Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

beya80
23. lis 2016

@luciikhol Děkuji za pochopení.. 🙂 No právě jsem taky chtěla vydržet, jenže se mi tak pobláznil cyklus, že jsem měla ms jakoby 2x do měsíce + špinění a tak jsem měla i dva termíny dalších ms :D jedna byla před týdnem a druhá vycházela teď na pondělí, navíc přítel začal vtipkovat, že cítí, že to vyšlo, tak mě nahlodal, že jsem po testu sáhla a tady jsou výsledky no 😀 😀 ale samozřejmě se může stát cokoliv a ms může stále přijít.. tak uvidíme co se stane.. v pátek dělám další test 😀
No a jak už jsem tady psala, koncem října jsme si řekli, že si budeme užívat tulení bez zábran s možným krásným překvapením.. a tak to vypadá, že jsme se možná trefili na poprvé 😀 😀 vy jak dlouho?

svobodka14
23. lis 2016

@pulguita Nedorazí.... 🙂 a pokud ano, čekají nás Vánoce plné mazlení🙂

beya80
23. lis 2016

@raduzemlejna Taky to tak nějak vnímáme s tím štěstím 🙂 tak uvidíme.. vím, že je brzo a může přijít zklámání.. ale není všem dnům konec a i kdyby to nevyšlo, tak zase příště 🙂 svatbu plánujeme ale tak nějak asi na příští rok, pokud se to mimčem neposune.. takže necháváme věcem volný průběh 🙂
Ta nevědomost je hrozná noo.. proto asi blázním s testováním tak brzo 😒

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 No uvidíte, hlavně buď v klidu a úplně se na to neupínej vážně když máš před MS se může cokoliv stát (vůbec bych ti to ale nepřála) a snad všechno vyjde 🙂 no nám se zadařilo hned taky 1. měsíc po vysazení HA ale jak jsem psala nedopadlo to takže přesně jak píšeš ty, budeme si užívat a uvidíme co bude dál 🙂

pulguita
23. lis 2016

@svobodka14 To je taky bezva plán🙂

beya80
23. lis 2016

@pulguita Noo už jsem tady psala právě, že ani nevím kdy proběhla třeba ovu.. vzhledem k tomu, že mi cyklus nějak bláznil teď.. taky jsem v šoku, že tam vůbec něco je.. jinak BT neměřím teda.. uvidíme v pondělí no.. tajně ale doufám, že se ms už neobjeví 😀

luss1994
23. lis 2016

Ahoj holky snad nevadi, že se tady na chvilku pridam. delala sem si tehotensky test. vidite tam neco? protože bud tam fakt neco je nebo mi už hrabe :/

beya80
23. lis 2016

@luciikhol Přesně tak, snažím se být v klidu.. když jsem viděla přítelovu radost, tak jsem ho trošku brzdila, že bych stejně uvěřila, až bych to měla potvrzené od dr.. i kdyby se to potvrdilo tak se může první 3 měsice stát cokoliv.. takže to beru opravdu s velkým nadhledem.. spíš bude problém brzdit přítele 😀 prožívá to víc než já snad 😀

beya80
23. lis 2016

@luss1994 Vidíím slaboulinkou.. stejně jako u mě 😀 tak vidím, že to máme na stejno tak nějak.. kdy máš termín ms?

astyna
23. lis 2016

@luss1994

Tak přesně tak vypadal i můj dnešní test, já jsem to teda brala jen jako "sněhobílo" 😅 při zakoukání je vidět asi všude něco...

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 To je tak krásný když spolu můžete tak prožívat 🙂 to vám tady holky všem závidím 🙂 tak testuj a chlub se nám tady 😝 kolik je tobě a příteli let jestli se můžu zeptat?? 🙂

luss1994
23. lis 2016

@beya80 @astyna Holky ja beru antikoncepci 🙂...bohužel to vypada, že svuj učel nesplnila

astyna
23. lis 2016

@luss1994

taky dobrý 😀

luss1994
23. lis 2016

@astyna jinak na živo sem ji prave videla na prvni pohled, na fotce to zkresluje

luss1994
23. lis 2016

@astyna že jo :D me by tehotenstvi ani nenapadlo, ale začalo mi byt špatně od žaludku a nejak nesnesu kuřeci maso přesně jako když sem cekala prvniho syna, tak mi to vrtalo hlavou do toho me zacalo bolet bricho jako na ms, což je zvlastni pri brani antiko. vzdy byl negativni ale zase delany z dopoledni moci dnes je z rana. položila sem ho na policku sla jsem s detma k dr. a jak sem se vratila malem to semnou seklo

beya80
23. lis 2016

@luciikhol moc si užívám jeho zájem.. před ním jsem měla 4letý vztah a bývalý byl pravý opak.. vůbec semnou nechtěl trávit čas a kamarádi měli přednost.. A vždycky jsem záviděla švagrové, jak je k ní můj brácha pozorný a jak se o ni a mimčo pěkně stará a jak prožíval s ní i těhotenství a doufala jsem, že to jednou zažiju i já.. a sny se naplnili 🙂 tak si to užívám naplno..
Jinak mě je 25 a přítel má 30 🙂 A ty?

beya80
23. lis 2016

@luss1994 Tak to je mazec no 😀

beya80
23. lis 2016

@luss1994 to jsem tě asi moc nepotěšila co?

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 Je to výhra když najdeš spřízněnou duši 🙂 pak je ten život krásnější a plnější ... mě je taky 25 a přítel má 28 🙂 takže skoro jako vy 😝

beya80
23. lis 2016

@luciikhol Přesně jak říkáš 🙂 tak to je super, že jste skoro jako my 🙂 a jak dlouho se snažíte? Hlavně co tak pozoruju, tak je vážně v dnešní době málo chlapů co si v tomhle věku řeknou, že už chtějí rodinu.. mám pocit, že čím dál víc chlapů ale i některých holek uvažuje tak, že o něco přijdou když založí rodinu.. já to ba naopak beru jako krásný výplod naší lásky 😀

tornadolu
23. lis 2016

Mete některá zkušenosti z Gynprodyl

luciikhol
23. lis 2016

@beya80 No já jsem do tak brala ještě asi před půl rokem, že děti nechci, že je budu mít až po 30 ale před pár měsíci se mi v životě udála jedna věc která mi otevřela oči a žačala jsem o miminku vážně uvažovat tak mi pak došlo, vlastně proč čekat že mam teď nejvyšší čas, takže jsem na konci září přestala brát HA a první měsíc po vysazení jsme se trefili a ono hle já byla v tom takže jsem i do toho přítele navezla 😝 a už chce mimi taky 🙂

pulguita
23. lis 2016

@beya80 No budu ti moc drzet palce, aby to stále sílilo a bylo vse v porádku. 🙂
To merení té BT je dobrá vec, protoze ti presne ukaze jestli probíha ovulace a kdy 🙂
A vlastne podle ní taky poznam jestli prijde MS nebo ne (par dní pred prichodem MS zacne teplota klesat). Takze pokud se mi bude drzet teplota nahore, tak to teprve bude vypadat nadejne. 🙂 Kéz by!! 🙂

luss1994
23. lis 2016

@beya80 nee v pohodě, ja sem rada, že nejsem slepa a blba :D.... musim vedet na čem jsem 🙂

pulguita
23. lis 2016

@luss1994 No teda! I pres HA? A my se tady mordujeme kazdý mesíc a zatím nic 🙂
A kdy by mela MS prijít? 🙂 Drzim palce at vse dobre dopadne 🙂

raduzemlejna
23. lis 2016

@astyna S tím cvíčem to máš pravdu. Já to mám teď ale poprvé ve svých 31 letech. Nikdy jsem s tím problém neměla. Ale je fakt, že totiž teď flákám cvičení. Dřív jsem byla zvyklá víc se hýbat. A teď?? Vozím si prdel autem, v práci celý den sedím a doma sice něco poklidím a tak, ale takový ten zdravý pohyb chybí.. Chtělo by to víc chůze. Jednou týdně jezdím na cvíčo, ale je to málo.. Teď si každý den taky trochu cvičím - a zrovna tenhle cvik co ty píšeš a k tomu ještě takové protahovací a posilovací cviky na záda, které znám z pilatesu. Cítím trochu úlevu, ale chce to pravidelnost.. To ty to máš teda horší, to je úplný mazec a neměla jsi to teda jednoduchý jak to tak čtu.

@luciikhol
Jo já jsem to už zapomněla, vím že jsem byla překvapená že ti to vyšlo takhle hned.. ale že jsi měla testík pozitivní až potom, to už jsem nějak zapomněla.. No já nechci nijak bláznit, nikdy netestuju dřív než když to mám dostat.. Je to úplně zbytečný. Asi jsme si tím každá musela projít, než jsme přišli na to, že to dřív nemá cenu.. Ikdyž tady u holek vidíš, že někdy to zafunguje a to tě hlodá.. no nic, já to vydržím. Můj kalendář v mobilu už mi hlásí pouze 6 dní do MS... no furt lepší než když jsem to minulý měsíc dostala a byla na úúúplným začátku... 😀

raduzemlejna
23. lis 2016

@luss1994 hhh tak to je docela mazec.. jak píše @pulguita my se tu snažíme a ty takhle 😀 Něco slabounkýho tam vidět je. Ale jak jsi psala, že jsi odešla s dětmi k dr. - nevím, jestli ten test jsi nenechala moc dlouho.. pak může být výsledek trochu zavádějící.. Kdy to máš dostat?

raduzemlejna
23. lis 2016

@beya80 Všichni blázníme.. i když nechceme, stejně nás to hlodá.. To je normální.. Chápu, že teď hned asi svatbu plánovat nebudete.. že počkáte až co mimi.. Ale je to hezký být vdanou paní - jen jsem se ptala, jak to máte u vás.. My jsme si tohle všechno naplánovali nebo spíš se na tom shodli, že bychom to tak chtěli už na začátku našeho vztahu.. máme to tak asi oba stejně.. přijde mi to, že to tak má být - svatba a pak děti.. Ale samozřejmě to chápu, jak to myslíš.. moje ségra to měla úplně stejně, počkali až bude malý rok a pak se vzali.. malou pojmenovali už rovnou po tatínkovi a pohoda..

luciikhol
23. lis 2016

@raduzemlejna Jj otěhotněla jsem hned po vysazená HA a test byl pozitivní až 4. den po vynechání .. Dnes mě začalo trochu bole břicho takový tlak, tak to přisuzuju ovulce ale mohlo by se třeba zadařit znova 🙂 uvidíme no .. Jj taky je mi už jasný že dřív nemá smysl dělat test ale vydržet to je horší 😀

luss1994
23. lis 2016

@raduzemlejna holky ja vas nechtela nejak nastvat jo? :D my to tak proste mame obe deti mame napoprve hned po vysazeni ha. a ted ha beru a nechapu to no. No nikdy se mi nestalo ani po limitu že bych mela ducha, vzdy jen když sem byla v tom.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru