Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petiiiska
17. říj 2015

@silva777 Kamarádka říkala, že ta spodní je silnější, ale já v tom rozdíl nevidím, co ty si myslíš?

silva777
17. říj 2015

@petiiiska taky si myslim, že ta spodní je nejsilnější. Když se kouknu na vrchní a dolní, tak už se na spodní něco rýsuje. No každopádně ted tomu nech aspon dva dny a už se uvidí líp 🙂 hcg se zdvounasobuje každý 2-3dny. Takže jestli to vyšlo, tak bude už pěkný duch 🙂

petiiiska
17. říj 2015

@silva777 Zítra bych asi ani neměla kdy testovat, koupím Dr. Maxe a otestuji v pondělí... Jsem na to teda zvědavá ač si myslím, že to je asi marný...

silva777
17. říj 2015

@petiiiska taky jsem na to teda zvědava, buď a nebo 🙂 držím palce..

petiiiska
17. říj 2015

@silva777 děkuji, že jsi jedna z mála, která se mnou ještě věří v pozitivní test 🙂

keny123
17. říj 2015

@petiiiska peti já ne že bych neverila ale když proste nic nevidim tak ti nebudu psat ze vidim.... hcg se zdvojnasobuje ... a test zachycuje 10hcg... když uz s jich dělala víc dle mě by tam byl znatelny rozdil...já nevidim nic... zkus za dva dny... už by to bylo znatelné...

petiiiska
17. říj 2015

@keny123 jasný, já to chápu, taky mám v plánu se na to zítra vykašlat a zkusit Dr. Maxe až v pondělí ;) Snad tam něco najdu a nebude bílo... no, uvidíme... Testy jsou ze čtvrtka večer, pátka ráno a soboty ráno, takže jdou celkem po sobě. Uvidíme co v pondělí...

keny123
17. říj 2015

@petiiiska taky zkusim v pondělí.. vím ,,,touha po prckovi je neuvěřitelná....neboj...všecko bude 😵

petiiiska
19. říj 2015

@silva777
@keny123
Ženy co myslíte? Je tam? Je silnější? Na to, že to je po dvou dnech, tak mi přijde, že nic moc...
Koukám, že ta fotka se mi otočila, tak se omlouvám.

pety91
19. říj 2015

Ale to je normální , že takto brzo ( ani ne po vynechází mens., jestli jsem dobře koukala do diskuse ) , ta čárka nemůže být po 2 dnech o hodně silnější.

petiiiska
19. říj 2015

@pety91 jenže v mé situaci už by mělo být něco vidět, pokud byla ovulace tak brzy...

silva777
19. říj 2015

@petiiiska jo, na tom spodním testu je to docela už vidět 🙂 takovýho ducha jsem měla jak jsem ti psala a dnes už mi o něco zesílil 🙂 potichu gratuluju ;)

petiiiska
19. říj 2015

@silva777 raději negratulovat, zatím jsi jediná kdo se mnou něco vidí...bojím se, že to nic nebude, po dvou dnech už by měla sílit...

petiiiska
19. říj 2015

@silva777 Ještě jednou posílám ty testy neotočené, nechápu, proč se to předtím otáčelo...

keny123
19. říj 2015

@petiiiska prosimte...... nevim co říct.nic tam není...kdy byla ovulace?

keny123
19. říj 2015

možná na te poledni fotce druhej od spodu vidím stín..no uvidíme

petiiiska
19. říj 2015

@keny123 Tam mi taky přijde vidět víc, ale nevím...podle mě by měla sílit víc...asi to nic neznamená...

keny123
19. říj 2015

@petiiiska no..tak nejak...reknes kdy byla ta ovu?

petiiiska
19. říj 2015

@keny123 a co ty a tvůj test?

keny123
19. říj 2015

@petiiiska no já nic... a začíná mit ms... takže 1dc... ale jdeme směle dááll

petiiiska
19. říj 2015

@keny123 to nevím, ale asi brzy, tipuji 8DC nebo tak nějak, 7DC večer byl totiž sex, kdy jsem mohla otěhotnět... no ale jak to tak vypadá, tak stejně asi nic....

petiiiska
19. říj 2015

@keny123 tak hodně štěstí ;)

keny123
19. říj 2015

@petiiiska no ještě potrebuji vedet kolikáty dc jsi 🙂 kolik dni ubehlo od ovulace už..

silva777
19. říj 2015

@petiiiska jà ho tam vidím krásně 🙂 mě taky pomalu sílí. Někomu se hcg vylučuje pomalu. Nevěš hlavu ;) atřeba si měla ovu později a spermie vydržej až pět dní v těle 🙂

silva777
19. říj 2015

@petiiiska teđ mě napadlo, jak si měla to krvácení, tak to nemuselo být nidační, ale ovulační. Dá se to lehce s tím zaměnit. Takže bys měla teda ovu 12DC, to je 4dny po styku, a bude z toho holčička 😀 a hcg by ti rostlo akorat 🙂

val2015
19. říj 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, kdy je dobré udělat si TT, aby bylo něco vidět?
S manželem se snažím teprve měsíc, čekám, až příjde MS, bolí bolí, ale ona nikde. Mám ji celkem pravidelnou (co 28 dnů). Antikoncepci neberu už nějaké 3 roky. Dnes mám 3. den zpoždění.

keny123
19. říj 2015

@val2015 tak už můžeš,,s vynechanou ms se má dělat...ovšem bere se že ovulace je v puulce cyklu... ale může byt i později...držím pěti 🙂

val2015
19. říj 2015

@keny123 Zítra z rána teda testnu 🙂 Jinak příznaky žádné nemám, jen mi teda přestala chutnat káva, což je pro mě základ dne 😀 Uvidíme zítra

keny123
19. říj 2015

@val2015 klidne zkus hned jestli máš test s citlivostí 10 🙂

evulina77
19. říj 2015

@petiiiska no otázka je jak dlouho jsi po ovulaci. Ale já tam nevidím nic...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru