Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
10. lis 2016

@tornadolu odpoledne ta teplota je vyšší než ráno, to je normální. Platí ta ranní teplota🙂

tornadolu
10. lis 2016

@pulguita ok uvidíme ráno 😉

pulguita
10. lis 2016

@misicka74 Já tady na ty testy nemám nervy...čím víc na to člověk hledí, tím víc se mu zdá že tam nějaký důvtipně je. Buď zkus zítra ráno, nebo počkej ty dva dny do očekáné MS a to už by se mělo po 2dnech něco objevit🙂

sipkovarose
10. lis 2016

@misicka74 je to tam 😉 uvidíš za 2 dny že bude čárka sílet 😉

lory303
10. lis 2016

@pulguita
@luciikhol pokud chcete muzu tam jit zitra znovu. Napiste datum narozeni a muzu se ji zeptat jak vam to vychazi. Asi je to ale blbost. Jen to chci zkusit.

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita ms uz dorazila 😯😯😯tak zase nic

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 Zakazuji ti tyhle odpolední černé myšlenky! 🙂 Dlužíš mi dvojče!! 😀Pokud nakonec bude jen jedno mimi, tak ti odpustím, ale pošli mi kýbl, at mám kam dát moje nervy😀 Řeknu ti, že mám z tebe nervy v kýblu. 🙂 Nech ty ovu testy a teploměr pro dnešek na pokoji! 🙂 PLATÍ RANNÍ TEPLOTY!!🙂 Připomenu ti, že já jsem měla po ovulaci skoro celý měsíc odpoledne vysoké teploty a co z toho? PRD (nebo spíš průjem😀) A pak mi přišla MS. Dokonce včera odpoledne jsem naměřila 37,4 a to jsem pár dní po MS a dnes ráno jsem naměřila 36,3 Takže na odpolední teploty se vykašli.🙂 Zbytečně se stresuješ a to není dobré. Musíš zachovat klid🙂 Drž se...máš to za pár🙂

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 cože?!!!😲 opravdu? Rozjela se, nebo jenom špiniš. Kurnik to není možné. Počkej, uvidíš jak se to vyvine a zrovna jsem ti teď psala obtěžovat teplotě. Děj vědět jak se to bude vyvíjet. Opatruj se 🙂 Ješte nemusí být nic ztraceno🙂

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 *jsem psala o té teplotě ne "obtěžovat" (překlep)

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita ne zatím spinim ale to se rozjede ale ja z tech odpolednich teplot poznam ze jde dolu jo☺vidíš jak sem si to predpovedela tak koukej nervy z kyblu vyndat mame spolu dalsi mesic☺jo kaslu na vsechny testy nema to smysl

pulguita
10. lis 2016

@lory303 25.6.1980 to jsem zvědavá co ti řekne🙂 U mě ti řekne, že už je pozdě a vůbec na první miminko😀My už začali tento měsíc se snažením, tak jsem zvědavá🙂 Stejně věřim, že alespoň jedno někdy mít budu🙂 Děkuji jsi moc hodná, že sis na nás vzpomněla🙂

lory303
10. lis 2016

@pulguita zítra tam zajdu a napíšu ti po práci. Jinak to je uplne jasne, ze budeš mít miminko a ne jedno treba, kdyz budes chtít víc. Na veku nezalezi, vek je jen číslo, ja se vzdy cítila na mín a nektere matky maji sice dite uz ve 20 letech, ale zase to jsou matky / nematky nerikam, ze vsechny. Ja rano jela do prace a rekla jsem si, ze chci mit dve deti a to treti si poridim az treba ve 38 letech, presne tak to udelala moje mamka. Ted diky mojemu o hodne mladsimu brachovi ma pestry zivot, uplne omladla co se bracha narodil. Dnes uz je to jinak. Vek fakt je jen číslo nic vic. Chci mit velkou rodinu az budu stara, takze klidne budu mit mimco jeste skoro ve 40 😀

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 Jestli se ti to rozjede tak tě picnu. Byla jsi moje naděje. Stejně pořád věřím, že budeš těhotná.. nevím proč. No však uvidíš. Mysli pozitivně a nebuď černá kronika! 🙂 Já těm mým odpoledním teplotám nemůžu věřit. I když jim nevěřím, tak si je pořád měřím😀 Asi se ze mě za ty skoro 3měsíce měření stal nějaký úchylák 😀 Nebo už mi hrabe a proto raději to moje tělo nechce ať se rozmnožuji🙂 Drž se a pak dej vědět, jak se to vyvíjí

lory303
10. lis 2016

@pulguita myslím tim,ze az budu babicka tak chci mit vekou rodinu. Jako vnuky a taaaak 😀

lory303
10. lis 2016

@pulguita jinak my zaciname s tulenim zitraaaa 🙂 a tri dny pred MS to poradne rozjedem 😀

petrysek181
10. lis 2016

@pulguita se nepicej😀😀😀za to nemůžu no tak jsou dvojcata na tobe a jedno bude moje😀zitra pisnu jak se to rozjelo ja tak merim jak pitoma ale v podstate podle teploty vim co bude a zatim se mi to vyplatilo jedu makat a zitra mi spravy naladu novy obyvacek☺

lory303
10. lis 2016

Holky, tohle je nejlepsi kombinace 😄 modry konik a víno 😄😄😄 a k tomu film : "matky na tahu,, doporucuji, kdo jeste nevidel. Super komedie!

luciikhol
10. lis 2016

@lory303 no ja jsem taky četla ze MS při tehu nemusí nic znamenat 🙂 jinak ja se narodila 1.5.1991 tak se zkus schválně zeptat 🙂 budeš moc hodna a jinak jsem si u Dr kupovala kyselinu listovou s vitamíny tak snad to bude stačit. Zitra si jedu pro vysledky jak na tom jsem. A ani nevím jestli tady u nás nějaka bylinářka je 🙂 ale ja bych tomu i věřila nevím zkus to a uvidíš 🙂

pulguita
10. lis 2016

@lory303 No nejlepší je, že já si ty roky vůbec nepřipouštím a připadám si na míň. 😀 Asi mi fakt hrabe🙂 Nebo je to tím, že tady lidi mají děti později. V CR se se vším začíná dřív. Proto jak jezdím na dovolenou do ČR, tak už kamarádky a všichni mají plno dětí atd, ale já to dřív prostě nestihla...někdy to tak v životě prostě bývá, ale už to nezměníme a věřím, že to tak prostě všechno mělo být. Je fajn, že už teď na mě nikdo moc nenaléhá a mám pokoj od těch otázek " a ty nechceš mít děti?" "Později až budeš chtít, tak ti to nepůjde" atd atd. Jenže prostě nikdo nerozumí tomu, že i kdybych chtěla tak to prostě nezáleží jen na mě a není to tak lehké. Takže jsem smířená s tím, že mi to bude trvat, ale věřím, že se to nakonec povede🙂 Jinak jedna moje sestřenice má 6 dětí a poslední už se narodilo po 40tce, takže věk někdy vůbec nic neznamená. Musíme tomu věřit a to je všechno 🙂

luciikhol
10. lis 2016

@pulguita ja to taky nechápu no když vidim jak se tu holky snažíme o mimi a nejde to a někdo kdo nechce mimi do toho vlitne hned je to vazne asi tou psychikou no prostě na to nemyslet 🙂 vazne je to zázrak to miminko 🙂

lory303
10. lis 2016

@luciikhol dobře, zeptám se na tebe a pulguitu a hned vám napíšu. Jsem zvědavá, u tebe si to luci muzem overit, zhruba vis, kdys počala, takze jsem zvedava. Jestli se mi do ledna nezadaří, tak na to asi kašlu a nebudu to řešit, a pak se uvidi. Myslim, ze ta psychika ma velky podíl. Jinak zítra ti drzim vsechny prsty co mam 😀 🙂 pak dej vedet jak jsi dopadla, verim ze je vse ok, protoze je to normalni mít MS v tehu 🙂

lory303
10. lis 2016

@pulguita řekla bych to takhle, radeji budu mít první díte ve 40 s chlapem, ktery za to stoji nez ve 20 s nejakym blbem 😀 takze bud uplne v klidu, ty miminko budes mít na 1000000000000000% a já doufam taky 😀

lucije11
10. lis 2016

Teda holky vas tu je...no verim ze tenhle mesic uz budou tt u vetsiny pozitivni😉 @luciikhol hlavne nestresuj a at to dopadne jakkoliv mas muze ktery te podpori a nas kde se muzes sverit se vsim😉
@petrysek181 no tak ja uz myslela ze ti to vyslo...no neda se nic delat tak tento mesic pokracovani s nami....no ja si teda davam pauzu protoze ted bych asi mela mit ovu na te "rozbite" strane....ale zase jsem cetla ze se stalo ze muze byt ovu dvakrat na stejne strane a nebo ze to vajicko si druhy vejcovod "stahl" na tu spravnou stranu....no ten internet je peklo🤔no tak uvidime😉
@lory303 ta baba korenarka zni presvedcive a nebo ty holky dokaze tak uklidnit ze se jsou potom tak srovnane ze to proste vyjde a tak se to povede😉 no tak kdybys tam sla tak se ji zkus zeptat i na me prosim 9.12.1988😉 a kdyz to vyjde tak se ji slozime na nejaky poradny dar😉

pulguita
10. lis 2016

@petrysek181 drž se a moc v práci nepracuj, nech si něco na příští týden. 🙂 Zítra se hlavně netahej s nábytkem a odpočivej. Moc na tebe budu myslet. Musí to vyjít. Nebo prostě při nejhorším ten listopad a miminko prostě přijde v klidu do nového obýváku. 🙂 Snaž se být v klidu🙂

luciikhol
10. lis 2016

@lory303 jsi hodnounka děkujeme ti. Já vím cca presne kdy jsem počala takže to můžeme zkontrolovat 🙂 jooo ta psychika to je svinstvo :-P Jj a ja právě nemam ani bolesti ze by něco ze me odcházelo takže porad si myslím že mám šanci. Jinak určite dam vědět jak jsem dopadla 🙂 bud budeme slavit nebo smutnit 🙂

luciikhol
10. lis 2016

@lucije11 dekuju za podporu. Ano muže mam skvělého a internet rychlý 😀 jsem rada ze se muzu svěřit tady vam holkám 🙂 pomáhá mi to .. 🙂

svobodka14
10. lis 2016

@luciikhol Jee jsme stejný ročník.. uvidíš, mimisek se udržel a já Tě doufám budu brzy následovat:D

lucije11
10. lis 2016

@luciikhol ja prave taky kdyz jsem potrebovala vlezla na konika a cetla a cetla a nakonec jsem se rozhodla taky zapojit a pomaha to se nekomu sverit...a povidat si o pocitech ktere zrovna mame. Chlapi to moc nechapou 😉

wildcat87
10. lis 2016

@pulguita určitě dám vědět. .. moc tomu ale nevěřím. .. k dr. jsem volala a řekla mu vše. .. pokud mě prý nic nebolí. .. mám přijít 30.11. Ještě mám prý počkat zda se MS nedostaví.
Kdyby prý se cokoliv neobvyklého dělo. ..mám okamžitě naklusat .. no tak holt musím počkat a test udělám v NE... zítra ho koupím a ještě teda zkusím počkat. ... kdyžtak si ho nechám na dyl

luciikhol
10. lis 2016

@svobodka14 juu to je hezky ;) snad se udržel bojovník a ja taky doufám že nás bude jen přibývat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru