Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

rari1991
31. bře 2016

@macina1712. Ahoj ja si dělala TS až 14 dní po vynechání MS,když jsem dělala dřív testy byly negativní.já být tebou tak ještě počkám 🙂

macina1712
31. bře 2016

@rari1991 ahij mic dekuji,ja prave nemam tuseni zda muzu byt tehotna.antikoncepci jsem vysadila minulej mesic,ale nikdy mi nebylo tak spatne na zvraceni,a vsechno...a k doktorovi se mi jeste nechce protoze kdyz to nepozna test tak ani doktor.

anett12
3. dub 2016

Můžu si udělat těhotenský test po menstruaci? Mám pocit ze jsem těhotná poh. Styk jsem měla cca před měsícem.Děkuji za odpověď

damae
3. dub 2016

@anett12 Určitě můžeš, ale pokud jsi měla v očekávaném termínu pro tebe normáně vypadající mentstruaci, tak asi těhotná nejsi a je to zbytečná ztráta času... Ale pokud tě to uklidní... 🙂

fatal_error
10. dub 2016

@adrianne1108 tak jak to s tebou dopadlo?

kolibricek36
11. dub 2016

@anett12 to sice můžeš, ale pocit nemusí naznačovat - když máš normální menses tak by to bylo ztráta času - pokud by ten pocit byl dál i po menses, tak testuj, je tu ale riziko moděložního těh. ...

sedmikraska000
11. dub 2016

Holky, já tomu nemůžu uvěřit

kolibricek36
11. dub 2016

@sedmikraska000 krásný - blahopřeji, at ti to dopadne dobře .... <3

adrianne1108
11. dub 2016

@fatal_error ms dorazila takže někdy priste ;)

fatal_error
12. dub 2016

holky, dnes 14dpo a test bilej, ani duch, takze to muzu brat jako hotovou vec, ze se nezadarilo? pozejtri uz bych radsi zasla na vyvolavacku.

yealinka
9. kvě 2016

AHoj holky, mám asi blbej dotaz ale ani po přečtení diskuze nejsem klidnější. Vysadila jsem antikoncepci není to ani 14dní. S přítelem spolu spíme téměř denně. poslední týden mám takové divné bolení podbřišku, dělá se mi každou chvilku zle z věcí, které jsem dřív mohla normálně a pořád bych spala, dokonce jsem se za posledních pár dní několikrát rozbrečela, aniž bych měla důvod. Je možné, že to klaplo už po takhle krátké době? Jako nedočkavka jsem samozřejmě už zkoušela testovat, ale nic, asi je fakt ještě brzo.. mám ještě asi 14 dní do MS, ale to fakt nevydržím... :D

andreaandrejka
9. kvě 2016

@yealinka Testuje se až když mešká MS. Pokud to není ještě ani 14 dní tak se nic nedozvíš. Jen zahnizdování trvá až 10 dní.

iveta93
9. kvě 2016

@yealinka Vydržet budeš muset. 😀 Netestuj dřív než po meškání MS. Doporučuju se tolik nesledovat to má potom člověk všechny příznaky a je akorát zklamaný když to nevyjde. Napoprvé se to povede málokomu, ale stát se to může. V každém případě počkej s testováním. A když se snažíte je nejlepší mít sex ob 2-3 dny když se tvoří nové spermie. 😉

yealinka
9. kvě 2016

Tak my nemáme sex jen kvůli tomu žejo... 😀 jsem netrpělivka no.. díky za rady holky, chtěla jsem vědět, kdy nejdřív to má smysl testovat 🙂 sama jsem nečekala, že to bude takhle hned, jen mě překvapily ty moje stavy..

veronika182
9. kvě 2016

@yealinka já testovala deset dní po ovulaci (5dní do MS) a čárka už tam byla ;) ale tohle je ještě brzo 🙂

yealinka
9. kvě 2016

@veronika182 Děkuji, já četla, že nejdřív po vynechání MS, tohle už je přeci jen lepší zpráva 🙂

budma
10. kvě 2016

Ahoj holky..jsem tady nová chtěla bych poprosit o radu..s přítelem se snažíme 4 měsíce o mimi mám 4 dny zpoždění ms ale test jsem si ještě nedělala protože myslím že to je ještě brzy a proto se chci poradit co by jste udělali Vy..děkuji ☺

andreaandrejka
10. kvě 2016

@budma Nemame kristalovou kouli aby jsme se z ni dozvedeli jestli jsi tehotna nebo ne 🙂 Proc by melo byt na test brzy,kdyz ti meska MS? Udelej ho a mas jasno.

carmilla
10. kvě 2016

@budma Já bych si udělala ten test. :D

budma
10. kvě 2016

Prostě jsem si nebyla jistá jestli by se mi to ukázalo nebo ne.. tak já to zkusím díky ☺

budma
10. kvě 2016

Holky tak jsem si udělala test a jsem těhotná a já chtèla hloupá ještě čekat.. jsem šťastná ☺

monoklnaoku
8. čer 2016

Holky, to je šílený... mám zpoždění 8 dní, testy negativní, v půlce cyklu jsem 5 dní špinila, takže během ovu, ale normálně nešpinim. Jenže kdybych otěhotněla někdy ještě před tím špiněním a to bylo zahnizďování, nejspíš by to už test ukázal co?

vojato
8. čer 2016

Mě se ukázal pozitivní test už po 21 dnech od začátku menstruace. Cíli, když měl syn doslova 21 dní, věděla jsem o něm 😁. A ten pocit byl nádherný. Jsem moc rada, že byl pozitivní už tak brzo 😍

andreaandrejka
8. čer 2016

@monoklnaoku Jestli víš, že byla ovulace v polovině cyklu, tak při 8 denním meškání MS už by ti test něco ukázal.

bart3wik
15. čer 2016

Ahoj, tak začátek poslední MS 7.5, teď mám již několik dní zpoždění.
1. den po vynechání se test nepotvrdil, zítra si udělám raději test znovu, tím jistě nic nepokazím.

"Od pátého týdne můžete zaznamenat také bělavý výtok z pochvy (leukorrhea), občasné bolesti hlavy a občasné závratě. Je možné, že vás budou provázet výkyvy nálad, podrážděnost, obavy a strach, stejně jako euforie. Také už možná zjistíte, že vás škrtí některé oděvy v pase a přes prsa. Zvětšené břicho zatím bývá způsobeno spíše rozpínáním střev."

Tak ten výtok mám, hlava bolí, někdy točí. 😔

zuzinka6
15. čer 2016

Dnes mám dostat MS a nic...týden se mi točí hlava a bolí břicho, prsa natlakovaný...testy negativní...zkusím zítra ráno🙂
@bart3wik

andreaandrejka
15. čer 2016

@bart3wik Tak máš to dostat dnes, nebo máš už několik dní zpoždění? 🙂

bart3wik
15. čer 2016

@andreaandrejka tak normálně mi to mnělo začít 5.6 ale nic 😖

andreaandrejka
15. čer 2016

@bart3wik Takže máš 10 dní zpoždění. Když uděláš ted test a těhotná by jsi byla, tak by ti to ukázal.

zuzinka6
15. čer 2016

@andreaandrejka no jsou tu i takové maminky, co jim ukázal test až ve 3 měsíci, co píšou...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru