Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tornadolu
13. zář 2016

@petrysek181 jen nevim kdy Ted mam začít brat prášky utrogestan

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita takže jedem teplutky😀no to vypadá celkem normálně teď v první fázi tedy do ovulace by si měla mít těch 36;5, 36,4 budeme počítat ze máš ovulaci po čtrnácti dnech tudíž by měla v polovině cyklu stoupnout třeba na 36,9 37 ovulace proběhla v den poslední nízké teploty takže v neděli jsi to dostala počítá se až krvácení tak to je první den cyklu tak zpozorni od desátého dne a uvidíš teplota plodny hlen možné sou i bolesti břicha tim budeš vědět ze se ovulka blíží a ty se budeš v tomhle období hodně snazit😀může se stát ze se ti ovulace posune ale to budeme chytřejší az budeš mít něco namereno😀

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu holka tak to nevím jak je máš brát co ti řekl doktor s nimi nemám zkusenosti

tornadolu
13. zář 2016

@petrysek181 to mi řekl právě ale když jde nela jen tu kapku tak jesli to mam brat od toho dne i když to nebila MS

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu takže máš brát první den cyklu jestli tomu rozumím ale jak si psala ta jedna kapka rozhodně nemá s menstruaci nic společného asi bych zatím počkali a máš nějaké příznaky ze by si to mohla dostat

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu jinak kdyby si náhodou těhotná byla tak vyvolavacka miminku neublíží spíš naopak tak se nemáš čeho bat☺

tornadolu
13. zář 2016

@petrysek181 jsem jen nafouklá a rada jím a knuci me v břichu a cítím ze sebe takou zvláštní vůni

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu nafoukle můžeš být i před menstruaci ty vůně no to by mohlo začít ale vše je to takové nejisté počkej s tím testem a udělej ho za dva dny a uvidíš nějak to dopadne ☺

tornadolu
13. zář 2016
tornadolu
13. zář 2016

@petrysek181 t nafouklé břicho mám jak kdy jinak me nic neboli

pulguita
13. zář 2016

@tornadolu petrysek181 má pravdu, ohledně prášků bych se ptala přímo doktora, co je předepsal. Pokud normální menstruace nedošla, zkusit třeba později (před tou prohlídkou) další test. Jinak těhotná můžeš být, ale taky ne. Já jsem minulý týden taky měla nafouknuté břicho, cítila vůně a dokonce se mi udělalo nevolno a neměla jsem chuť k jídlu, no a nakonec přišla MS. Takže tento měsíc se budu snažit moc ty "těhotenské" příznaky nevnímat, protože si myslím, že v mém případě to je v hlavě. Takže pokud nebudu nějak úplně zvracet a budu mít zpoždění a test negativní, tak se objednám k lékaři, ať vím na čem jsem 🙂

tornadolu
13. zář 2016

@pulguita sohlas

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 Tak já počítám první den MS už když začnu špinit! Takže jsem si jí zapsala jako že začala v sobotu, i když přišla v tu sobotu kolem 22-23:00hod
Takže teď mi kalendář značí ovu 24.09. A plodné dny už od 16.9.do 26.9. Tak v těch dnech bysme se měli snažit jak jen to půjde. 😀 No uvidím, jaká bude teplota a kdy budu mít slimáčí dny😀

tornadolu
13. zář 2016

Tenhle test bude nejlepší?zítra si ho du koupit akorad nevím kdy je lepší delat rano bo večer?

lajla
13. zář 2016

@tornadolu zbytečně drahý,kupte papirkovy 2 v balení za polovinu, vysledek stejný
Ráno

tornadolu
13. zář 2016

@lajla ok

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita ne ne spineni nepocitej ale jestli si večer začala krvácet tak jo😀

petrysek181
13. zář 2016

@tornadolu je dražší to je fakt a papirkove ti to ukáží taky 😊je to jen na tobe

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 No já se picnu! 😀 Tak to zapisuju blbě 😀 Krev až v neděli, ale já jsem zapsala tu sobotu protože pro mě už to špinění jako znamená, že přišla.
Asi nechám tu sobotu, protože stejně je to rozdíl jen jeden den, vlastně pár hodin páč jsem začala špinit kolem 22-23:00 večer a v neděli ráno už byla i krev. Tím, že teď měřím tu teplotu, tak snad mi to ukáže, kdy mám tu ovu (jestli vůbec nějakou má😀) Podle aplikace kalendář ukazuje ovu 24.9. , ale je to tím, že jsem zapsala 1den MS tu sobotu 10.9. No uvidíme...

petrysek181
13. zář 2016

@pulguita se nepicej😀a nech to tak mě to kalendář v telefonu ukazoval špatně a teď si to reguluju sama jasně ze máš prosím te neboj to by tak ještě scházelo aby si ji nemela😀uvidíš jaká bude ukázková 😊

pulguita
13. zář 2016

@petrysek181 No kéž bys měla pravdu! 🙂 Kéž by bych měla tu ovu alespoň co 2 měsíce a byla by ukázková. A aby se ten můj zvetil a byl by použitelný. Tento týden má ranní a k večeru už je opět unavený. 😀 Tak jsem zvědavá, jestli teda vůbec někdy otěhotním. Ach jo! Ho asi picnu 😀

petrysek181
14. zář 2016

@pulguita to budeš mít takhle každý měsíc neboj😊tak ho nech až přijde z práce trochu připsat at je večer odpocaty😀😀😀nedá se nic dělat ale bez něj to nepujde😀

pulguita
14. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂
No kéž by! Dnes jsem naměřila 36,3
Myslím, že je to zatím nejnižší teplota, co jsem naměřila, tak uvidím. No ten můj právě odpoledne nespí, protože buď si jde s jedním kamarádem, nebo s druhým no a jak přijdu domů z práce, tak už je pak unavený. No já vím, že bez něj to nepůjde. Zatím se držím, protože mu to nějak nechci říkat, aby spal nebo byl "funkční" i přes týden, ať ho pak jako k ničemu nenutím...To by si to zase vyložil jinak. No ti chlapy jsou prostě jiní a vůbec jim to nepřijde. Možná je to zas tím, že já na to otěhotnětní myslím pořád, tak jsme pravý opak. Každý den si měřím tu teplotu, pozoruji, kdy teda bude ta ovu a prostě bych to chtěla zkusit obden i přes ten týden, no ale vidím to bledě. ☹ S takovou máme tak nanejvýš 2 víkendy, takže si myslím že mi to bude trvat dlouho než otěhotním, protože jak tak čtu...lidi co to delaji každý den mají taky problém otěhotnět, tak jsem teda na sebe zvědavá. No mrzí mě to, ale co mám dělat. A to jsme ještě nezačali! 🙂 kdoví jak na tom budeme třeba po půl roce takového snažení. Jak na to tak myslím, tak je mi smutno, ale co. Včera už jsem skoro neměla MS, tak bych chtěla zkusit dnes jestli by to s ním dneska šlo...uvidím. No nakonec ho teda budu muset znásilnit 😀 Nic ...zatím se budu snažit na to tak nemyslet (nevím jak 🙂) a být v klidu a uvidíme, jak se to vyvrbí. Ještě že už je středa! 😀 Tak ti přeji krásný den! Za pár dní víkend a máš další týden za sebou! 😀 😀

petrysek181
14. zář 2016

@pulguita dobře ranko ja uz pracuju😯tak ta teplota je úplně super tak je to správně takže neboj bude to v pohodě ja vím s chápána je to těžké ale tak víš co až budeš vědět kdy ovulujes tak by se mohl obětovat a pak bude mít od tebe klid😀zatím mu nic neříkej a uvidíš nemusí to vědět mi to máme jinak ja na to myslím taky neustále jak se říká tím ani nám hodiny😀ale neboj dosahnem svého cíle pěkný den a ať ti to v práci utika😀

tornadolu
14. zář 2016

Cauky děvčata hlasim ze MS ještě nedorazila

pulguita
14. zář 2016

@petrysek181 No právě, zatím mu nic říkat nebudu. Nechám tomu volný průběh jako doposud....moje nerrrrvy 😀
Ovulace by měla být příští víkend, tak snad to klapne. Ještě že ji nemám přes týden! 😀
Ty už pracuješ? To se ti zas mění směna? No teda! Taky přeji hezký den a ať to v práci utíká 🙂

petrysek181
14. zář 2016

@tornadolu ahoj tak zítra ráno zkus udělat test

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu Na kdy jsi objednaná k lékaři? Když tak zkus další test těsně než tam půjdeš.

tornadolu
14. zář 2016

@petrysek181 zítra udělám
@pulguita k lékaři se musím objednat ma dovolenou.dmeska je mi nějak divně nafouklá jsem jak kdybych snedla květák pod briskem me malinko píchá ale jen minimum to je v poho hlava me bolí a jsem unavená nějaká

tornadolu
14. zář 2016

Spis cítím takoví tlak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru