Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

phn
20. lis 2016

Holky ja bych tu ovulaci zas tak neresila,my spolu spali vic nez dva dny pred a klaplo to;) podle me proste kdyz to ma vyjit,tak to vyjde😉

petrysek181
20. lis 2016

@phn to je jasny ale nam to zatim neklaplo delsi dobu😀

lory303
20. lis 2016

@pulguita jj.mame to v planu, ze zitra jak dojedem vlitnem na to pokud bude chut😊jinak teplotu mam uplne stejnou jak vcera.

lory303
20. lis 2016

@pulguita doufam, ze ti to tento mesic vyjde, protoze tvuj graf je super. Moje teploty skacou ale tvuj je ukazkovy

maariii
20. lis 2016

dobrý večer , chtěla bych radu ze zkušeností . Jmenuji se Maruska a je mi 22 🙂 mám velkou otázku. chteli by jsme mimco , takže se snažíme , ale chvíli . ale mám zpoždění 6dni ( dělala jsem si uz 4testy :-/ a nic ani tečka :-/ .. a když si zmacknu prsa vytece mi z nich, ,většinou ,, kapka tekutiny. nikdy jsem si toho nevšimla. curat chodím casto nebo mám pocit na močení. znervoznuje me to , ze jsem uz myslela , ze jsem těhotná . nevíte co by to mohlo být ? ( ta tekutina )děkuji za odpovědi

petrysek181
20. lis 2016

@maariii ahoj presne nevim jak ti odpovědět ale bud je na testik jeste brzy nebo bych navstivila lékaře aby se nejednalo o nějakou hormonalni poruchu ale jak píšu opravdu ti nedokáži odpovědět jaky sis delala testik mas tu nejnižší citlivost?

maariii
20. lis 2016

@petrysek181 děkuji za rychlou odpověď 🙂 dělala jsem si ho hned po 2 a 4 dnu vynechani a delala jsem si mamma test ( růžové baleni ( byli tam dva). takze nevim jaká je to citlivost🙈 myslela jsem kvůli těm prsum , ze uz čekáme ☹

pulguita
20. lis 2016

@petrysek181 Třeba je ještě zažijeme. I když bez sněhu nebo i kdyby vám aspoň trochu sněhu napadlo.🙂 Dárečky ještě nemám nakoupené, spoléhala jsem na fotku fazolky 😀 Myslím, že už bych se měla poohlédnout po nějakém konkrétním dárečku🙂 Právě to je fajn, že jste si užili príma večer. Tak to má být, užívat si dokud to jde. Tak vám utekl ten dlouhý víkend, snad nám uteče i tento týden. Už se zase těším na víkend a ještě zbývá pár hodin tohoto víkendu🙂 Krásný zbytek večera a zítra ti budu držet palce, ať dobře pořídíš. 🙂

pulguita
20. lis 2016

@phn No právě, věřím že nám to taky jednou vyjde a klapne to, ale zatím se to nepodařilo ani v den ovulace ani před ani po, tak proto to tu tak řešíme🙂 Aspoň nám to čekání od ovulky k MS a od MS k ovulace rychleji utíká🙂

maariii
20. lis 2016

@petrysek181 a ještě k tomu místo menstruace jsem první den spinila tmavě hnědé i ke.končí :-/

pulguita
20. lis 2016

@lory303 No pokud se ti drží teplota dole, tak je to fajn. Kéž by ještě zítra vydržela dole a jestli stoupne v úterý, tak by byla ovulka v pondělí🙂 Neboj spermijky přežijou i kdyby ovulka proběhla dnes. Držím palce a dej vědět jakou budeš mít teplotu zítra ráno a co ti řekla doktorka. Můj graf je možná ukázkový, ale byl i minulý a předminulý měsíc, a nic z toho🙂 No musíme mít trpělivost🙂 Určitě se dočkáme🙂

pulguita
20. lis 2016

@maariii Ahojky, pokud jsi testovala třeba dnes, tak zkus znovu tak za dva dny (z ranní moči) a pokud bude taky negativní, tak si zajdi k lékaři, kde ti z krve, řeknou jestli jsi těhotná nebo ne. 🙂 Pak dej vědět, jak jsi dopadla. Držím palce🙂

maariii
20. lis 2016

@pulguita děkuji moc 🙂 zkoušela jsem naposledy v pátek rano🙈 určitě dám vědět. a moc děkuji . jsem ráda , ze jsem přišla na tuhle stranku ( okolí by ze mne bylo na.nervy (uz asi i je)😁

petrysek181
20. lis 2016

@maariii tak zkus jeste za dva dny zalezi kolik je hcg v moci a ty prsa muze to byt tehotenstvi ale taky nemusi ano ty testy byly nejcitlivejsi mohla si mit ovulaci pozdeji a tehotna byt muzes ale na testu to jeste neni videt zkus to za par dni a budes mit jistotu☺dej vedet drzim palce

petrysek181
20. lis 2016

@maariii to by mohlo byt zahnizdeni vajíčka zkus testi za dva dny a uvidis☺

petrysek181
20. lis 2016

@pulguita zítra dam vědět jak sem dopadla dneska jsme to pojistili a delali si legraci ze spermijky budou mavat do kamery na ultrazvuku😁😁😁berem to s humorem a tak to ma být pekny zbytek vecera a snad nam to v praci rychle utece☺treba jeste budes rozdavat pod stromeckem fotku fazolky😀

maariii
20. lis 2016

@petrysek181 mockrat dekuji 🙂 byl by to krásný dárek.k vánocům. furt jsme říkali s přítelem az budem mít své zázemí teď uu řešíme baracek za chvili je nas a k tomu kdyby prislo tehptensrvi bylo by to krasne oziveni vztahů a hlavně rodina😘modlim se a doufám ☺děkuji opravdu moc

maariii
20. lis 2016

@petrysek181 a vám taky držím palce 😊

misicka74
21. lis 2016

Holky tak jsme si užili prodloužený víkend na Slovensku v termálních lázních a začali další snažení. Přítel to začal brát nějak vážně a snaží se každý den 🙂, jen nevím jestli já takové tempo dám 😀 😀. Dnes jsem 10DC, tak mu to snad vydrží a já tempo udržím s ním 🙂 🙂

pulguita
21. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko! Moc ti budu držet palce. Třeba uvidíte ty spermijky jak utíkají ten maratón 😀
Tady dneska prší a ještě ke všemu je pondělí, tak snad to rychle uteče. Dnes budu volat na veterinu, protože ten můj ušáček zase nemůže na nožičky...ach jo. A já myslela, že na tom bude líp. No uvidíme. No snad se nám všem zadaří, ať máme tu fotečku té fazolky nebo kulihrášku🙂 Pěkný den!🙂

pulguita
21. lis 2016

@maariii Ahojky, za málo! Zkus znovu testovat. Někomu se to ukazuje až později. Kéž by vám to vyšlo! Držím palce🙂 Tady jsme na tom všechny stejně...buď se snažíme, nebo čekáme a doufáme, že to vyjde. Takže buď v klidu, jsi tu na správném místě🙂

pulguita
21. lis 2016

@misicka74 Jejda tak to je super, takhle začít snažení v termálních lázních🙂 Kéž by vám to vyšlo. Určitě to vydržíš, že začátku je to sice "šok" takhle intenzivně, ale určitě udržíš tempo. My se snažíme obden, tak se to dá🙂

misicka74
21. lis 2016

@pulguita myslím, že to bylo tou dovolenou a až teď najede únava z práce, tak to bude asi taky méně. 🙂 Jsem zvědavá, jak to tento měsíc dopadne. Přibylo starostí s baráčkem, tak na to tak nemyslím, úplně mi ta MS utekla...🙂

pulguita
21. lis 2016

@misicka74 No vždycky je to lepší, když se na to tak nemyslí, ale někdy je to těžké a nemyslet na to mi osobně nejde🙂 To je pravda přes týden při práci na to není tolik času a klidu jak o víkendu, nebo dovolené🙂

raduzemlejna
21. lis 2016

@luciikhol Ahojky, přeju dobré ráno. Promiň že píšu až zase tak dlouho, já jsem se teď nějak vůbec nedostala na pc, ve čtvrtek bylo volno, v pátek jsem měla dovču, doma samá práce, o víkendu zase oslavy a návštěvy.. no konečně bude zase chvíli klídek 🙂
Mě to tak moc mrzí, vždyť to vypadalo tak hezky, čárky sílily a všechno se to tak pěkně rozjíždělo.. to je strašný zklamání viď?? Sakra, teď si teda taky nemůžu dělat žádný naděje, až teda jestli se to povede.. chce to asi zůstat trochu v klidu a nebláznit, protože jak vidím, stát se může všechno.. A jaktože má přítel problémy? Chápu, že o tom možná nechceš mluvit, jen se ptám.. Takže budete takovou dobu teď čekat?? A snažit se teda nebudete nebo jak to plánujete?? Ono je fakt, že všechno má svůj čas a jestli to miminko teď nemělo přijít, tak prostě nepřišlo.. přijde, až bude jeho čas.. Třeba ta dušička věděla, že by nastaly komplikace a že bys to nezvládla.. Musíš to brát pozitivně, aspoň se vše vyřeší, urovná a ty pak budeš mnohem klidnější a přítel taky 🙂

svobodka14
21. lis 2016

Tak holky, v pátek očekávám MS, ale dneska dneska mě bolí břicho jako bych to měla dostat zítra:( O víkendu budeme u babičky, tak mě nebude honit testování hned v pátek🙂

raduzemlejna
21. lis 2016

@pulguita Ahojík, píšu až teď, nějak jsem nestíhala. Tak jak jsi na tom s čekáním?? Já sem taky ráda chodím, to je jasný, jen někdy když tu třeba chvíli nejsem, tak mi to nějak víc utíká a tolik na to nemyslím. Ale je fakt, že to tu ráda proberu, je to takové tajemství, o kterém nikdo neví.. což je super!! Jinak mám týden po OVU a včera mě trochu začalo mírně dloubat v podbřišku, ale fakt maloučko. Každopádně, něco se tam asi děje.. No, mám před sebou ještě týden. Pokaždý to dostanu trochu jinak, ale počítám, že to dostanu tak 28. nebo 29. Tkaže to máme asi nastejno viď???

luciikhol
21. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky, to chápu toho volna teď bylo dost, já jsem taky byla v jednom kole a sem sem se skoro nedostala tak pročítám zpátky co je tu nového. A jak to jde u vás s domečkem, už se něco rýsuje? 🙂 je to krásný zařizování i když stejně je to spousta starostí viť. Noo jinak jako velký zklamání to je, ze začátku jsem si to asi ani neuvědomovala že jsem v tom ale jak mi to potvrdil i doktor tak jsme se začínali těšit a pak ta rána .. MS jedna, je to potvora.. ale dopadlo to jak mělo takže nakonec jsem i ráda, přítel má finanční problémy, které se s ním tahnou už 10 let ☹ takže nic příjemného. Snažení bude pokračovat ale už to nebudeme brát jako snažení o mimi ale jako že si užijeme chvilky spolu, přítel se mnou miminko chce takže uvidíme jak to dopadne, teď tu byl minulý týden a už se mě ptá když si voláme jestli jsem si dělala testy 😝 takže tomu necháme volný průběh a buď to vyjde nebo ne 🙂 takže ve směs asi tak ... 🙂

astyna
21. lis 2016

@svobodka14

ahoj, jsem na tom stejně - včera mě bolelo víc a trošku jsem zašpinila, dnes opět klid, břicho sem tam zabolí, ale spíš nic. Nafouklá jsem jak balon a občas cítím nějaké jako by "mě někdo maloval zevnitř štětcem", nevím jak to popsat a občas mě táhne břicho od pupku nahoru, tak jsem zvědavá, zda mrcha v pátek dorazí 🙂

svobodka14
21. lis 2016

@astyna No tak pocity úplně stejné, ale obyvkle to mám den před MS. Že by tentokrát dorazila dřív.. ikdyž bych byla nejradši kdyby vůbec ne, ale tento měsíc tomu nedávám šanci:(

Tobě ale držím palce a snad už nedojde!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru