Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
19. říj 2016

@pulguita musim se hybat a dost chodim takze k ranu uz sem se jen sourala😀se picnu oper po vyspani 37,1 ted mi to o te nocni porad lita nahore driv to bylo normalne v pohode po ms nizke teploty at mam nocni nebo ne😀dneska mazu spat znovu jinak bych to uz nedala uz aby ten tyden byl za nami a konecne nas vital vikend tady je pocasi na stridacku chvili dest pak slunicko at ti to tam utíká ☺

pulguita
19. říj 2016

@petrysek181 Já za chvilku vystřelím a poletím domů na oběd🙂 No teda! Jestli nakonec nebudeš těhotná!😀 Třeba MS nebyla MS...některé ženy to tak mají. No uvidíš co naměříš zítra a o víkendu 🙂 Já dnes lehce cítím břicho, ale nevím co to může být...ze by ovulace? Nevím, tak si toho raději nebudu všímat. Mám zatím pořád nízké teploty, tak jsem zvědavá🙂 Tak si ještě odpočiň!🙂 Tady každou chvíli začne pršet🙂

petrysek181
20. říj 2016

@pulguita ne to nebudu tehotna☺mela sem to normalne sest dnu a test je blbost delat uvidim co namerim dneska a dam ti vedet 😀dneska sem spala do peti hodin a je to dost znat uz sem v pohode

pulguita
20. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno a hezký čtvrtek! Za chvíli už tu je víkend!😀 To je fajn, že seš včera takhle vyspala...potřebuješ si pořádně odpočinout!🙂 Ale neboj, ještě jednou a už máš víkend 🙂 Snad mi to taky dneska uteče🙂 Včera jsem nakonec do toho fitka nešla🙂 Tak dneska musím, ať jdu ten první týden alespoň 2x 🙂 předsevzetí na příští týden je jít 3x tak jsem na sebe zvědavá. Moje teploty se zatím drží dole dnes od pondělí do středy 36,3 a dnes 36,4 stejně jako v neděli, tak kdoví co naměřím zítra🙂 No podle minulého měsíce by měla stoupnout až v tu sobotu, tak jsem zvědavá jestli to tak bude či ne. Tak pak dej vědět co jsi naměřila dneska a hlavně odpočívej a snaž se být v klidu. Mi se to kecá, že?😀 hlavně že celý týden běžím každé ráno na vlak aby mi neujel protože jdu pozdě🙂 Do pondělí musím ještě píchat ušákovi ty antibiotika, tak snad pak půjdu v klidu. To jsem zvědavá🙂 Měj se moc hezky a přeji krásný čtvrtek, i když tu prý má být zataženo a možná déšť, tak uvidíme.🙂

petrysek181
20. říj 2016

Ahon je to dobry teplota dbeska36.8 takze to jde dolu to uz je u me celkem normalka😀to je fajn ze u tebe jsou porad dola to by ti to opravdu mohlo vyjit na sobotu a bylo by vic klidu i casu😀ja jeste dbeska a vikend byl to narocny tyden hlavně na hlavu☺zitra mam posledni varku tabletek a pak uz je to jen na prirode tak uvidíme 😀tady je taky pod mrakem ale ja jdu jeste chrapat tak mi to vubec nevadí sem doma sama tak toho musím vyuzit😀

pulguita
20. říj 2016

@petrysek181 vidíš, potřebuješ víc odpočívat, ať ti to tak nelítá. No kéž by protože přes ten týden to není ono, když je na to víc klidu a času tak je to lepší🙂 uvidíme... jsem zvědavá jak to vyjde tento měsíc jestli stejně jak minulý nebo jinak. Aha tak ty tablety se berou jen tak krátce? Já myslela že je to třeba každý den jedna jak ta listovka. Tady prý sprchlo, no jen at neprší až půjdu domů na oběd. Jasnačka!😀 využij toho a vyspinkej se. Tvůj přítel už pracuje nebo má ještě dovolenou? Ten čas tak letí! Nedávno jsi na něj čekala a teď ti reformuje celý dům🙂 Obývací pokoj už máte vymalovany? Hlavně v klidu a moc neuklízej! pa pa 🙂

petrysek181
20. říj 2016

@pulguita tak sem se dneska taky vyspala☺obyvak tam mame jeste dodelavky bylo to narocnejsi oprava i malovani vymysleli jsme si ruzne kombinace takze tam jeste malinko dodelat a bude to stejne cekame na nabytek tak neni kam spechat ale uacina se mi montovat uz i v kuchyni takze tam to taky vypukne 😀strasne to vse letí nedavno dorazil domu a ted uz pujde do prace utika nam ten zivot pekne pod rukama☺ja to s uklidem ted neprehanim proste zijeme na stavenisti😂ty prasky se berou od pateho dne cyklu pet dni bud jeden dva nebo i sem cetla ze tri uz od te dvojite davky hrozi dvojcatka😣tento mesic jedu bez utz ale pristi mesic po msjdu na ultrazvuk jak dozravaji vajicka si prijdu jak nosna slepice😂😉ale co by clovek neudělal pro mimi a taky na me muzou naskakat kila tak cekam ze budu koule uz ted😢ale co pak holt budu muset taky zacit cvicit jako ty

pulguita
20. říj 2016

@petrysek181 Super!🙂 Aspoň sis odpočinula, tak už jenom jednou a je víkend😀 A malovali jste si sami nebo malíř? My jsme si malovali celý byt sami, ale byla to fuška, protože jsme to dělali přes týden po práci. Takže kdyby jsme ještě malovali, nebo při dalším stěhování, tak říká přítel že bysme si pozvali nějakého malíře, ale to nám vyjde mnohem dráž. Tak nevím nevím. Zatím bysme vymalovali jen místnost kde bude dětský pokojíček pro miminko. Snad se nezblaznim a nebudu chtít malovat znova celý byt🙂 Jen jsme tu 2roky tak to je zatím OK a na malování to nevidím jen ten pokojíček🙂 Jen chybí mimi🙂 Tak jestli bereš ty prášky a jsou tak silné, tak se vám to určitě povede už tento měsíc a ani na žádný ultrazvuk nebudeš muset...No jenom na miminko🙂 Snad bude jen jedno🙂 Stejně to jsou všechno vymoženosti, jak tak můžou vidět ty vajíčka a všechno🙂 O kila se neboj, pak to shodíš. Kéž by se nám zadařilo už tento měsíc🙂 Pokud mi to tento měsíc nevyjde, tak aspoň budu chodit do fitka a snad něco shodím, takže ať to bude tak či onak, tak to nebudu hrotit. Příští měsíc bych pořád jen měřila tu teplotu. Do těch ovu testu se mi moc nechce. Ty budeš dělat ovu testy? No já už tím že ovu skoro má přijít na to tento měsíc kašlu a příští asi taky. Zatím jen ta bazalka. Uvidíme. k lékaři zatím taky ještě nepůjdu. Nechám tomu volný průběh.

petrysek181
20. říj 2016

@pulguita ja sem si ovu testy na tento mesic poridila protoze se ki ovulka muze posunout tak to nechci propasnout ☺ale dneska uz me zacina pobolivat bricho vypada to na uzravaci proces😀a pokud bam to nevyjde tento mesic tak taky zustanu jen u te bazalky a na ostatni pecu😁malujeme si sami takze mozna nam to trvá dele ale zase snad usetrime nějakou kacku ☺kdyby byly dvě tak by nas to dost rozhodilo ale nejal by se to udelala☺ale mam predpovezenou holcicku tak doufam ze to vyjde😀pekny večer ja jeste jednou a je ru víkend

pulguita
20. říj 2016

@petrysek181 No já jsem zvědavá, kdy tento měsíc dorazí moje ovulka🙂 Jestli už je dnes a zítra stoupne teplota, nebo až zítra jak minulý měsíc anebo až v sobotu....No hlavně aby přišla🙂 Ta teplota se zvýší i kdyby ta ovulace nebyla? Ne, ne? Myslím, že u anovulačního cyklu to jen tak lítá ty teploty ale není tam to zřetelné stoupání, že? My se do těch ovu testu nechce z lenosti🙂 V papírkovych beztak budu mít guláš a ty digitální jsou drahé. No uvidím. Zatím tento a příští měsíc bez. No právě já si taky myslím, že je lepší vymalovat bez malíře, protože někteří si berou nekřesťanské peníze. Za to co ušetříte si pořídite něco jiného🙂 A kdo ti to předpověděl? Kartářka? Jejda kéž by ti to vyšlo! 🙂 Já se dívala v srpnu jen na čínský horoskop a podle něj bych měla holčičku kdybych otěhotněla minulý měsíc...tento měsíc kluka, ale nevím jestli jsem to počítala dobře 🙂 No dnes se mě ptali přítel jestli už něco cítím a pořád se k miminku vyjadřuje jako k holčičce! 😀 Pak to bude kluk tak ho klepne. Já jsem mu říkala, že se tento měsíc nechci pozorovat...co bude to bude. A taky mu říkám, at tak nepočítá s tou holčičkou. Ka bych si ji taky moc přála, ale nechci at jsme zklamani, tak se připravuji na obě varianty 🙂 Taky přeju pěkný večer a ať ti to v práci rychle uteče.🙂

petrysek181
20. říj 2016

@pulguita Ano pri anovulaku ta teplota lira nahoru dolu a neni tam vzestup☺ale u nas to zatim vypada dobre☺kdysi davbo mi to rekla kartarka ale ze to brzy nebude pry si na ni pockam tak si rikam abych necekala do duchodu😂uvidime jak to dopadne jen mam obavy aby mi nebylo po ovulce blbe jako v tom cervenci kdy sem ten clostik brala taky ted mam dvojitou davku tak snad to preziju 😀mas to jedno kdyz ti bude poprve kluk tak holka ti vyjde podruhe ja si rikam kdyz pritel ma dva bratry ze by mohl vyrabet holcicky😁😁

pulguita
20. říj 2016

@petrysek181 A to potom bývá špatně? Třeba teď ne. Jestli máš z toho července taky ten pocit, že tam něco bylo a neprosperovalo to, tak jak já ten minulý měsíc, tak třeba ti bylo špatně z toho. Já jsem zas měla ty vysoké teploty a jakoby na mě cosi lezlo. Třeba ti teď nebude špatně. Snaž se na to nemyslet. Hlavní je, že máme bazalku pod kontrolou, přítele máš doma, tak buď v klidu🙂 Musíme myslet pozitivně...tento měsíc nám to vyjde🙂 Snad to tak přivoláme🙂 No já budu ráda když budu mít alespoň jedno dítě. Sem zvědavá za jak dlouho přijde a kdyby jsme se zmohli i na druhé, tak kdoví jak dlouho to bude trvat pak. No nechci smýšlet. Jen ať přijde aspoň to jedno. Přítel má mladší sestru a já 2 starší sestry. A moji švagr ten od mé nejstarší sestry má mladšího bratra a s mojí sestrou mají 2kluky. No a můj druhý švagr má starší sestru a s mojí sestrou mají 2holky, tak já beztak budu mít kluka a holku 🙂 Kdoví. No záleží na mužských spermijkach. 🙂 Stejně je to zázrak🙂 Ty máš sourozence? Můj taťka jich bylo 5sourozencu 3kluci a 2 holky a on nadělal nás 3. Vždycky říkal 4baby v baráku a všechno dělám já😀

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita dobre rano no asi jak kdy a jak komu☺ja v tom cervenci od ovulace mi silebe bolelo bricho a mela sem ho jako balón takze nic moc uvidime jak to bude ted☺ja mam bratra jsme o sedm let od sebe mamka je jedinacek a táta ma taky bratra pritel ma ctyri bratry😁😁takze ty se cinili😁no jibak bracha si poridil potomka az ve ctyriceti a manželce bylo 37 poprve taky potratila a do pul eoka cekala maleho tes mu jsou ctyri je to takový kuliferda😀takze je u nas v rodibe prevaha mužského pokoleni tak bych mooooc chtela nějakou princeznu 😊

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No třeba budeš mít tu holčičku, ať máte nějaké to rozptýlení🙂 Stala by se středem pozornosti. Když byla těhotná moje starší sestra, tak zas byla moje mamka nadšená z kluka, protože po tolika holkách se těšila na kluka a moje sestra si ho taky přála. 🙂 Tak kdoví jestli nás příroda poslechne a splňí nám to naše holčičí přání🙂 Musíme si to hodně přát🙂 Jinak jsem trochu jelen z té mojí ovulace. Ta moje bazalka si taky se mnou hraje a čert aby se v tom vyznal. Dnes mi stoupla o další stupínek, takže nevím jestli platí to včerejší stoupnutí, nebo to dnešní🙂 Přikládám graf. Tam kde mi to ze začátku cyklu tak stouplo, tak to jsem spala s tou mikinou, asi to bylo tím. No a potom ty poslední 3 byly stejné a včera trochu stoupla a dnes zase, takže ovu byla včera nebo předevčírem? Co myslíš? To jsem zvědavá jestli stoupne zítra a o kolik. Tak ty už máš víkend, ty se máš🙂 Snad mi to rychle uteče. Hezký den 🙂

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita ahoj podle me bych videla ovulaci na 19.10 a to nejspis urcite☺takže to vypada ze jsi už po...byly jsme rano nakoupit pesanovi jsme vzali oblecek a jeste jsme se stihli doma pohadat uz to začíná 😁ja si jdu na chvili lehnout a pak holici citola si na sobe ze by ovulka probehla??

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita jak na to koukám znova tak si zase myslim ze ještě prijde stouplo to jen o stupen to je malo takze uvidime co dalsi dny a teplota

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 No já si taky myslím, že asi byla toho 19.10. Blbé je to, že mi prostě takhle stoupá jen tak po stupínku. Minulý měsíc mi z 36,3 stoupla na 36,5, pak 2den po ovu zas o stupínek no a třetí den už o trochu víc. Takže tím že to stouplo ten první den málo, tak jsem čekala nějaký výrazný vzestup no a ona to byla už ta ovulace🙂 Tento měsíc to stoupá jen po stupínku, tak kdoví. Taky už není takové horko jak třeba minulý měsíc. No jsem z toho jelen. Sem zvědavá na zítra...beztak zas stoupne o stupínek tak se picnu. No hlavně aby neklesla. Ty hádky to tak bývá, nic si z toho nedělej. Bez hádky to prostě neexistuje. My se taky někdy chytnem a většinou kvůli blbostem.🙂 Vem si že máš po noční, děláte ty reformy...to se člověk prostě hned naštve i kdyby nechtěl. Hezky si odpočiň. Pejsek musí být fešák v oblečku, tady se dnes ochladilo a zase je zataženo a občas mrholí. Ale i tak přeji hezký den. Odpočin si a uzivej víkend🙂

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 Jinak teď jsem si vzpomněla, že v tu středu jsem cítila trochu bříško...myslím, že jsem to tu i někde psala, ale pak jsem si toho moc nevšimala protože, jsem myslela jestli to nemůže být i od střev...protože kdybych byla brouk tak ten den jsem byla něco mezi střevlíkem a hovniválem😀 Ten den a ještě i včera to pořád jakoby doznívalo (ty střevní potíže🙂) Jinak si toho břicha nic moc nevšímám. Tak nevím. 🙂 No asi byla ta ovu v tu středu nebo že by včera? Ti nevím🙂 Příští měsíc si musím vic všímat no. Ty moje počáteční teploty stoupaji málo a to mě mate.🙂

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita aha to mas teda pekne blby kdyz ti to stoupa po stupinku😯tak bych se priklanela k te strede ovulka je posledni nejnizsi teplota mas to jedno hlavni je ze jste to pojistili teda aspon doufam kdyz ma pritel odpolední ja dneska teplota uz36,6 takze v poho co sem koukala na predchozi grafy tak vzdy po ms ten 7 den je teplota vyssi a pak se to da do normalu ja to mam dobre ze mi to vylitne i o ctyri stupinky tak mam jistotu ale tohle lezeni po zebriku jak po dvaceti pivech je mazec😀

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 No po víkendu v pondělí a ve středu jsme se snažili ale včera ne ☹ Tak jsem zvědavá... Jestli tam stál ve frontě nějaký holčičí spermiják 😀 Jinak slimáci jsou od pondělí (vlastně neděli večer)celý týden i dnes. A teď jsem si všimla, že to píchani na levé straně mám i dnes. Není to moc velka bolest...taková tlumena uvnitř. No vlastně v tu středu při snažení mě tam taky píchlo ale už víc a to jsem myslela, že to je kvůli nějakému přítelovic pohybu🙂 Tak to teda nevím. V tu středu jsem myslela, že to píchani nic nebude...spíš jsem pak myslela že to mohlo být kvůli těm střevním potížím, no a pak že do mě přítel nějak silněji šťouchl ...No ale dnes to taky cítím a tak si to dávám dohromady, jestli to není pořád to jedno. No už je to jedno, jsem zvědavá jak to tento měsíc nakonec dopadne.🙂 To máš fajn, že máš větší teplotní rozdíl, aspoň v tom máš hned jasno🙂 Tak jestli byla moje ovu ve středu(12ty den cyklu)tak je o 2dny dřív než minulý měsíc. Nezačala nějak moc brzo? No to jsem zvědavá jak to dopadne. A teď 2týdny čekání...😀

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita nejhorsi je ze tohle zjistis az kdyz vidis poradne celou krivku mozne to je dvanacty den uplne v pohode zitrek rozhodne jaka bude teplota pokavad vyskoci treba na 36,7 tak to bude ze ovulace probehla dneska hlavni je ze to pojištěné bylo a nejake spermijky stali na cekacku😀ja mam prave bolesti bricha uz tak tri dny pred ovulkou takze neodhadnu ktery den to je takze az nebudu mit testiky tak to budeme taky strilet od boku ☺stejne at to vychytas nebo ne je to fuk ☺u nas uz to snazeni vypukne dneska ikdyz je jeste brzy😀ale je zapotrebi trenovat😉

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 No právě, to je blbé, že tím že to stoupá tak postupně a málo, tak to jde těžko rozeznat.No dneska si myslím že nebyla protože 36,5 mívám už po Ovu (minulý měsíc to byla ta první vysoká). Taky jsem si uvědomila, že včera jsem měla tu odpolední teplotu už 37,5 a předevčírem jsem ji měla nějak tak kolem 37,2 v pondělí a úterý odpoledne jsem neměřila. Když tak příští měsíc budu těch pár dní před ovu měřit i odpoledne a snad mi to něco napoví. Jenže stejně si to pak uvědomím až s odstupem času. No uvidím...aspoň se tak poznávám víc🙂
Myslím, že před ovu mi ty odpolední teploty stoupnou tak na 36,9....možná 37 nebo max. těch 37,1 No nevím, pravidelně to neměřím. To už je jedno. Snad se zadaří dnes pojistit, kdyby něco, ale už si myslím, že se nedá nic dělat, jen čekat jestli přijde MS nebo ne. Tak jsem zvědavá🙂 Zas to máš fajn, že ty bolesti tě aspoň připraví, že se blíží. Ty moje "bolesti" moc nebolí, takže je snadné jé přehlédnout nebo myslet, že je to něco jiného. A navíc tím, že jsem se zařekla, že se nebudu pozorovat, tak jsem to vymňoukla🙂 No ale teď ty dva týdny se fakt nebudu pozorovat, ať mám břicho nafouknute nevím jak😀 Tak držím palečky ať jde trénink holčičkovských spermijáků dobře. 😀 Hlavně šetřete síly na ty plodné dny🙂 Kdy máš mít ty tu ovulku? Teď se budeme zaměřovat na tebe🙂 je to fajn, aspoň nám to oběma rychleji utíká🙂

petrysek181
21. říj 2016

@pulguita nevymnoukla si nic zvladli jste to pred ovulkou a to je dobre pet dni pred to mas v pohode ja podle aplikace mam mit ovulku pristi stredu ale s tima praskama si fakt vubec bejsem jista☺kdy to vypukne prisro mesic mi to rekne na ultrazvuku a ted to ohlidam testikama☺ kdyz to vezmes u tebe vubec neni nic ztraceno nejhorsi je to cekani jestli ms dojde nebo ne☺ale spolu to zvládneme tohle je fajn utika nam cas a můžeme o tom klebetit😀pokud si odpo mela 37;5 tak si myslim ze je po ovulaci pred ni sem tak vysoke teploty nemela uzivej volnicko a vikendik☺

pulguita
21. říj 2016

@petrysek181 Tak ti jsem zvědavá🙂 Teď jsem si měřila tu teplotu a 37,4 takže ta ovu byla v tu středu. Takže buď přežily ty spermijky z víkendu a pondělí, nebo dorazily přímo ty středeční. Teď aby nebyly lenochodi a mrskali sebou dostatečně, ať to vyjde. 🙂 Takže vy se o víkendu čiňte ať máte plnou čekárnu🙂 já jsem moc ráda, že to takhle můžeme probírat a klebetit. Kezby nám to oběma tento měsíc vyšlo!🙂 Jakou jsi měla max.teplotu odpoledne? No já mám asi těch 37,5 ale ten minulý měsíc jsem měla tu zvýšenou, což nevím co to bylo, tak jsem zvědavá tento...No asi začnu měřit i odpoledne jen tak pro zajímavost🙂

petrysek181
22. říj 2016

@pulguita ahojky zdravim z pracovního vikendu☺nejvyssi teplotu sem mela minuly mesic a to 37;8 odpoledne ale většinou tak těch 37,5 mzsime se cinit pořádně at to stojí za to😁bylo by to super kdyby nam to klaplo oběma ☺tak sem dbeska vlezla na vahu a konecbe mam tech svych😃😃to to trvalo ale musím to hlidat😂tak se mi i zvedla nalada ze kdyztak nebudu kynout vic a vic tak dneska poslední tablety a ted je to jen na nas ☺

pulguita
22. říj 2016

@petrysek181 Ahojky!🙂 Jejda zase pracovní sobota? Ber to s klidem a taky odpočívej. 🙂 My jsme to včera pojistili....kdyby něco, nebo kdyby ta ovu byla v ten čtvrtek, ale dnes jsem naměřila 36,7 a graf mi ukázal, že ovu byla v tu středu, tak uvidíme co z toho bude a jestli se zadařilo nebo ne. Kéž by MS nedorazila, ale zatím chci být v klidu a po zkušenostech z minulého měsíce ničeho si nevšímat. Zdá se mi že břicho není zatím tak nafouknuté, a za ten týden (i když jsem nakonec byla jen jednou v tom fitku) jsem trošku "splasklá" nejsem tak nafouknutá a připadám si "štíhleji"i když bych ještě měla ty 3 až 4 kila shodit🙂 Člověk když se vidí líp, hned má lepší náladu🙂 Tak vám budu držet palečky, ať vám to snažení tento měsíc vyjde a přinese pozitivní těhu test🙂 Krásnou sobotu!🙂

petrysek181
22. říj 2016

@pulguita ahojky no vypada to opravdu na tu stredu☺ja se na vse vykaslala a jedeme na vylet☺mladej potřebuje bundu ma zimu ☺uvidime jal budeme jistit mi😂od zitra začnu delat testiky at mame jasno ale taky se uz nepozoruju a je mi to lepsi☺zaplnit hlavu taly necim jinym nez miminkem😀to je dobře ze jste to pojistili tak to ma byt😂peknou sobotu a odpocivej

pulguita
22. říj 2016

@petrysek181 No jsem zvědavá, jak to tento měsíc dopadne, moc si nechci dělat iluze, ale kéž by to vyšlo🙂 Já jsem si tento týden koupila kabát v lidlu...byl poslední! Vypadá dobře a za levný peníz, tak jsem ráda🙂 Tak dobře poříďte! Držím palce s testíkama, pak dej vědět, co ti vychází. Budu tvá morální podpora🙂 My teď pojedeme koupit seno pro králíky, beztak ještě zabrousíme do nějakého obchodu, tak snad nepřijedeme moc pozdě, protože jsem dneska zatím nic moc neudělala...No jo..je tu pod mrakem, tak se mi do ničeho nechce😀 pa pa pěknou sobotu!🙂

petrysek181
22. říj 2016

@pulguita tak jsme poridili a jeste i neco navic pritel se utrh ze řetězu a koupil mi zimni vestu a svetr😀😀 to vypada zeto busi muset vecer odmakat😂😂😂zrovna sem koukala na letak v lidlu a ted tam maji taky pekne veci nějaké svetry i mikiny ale ja ted uz mam vybrano😁tady ro bylo dneska ma stridacku chvili slunicko a pak destik☺ale bylo venku fajn☺urcite pisnu co a jak testikama aspon ze mam tebe a muzem to tak řešit doma by si asi klepali na hlavu😂😂pekny vecer pa pa

pulguita
22. říj 2016

@petrysek181 Tak to je fajn, my jsme si koupili tenisky. Tady nakonec pršelo hodně, ale to jsme byli uvnitř nákupního centra. Zítra hy mělo být hezky..Kéž by🙂 Tak si to večer užijte a pozor ať nezborite barák😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru