Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

luciikhol
5. lis 2016

@pulguita dobRe rano 🙂 Jj za 9 mesicu mu dam krásný dárecek a vychází to skoro na jeho narozeniny 🙂 tak to budu mit zfouknuty 🙂

luciikhol
5. lis 2016

Ahoj holky. Mam takový dotaz .... od minule soboty mi vychází pozitivní TT. V úterý jsem si

luciikhol
5. lis 2016

Dělala ten digitální a vyšel mi taky pozitivní .. dneska jsem se dělala poslední TT abyCh už neměla žádný doma a myslela jsem že už tam budu mit krasne 2// a ono porad silnější duch. JE to v pohodě? ?

pulguita
5. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 No teda takhle brzo vstávat! 😲 To máš jakoby jsi šla do práce. Snad sis ještě zchrupla🙂 No vidíš...super že se drží nahoře, takže držím palečky ať se ti tam zavrtává mimísek. 🙂 Já jsem měla nařízený budík na měření, ale vypla jsem ho a vytuhla.😀 Pak jsem naměřila 36,7, ale to neplatí protože je to až po dvou hodinách. V tu mojí hodinu to bylo asi těch 36,5 což by odpovídalo. Dnes ale asi nic nezapíšu. Taky jsem ráda, že jsem neletěla v tu mojí hodinu na záchod, tak to jde vše do normálu🙂
Já mám v obývacím pokoji na oknech co vedou na balkon vánoční světla po celý rok!😀 Máme je v noci místo lampičky a vypadá to moc hezky🙂 Takhle jsme to měli vyzdobé jedny vánoce🙂 Vánoce jsou krásné a pohádkové svátky...je to paráda🙂
Snad budeme mít všechny letos krásný dáreček pod stromečkem🙂 <3

pulguita
5. lis 2016

@wildcat87 No vidíš...to je paráda!😀 To mám takovou radost. Tak hlavně klid protože to vypadá mooooc nadějně. Kéž bys v pondělí měla // 🙂Moc držím palečky🙂

pulguita
5. lis 2016

@luciikhol Dobré ráno! No jasně že je to v pohodě, když jsou všechny pozitivní. Buď v klidu. Když čárky sílí tak je to OK. Neboj! Už se ti tam zabaluje narozeninový dáreček pro tvého přítele😀

luciikhol
5. lis 2016

@pulguita snad to bude vse v pohodě 😊 ještě že jsem objednána v pondělí k tomu doktoru ze to budu mit potvrzeny 🙂

pulguita
5. lis 2016

@luciikhol Uvidíš, že bude. Hlavně buď v klidu🙂 Lékař ti to v pondělí potvrdí a budeš klidnější🙂

wildcat87
5. lis 2016

@pulguita děkuji moc....
Už se teď také těším na PO... ale já se strašně bojím si snad i ten test udělat... co když bude teplota vysoka pořád a ten test negativni? Ja bych si snad prala.aby jsem treba i zvracela...nebo prostě cokoliv z těch příznaků co jsem měla u syna... dnes jsem se rozhodla jet s rodinou do CB.... tady doma mi.to už leze na palici... projdeme pár obchodů a spojíme to.s návštěvou...tak.aspoň snad trochu vypnu.... jinak i ja tobe a všem tady přeji aby jsme do konce roku mohli.vykricet tu radostnou zpravu...cekame miminko....

luciikhol
5. lis 2016

@pulguita jo to budu klidnější když mi to doktor potvrdí. 🙂 už se tam k němu docela tesim, a to me to vždycky vadilo tam chodit :-P

petrysek181
5. lis 2016

@janccaaa ahojky dneska se cítím fajn akorat trosku bolest v krizi ale vcera me vecer bolelo bricho dost ale dnes uz je to dobre v pondeli jeste testovat nebudu pockam jeste tak do stredy akorat mam nocni tak nevim kde splasim ranni moc😀jak je tobe

petrysek181
5. lis 2016

@pulguita ju to je ale bomba fakt pekne ja to letos doladim do cerno bilo sedive jak stromecek tak vyzdobu☺sem na to ujeta😀to je dobry napad mit to misto lampicky a je to takove romanticke no doufam ze ježíšek nadeli nam vsem co jsme tu a doufáme ☺zatim sem ok testik zkusim az koncem tydne protoze s nocni smenou nemuzu testovat rano tak to prubnu az se vyspim odpoledne ale uvidim nedavam si nadeje ikdyz me napadlo jak sem mela vcera ty bolesti ze se mohl mimisek zavrtavat☺ale to je vse zatim ve hvezdickach ja to jdu dospat ted pustím film a jdu vegetit😀

janccaaa
5. lis 2016

@petrysek181 tak to je dobře, že je ti fajn 🙂 no já se cítim divně, ta absence MS bolestí je divná, vždycky trpím týden dopředu..ale nechci nijak spekulovat..já jsem nedočkavec obecný, takže to v pondělí asi testnu .. Aha 😀 tak s těma směnama je to naprd..no tak to zkusíš z odpolední 😉 Držim palce! 🙂

verviska
5. lis 2016

Ahoj holky , tak dnes 36 dc , 19 dpo , 4 dny zpoždění a dnešní test negativní :(

petrysek181
5. lis 2016

@luciikhol ano je to v pohodě kdy jdes k doktoru?

petrysek181
5. lis 2016

@verviska neboj ještě to muze test ukazat nebrala si pred tim HA ta by ti mohla rozhazet cyklus zkus to nechat jeste dva dny a znovu testuj☺

petrysek181
5. lis 2016

@janccaaa bud rada ze te nic nebolí ☺ja budi v pondeli 10 den po ovu to je jeste brzy na test clostik mi prodlouzol cyklus v pondeli je termin me ms ale kdyby byl cyklus 28 dni tak to bypada na ctvrtek dej vedet jak si dopadla budu cela nedockava jak na tom si☺ja mam trosku strach ze sklamani☺ze tam bude carka jedna

petrysek181
5. lis 2016

@luciikhol jo ted ctu ze jdes v pondeli tak se neboj uz to budes mit potvrzené a bude to tutovka☺

pulguita
5. lis 2016

@wildcat87 Za málo!🙂 Neboj i kdyby byl test negativní a teplota nahoře, tak to je dobré znamení.🙂 Někomu se to prostě ukáže později a někomu hodně brzy. No ty příznaky, to si člověk nevybere. Podívej mi bylo tento měsíc divně, že to prostě úplně všechno vypadalo, že se asi zadařilo a nakonec nic. Takže nevšímej si příznaků, pak ti třeba bude víc špatně až budeš víc těhotná...No snad ne, ale mysli, že vždycky je lepší, že ti není špatně, pak by sis z toho taky dělala hlavu🙂 Užij si výlet a snaž se na to nemyslet.🙂 Každé těhotenství může být jiné.🙂 Kéž by se ti stále držela teplota 🙂

pulguita
5. lis 2016

@luciikhol No mi se tam taky nikdy nechce 🙂 V prosinci mám jít na prohlídku a vůbec se mi nechce, no ale musím. V pondělí už budeš klidnější, uvidíš🙂

pulguita
5. lis 2016

@petrysek181 Jeee černo bílo šedivá taky musí být super. Já mám bílou a světle šedou ložnici a do toho červené polštářky. Mi se líbí živé barvy 🙂 Ty světýlka jsou fajn. V noci romantické a útulné. Ty první vánoce se mi to tak líbilo, že jsem je tak nechala.🙂 Moc ti držím palce, ať ti to vyjde. Hlavně ať se zatím teplota drží a buď ráda, že te nic nebolí🙂 Opatruj se! A snaž se moc tento týden nestresovat! 🙂

kacwi
5. lis 2016

Tak jsem si delala i digitalni. Ted uz jen cekat do 16.11 a na potvrzeni doktorem 🙂

pulguita
5. lis 2016

@verviska Vydrž! Někomu to ukazuje i třeba až týden po vynechání. Držím ti palce!🙂

janccaaa
5. lis 2016

@petrysek181 já budu v pondělí 13DPO ,28. den cyklu. Tak snad už by se mohlo něco ukázat... taky se bojím zklamání ..ale tak co naděláme, bud to klaplo, nebo ne , jiná možnost není 🙂 určitě napíšu... a ty pak též dej vědět, drž se 🙂

pulguita
5. lis 2016

@kacwi Blahopřeji!!!🙂 To je krása! Jen tak dál ať je nás tu čím dál víc🙂

pulguita
5. lis 2016

@janccaaa
Kéž byste obě měly štěstí holky! 🙂
@petrysek181

kacwi
5. lis 2016

@pulguita jsem tak stastna 🙂 preji vsem, aby nasli dve // je to neco krasneho

pulguita
5. lis 2016

Ahoj holky! Musím vám všem ukázat ty moje čtyřlístky. Podívejte jak se po týdnu rozrostly a kolik už jich je! 😀 Paráda!🙂 Ať nám všem přinesou štěstí.🙂 Takže tyto čtyřlístky jsou pro všechny těhulky...Ty co otěhotněly nedávno, ty naše nové těhulinky ...pro naše snažilky co netrpělivě čekají na // a taky pro nás všechny co nás brzy čeká nové snažení nebo co už se zase snaží 🙂

petrysek181
5. lis 2016

@kacwi velka gratulace☺

janccaaa
5. lis 2016

@pulguita

jé, děkujeme 😉 krásný čtyřlístky...jistě ti přinesou štěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru