Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

llenka_li
30. lis 2016

@lory303
@raduzemlejna

Držím palce 😉

lory303
30. lis 2016

@llenka_li děkuji :-* tobě držím palce, at se v tvém případě jedna o těhu 🙂

llenka_li
30. lis 2016

@lory303 ja uz si držím palce hlavne abych to vubec dostala a nečekala rok treba na 1. MS..

llenka_li
30. lis 2016

@lory303 a kdy bude testik?

lory303
30. lis 2016

@llenka_li vyvolávací injekci už jsi někdy měla? To by ti mohlo pomoct.. já si delala včera TT a negativní, jsem 9 DPO a MS ma dorazit v nedeli, tak uvidim, ale moc tomu sanci nedavam.

llenka_li
30. lis 2016

@lory303 jednou, ale ve 14, což je 15let 🙂

Ty mas jeste času..;) Helet sestra rikala, ze do 6tt nemusí byt na tt nic vidět. Nekolik holek vidělo slabou čárku az kolem 38DC. Je to hrozne to čekání. Ale dalsi test a posledni udělám v pondeli. Ve ctvrtek za tyden pujdu k dr a uvidi se...

raduzemlejna
30. lis 2016

@lory303 Právě že zatím tt dělat nebudu. Minulý měsíc jsem si taky hodně slibovala a nakonec jsem to dostala až 34DC. Takže ještě jsem v klidu. Říkám si, že zatím je to na dobrý cestě, protože pořád nic neděje.. nemám žádný příznaky, prostě vůbec nic. Ani nešpiním, nic mě nebolí.. Akorát mám pořád hlad a nafouklé břicho 😝
Tobě přeju, aby taky nedorazila. Ještě to musíme chvíli vydržet viď?? 🙄

monoklnaoku
30. lis 2016

@llenka_li přesně, negativní testy ješťe nic neznamenají... Teď opravdu silnou carku mam až po 20 dnech meskani.

lory303
30. lis 2016

@raduzemlejna jo ja mam uplne nafoukle bricho i zacpu, ale to jsem mela minuly mesic taky. Jjak dlouhou mas MS ja vzdy prvni den spinim pak 5 dni MS a posledni 7 den zase jen spineni, takze spineni by melo byt v nedeli a v pondeli MS.rika se ze kdyz po ovu zacne spineni je to znamka tehu. Nespinila jsi po ovu? Ja ne. Mas ted nejaky vytok?

petrysek181
30. lis 2016

@pulguita no presne to shánění dárků vymýšlet co koupit aby se to líbilo apod.☺tak na mikulase dostava darek i pritel jelikoz sladke u nas vede takze cokolady a ovoce☺ale tri krale to bohuzel tady neslavime nekde je to i svátek ☺mas pravdu dokavad ms nedojde nic neni ztraceno me krome prsou dnes nic neni tak doufam ze bolesti bricha mi daji par dnu pokoj☺uvidime za tyden a kdyz nic tak mame prece prosinec 😁utíká to vikend uz klepe na dvere☺ja už sem stary upir chodim darovat od devatenácti let ale sem rada ze nekde neomdlevam😁

llenka_li
30. lis 2016

@monoklnaoku porad tajné doufám, ale vzhledem k tomu, ze jsem 1.mesic bez HA, tak moc nevěřím 🙂

raduzemlejna
30. lis 2016

@lory303 Já jsem špinila po ovu teď po dvakrát a nic a tentokrát vůbec ne, úplně čistý běžný výtok, pár kapek. Ale myslím si, jestli mi to neovlivnily kapičky Gynex. Mají totiž trochu snížit pms a srovnat cyklus a pomoct tak otěhotnět. Beru je druhý měsíc. Jsou super, moc mi i chutnají a hlavně jsem víc psychicky v pohodě.
JInak mám hrozně dlouhý cykly. Po práškách se mi takhle prodloužili, je to pak hrůza to čekání.. Ale u doktora už jsem byla dva cykly po sobě na folikulometrii a hormonálním profilu a vše mám v pořádku a dlouhé cykly prý nevadí. Jsou zatím prý v normě.
MS mám tak 4 dny a klid.. před tím trochu špiním, někdy pár dní, někdy až těsně před tím.. potom taky.. jak kdy.. někdy se mi to utne hned a někdy ještě taky dva tři dny špiním. Nemám to pokaždý stejný.
Prča je právě v tom, že ani nevím kdy to mám dostat.. Protože od tý doby co jsem vysadila prášky, to mám každý měsíc jinak. Většinou to bylo kolem 30DC nebo 31DC, ale minulý měsíc právě až 34DC. Tak vůbec nevím, musím jen čekat a doufat..
Snažíme se šestý měsíc, přála bych si, aby už to tentokrát klaplo. Jak to máš ty?

luciikhol
30. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky, já si myslím, že už by na testu mohlo být něco vidět, nechceš to risknout a testovat?? 🙂 😇

tornadolu
30. lis 2016

@raduzemlejna no taky bych zkusila testovat 😉

tornadolu
30. lis 2016

Dobry večer ženy 😉 japak se mame? Dneska dobiram prášky Gynprodyl 200mg tak uvidíme kdy prijde MS a kdy se nám zadaří Mimi 😉 snad co nejdřív 😉

tornadolu
30. lis 2016

Ty jo holky tak si přestavte ze dneska mam dobrat uz ty prášky Gynprodyl a cca 3-4by mela dojit MS jdu na WC a MS už dojela a to jsem ještě nedobrala poslední prášek tak jsem dala sprchu a ten poslední prášek jsem si dala. Není to divný ze přišla tahle brzo?mate s tim někdo zkušenosti?předem dekuji

klaina
30. lis 2016

@tornadolu Ahoj, beru take gynprodyl 16-26DC, ted pojedu treti cyklus. V prvnim cyklu jsem to dostala 27DC a ted ve druhem cyklu uz 24DC, takze tak ☹

tornadolu
30. lis 2016

@klaina aha ale nic zlého to není ne když to dostaneme dřív než doberu prášky ne?

klaina
30. lis 2016

@tornadolu Snad ne, nevim, neptala jsem se... Ale kazdopadne jsem je dobrala tak jak jsem mela. A nevim jak ty, ale me rekl lekar at je polykam, jak ctu, tak kazdy to ma jinak.

lory303
30. lis 2016

@raduzemlejna my se snazime 5.mesic, takze kdyz se nezadari ani ted, tak zaciname taky 6. A BT nemeris? Ja mam cykly pravidelne a mam je taky delsi. Mam je 31 dni. Ovu mam taky pozdej, az 18DC, tak v nedeli by melo prijit spineni, tak uvidime. Zarazi me, ze me vubec neboli prsa jak vzdy pred MS. No je to divne. Krom nafoukleho bricha, zadne priznaky nemam. Cely mesic jsem nechodila do fitka, abych kdyztak plodu neublizila, jinak jsem zvykla 3-4x tydne chodit. Pokud to ani ted nevyjde, tak na to uz kaslu a budu delat vse co pred tim. Jinak ty kdyby sis udelala TT tak uz urco poznas zda mas pozitivni nebo ne. Jinak nerikala ti dr.cim to je ze nekdo otehotni pozdej a nekdo driv? Ta moje se mi k tomu vubec nevyjadrila. 15.prosince jdu k nove Dr .

pulguita
30. lis 2016

@lokinsoon Raději se objednej před vánocemi, ať jsi hlavně v klidu. To je nejdůležitější🙂 Věř, že všechno bude v pořádku. Držím palečky🙂

pulguita
30. lis 2016

@lory303 Kleslo ti to jen malinko, zatím můžeš být v klidu🙂 Tyhle výkyvy jsou normální. Pokud ti to bude klesat k teplotě co máš před ovulací, tak pak to bude vypadat na příchod MS. Držím palce ať nedorazí🙂 Já jsem taky nebyla ve fitku tento měsíc, jen jednou🙂

pulguita
30. lis 2016

@llenka_li Tak kdoví co ti tam řeknou. Aspoň budeš vědět na čem jsi a nemusíš se nervovat. Stejně ti u doktora řeknou jestli jsi těhotná podle krve ať jsi v 4 tt 5tt nebo 6tt. No hlavně že už jsi objednaná🙂 Určitě ti pomůžou, uvidíš🙂

pulguita
30. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky, brzo neee. Já mám cyklus nejméně 26 dní a nanejvýš 28 dní a MS se dostavila 27 den🙂 Šance tam je vždycky, tak snad se zadaří tobě. Čtyřlístků je fůra pro všechny🙂 Tak to nakonec určitě vyjde🙂

pulguita
30. lis 2016

@petrysek181 No přesně, to schánění dárků a přemýšlení je nejhorší. Někdy už mi dochází nápady🙂 tady je na 3krále volno a den před končíme dřív, ať to lidi stihnou na ten průvod městem🙂 Kéž bys měla na pár dnů od bolestí pokoj. Za chvilku už budeš vědět na čem jsi, tak snad se ten mikuláš pochlapí.🙂 Je patronem dětí👶 Ať ti to v práci rychle uběhne!🙂

pulguita
30. lis 2016

@tornadolu Tak to je fajn že už ti MS přišla🙂 Jen tak dál. 🙂

llenka_li
1. pro 2016

@pulguita ty jsi se teda rozepsala 😄

K Dr se těším, ta nevědomost je nejhorší. Furt na neco čekat, v neco doufat. Myslim, ze me objednala az na 6. tyden, aby uz neco bylo vidět na UTZ, kdybych náhodou byla. Proto se me ptala, jestli připadne těhotenství vadí nebo nevadi a kdyz nevadi, tak přijďte az 6.tyden. Ni je to přesně za tyden, snad to nejak vydrzim. V pondeli udělám posledni tt a kdyz bude negativní, budu mit stejne jistotu..to bude 39DC. Ale jinak si myslim, ze nejsem, odezneli veškeré příznaky - prsa nebolí, břicho taky ne, pleť se uklidnila...takze tak...

llenka_li
1. pro 2016

Tak na koho tu čekáme, kdo bude dalsi s testováním? At muzeme držet palce a mit radost alespon za nekoho jineho 🙂))

pulguita
1. pro 2016

@llenka_li No nestíhám vám všem odepisovat, jak jsem se do toho pustila, jela jsem jak fretka😀

No hlavní je, že te objednali a příští týden už budeš vědět co a jak. 🙂 Třeba to bude těhu, ale já si spíš myslím, že budeš mít ten cyklus rozhozený. Alespoň ti pomůžou ho srovnat, ať MS chodí sama a pak to bude fajn.🙂 Já si měřím BT, všem to doporučuji, protože je to výborná věc a hlavně ti ukáže jestli ovulaci máš nebo ne a kdy. Tak se drž!🙂

nienin_que
1. pro 2016

Ahoj holčičky , tak jak se vám daří? Zase jsem tu pár dní nebyla. Jak jste na tom s dareckama na vánoce ? Už máte vše ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru