Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petapal
24. říj 2016

@petrysek181 tak jsem pak mírně zakrvacela a pak jen jak růžová voda možná dvě hodinky to trvalo a od té doby nic ani nespinim zítra udelam Test dám pak vědět.Ale az odpoledne

lucije11
24. říj 2016

@pulguita je ty jsou krasny☺ urcite do konce roku tady budeme vsechny mit v brisku malou fazolku a pristi rok uz miminko v naruci😊

petrysek181
24. říj 2016

@pulguita dekuji za ctyrlistky dneska se tady sebehla poradna diskuse ze sem to nestacila ani stihat cist😀😀tak preju vsem hodbe stesticka ja uz padim domu po odpoledni ☺

pulguita
24. říj 2016

@lucije11 kéž by to tak bylo!🙂 musíme Tomu věřit a určitě to půjde🙂

pulguita
24. říj 2016

@petrysek181 Za málo! 🙂 Hlavně ať nám přinesou štěstí v podobě pozitivního těhotenského testu. Já jsem taky měla co dělat protože jsem nestihala číst!🙂 Tak šup šup domů a testuj! Už začínáš něco cítit? Já jsem měla odpoledne zvýšenou teplotu 37,6 a bylo mi trochu zle, jako by na mě něco lezlo. Tak jsem zvědavá, jestli dopadnu tak jak minulý měsíc....Uvidím co se za ty 2 týdny semele🙂 Opatruj se! Pa pa 🙂

petrysek181
24. říj 2016

@pulguita tak sem testovala a nic nebude ani se necitim na ovulaci urcite se mi posune protoze jeste ani neslimacim☺zadne bolesti proste nic mi neni 😂😉s clostikem sem mela ovulku az 18den misto 14dbe takze mam jeste casu haba dej😀to je dobre ze je odpo tak nahore je kez by to klaplo a mi tam nasli obe dve carky to by bylo super ☺no ja mam jeste teda cas a ty uz budes ocekavat jestli ms prijde nebo ne stejne je to napinavy kazdy mesic☺

pulguita
24. říj 2016

@petrysek181 No zas když budeš mít ovu 18 den, tak ti to vyjde na víkend a teď s tím volnem to budete mít fajn 🙂 Větší klid na snažení, takže super.🙂 Kéž by se zadařilo. Budu držet palečky🙂 No já jsem na sebe zvědavá, fakt te zvýšené teplotě nerozumím. zvlášť, když ten minulý měsíc to po zvýšené teplotě taky nevyšlo. Jen aby to uvnitř bylo vše ok. Nerozumím proč se mi odpoledne tak zvedá, když normálně ráno ty teploty nemám tak vysoké. Teď večer jsem měla pořád těch 37,6 ale už nemám vůbec příznaky jako by na mě něco lezlo. No budu měřit dál...To mě baví😀 Tak dobrou noc!🙂

lucije11
25. říj 2016

Dobre rano holky...a co rika vas chlap na to mereni?premyslim ze bych to zkusila ale uz vidim jak rano v posteli merim a on si klepe na celo. Hlavne to s nim nemuzu moc probirat (testy, boleni a tak) protoze pak mi akorat rika jak to nemam tak resit ze se akorat stresuju a jak moc chci tak to nepujde...no ma trochu pravdu ze to tak obcas byva ale ja to potrebuju trosku ventilovat ty me pocity a probrat to😉jesteze existuje tahle diskuze...

luciikhol
25. říj 2016

Dobré ráno holky 😎
@lucije11 - můj přítel mi včera napsal sms, že mam začít vyšívat, abych na to tak nemyslela 😀

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita dobre rano ty vysoke teploty odpo jsou naprosto v poradku vubec si tom nelam hlavu tak to ma byt ☺komik mas rano po mereni? Vubec by mi nevadila ovulka az na vikend ale mam obavy z kratke lutealni faze kdyby nahodou aby se mimi stihlo zavrtat mam kratsi cykly tak uvidime☺dnes 12den cyklu a zadne příznaky cykly pred uz sem mela pozitivni ovu testy☺tak cekam a cekam😁tady dneska leje a je takové šero ze se ani nic nechce delat at to v praci leti a jsi zase doma☺

petrysek181
25. říj 2016

@lucije11 ahoj s chlapem mereni neresim ani se nepta kdyz stracham rano pod perinou s teplomerem😀ale merit bazalku je dobra vec poznas podle toho kdy mas ovulku a v kterem obdobi je dobre se snazit☺

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No v neděli odpoledne jsem taky měla odpoledne těch 37,6, ale nebylo mi tak divně jakoby na mě něco lezlo. V neděli ráno 36,9, včera ráno 36,7 a dnes ráno 36,8 Tak jsem zvědavá jestli se tak bude držet nebo zase spadne pár dní před MS jako minule.🙂 Ale třeba se ti pak ta fáze protáhne, ne? Myslíš, že když otěhotníš, tak pak už je jedno ta délka protože MS už nepřijde. Nebo to myslíš, že by se nestihlo zavrtat? Na to potřebuje minimálně 5 dní a kdyby ovu byla 18 den tak se zavrtá 23 ...To my ještě šlo ne? Nemyslí na to a hlavně buď v klidu. Já se taky snažím zachovat klid 🙂 Stejně si dělej ty testy ať víš, protože co kdyby přišla ovu bez žádného příznaku! 🙂 Tady ráno pršelo. Ještě že mě to nechytlo při cestě na nádraží. Tak jsem zvědavá jak se to počasí dnes vyvrbí. Zvedly se tu teploty. Tak hezké úterý!🙂

pulguita
25. říj 2016

@lucije11 Dobré ranko! Ten můj si zvykl a nic mi neříká, někdy se směje tak jako včera, kdy jsem si po sprše šla do ložnice pro pyžamo a říkal...nějak ti to trvalo...za ses zase měřila😀 Tak jsem se smala a řekla, že jo protože jsem chtěla vědět jestli mám pořád tu zvýšenou teplotu. Ten můj to bere v pohodě. Ptá se jak se cítím, jestli už něco cítím a tak. Ze začátku nechápal jak a KDE se to měří a pak se smál jak si představil, že zatímco spí, já si tam někde strkám teploměr a spím. Teploměr mám nachystáný pod polštářem🙂 Takže vřele doporučuji měřit teplotu, protože jak říká petrysek181 je to dobre a hned víš kdy máš ovulku. Takže jdi do toho. No a když tak chlapovi to taky nemusíš hlásit🙂 Ventilovat pocity můžem zde, takže pohoda jazz😀

pulguita
25. říj 2016

@lucije11 *prepisuje mi mobil...chtěla jsem říct "strkám teploměr a měřím"🙂

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita ano snad to bude v pohode a kdyby nahodou tak i cas na zavrtani😀prave ze me prekvapuje jak mi je tento mesic dobre a fajn az na kadernici ktera me tak obrala ze hledam vlasy na hlave😂😂dnes udelam test dopoledne a kdyz se objevi uz slabounka carecka tak budi vedet ze uz se to pomalu a jiste blíží 😀dodrzujeme snazeni obden a to si myslím ze je nejlepsi vlastně by nam nemelo nic uniknout😅ty se drz a opatruj zatim se teplota drzi tak jak ma a to je nejdulezitejsi😀

raduzemlejna
25. říj 2016

@pulguita Tak zalívej zalívej.. ať pěkně těhotníme 🙂))) Jsou krásný. My jsme tyhle čtyřlístky měli v parku kde jsme se s manželem brali. Rostlo jich tam jako maku.. jeden mám usušený a schovaný.. 🙂 Kde se to dá sehnat a jak se ta rostlinka jmenuje??? To je nějaký okrasný jetel nebo co je to?

petrysek181
25. říj 2016

@petapal ahoj cetla sem to az ted to co popisujes neni nic co by mohlo ohrozit mimi kdyby to vyslo takze drzim palecky a ircite dej vedet jak to dopadlo☺

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 Buď ráda, že je ti dobře! 🙂 Hlavne klid. To snažení obden je fajn,protože tak by ti ovu neměla uniknout. A co teplota? Ještě nestoupla? Uvidíš že mezi teplotou a ovu testy tvoje ovulace nebude mít šanci se dál schovávat🙂 Já bych se měla jít ostříhat, protože už jsem u kadeřnika nebyla tak 5měsíců🙂 Neboj to ti doroste. Já chci taky vždycky zkrátit tak max o 2cm a fikne mi to o 4...všichni jsou stejní🙂

luciikhol
25. říj 2016

Já jsem si dělal testík včera a zdálo se mi že tam tu 2 // vidím a dneska zase nic 😒 už to nechám být a uvidím jak mi přijde MS - neřešim, nedělam testy a nemyslím na to už, jsem z toho akorát zklamaná i když vím že to je teď ještě brzy na testy... 😒 😔

pulguita
25. říj 2016

@raduzemlejna No dnes ráno pršelo, tak snad se rozrostou jak šílení 🙂
Mi dala cibulky moje mamka, jednou dávno je koupila v Lidlu. Určitě se dají koupit i přes internet. Jmenuje se Oxalis. Ta odrůda co má 4listy je Oxalis Deppei, pak mám i jinou odrůdu (fialová s 3 trojúhelníkovymi listy) a to jé Oxalis triangularis. Někdy uvadne ale pak se vzpamatuje. No a v létě mi úplně vyhynula a to jsem myslela, že je konec ale znovu začala růst, takže doporučuji nevyhazovat protože tuto mám už mnoho let ...Tak 6!🙂

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol Já ovu testy nedělám. Takže nemám zkušenost. Myslím že bych z toho byla jelen, protože bych neměla jasno v těch čárkach. Zkus měření te teploty...až pak porovnas tak 2 měsíce tak budeš vědět kdy by mohla ovu přijít nebo kdy se blíží MS protože před ní teplota klesá.já měřim od konce srpna a jsem moc spokojená. Musíš měřit vždy ve stejnou hodinu ráno hned po probuzení aniž bys vstala z postele. Těhotensky test budu dělat až po vynechani ...nespěchej. Někdy i těhotne ženy je mají negativní. Hlavně klid🙂

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita - ovu testy si taky nedělám ani nechci, taky bych z toho byla jelen. Jinak jsem myslela TT 🙂 ono se to řekne počkej ale je to těžký, člověk je na to táák natěšený 🙂

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol je to těžké vydržet a netestovat, ale nic jiného nám nezbývá. já minulý měsíc testovala v den MS a při čekání na výsledek jsem začala špinit...zákon schvalnosti. 😀 Tak jsem se zarekla že tento měsíc budu testovat až pokud nepřijde...aspoň ušetřim za test pokud se potvůrka objeví🙂

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita jéj tak to je škoda, přesně já taky dodělám ještě 2 testy co mam doma a pak už doma nechci nic mít aby mě to nelákalo a nebudu na to myslet abych se nezbláznila. Jak se snažíte dlouho o mimi??

raduzemlejna
25. říj 2016

Ahoj holky, tak vás tu dnes všechny zdravím. To je ale hnus počasí coo??? Tak jsem dneska testovala.. nedalo mi to.. a co myslíte, že tam vylezlo??? No samozřejmě že nic.. jsem prostě husička nooo... Jsem 12 DPO, vůbec ale vůbec nic mi není, žádné příznaky, jen jediná věc a to je narůžovělý výtok, takové lehké špinění.. Tak jsem to prostě zkusila.. No nic, dostat bych to měla podle plánu zítra, tak počkám, co jinýho zbývá... 😀

petrysek181
25. říj 2016

@luciikhol to ja mela minuly mesic jasala sem ze vidim dusika a pak se mi najednou nekam ztratil☺tohle si zazije kazda znas hlavní je byt v klidu a nepripoustet si zklamání ☺

luciikhol
25. říj 2016

@raduzemlejna Ahoj, to jo pochmourný den dnecka. Tak MS máme dostat stejně (zítra nebo pozítří to mam dostat já) - takže doufam že nic nedorazí. Já zatím ani nešpinim nic tak uvidíme. Škoda že ti TT nevyšel ale jak říkáme, ještě je brzy 🙂

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita je to dobre uz je videt carecka takze pozitivni by mohl byt bud zítra nebo pozitri uz pocituji i brichacek tak se neco bude dit😁ja nosim vlasy kratke ale ted sem jako kluk vsude mi to stoji a couha😀😀😀

luciikhol
25. říj 2016

@petrysek181 Taky se mi včera zdálo že mam dušíka tak uvidíme za pár dní 🙂 jj musíme být v klidu 🙂 jak jinak že 😀

petrysek181
25. říj 2016

@raduzemlejna ahoj husicka nejsi kdyz si dvanacty den po ovulce a spinis to by mohlo znacit uhnizdovani miminka az pak je to videt na testiku kdyz se zacne tvořit hcg tak hlavu vzhůru jeste neni nic ztraceno zkus test za dva dny a budes mit jasno drzim palecky😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru