Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lokinsoon
1. pro 2016

@luciikhol
Jo jo,je to 2 dny co jsem to sem psala a davala fotecku pozitivniho testu 🙂 dneska jsem si rano delala dalsi a hned zase 2 jasne carky 🙂

ajina94
1. pro 2016

@lory303 urcite poslu 😉 testy jsem i rozebrala 😀 jestly vidim dobre 😀

tornadolu
1. pro 2016

@raduzemlejna jupí budu se těšit a hlavu vzhůru kdyby to nevislo 😉

lory303
1. pro 2016

@raduzemlejna jupííí, to je supééér 🙂 doufam, že mrcha nedorazí. Já mám stejný příznak jako ty... taky mám jen nafouklé břicho a jinak žádné jiné příznaky. Minulý měsíc jsem měla migrénu, byla jsem celá osypaná pupínkama a bylo mi nevolno a stějně dorazila MS, ted mi je celkem fajn. Ale stejně s tím moc nepočítám, nechci tomu dávat zbytečnou naději, i když pořád tam nějaká naděje je. Jsem zvědavá na zítřejší tvuj TT 🙂 budu držet palce... já počkám do neděle, protože jsem dnes teprve 10DPO - 28DC, takže by to asi ještě nemělo cenu.

lory303
1. pro 2016

@lokinsoon ahojky, kolikátý jsi dnes DPO?

luciikhol
1. pro 2016

@lokinsoon Už jsem to dohledala, omlouvám se za nevědomost 😘 Tak zkus ten clear blue a budeš vědět i týden 🙂 hlavně ať je vše v pořádku s tebou a malinkou fazolkou 🙂 budeš mít krásné vánoce 😍

lory303
1. pro 2016

@ajina94 jj.pošly 🙂

lory303
1. pro 2016

@lokinsoon

jinak jak jsi psala, že máte sexík každý den, tak to taky nechápu, že spermijky dozrávají tak rychle 🙂 jediné co můžu na to říct, kvalitní matroš 😅👍💃

ajina94
1. pro 2016
lokinsoon
1. pro 2016

@lory303
Kvalitni matros?? Hahaaa 😀 to me dostalo. Ted uz se asi pri kazdym sexu budu jen smat az si vzpomenu,ze ma kvalitni matros 😀 bude rad 😀 😀 😀

lory303
1. pro 2016

@ajina94 Tak čtu o tom na internetu a někdo tam píše, že je to špatný test, že to dělají testy od Dr.maxe. Ale zase někdo píše, že z bílé pozitivní čárky bude pak červená ... Nechceš si zajít koupit test od jiné značky a vyzkoušet znovu?

lokinsoon
1. pro 2016

@lory303
Ja jsem psala,ze si ovulaci nehlidam. Nedokazu odhadnout kdy jsem ji mela ☹ Tak posledni menstruaci jsem mela 30.10...ovulace byla tedy nekdy od 8.11.-15.11.?? Pocitam to spravne?

lory303
1. pro 2016

@lokinsoon 😂joy:😂 buď jen ráda, to se jen tak nevidí... jinak gratulujííí, je to super. Je hezké vidět jak postupně se všem daří 🙂

lory303
1. pro 2016

@lokinsoon každý má ovulaci jinak, já ji mám třeba až 18DC. Já třeba tento měsíc ovulaci poznala pocitově, bolelo mě šíleně břicho a měla jsem vodový výtok, takže jsem to poznala. Záleží jak dlouhý máš cyklus. Já třeba až 31 dní, pokud máš třeba 28 dní cyklus tak si myslím, že ovulka mohla být 12,13-14DC 🙂

luciikhol
1. pro 2016

@lokinsoon cca to tak vychází jak píšeš .. Takže můžeš být cca ve 2. týdnu od ovu

ajina94
1. pro 2016

@lory303 tyto jsou mamatest ☹ tycinky nejaka rada na nejakej hodne kvalitni test prosim🙂

nienin_que
1. pro 2016

@lokinsoon každý má ovulku jinak, já mám 33dní dlouhé cykly, teda měla 😀 a ovulaci jsem měla myslím kole 14DC ... vzhledem k tomu, že máš pozitivní test, tak je to už nepodstatné.... a tt určí lékař dle plodu. mě to zajímalo ze zvědavosti ,ale budu věřit doktorům. Jinak jestli jsi měla 30.10. poslední ms (první den) tak ovulace by mohla být kolem toho 14.11. .....jestli počítám dobře tak dneska jsi 4tt+5 dle MS ..... ale k oplodnění mohlo klidně dojít až dva tydny potom, takže bych šla k dr až dele, ted tam ic jeste neuvidí.

astyna
1. pro 2016

@lory303

že vadná várka? já teda maxe měla při minulém "snažení" a vždy ukázal přesně - bud jsem byla nebo ne. Tady myslím, že je negativní.

lory303
1. pro 2016

@ajina94 nejlépe clearblue a z tech levnejsich mamatest comfort na který přímo načůráš. Kdysi jsem četla, že ty na které přímo čuráš jsou lepší, ale nevím, ještě jsem nikdy // neměla :-/ ale vyzkoušej ho a dej vedet 🙂

nienin_que
1. pro 2016

@lokinsoon tudíž typuju že bys ted mohla byt tak mezi 2-3 tt po oplodění 😉

astyna
1. pro 2016

@ajina94

já jsem měla taky mamatest a vychází mi přesně 🙂 bud zkus ještě počkat, nebo je prostě negativní...

lory303
1. pro 2016

@astyna já nevím, jen jsem to teď četla v diskuzi, já to nemůžu posoudit, když jsem nikdy pozitvní test neměla ani bílou pozitivní čárku.

astyna
1. pro 2016

@lory303
ona ta bílá čárka je totiž testovací dutinka, kde se má zobrazit, zda HCG je nebo ne. Sama o sobě to o ničem nevypovídá. Já ji měla vždy, když jsem měla test negativní - prostě po čase vystoupí a my to zaměňujeme za falešně pozitivní. Čárka musí být od začátku růžová - já jsem těhotná potřetí, takže už zkušeností mám plno 🙂

lory303
1. pro 2016

@astyna jj.tak asi máš pravdu, já se jen dívala na netu co píšou. Jinak zkušenost s tím nemám.

luciikhol
1. pro 2016

@ajina94 Kvalitní test jsou od Dr maxe, ty nedělají žádné falešné duchy a holky si je celkově vychvalujou tady, já používám ty 🙂

lokinsoon
1. pro 2016

@lory303
26 dni mam cyklus.

raduzemlejna
1. pro 2016

@nienin_que
@tornadolu
@lory303
@luciikhol
Děkuju moc holky za podporu.. Tak zítra se těšte.. až vám napíšu že nic, to bude sranda 😝
A díky za rady - na ten močák jsem si tak myslela, že to na něj svedu, kdyby teda náhodou. Je mi jasný, že si třeba můžu dát skleničku vína, ale když zrovna na těhlech oslavách, na který jdu to tak nikdy není.. to se prostě pije!! A to by bylo divný kdybych si cucula jednu skleničku celý večer (to ani u mě není zvykem hihi - né že bych teda byla nějaký alkoholík..).. takže na něco se to svést musí!!! 😝

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna Holka dáš jednu a uviděj že piješ a už to pojede. To radši nic. Jinak já víno miluju, od té doby co vím, že jsem těhotná jsem si nedala a i když vím ,že jedna sklenička nic není ,tak mám v sobě normálně blok.

markiiska
1. pro 2016

@raduzemlejna kočko a na co čekáš? 17dpo?? to už bych testovala hned, klidně přes den 😀 18.den sem měla dálnici jak hrom 😀

nienin_que
1. pro 2016

@markiiska to je taky fakt....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru