Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna
Já normálě věřím, že tam budou dvě.....

raduzemlejna
1. pro 2016

@markiiska
@nienin_que
jéé, hele kdo je tu, Markéééééét 🙂))) No čekám noo.. doposud jsem byla jak blázen a furt testovala a pak nic.. takže tento měsíc to nějak nehrotím. Mám dlouhé cykly, takže si říkám, že možný je všechno a nechci se zklamat pak..
Dobře, zítra ráno testuju. Dneska už na to kašlu. A budete opět první, kdo bude vědět výsledek - ať už bude jakýkoliv 😝
Holky, dík za podporu 😘

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna kolik dní máš cykly a kolikáty jsi teď?

markiiska
1. pro 2016

@raduzemlejna já byla v tyhle diskuzi od začátku co sem se začla snažit a pořád mi chodí upozornění na příspěvky, tak sem viděla, že tady něco píšeš 😀
budu na tebe myslet a zítra budu čekat na výsledek...hodně štěstíčka

luciikhol
1. pro 2016

@raduzemlejna Moc na tebe budu mysle a doufám že // tam budou ❤

verca218
1. pro 2016

Ahoj holky chci se zeptat. Za jak dlouho si mám udělat test po vynechani menstruace. O mimi se snažíme rok a zatím bez úspěchu ale teď v úterý jsem měla dostat menses a zatím se nedostavila ale když jsem si v nedeli dělala tehotensky test byl negativní... je možné ze mohlo být ještě brzy?

luciikhol
1. pro 2016

@verca218 Ahoj, pokud jsi to měla dostat teď v úterý a meškáš 2. den tak už si ho klidně udělej 🙂

verca218
1. pro 2016

@luciikhol ja se právě bojím zklamáni ze zas nic když v neděli byl negativní... ale večer po práci si jej koupím. 🙂

luciikhol
1. pro 2016

@verca218 Jak jsem to tu už kolikrát psala, já měla pozitivní TT 4 dny po termínu MS .. může se to klidně ukázat déle.. A neboj se, musíš přeci i vědět na čem jsi ne 🙂

verca218
1. pro 2016

Zatím právě na sobě nic nepociťují až na to ze mi o víkendu bylo špatně od žaludku... což by mohla být známka tehu... ale jak říkám zatím je to pro me vše nový snažíme se o první mimi. 🙂

luciikhol
1. pro 2016

@verca218 Když si uděláš test zítra ráno a bude NEG tak si ho pak udělej ještě za 2 dny a pak už budeš moudřejší 🙂 nemáš se čeho bát 🙂

petrysek181
1. pro 2016

@pulguita ahoj no bylo by to super kdyby se nade mnou Mikulas smiloval a dal mi takový pekny dáreček 😀bricho uz neboli ale ty prsa jsou cim dal horsi dneska sem si taky objednala clearblue at je doma pripraveny😀😀kdyby nahodou ms nedorazila ☺ale stejne nez testnu poznam to podle teplot☺hezky den

lory303
1. pro 2016

@petrysek181 ahojky, kdy mas mit MS? mozna uz jsi mi to psala,ale uz jsem to i zapomnela jak je nas tu tolik 😀

raduzemlejna
1. pro 2016

@nienin_que
Dnes jsem 33DC a 17DPO. Normálně mám cykly 31, 32, minulý měsíc dokonce i 34 dní (trochu nepravidelný)- ale je fakt že OVU byla tento měsíc o 2 dny dříve než ten minulý měsíc. Takže podle kalendáře jsem to měla dostat už včera. Já se s tím testem nechci zklamat, proto čekám do poslední chvíle a snažím se být trpělivá. Mimi totiž hrozně moc chci, ale pět měsíců to bylo zatím marný..
@markiiska
Jsem tě tu právě ještě nikdy neviděla tak se divím.. Zítra se ozvu, beru si z tebe příklad.... ráda bych na to testu viděla to co ty v 18 DC. Díííííík

nienin_que
1. pro 2016

@verca218 Já měla pozitiví test dva dny po vynechání MS i odpoledne a ukecali mě do testování tady holky.přesně-bála jsem se,že bude test bílý. Hele aspoň budeš vědět na čem jsi .... čtvrtek je magickej, já taky testovala před 14ti dny ve čtvrtek a byly tam dvě , po pul roce 😉. Neboj a šup do toho ,jestli jsi to už měla mít tak šance jsou fakt velíké a pak písni jak jsi dopadla.

raduzemlejna
1. pro 2016

Holky, právě jsem dostala od jedné známé dáreček jen tak pro potěšení a říká mi "ty víš proč". Ona je úžasná, ví, že mi o miminko moc jde a chce aby mě chránil 🙂 Kéž by mi přinesl štěstí... Udělalo mi to neskutečnou radost, že vám to musím hned psát ❤

nienin_que
1. pro 2016

@verca218 a to že nic nepocitujes, to je v klidu, mě se začalo dělat nějak vyrazněji blbě až predevčírem....jinak po ránu mi taky nebylo nic moc, ale přikládala jsem to tomu že jsem nejedla a ejhle bylo to těhu. Jsem zvědavá, těším se na další Vánoční těhulku do klubu, tak šup pro testík.

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna
Holka já to znám, my bojovali půl roku a tech negativních testu bylo tolik ,že te posledí mesic jsem rekla ze na to totále kaslu, nehlídala jsem absolute nic a cekala na MS, která jako zázrakem nedorazila. u mě byl test dvy dny po zpozdení pozitivní .....budu drzet palce..moc dobre vim jak je ta touha po miminku velika.... je to o hlave ale porucit se jí taky neda. No tfuj tfuj tfuj vypada to slibne

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna ten andilek je znameni. 😉 jsem zvedava jak zitra dopades.

raduzemlejna
1. pro 2016

@nienin_que No já to tady čtu, tak snad dopadnu jako ty před 14ti dny 😝 moc bych si to přála. Vždyť víš.. Já tenhle měsíc taky nějak neblázním a říkala jsem si, že pokud to nevyjde teď, tak na to úplně prdím a necháme to třeba až po novým roce..
Uvidíme.. při mým štěstí nebude zítra na testu nic vidět 😝
A jak ti je? U dr už jsi byla, viděla jsi už něco na utz?

nienin_que
1. pro 2016

@raduzemlejna já si myslím že bude pozitivní. Předvánoční čas je kouzelnej.
Fakt bych ti to moc přála. Jinak me je relativně dobře, občas ráno divne od žaludku , někdy i přes den,ale žádný drama. Jediný co ,tak jsem unavená , jsem schopná jít po práci spát. Snažím se vydržet , ale vcera jsem to zalomila v 9 a ve tři jsem se vzbudila celá odpocinuta.
K dr. Jdu až 6.12. těším se moc. Uvidíme co se nám ukáže.

lory303
1. pro 2016

Holky, čím víc to tu čtu, tak jsem víc a víc nervozní, že to zase nevyjde ☹

verca218
1. pro 2016

@nienin_que děkuji!! Večer si ho koupím a zítra udělám... právě jak pises bojím se toho prázdného místa kde by měla být druhá čárka. Mimi desne moc chci a po roce snazeni jsem si rikala ze asi nejsme vporadku a budem muset zajit na vysetreni... Byl by to nejuzasnejsi vanocni darek kdybych objevila dve carky!! 🙂Určitě dám vědět. 🙂

verca218
1. pro 2016

@lory303 ja taky... :( ale musime verit.

xvitko13
1. pro 2016

@lory303 Lory, i já ☹

luciikhol
1. pro 2016

@lory303 Alee, není přece ještě nic ztraceno 🍀 hlavu vzhůruu 😉

nienin_que
1. pro 2016

Přesně tak.me se to teď keca, když už mám dve. Nicméně
@verca218 já bych testovala hned.

nienin_que
1. pro 2016

@verca218 jo jinak jak jsi psala že jsi si dělala testv neděli a nic tam nebylo. Tak jsem ti chtěla říct že já to měla úplně stejně. Testovala jsem cca den před ms ,už přesně nevím a byl bilej, dva dny po zpoždění jsem testovala znova a už byl duch a ještě jedna věc, ikdyby byl test teď bílý tak dokud se nedostaví ms tak je šance. Ale myslím že dopdnestaky dobře ❤

verca218
1. pro 2016

@nienin_que jsi moc hodná!! Ja uz si ani nerikam ze by tam mohli být dvě čárky. Jsem ráda ze o tom můžu s někým pokecat. Rodině jsme zatím nic neřekli ani to ze se snažíme. Chceme aby to bylo překvapeni takže mi to dost pomáhá když to s vámi můžu rozebírat. 🙂 ❤

xvitko13
1. pro 2016

@verca218 Ahojky, já taky čekám, jestli se dostaví MS, test sem dělala předevčírem a nic tam právě nebylo ☹ minulý měsíc jsem MS dostala 27 DC, což bylo včera, ale mám ji trošku nepravidelnou, někdy i 32 DC...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru