jestli se vůbec zadaří. Snad jo.🙂
Tak přeji krásný den a ať nám to hezky ubíhá. 🙂🙂🙂

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita dobře ranko no může to být ze si měla anovulacni cyklus ale také nemusí nemáme podle čeho porovnávat uvidíš az ti to skončí jaké budou teploty po menstruaci při anovulacnim cyklu lítají teploty celý měsíc sem a tam a tam a sem😀neboj přijdeme tomu na kloub😀jen se začni snažit a žádné odbivani at to za to stoji😁😁ještě me napadlo ze poznas plodné dny podle hlenu ja ho na sobě pozorovala teprve tento měsíc jinak sem se tím nikdy nezabivala😊ale teď pozornou kde co 😀😀😀

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 no ty teploty zas až tak moc nelítají. Uvidíme. Toho hlenu jsem si v srpnu nic moc nevšimla, ale v červenci jo, protože jsem si připadala jak slimák 😀 To jsem ale ještě nevěděla, co to znamená! No já jsem případ pro majora zemana😀 Tento měsíc to budu všechno pozorovat, tak jsem zvědavá 🙂

tornadolu
13. zář 2016

Ahojky muzu se přidat?

pulguita
13. zář 2016

@tornadolu Ahoj tornadolu! Jistě 🙂 Jen mě ber s rezervou, protože mám někdy přiblblé otázky, ale to je tím, že jsem úplný nováček 😀

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita test jsem si dělá dneska ráno a nic bili a uz mam 8 dni zpoždění.jinak beru prášky utrogestan po 16 dnech

pulguita
13. zář 2016

@tornadolu 8 dní je celkem dost. Proč nejdeš k lékaři na krevní test či ultrazvuk. Hned bys v tom měla jasno a budeš vědět na čem jsi. 🙂

petrysek181
13. zář 2016

Ahoj holky vítám další clenku😀takové spozdeni to už by ti to test ukázal ale taky be mohla si ovulovat před termínem menstruace a tudíž by ti neukázal nejlepší je opravdu jít ma krevní testy ar máš jistotu a nebo zkusit test za dva dny hladina hcg narůstá

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita no vidíš budeme slimaci obe😁😁bývá to tak tři dny před ovulku a v tomhle hlenu mají spermijky nejlepší prostředí přežít 😀

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita no budu muset příde me ze tam jsem každý měsíc na ginde.v pondělí a v patek slza krve jen na intimku jen a nic víc..

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 Aha tak 3 dny před ovu ze mě bude slimák ...To jsem nevěděla 😀 Myslela jsem, že slimák jsem při ovulaci. To jsem zvědavá, jak to tento měsíc bude🙂

pulguita
13. zář 2016

@tornadolu Uvidíš, co ti řekne doktorka. Alespoň budeš vědět na čem jsi.

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita no mam strach

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu nemej uvidíš ale určitě je lepsí když budeš vědět na čem si takhle tapes a premyslis☺

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita snímána děláš před ovu ja to mám tak tři dny a při ovulace uz sem neměla ani stopecku plodneho hlenu sem vyschla jako studna😀

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu supej k doktorce a vůbec nad tím nepremyslej!

tornadolu
13. zář 2016
pulguita
13. zář 2016

@tornadolu Ale proč? Buď jsi těhotná, což by bylo fajn, ne? No a kdybys nebyla, tak by ti doktora pomohla ať ti přijde MS a můžeš pak znovu začít hledat miminko 🙂
Hlavně klid...i když je to těžké na to pořád nemyslet

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 tento měsíc bude pod názvem "po stopách slimáčího hlenu"😀 No musím se měřit a pozorovat, ať se víc poznám. 🙂

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita ano bylo on má ted dovolenou tak musim počkat

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita tyto testy prý nejsou moc dobrý pri

pulguita
13. zář 2016

@tornadolu tak se objednej a až se vrátí z dovolené, tak budeš vědět. Když tak zkus ten test ještě těsně než tam půjdeš. Clearblue prý je přesnější, ale já jsem ještě tak daleko nikdy nedošla, tak ti v tom neporadím 😀

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita ok skusim si udělat ještě jeden a uvidíme

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu ano zkus ten digitální ten je opravdu přesný 😀

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu jinak mamatest ma vysokou citlivost ukázat uz by to něco měl ale jak říkám může být brzy a nebo je problém někde jinde proto se objednej co nejdříve ro půjde můžeš mít cestu nebo jiný problém který je potřeba řešit a nebo si otehotnela těsně před menzes a miminku trva az osm dni nez se zavrta pak teprve začne produkce hcg😀

petrysek181
13. zář 2016

@petrysek181 cystu promiň

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 Ještě se musím přiznat, že si pořád měřím tu teplotu! 😀 Tím, že jsem začala špinit v sobotu večer a MS je slabá, tak se to dá. Kdyby byla silnější tak se na to vyprdnu, ale v mém případě to jde 😀 Takt jsem do čtvrtku měla 36,7 pak od pátku do neděle 36,5, včera 36,4 a dnes zas 36,5
Takže se mi zdá, že se nějak moc nemění a ani nemám nějaké moc velké výkyvy. Tak uvidím, jak to půjde tento měsíc a jestli teda narazím na tu ovu🙂

tornadolu
13. zář 2016

@petrysek181 dobre dekuji jsi hodná

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu nemáš zač drž se a hlavně klid nestresuj se😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru