Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kacik87
22. čer 2013

@fidela86 dala si na čas, potvora :( Ale jak píšeš, za deset dnů na to můžeme "naběhnout" znovu .-) Já to zkusím tento měsíc s měřením BT a ovu testama 🙂))

jenyska4
22. čer 2013

tak mě dnes začaly bolet prsa...spíše bradavky, pocity na zvracení stále přetrvávají, bazální teplota stále 37.3 , ale ta asi klesá až těsně před menstruací a tu mám mít ve středu...

neominka
23. čer 2013

@kacik87 dekuju🙂 jen musim jeste k doktorovy... cele dny me ted tlaci v odbrisku -snad to neni nic vazneho.-/

neominka
23. čer 2013

@jenyska4 me prsa boli vzdy pred menstruaci a ted taky bolela-jen me pali zaha a mam tlak v podbriskua prsa mam nejaka vetsi🙂 jeste v pondeli k doktorce🙂

jenyska4
23. čer 2013

@neominka MĚ VČERA MUŽ ŘÍKÁ...MILÁČKU UKAŽ....TY MÁŠ NĚJAKÁ VĚTŠÍ PRSA...MĚ TENTOKRÁT SPÍŠE BOLÍ BRADAVKY než prsa, tak uvidíme, uvidíme. A o podbříšku mě ani nemluv...tlačí Tě proto, že se to mimi zahnízduje a roztahuje se děloha, muže to být píchání, tlačení, jakoby tvrdnutí, že má špocit jakoby jsi ho pořád zastrkovala , aby bylo menší a přitom to neděláš...já se dnes měřila a bazální teplota pořád stejná nevíš náhodou kdy má začít klesat? 🙂

janina3110
23. čer 2013

Mě vyšel pozitivní test 11 dní po "snažení"

jenyska4
23. čer 2013

@kacik87 kdyby se Vám ted podařilo měli by jste beránka pokud dobře počítám...jednoho doma mám a nejzlatější dítě 😉

jenyska4
23. čer 2013

@janina3110 a do té doby ukazoval, že je nega ju?Já se ted koukala na fotky u kukyho a mě test ukázal 4 srpna a do té doby byly testy negativní, Menstruaci jsem měla 8 července. Takže jestli dobře počítám den před koncem periody... 🙂

janina3110
23. čer 2013

Ne vím, že jsem otěhotněla o moje narozeniny a za 11 dní na to jsem měla pozitivní digitální test. Načež mi to potvrdil i doktor za týden na to, že těhotenství odpovídá 2-3 týdnům a podle MS 5

verulinkahonzik
23. čer 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? už jedno miminko máme holčička 16měsíců a chceme ještě bratříčka. Na Vikušku jsme čekali dlouhých deset měsíců a před tím jsem brala skoro devět let HA po porodu jsem začala prášky brát zase protože druhé miminko jsme moc rychle nechtěli, ale teď chceme už je podle mě správný čas a prášky jsme před měsícem vysadila a už dva dny mam pocit na zvracení, včera jsem dělala test (večer) ale vyšel negativně přesto mi je pořád šoufl. Chtěla bych si čekání na druhého prcka tady s vámi aspoň zpříjemnit 🙂

jenyska4
23. čer 2013

@verulinkahonzik Ahojky, přeju at máš brzy na testíku dvě čárky a andílka v břušku...my se začali snažit teprve tento měsíc, ale už ted pocituju nějaké příznaky, ve středu to mám dostat, ale pocit na zvracení, bolest prsou, tlaky v podbříšku, třeba se už zadařilo moc bych si přála holčičku, dva chlapečky už máme 🙂

verulinkahonzik
23. čer 2013

@jenyska4 jééééé tak jdete do třetího jo, taky bych chtěla tři děti 🙂 a já bych to měla dostat v úterý, ale když jsme se snažili o Vikušku tak jsem měla cykly i 42 dní takže u mě člověk neví. A taky mam bolení v podbříšku a pocit zvracení. Prsa mě ani u prvního těhu nebolela takže podle toho to asi nepoznám. I vám přeji brzyčko dvě čárky a ke dvěma chlapečkum tu princeznu

jenyska4
23. čer 2013

@verulinkahonzik a test tedy vyšel negativně ju? Já jsem si jej chtěla dělat až ve středu to bude už jistější, ale nevydržím to....manžel šel s malým do obchudku a já si nechala ty testy koupit 😝 dovařím oběd, hodím spršku a jdu se testnout....my máme chlapečka čtyři roky....tak si říkám, že už je na čase. Druhý kluk už je puberták....14 let ten si s bráchou moc nepohraje a vzhledem k mému věku 31 let bych chtěla ještě jedno

neominka
23. čer 2013

@jenyska4 Hele ja vubec neresila nejakou teplotu a ani nevim jaka ma byt...prvni mesic jsem to resila plodne dny atd a pak bylo zlkamani...tenhle mesic uz jsem to radsi vypustila a hele 2 careky.-)
Ale jeste neni vyhrano, proto to jeste nikdo nevi krome tehle stranky (ani rodina a nikdov okolidokud me to doktorka nepotvrdi)-nemá se to sdelovat dokud srdicko neni na ultrazvuku🙂
Ale brisko me tlaci porad .-)

jenyska4
23. čer 2013

@neominka jasné...taky nebudu sdělovat, tentokrát jsem rozhodlá, že nepovím ani pohlaví miminka, protože moje minulé těhu se to moc řešilo, dokonce mě řekli na 3D uplný opak...měla jsem vše ružové a byl to chlapeček 😉 😉

verulinkahonzik
23. čer 2013

@neominka hele já jsem první snažení řešila hodně, dokonce jsem změnila doktora na doktorku, že se mi to s ní bude líp řešit kdyby něco a pak jsem aji měřila BT a zapisovala grafy, ale neveděla jsem co a jak s teplotou ukazovala jsem to mudře a ta podle toho veděla.

@jenyska4 jen jedni známí ví že chceme druhé a když jsem se zmínila že mi není dobře tak oni že jsem těhu a ble ble tak mi to taky nedalo a testla jsem ale ted chci vydržet do konce dalšího týdne pokud to nedostanu tak testnu pak

jenyska4
23. čer 2013

@verulinkahonzik kukni se na oči jestli je nemáš lesklé....

verulinkahonzik
23. čer 2013

@jenyska4 mám a jsem celá unavená, do toho furt nevolnost, ale nezvracím. Ten negativní test si furt přikláním tomu, že jsem test dělala večer a že je moc brzy tak to nešlo ještě vidět

jenyska4
23. čer 2013

@verulinkahonzik já dělala tedy před chvíli a negativní...ve středu nebo ve čtvrtek ovulace, ale já tomu nepřikládám váhu jelikož u malého mě to ukázalo až den před menstruací....byla slabá čárka a pak to sílilo....29 května jsem měla menstruaci...10 jsem měla ten bílkovej den to bylo pondělí a taky jsme se s tatkou snažili a ve středu byl ovu test pozitivní i ve čtvrtek...takže snad tam do té ovulky mršky přežili nevím jestli to není dlouhá doba...jak to máš ty?Počítala sis ovulku?Já prvně a i teplotu měřím...mám něco po 37... 🙂

jenyska4
23. čer 2013

upsala jsem se...menstruace tam měla být 😖

neominka
24. čer 2013

@jenyska4 O tom, ze se nekdo spletl v pohlavi miminka jsem taky uz slysela.-) kdyz ja jsem hodne zvedava, takze nevim jestli bych to vydrzela nevedet co se nam narodi.-) Za chvili mizim k doktorce, jsem zvedava zda me vezme bez objednani🙂 hezky den .-*

jenyska4
24. čer 2013

@neominka Držím palečky pk dej vědět 😉

neominka
24. čer 2013

jen me vzala krev a na ultrazvuku jen tecka malinkata.-) ve stredu jdu zase na krev aby videla jak hormon stoupa a mohla vyloucit mimodelozni tehotenstvi...
jenze zaroven me prisli vysledny z HPV1 a bohuzel uz je to ve stadiu, kdy je potreba do del. cipku zasahnout-jenze jsem tehu tak nemuzou...musi se to sledovat - docela se bojim.-/
Dekuju a tobe drzim palecky taky 😀

jenyska4
24. čer 2013

@neominka Nebuj se v těhotenství by se to naopak mělo zlepšit...uvidíš HCG bude stoupat jak má nic jiného si ani nepřipouštěj 🙂 No a já....dělala jsem si test a negativní, mám dva dny do MS, ale byla by náhoda kdyby jo páč jsme s manželem měli tulení v pondělí 10 a ve středu byl teprve ovulační test pozitivní, tak nevím jestli by to vubec šlo, aby mršky na vajíčko tak dlouho počkaly námám zušenost, ale příznaky pořád jsou 😀

neominka
24. čer 2013

@jenyska4 jenze doktorka rikala, ze tezsi stadium HPV se uz nezlepsi, kdybych nebyla tehule tak jdu na zakrok cipku ted, pak az po 6ti nedeli...Musim chodit pravidelne na odbery atd... na miminko to nema vliv...
Doufam, ze HCG bude stoupat🙂
Ja si delala test az po menstruaci-vydrzela jsem to🙂
Ty pockej taky do menstruace - drzim i moc palecky.-**** napis mi pak🙂

jenyska4
24. čer 2013

@neominka určitě se ozvu...vím, že ses testila až po ní....mám ji mít ve středu kdyby přišla po 28 dnech, ale minulý měsíc jsem ji měla až po 31 dnech ☹ takže vyznat se v tom je umění, ale bazální teplota neklesá 😀 jdu upéct nějakou buchtu a zabaviřt se vařením nějaké dobrutky, protože venku je asi konec světa, počo děs, alespon u nás

jenyska4
24. čer 2013

@neominka tak pokud to těhu ten čípek nezlepší, tak budem věřit a vizualizovat , že vše dopadne jak má, příroda je mocná a pozitivní myšlení je to nej Tebe ted čeká nejkrásnější období tak si ho užívej a nestresuj se ju...to stejně ničemu nepomuže ok

neominka
24. čer 2013

@jenyska4 ok - jen pro me je to zazrak, ze se to povedlo tak nechci aby HCG stoupala pomalu atd...🙂 Budu myslet pozitivne 🙂

kacik87
24. čer 2013

holky, držím pěsti oběma 🙂 hlavně žádné strachy .-)

jenyska4
24. čer 2013

@kacik87 Kačuli děkujeme...Tobě taky držím, četla jsem, že to ted nevyšlo, mě asi taky ne, takže dooufám, že tenn další měsíc už ty čárky mít budeme... Vždy jsem otěhotněla hned tak ted si asi budu muset počkat, ale uvidím zítra ráno. Samo, že jsem to nevydržela a poslala manžela pro test, koupil clearblue tak snad tam to plusko bude a když ne...neva budu se těšit na ten další měsíc, alespon si více užijeme to těšení a čekání no ne? Jsem vybavena ovu testama, nastudovala jsem přes víkend jak bazální teplotu tak hlen a hurá příští měsíc na to....jo a dočetla jsem se po diskuzích o těch čajíčkách, prý to pomáhá ovulaci ...holky co pily tak se zadařilo.Pak ještě nějaké kapinky na udržení mimi, ale jak říkala naše mamča...pokud si dáš horkou vanu a dvě decky červeného a miminko zustane tak celé těhotenství je ok a miminko se udrží🙂 když je něco špatně tak odejde jakoby odešlo třeba poté a bylo by to horší....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru