Kdy si udělat těhotenský test?

pasekova338
5. říj 2017

Dobrý večer chtěla bych se zeptat, pohlavní styk jsem s přítelem měla v patek 29, snažili jsme se o miminko akorát jsem vcera dostala menstruaci je možnost ze bych mohla byt těhotná a popřípadě kdy si mám udelat těhotenství test? Dekuji za odpověd. Nemam s tím jeste žádné zkušenosti, takze jsem z toho celkem zmatená, ale dekuji všem za případné odpovědi🤔

hathelee
5. říj 2017

Pokud jsi dostala menstruaci (normální, nejen nějaké lehké špinění), pak je celkem bezpředmětné dělat si test... 🙂

pasekova338
autor
5. říj 2017

@hathelee dekuji za odpověď, super ze mi takhle někdo odpověděl, protoze na některých diskuzich jsem četla ze některé ženy mají nebo dostanou normální menstruaci.

pasekova338
autor
5. říj 2017

I při tom ze jsou těhotné, tak to me docela zmatlo. Jinak jeste jednou dekuji za odpověď, hezky večer 🙂

mamiiinnaa
5. říj 2017

@pasekova338 a mela si ji dostat? Nebo je mimo termin?

pasekova338
autor
5. říj 2017

@mamiiinnaa měla jsem ji dostat.

mamiiinnaa
5. říj 2017

A je jako vzdy? Nebo se Ti jevi jinak?

pasekova338
autor
5. říj 2017

Tak jako vždy, akorát mi přijde trosku slabší.

mamiiinnaa
5. říj 2017

@pasekova338 tak počkej, jak se bude/nebude rozvijet a na test je stejne brzy. Ja mela posledni men taky trosku jinou a test se mi ukazal pozitivni az 6dni pred dalsi.

pasekova338
autor
5. říj 2017

Dobre, dekuji moc za radu a odepsani. S testem úrcite jeste počkam. Jeste jednou dekuji 🙂

mamiiinnaa
5. říj 2017

@pasekova338 taky tezko rict, kdy si mela ovulaci. Jestli meris, tak bys mohla dopocitat. Ale nevim, nejsem odbornik, ale ona by to vylozene menstruace byt nemela, spis jen takove spineni ci co.

mamiiinnaa
5. říj 2017

@pasekova338 nemas zac, každopádně držím palce, ať je pozitivní test co nejdřív !😉

pasekova338
autor
5. říj 2017

@mamiiinnaa dekuji moc 🙂 Štrasne se na miminko těšíme, tak snad to co nejdřív vyjde.

hathelee
6. říj 2017

@pasekova338 Není zač. Hlavní je nebláznit a nechat věci tak trochu plynout...Málokomu se v dnešní době povede hned napoprvé...Dokážu se vcítit do tvých pocitů dost věrně, protože se teď taky začínáme "snažit" a člověk by měl skoro nutkání dělat si test dva dny po ovulaci...Ale je to vážně zbytečné. :D Počkej, jak se menstruace vyvine, pokud je to normální očekávaná menstruace s krví, moc nadějí bych si nedávala...Ale můžeš zkusit za pár dní pro jistotu test a budeš mít jasno, zase takovej majlant jeden testík nestojí. 😉

lauri98
4. srp 2020

Ahoj, dovolim si obnovit diskuzi😊
Přerušovaný styk po sobě jsem měla v posledním dnu MS.(17.7). Test jsem si dělala 11 den po styku , jasně negativní ( Ale bylo asi moc brzy, na to tomu věřit). Nyní je to 19 den po styku, myslíte, že, kdybych si udělala test nyní mohla bych už se výsledku přiklánět? MS má přijít 13.8. Děkuji moc za odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru