Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
11. lis 2016

@smileym Dobré ráno! 🙂Být tebou tak se objednám k lékaři, ať se na tebe podívá. 14 dní už je dost a na testu by se mělo něco objevit. Držím palce, ať ti to dobře dopadne🙂

luciikhol
11. lis 2016

@pulguita A Hlavně tu práci jsem mu domluvila já sama, protože jsem hledala sádrokartonáře na naše stavby a on že pojede tak jsem řikala proč ne, ale teď se to tam trochu protahuje termínově a už je to strašně dlouhéé to odloučení 🙂 no člověk pořád pracuje chodí do práce ale za jakou cenu, nemám ráda tuhle dobu.... 🙂 děkuju za držení palečků, já si taky budu všechny držet aby to bylo OK a určitě dám vědět 🙂

lory303
11. lis 2016

@pulguita nevím co to se mnou včera bylo, ale podle mojich výpočtů jsme měli začít s mazlením až dnes, ale kašlu na vypočty, včera to nešlo vydržet 😀 ... Jinak ty svíčky, to je super, to mam strašně ráda, když se navodí taková pěkná atmosféra. Já s přítelem bohužel ještě nebydlím sama, bydlíme u jeho rodičů, takže vždy se max.zavřeme u něj v pokoji a tam se tulíme, ale už se nemůžu dočkat ledna, až budem reknstruovat a budem jen my dva nebo při nejlepším už třeba na cestě pomalu tři 🙂 A přesně jak říkáš, i kdyby to nevyšlo tento měsíc //, tak to stejně stojí za to 🙂

petrysek181
11. lis 2016

@pulguita ahoj a dobre ráno celou noc jen ruzovy vytok rano sem se zmerila teploty stejne jako vcera ale uz se rozjizdi cervena takze přesně za28dni ms ja mam teploty vyssi i u ms padaji az kdyz to skonci nevadí jedeme dal☺na dalsi ovulku uz mam pritele doma to jsme si vcera spočítali 😀a za tyden c pondeli jdu na kontrolni utz jak ro vypada s ovulkou a jak dozravaji vajicka tak snad to dopadne dobre ted jdu chvilku na kute☺pekny den

smileym
11. lis 2016

@pulguita ještě tak týden počkám chodím do práce a moje doktorka má porad plno tak uvidime . Jj na testech už by to bylo dávno vidět . Uvidím jestli to neno cysta nebo něco úplně jiného. Jsem porad ve stresu ale nikdy mi to hormony nerozhazelo.

misicka74
11. lis 2016

holky tak rano asi nic, ale je mi opet zle...

misicka74
11. lis 2016
nadrinka
11. lis 2016

Já mám potvrzené z krve že hcg 0, takže vyřešit slečnu cystu a po novém roce se budeme zase snažit :( Holky držím Vám palečky, ať jste o něco štastnější než já a // se ukážou co nejdříve !

luciikhol
11. lis 2016

@pulguita Tak už mam výsledky od doktora.. V úterý HCG 42,1 a dneska HCG 10... takže se tam neudržel :( budeme se tedy snažit dál :(

svobodka14
11. lis 2016

@luciikhol Ty těla si s námi hrajou, dávají naděje, člověk se těší a pak nic! Vím, že je to težké, ale jdeme na to, a doufám, že většina z nás tady do konce roku bude zářit štěstím🙂

luciikhol
11. lis 2016

@svobodka14 Přesně ty naše těla a ta hlava, dělají si z nás srandu.. mě ani nic nebolelo ani náznak toho že by něco odešlo a ono joo.. tak ať odejde MS a můžeme na to znova vlítnout !! 🙂 jen se bojím toho že na to teď budu hooodně myslet :(

svobodka14
11. lis 2016

@luciikhol To je někdy i tím, jak pořád testujeme, někdo by na to ani nepřišel, jen opožděná MS a nedělal by si s tím hlavu:( Naprosti ti věřím, že na to nejde myslet, ale příště už 100% výjde:(

lory303
11. lis 2016

@lucije11
@luciikhol
@pulguita
Holky, jsem tu a mám pro vás slíbené informace. Takže začnu @luciikhol: u tebe prej žádný problém není, máš plodné dny 15,16,17 DC a nebude u tebe problem s otehotnením, protože tvé dny plodné jsou delší. Vychází ti to prej nejlépe. @pulgiita: u tebe jsou plodné dny kratší, ale máš 13,14DC a u @luciikhol - u tebe luci je to nejsložitější v tom, že tvůj plodný den je prej 1.den MS, říkala, že to zní blbě, ale že už se s tím setkala a právě to byla příčina jedné slečny proč nemohla otěhotnět, pak to vyzkoušela mít sex 1 den MS a podařilo se. Tak jak u mě je to 3 dny před MS. Nevím vůbec holky co je na tom pravdy, zda tomu věřit nebo ne. Říkala, že to nemusí fungovat, ale prej za zkoušku nic nedáme. Má dvě děti a obě jí podle tohohle výpočtu vyšly. Třeba to k něčemu bude, třeba ne. Nevím sama, zda mám tomu věřit nebo ne 😀

wildcat87
11. lis 2016

@smileym hmmm...tak to je také divné. .. ja zkusim testnout v NE... jestli teda MS nepřijde a vydržím to... a nebo zítra? ...... tohle čekání je hrozný vid. ... aspoň kdyby se ta MS rozjela aby jsme mohli zkoušet dál kdyz uz ani nemame naznak // tohle čekání je hrozný. ... a ty meříš BT? Kdyby jsi mela vyšší hodnoty tak by jsi aspoň trošku věděla. ...

lory303
11. lis 2016

@luciikhol luci, to mě moc mrzí ☹ ale neboj, zadaří se. Je jasné, že nemáš žádný problém s otěhotněním narozdíl ode mě, takže se to brzy podaří, držím moc palečky :-*

petrysek181
11. lis 2016

@misicka74 ja teda vstala po nocni ale porad tam je maly dusík nedelala sis ho vcera?proc nevydrzis dva tri dny a pak porovnavej☺

tornadolu
11. lis 2016

@pulguita ahoj tak si prectav ze teď jsem šla na WC a vydim takoví bili táhnoucí hlen ze by ovulace?

luciikhol
11. lis 2016

@lory303 Takže já mam plodné dny 15. 16. 17. DC? Nebo ten 1. den MS napsala si mě tam 2x 😀 taky mě to mrzí, když jsem volala mužovi tak mě to nějak vzalo a trochu jsem si pobrečela ale už je to dobrý 🙂

luciikhol
11. lis 2016

@svobodka14 Jj budeme si zatím užívat a uvidíme, do konce roku snad budeme všechny mít 2// 🙂

jitulka89
11. lis 2016

a já mám dneska 32DC, těhotná nejsem a MS taky nikde :D asi jsem tento první cyklus měla bez ovulace 😖 tak jsem zvědavá kdy přijdou červené dny, snad ne na dovče 🙄

lory303
11. lis 2016

@luciikhol ty mas 15,16,17 😄😄promin obe jste lucky, tak jsem to popletla😄😄 urcite je to tezke, ale verim, ze listopad se ti podari a bude to ok 😊😊

luciikhol
11. lis 2016

@lory303 Jinak co jsem si teď počítala ten 15 - 17 DC že by mi to mělo jít tak mi to tak vychází protože v tom období jsme měli sex každý den. Takže tomu bych i věřila 🙂 jdi hodná že jsi si na nás takhle vzpoměla 🙂 No nevim jestli se zadaří, přítel má přijet o týden dřív než bych mělá ty plodné dny 15- 17 DC :/ tak to musíme ještě naplánovat :D

lory303
11. lis 2016

@lucije11 tam by to melo byt prvni den MS,ale kdo vi co je na tom pravdy.

tornadolu
11. lis 2016

@pulguita a nebo to je bili vytok ,a nebo se rozjede MS.netusim uvidíme

lory303
11. lis 2016

@luciikhol jo? Vychazi ti to tak? Supeer. No me to vypocitala 3 dny pred MS a to sex vetsinou uz nebyl, tak to ted vyzkousim 😊

luciikhol
11. lis 2016

@lory303 jooooo vychází to takže holky věřte tomu 🙂 takže už stačí jen plánovat 🙂 no určitě to vyzkoušej a musí se to povést 🙂

lory303
11. lis 2016

@luciikhol kdyz jsem ji rekla tvoje datum narozeni, tak hned rekla ze u tebe zadny problem nebude a to jsem ji nerikala, ze se ti zadarilo, sice na chvili ale prece a to je dulezite!!mas i dlouhou fazi plodnych dnu. Dekujiii☺tobe taky at to vyjde co nejdrive o cemz nepochybuji 😊

luciikhol
11. lis 2016

@lory303 Tak to je pěkná zpráva po tom co mi Dr řekl že nic nebude 🙂 udělala jsi mi radost 🙂 Když se s mužem budeme tulit ve správný čas tak to musí vyjít, snad na tom teď nebudu závislá a doufam že každý měsíc nebudu čekat že se zadařilo 🙂

luciikhol
11. lis 2016

Holky ještě se hloupě zeptam ale 1.DC se počítá den kdy to dostanu nebo až ten druhý den MS??? 🙂 Děkuji za odpověď

tornadolu
11. lis 2016

@luciikhol myslim v den MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru