Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

beya80
23. lis 2016

@luciikhol věřim, že bude super taťka 🙂 no a jinak teda se hlasim s vysledkem a foto přikladam.. Myslim, ze nam čarka malinko zesilila.. Co myslíš 🙂

petrysek181
23. lis 2016

@pulguita Guten Morgen 😆vcera sem prijela uplne hotova az v pul dvanácté večer tak sem ani nepsala dneska jdu do prace az na desatou ale boli me cely člověk docela jsme se namakali tak sem zvedava kdy dojde ovulka zati se porad drzim na36,8 zitda by mela klesnout tak snad☺pekny den jdu ze seve udelat cloveka a vyrazim do práce

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 Ahojky, jj na té první fotce je duch vidět lépe než na předchozí 🙂 to je supeeer 🙂 moc ti přeju aby čárky sílili a bylo vše v pořádku 🙂

beya80
23. lis 2016

@luciikhol ještě jedna tady..

beya80
23. lis 2016

@luciikhol byla vidět mnohem lepe.. Děkuju moc.. Snad bude silit vic a vic. 🙂

astyna
23. lis 2016

ahoj holky, tak u mě se mrcha asi rozjíždí, včera chvíli špinění pak už krev, teď zase klid, břicho sice nebolí, ale tuším, že // tento měsíc neuvidím. Včera jsem si dělala ráno test a sněhobílo. Já to teda tak nezkoumám, pokud není čárka fakt vidět, vyhazuju test do koše 😀 Ona taky může být vidět jen ta dutinka, kde to má vylézt.
U miného těhotenství se krásně čárka zbarvila v den očekávané MS, tak uvidíme...Zatím nehážu flintu do žita 🙂

pulguita
23. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko! No já jsem ti to říkala, že prijedeš a budeš vyřizená. Ještě že jdeš dnes později do práce, tak snad to rychle uběhne. Zítra už je konečně čtvrtek! To to rychle utíká🙂 A ptala seš té doktorky, jestli se ti ta teplota takhle může držet z těch léků? No aspoň se dneska můžete v klidu snažit🙂 Jinak mi se ta teplota drží, ale ještě je dost brzo na to aby klesala, tak uvidíme. Zatím je mi dobře, tak jsem ráda🙂 Jen někdy cítím nafouknuté břicho, ale jen třeba odpoledne a k večeru, ale na druhý den to je v pohodě🙂 Tak přeji hezký den!🙂

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 Super mám z tebe radost, ty máš MS dostat kdy? 🙂

pulguita
23. lis 2016

@beya80 Vypadá to dost nadějně! Držím palce ať stále sílí jak má. Zkus testovat znovu za 2dny 🙂

pulguita
23. lis 2016

@astyna Ahojky, no tak třeba to vyjde v prosinci🙂 Zase musíme být rády i za tu MS, sice naštve když se ukáže, ale bez ní bysme se pak nemohly snažit dál. Tak držím palce, ať ti to v prosinci vyjde🙂

astyna
23. lis 2016

@pulguita

Děkuji 🙂 on pak vycházel termín porodu na září a to bylo lepší, než mít doma lva, jeden štír mi stačí 😀

svobodka14
23. lis 2016

Tyjo holky, mě už 3 den bolí břicho jako před MS, jsem unavená a protivná, cítím, že už to příjde. Ale nikdy mi takhle před MS nebyla. Doufám, že to má na svěddomí kontryhel.

raduzemlejna
23. lis 2016

@luciikhol To jsem psala já, mě to tak říká doktor. Pokud je chlap zdravej, vydrží až 5 dní. Ale samozřejmě taky né pokaždý.. Spolíhat se na to nedá. Jestli jsi měla OVU už v pondělí, tak to máte nejvyšší čas!!! Pak už ta šance jde dolů. Ale určitě se zasnažte, je spousta těch, kterým to vyšlo i takhle po OVU. Nejvyšší šance je pár dní před OVU, pak v den OVU a 1 den po OVU. Pak už ta šance je nízká.. Vajíčko sestupuje dolů do dělohy a jakmile tam spermíci nejsou, odchází formou MS ven z těla.. Hele uvidíš, ber to pozitivně, třeba to tak má být a chce to opravdu čas. Zase když už se vám to jednou povedlo, tak šance je určitě velká!!!

pulguita
23. lis 2016

@astyna Ty jsi jako já😀 Já se taky dívám na jaké znamení to vychází každý měsíc. 😀 Chtěla jsem ráčka, jako já ale bohužel.🙂 Teď mi to vychází na lva a lev, ale červencový je sestra ale ta je v pohodě...horší je má tchýně,která je srpnová...Tak to bude zajímavé😀 Taky bych se chtěla vyvarovat štíra...dokonce jsem uvažovala i o tom, že se na ten termín nebudu snažit🙂 No uvidíme, co bude...jak to tak vidím...na nás vůbec nezáleží🙂

pulguita
23. lis 2016

@svobodka14 A kdy se má objevit MS? No třeba nedorazí🙂 Držím palce🙂 S tím čajem nemám zkušenost, tak ti neporadím

svobodka14
23. lis 2016

@pulguita V pátek, ale každé ráno mě to břicho bolí tak, jako kdyby každou chvílí:D

luciikhol
23. lis 2016

@raduzemlejna Jo ahaa tak to jsi řikala ty, tak to jo 🙂 no tak v PO začala a my se snažili v NE, PO, ÚT, ČT a teď byla ovu, takže taky si myslím že by to nějak mohlo dopadnout ale sama si myslím že ne, uvidíme uvidíme jak to bude ale nebudu to hrotit jako minulý měsíc jak jsem tady strašila s testama 😝

petrysek181
23. lis 2016

@pulguita diky vyrazím sem dneska unavená tak snad to tam preziju a pak ještě rodicak pisnu odpo az bude vic casu

beya80
23. lis 2016

@luciikhol Jinak teda se omlouvám, ani jsem nepozdravila.. to ten stres asi.. 😀 MS by měla přijít v pondělí, takže samo jedu nakoupit testy a uvidíme.. snad už nedorazí.. příteli jsem to řekla už včera večer.. nevydržela jsem to.. tak mě málem umačkal 😀 tak od teď budeme testovat spolu 🙂

beya80
23. lis 2016

@pulguita Děkuji 🙂 snad ano.. ms by měla dorazit v pondělí.. no vypadá to, že by už ale nemusela 😀 i nějaké příznaky pozoruju.. hlavně teda pobolívání v podbřišku.. tak uvidíme..

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 V pohodě ten pozdrav ti odpouštím, když vím že máš teď myšlenky úplně jinde 🙂 😀 😝 Jůůů to je fajn že je taky šťastný 🙂 moc vám to přeju .. jj testy si nakup 😀 to je důležité, hlavně aby MS nepřišla, a má dorazit až v PO? To je docela brzo takhle testovat ne? Ale tak je pravda že u každého je to jinak vidět 🙂 a jak dlouho se snažíte? 🙂

raduzemlejna
23. lis 2016

@beya80 Jééé, no to je krásný, s těma chlapama.. taky to tak máš, to je super!!! Fakt věřím na osud a tak se snad konečně dočkám všeho, po čem jsem kdy toužila. Zatím nám to hezky všechno jde.. Takže mimíska bychom teď uvítali, to by byl takový vrchol našeho štěstí.. 🙂
Jinak koukám na ten tvůj test, čoveče, ale od včera se to moc nezměnilo, pořád je to slabounký.. ale vidět to tam maloučko je. Ještě bych tomu pár dní dala.. ono to ze začátku jde dost pomalu.
A o svatbě neuvažujete?

raduzemlejna
23. lis 2016

@luciikhol Kdy ty jsi měla vůbec vidět prvního ducha?? Už si nějak přesně nevzpomínám, ale asi to bylo už před MS viď?? Já jsem dnes 9 DPO. A začínám být pěkně nedočkavá, stejně jako @beya80
No holky, musíme čekat 😝
Mě furt trápí ta krční páteř.. měla jsem to minulý měsíc před MS a teď zase.. V pondělí jsem byla u masérky a říkala mi, že celý problém je v tom, že se něco děje s pánevním dnem (aniž by věděla že se snažíme).. to že ovlivňuje celou stabilitu zad a mohou pak vyvstat takovýhle problémy. Holky, asi tomu věřím, něco se tam dole děje.. a já jenom doufám, že se tam zavrtává mimísek ( a né jako minulý měsíc, že se nakonec neuchytil a nakonec po asi 3denním zpoždění ta mrcha MS přišla). Já prostě věřím, že mimísek má přijít a snad už to bude teď.. nebo se z toho zcvoknu..
Testovat zatím asi nebudu. Ikdyž jsi mě @beya80 hrozně nahlodala s tím, že to čekáš ve stejný den a už máš dušíka vidět...

pulguita
23. lis 2016

@svobodka14 No budu ti držet palce, ať ti ta MS nepřijde🙂

svobodka14
23. lis 2016

@pulguita Děkuji moc! Mám jedinou výhodu, že testy jsem si objednala z pilulky ještě nedorazily. Možná bych to jinak vyzkoušela. Ale takhle to do pondělí vydržím

luciikhol
23. lis 2016

@raduzemlejna No já měla pozitivní testy až 4. den po termínu MS ale u každého je to jiné, pokud se cítíš "jinak" tak zkus testovat ale radši počkej až do dne kdy by MS měla přijít 🙂 .. chápu že jsi nedočkavá já jsem byla taky 🙂

pulguita
23. lis 2016

@petrysek181 V pohodě, hlavně se moc nehoň! Napiš až budeš moc...žádný stresy🙂 Měj se hezky🙂

pulguita
23. lis 2016

@beya80 Ty brďo! Tak to je brzo a už tam máš ducháčka🙂 Moc držím palce🙂 Já čekám MS příští středu nebo čtvrtek. Testovat budu pokud nedorazí. Tím že měřím BT vím, že pokud začnou klesat teploty...MS bude za dveřmi čekat a přijde na 100%🙂

pulguita
23. lis 2016

@svobodka14 za málo!🙂 Já budu testovat až pokud nedorazí MS. Snad nám to vyjde🙂

astyna
23. lis 2016

@raduzemlejna

já s krční páteří bojuju už od 10 let, kdy se mi blokla a musela jsem se znovu učit koordinaci končetin (např. jíst lžičkou). Od té doby musím chodit na pravidelné rehabky, masáže, nezatěžovat jen jednu část - např. mé oblíbené duo - jedna ruka veze kočárek, druhá nese nákup 😀 a šup, druhý den se nepohnu. Je to tím, že mám moc dlouhý krk a slabé svaly a vazy 🙄 ségra má to samé, máme to prostě v rodině, stejně jako křečáky, takže se mám na co těšit...

Každý den se snažím cvičit na posílení středu těla - je to cvik, kdy si lehneš na břicho a zvedáš horní polovinu těla, náročné, ale mě to hodně pomohlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru