Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
15. zář 2016

@tornadolu ahoj no ještě je šance ale raději se k tomu neupinej spíš to vypadá na jin problém bylo by dobré se co nejdříve objednat a začít to řešit až se doktorka vrátí z dovolené tak nevahej drž se☺

tornadolu
15. zář 2016

@petrysek181 ano objednám se za týden uz by tam mel byt.upinat se na to nebudu.jen me to příde divný ze uz nemam MS a test negativní 😢

petrysek181
15. zář 2016

@tornadolu jak dlouho máš spozdeni a už se ti to někdy stalo?

petrysek181
15. zář 2016

@tornadolu a hlavně ještě není nic straceno a cyklus máš dlouhý jak

pulguita
15. zář 2016

@petrysek181 Tak si to hezky užij ten víkend🙂 Já to ještě musím nějak přežít ten zítřek 😀 Už se těším na víkend, i když zase hned uteče, ale co se dá dělat. Tak papa a měj se moc hezky! 🙂

tornadolu
16. zář 2016

@petrysek181 mela jde tohle tak ped rokem k vůli tomu beru ultogestan abych mela v pohodě cyklus a mohla otehotnet cyklus tak 5-6dni

petrysek181
16. zář 2016

@tornadolu dobře tak takže si měla cykly třeba i 36 dni? cyklus je délka od prvního dne menzes do další menstruace nezkousela si třeba nějaké bylinky to můžeš pít i k lékům a krásně srovnání cykly ja si myslím ze na testu uz by bylo něco vidět tenhle sem bublá taky zakryte sem si myslela ze sem těhotná pořád testovala a nic nechci aby si byla smutná ☺když to nevyjde teď tak příště urcite

petrysek181
16. zář 2016

@pulguita děkuji ti ja sem si vymyslela jinou práci chtěla sem se zeptat jak si na tom s teplotama pořád sou do tech36,5? Jinak taky pekny vikend a at se dari😀

pulguita
16. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Jakou jinou práci? Dnes máš volno a vzhůru jsi už v 6:00!!! Ještě bys měla být v posteli a spát 😀 Já jsem měla v úterý těch 36,5 ,ve středu 36,3, ve čtvrtek 36,4 a dnes zase těch 36,3 Takhle by se to mělo kolísat až do té ovulace a po ovu pak jít nahoru, že? Tak jsem zvědavá co do té příští soboty ještě naměřím 🙂
Ty moc dneska nepracuj a odpočívej! 😀 Přeji ti krásný a pohodový víkend! 🙂🙂🙂

rulfici4
16. zář 2016

Tak dnes bych mela mit cca po Ms a ta ani nedorazila vcera vecer delany test a nic :( takze pockam jeste vikend a asi k dr :(

petrysek181
16. zář 2016

@rulfici4 ahoj ještě výdrž a zkus ho za dva dny a když se nic neukaze tak radši k dr

tornadolu
16. zář 2016

@petrysek181 no ono to má skrz ty prášky od orniho dne MS si musim počítat 16dni a pak zacnu brat 16den prášky 2 dene 10prasku.vysadím a mela by projit do 3dnu.bylinky jsem měla a nepomohli čaj na srovnání ciklu a nic.tyhle problémi jde mela jak jde vysadila antikoncepci..

petrysek181
16. zář 2016

@pulguita ahoj no to víš sem blázen budu dělat kaminky kolem baráku a barvit plot chlap daleko tak ho nahrazuju😀ty teploty vypadají dobře uz zapadá do normalu😀😀😀pěkný den a at to uteče v praci

tornadolu
16. zář 2016

@petrysek181 taky jsem chodila na vyvolavačky každý měsíc a pak jsme nasadili utrogestan

tornadolu
16. zář 2016

A to všechno jen ta antikoncepce kdyz jde ji brala 10 let kdybych to vedela ze budu mít takový problému tak tu antinu ani brat nemusela...

pulguita
16. zář 2016

@petrysek181 Aha tak to jo, no ale já bych v 6 ráno o víkendu nevstala. Tak brzo nevstávám ani přes týden když jdu do práce. 🙂 Dnes mi zvonil budík v 6:25 😀 Tak ať to hezky zvládneš a máš radost z konečného výsledku🙂
Jak jsem se dívala na ty teploty, taky jsem si říkala, že zatím vypadají normálně🙂 No jen ať to nezakřiknu 🙂
Měj se moc hezky a držím palečky s kamínky a plotem...Přemek Podlaha by z tebe měl radost!😀

pulguita
16. zář 2016

@tornadolu Třeba se to nakonec nějak srovná. Uvidíš, co ti řekne lékař. Zeptej se na ty bylinky, to je dobrý nápad a je to přirodní, takže to tak nezatěžuje to tělo. Já jsem brala antikoncepci někdy kolem 20 let tak 2 roky , ale pak mi začaly natékat nohy, tak jsem je přestala užívat.

tornadolu
16. zář 2016

@pulguita aha.co třeba působí na to abych mohla otěhotnět nějaký vitamín bebu kyselinu listovou

pulguita
16. zář 2016

@tornadolu Já zatím beru od června tu kyselinu listovou. Předepsala mi ji doktorka. Nic jiného zatím neberu. Začínáme se snažit "na ostro" tento měsíc. Minulý měsíc jsme měli styk bez ochrany jen jednou a nic z toho nebylo. Takže jiné vitamíny ti neporadím, protože jsem v tomto začátečník😀 Jak dlouho se snažíte vy? Já být tebou, tak si sepíšu seznam otázek, a ptala bych se toho lékaře, protože on ví co jsi brala za antikoncepci a co by ti mohlo prospět a co ne. Určitě ti řekne, co byste měli dál podniknout. Hlavně se snaž zachovat klid, to je taky moc důležité a velmi těžké pro nás všechny, co se snažíme o miminko🙂

petrysek181
16. zář 2016

@pulguita to víš holka Bořek stavitel je hadr😀😀😀vypadá to suprove uz mám hotové kaminky a na ten plot se vrhnou až někdy na večer pěkný víkend užij si ho ja taky normálně nevzdáváme tak brzo ale spala sem uz od deviti😀pa pa

petrysek181
16. zář 2016

@tornadolu aha takže to máš rozhazene od antikoncepce jo tak to možná bylinky ani nepomohou hodně holek psalo o kapkách gynex prý to po antine srovnali ale možná to bude chtít zase vyvolavacka a nějaké hormony aby se ti nastartoval klasický cyklus

salenas
16. zář 2016

@tornadolu zkus vitamíny, které obsahují inositol . Takže buď fertiprona, inofolic či Nosifol. A nebo čistou formu inositolu.

http://www.rehabilitace.info/vitaminy/vitamin-s...

petrysek181
16. zář 2016

@pulguita aby si vydělá jak sem se cinila😁

pulguita
16. zář 2016

@petrysek181 Jeeee no to máš ale krásné!!!🙂🙂 <3 Jsi moc šikovná! 🙂 Tak ať to hezky zmákneš i s tím plotem. Ale v sobotu a neděli odpočívej! 😀 Měj se moc hezky a práci čest 🙂
Papa!

tornadolu
16. zář 2016

@salenas ok dekuji
@petrysek181 ano budu muset
@pulguita snažíme se rok

rulfici4
17. zář 2016

@petrysek181 k dr jdu ve stredu tak uvidime no do ty doby se polusim nedelat test

tornadolu
17. zář 2016

Ahojky slečny japak se mame?stále MS nedorazila uz 12den nic.

petrysek181
17. zář 2016

@tornadolu ahojky teda řeknu ti to už chce opravdu odbornou pomoc cim dřív ti dají cyklus do pořádku tím dřív se můžeš začít snažit o mimi ale tohle je blbý antikoncepce ti to rozhazela pěkně určitě si zajdu at se s tím něco dela

petrysek181
17. zář 2016

@rulfici4 ahoj pro jistotu si ho zkus udělat třeba ještě v úterý at víš a máš jistotu☺ale k lékaři jdi určitě

petrysek181
17. zář 2016

@pulguita ahoj takvzatim se držím tak doufám ze to klapne a dostanu to na termin ale břicho bolí fest naděje zatím je protože teplota se stále drží na 36,9 tak snad 😀ano odpočívat budu večer jdu na rozlucku s kolegyní tak se jdu povyrazit😀hezky víkend

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru