Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol ja bych mela byt podle posledni ms v 5. tydnu. A digital jsem si delala minuly tyden a vyslo mi to stejne co tobe.

pulguita
8. lis 2016

@veronikaangel No teda to mi povídej! 😲 A podle teploty a všeho to značilo na těhu teď tohle. A opravdu těhotná nemůžeš být i když máš tu cystu? Brali ti taky krev? Ty příznaky u cysty jsou stejné jako u těhotenství? No máš pravdu, ještě že jsi šla na tu prohlídku a teď jsi pod kontrolou. Moc ti držím palce. Uvidíš, že to vše v pohodě zvládneš. Moc se opatruj a dej vědět co a jak.

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Tak to by jsme měli cca stejně já jsem podle poslední MS 6 týden už.. Ale ještě jsem nezvracela 😀 občas mi tedy na zvracení je ale zatím je to ok 🙂 tak to taky pak musíš dát vědět jak jsi dopadla u DR 🙂

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol Hlavně se teď moc opatruj a snaž se zachovat klid hlavně kvůli malému. 🙂Tak to je dobře, že jsi přestala špinit. Pak dej vědět, co ti zítra řekne doktor. Drž se!🙂

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita Budu se opatrovat 🙂 zítra mu mam jen zavolat jak to se mnou vypadá takže ne kontrolu jdu zatím stále v pátek kolem 10. Pokud zítra bude vše v pohodě tak mu asi ani volat nebudu 🙂 nechci ho zbytečně otravovat, pokud by se něco stalo volám ihned. Naštěstí zatím žádné bolesti nemám takže to snad přetrpíme do pátku.

pulguita
8. lis 2016

@petrysek181 Ahojky! Super! Jen tak dál🙂 Ať se hezky drží teplota nahoře a hlavně ať je všechno v pořádku a jak má. Snaž se zachovat klid a odpočivej. Tady to na rukavice není, ale ráno tu bylo 6 stupňů což je na zdejší poměry málo🙂 ješte ze vysvitlo to sluníčko🙂

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol urcite dam vedet 🙂. Me se udelalo spatne kdyz jsem se rychle predklonila abych si vyfoukala vlasy :D

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Jo tak přitom se nedivím že jsi šla :D mě se potom vždycky točí hlava když se rychle předkloním a pak zase zpět 🙂 .. já mam zase teď hodně žravou 😀 a pak je mi večer taky blivno ... 😀

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol jj musim se naucit delat veci pomalu 🙂

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Jj musíme být opatrné aby se nestalo nic špatnýho 🙂

petrysek181
8. lis 2016

@pulguita uzvto vidim jak mi zitra sleze a ja budu akorat nastvana😅ale snad ne merim se i vecer pořád to kontroluju jestli je nahore😁tyhle dny co mam pred sebou jsou kriticky☺tak si predstav ze nábytek dojede az v patek v pondeli nas nestihli zavest tak mame v obyvaku porad prazdno☺

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol No pokud by sis nevěděla rady, nebo pro tvůj vnitřní klid, tak mu zavolej. Jde o tebe a toho mrňouska, co se u tebe zabydlel 🙂Kéž by ses držela až do toho pátku už v pohodě. Však uvidíš jak pořídíš v pátek na kontrole. Moc ti (vám)držím palce🙂

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita taky si teď budu držet všechny palce protože místo špinění přišla čerstvá krev ☹ a vážně je mi zle od žaludku ☹ zítra mu budu volat dneska už tam není. zítra je zase až po 13 hodině.. ☹ ať to dopadne dobře..

pulguita
8. lis 2016

@petrysek181 No pokud ti spadne tak se budeš snažit tento měsíc znova, ale neboj vypadá to nadějně 🙂 Hlavně moc nepřemýšlej, pak tě bolí hlava 😀 Někdy jsem jednou četla, že pokud se teplota drží nahoře víc jak 16 dní tak to vypadá, na těhu🙂 Tak se drž! Mi vždycky tak 13-14 den ta teplota klesne a 15DPO dorazí MS. Jsem zvědavá jestli se někdy dostanu k tomu, že MS nedorazí a teplota bude tolik dní nahoře.🙂 No hlavně se netahej s nábytkem a zas negruntuj jak o dušu! Odpočívej jak se dá.🙂
Kdy se vrací tvůj přítel? Dnes nebo zítra? Budeš testovat s ním nebo sama? Jak ses rozhodla ...budeš nakonec testovat zítra nebo počkáš na ten víkend? Držím ti palce a přeju pevné nervy! 🙂

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol myslim na tebe

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol Jejda no to mi povídej 😲 Při nejhorším jdi na pohotovost a nečekej. Pokud se necítíš dobře tak jdi. Moc se opatruj!!!

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita Na pohotovost to není, ten žaludek je spíš z toho že se něco děje a já nevím co ☹

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol No právě kvůli tomu že jsi začala krvácet. Ten žaludek to může být od nervů, ale to krvácení ne...

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita Já vím. Zatím to není tak akutní nekrvácím moc ale kdyby se to rozjelo tak pujdu 🙂 i doktor mi to řikal takže ještě vydržím. A stejně jestli mam o malinkou fazolečku přijít tak už to podle mě nic nezachrání ☹

luciikhol
8. lis 2016

Děkuji za srdíčko, doufám, že poputuje rovnou ke mě do bříška 🙂

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol aha myslela jsem, že třeba krvácíš víc. No máš pravdu, já jsem taky toho názoru, že pokud se mimísek nemá z nějakého důvodu udržet, tak ať se to raději stane na začátku než později. Pokud by to odešlo samo, tak se zase další měsíc můžete znovu snažit a třeba už to pak bude OK hned ze začátku. Snaž se myslet na ty pozitivní věci i v této těžké situaci. Drž se!

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita No zatím je to slabý tak uvidíme večer.. Každopádně zítra mě snad Dr veme.. Jj samozřejmě je to lepší když to odejde samo hned než pak dýl.. Ale i tak je to smutný 😒 ☹ Ale ještě se to může zachránit a třeba to nic nebude 🙂

petrysek181
8. lis 2016

@pulguita kdyz to vezmu tak ja jsem dneska 11dpo a na test to je jeste malo teplota mi klesala v tom cervenci uz 26dc coz je dneska ale zatim se drzi nahore pockam s testováním nebudu to lamat pres koleno necham to proste byt a testovat budu az v patek to uz budu mit vetsi jistotu pritele mam doma jde do prace az v nedeli to mu zacina turnus ale testovat budu kdyztak sama chtela bych ho nějak prekvapit kdyby nahodou☺dneska sem se vzbudila a motala se mi hlava a bilo mi blivno ale uz je to lepsi☺chtela bych aby se povedlo ale kdyz to nevyjde dame se do toho příští mesic zase☺sem jen rada ze mi neni zle jako v tom červenci

petrysek181
8. lis 2016

@luciikhol ja bych jeste nehazela flintu do zita kazdy ma jine stoupani hcg a nekdo muze mit ze zacatku i tak nizke myslim ze je spousty případů co je tak vystrasili a pak to bylo v poradku neboj a nestresuj se zatim není nic ztraceno

luciikhol
8. lis 2016

Teď to holky vypadá jako že mi přišla slabší MS, to je v háji. Skoro žádné bolesti v podbřišku. Tak už nevím jak to může dopadnout...

luciikhol
8. lis 2016

@petrysek181 Jj snad se to ještě udrží. 🙂 jsou i případy kdy přišla MS a stejně holky byli těhotné..

svobodka14
8. lis 2016

@luciikhol mysli pozitivně, nějak to dopadne a já věřím jen v to nejlepší... moje mamka měla menstruaci do 4 měsíce, ani nevěděla že je těhotná a moje kamarádka do 3, takže to může být ještě pořád v pořádku🙂

luciikhol
8. lis 2016

@svobodka14 ja vím že se to stává 🙂 snad to bude i muj případ. Ale moc tomu neverim. Zitra zavolam Dr a domluvim se s nim co a jak. Uvidime no třeba to ještě dopadne. PřemlouvaM porad to malinký veme aby se tam kvůli me udrželo 🙂

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol Zkus jít už třeba zítra k tvému lékaři a uvidíš, co ti řekne. Zatím se snaž být pozitivní, holky mají pravdu, některé ženy jsou těhotné a mají "MS" až do 3-4 měsíce. Třeba se to ještě nějak spraví. Ty první měsíce se může semlet cokoliv, ale taky to může dopadnout dobře 🙂 Snad se ten tvůj mrňousek bude držet zuby nehty🙂

petrysek181
8. lis 2016

@pulguita drzime ti zady vsichni palce stava se to a muze se malinke v pohode udrzet i pres menstruaci zitra budes moudřejší kdyz pujdes k dr

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru