Kedy začnú tehotenské príznaky?

gerdusha
3. únor 2009

Ahojte baby, mozno hlupa otazka, ale...hmm...kedy ste zacali mat nejake tehu priznaky? a musi mat kazda zena tehu priznaky? viem, ze nemusi, bo niektore zeny az po niekolkych mesiacoch zistia, ze su tehotne. skor ma zaujima, ci je bezne a normalne, ze mnohe zeny ani nemaju nejake tehu priznaky. vdaka za odpoved.

pikusa
3. únor 2009

Ahoj,tak já jsem těhu po IVF-ICSI a tak jsem věděla hned,že jsem těhu.Čekala jsem na příznaky,nevolnosti,chutě...........a nic.Jen navečer mi později bylo trošku šoufl,ale jinak jediné co bylo....rostoucí břicho a prsa.

editah222
4. únor 2009

Jsem v 6 týdnu a příznaky nemám žádné 🙂 jen mám pocit, že mi roste bříško (ale spíš než mimčo to bude špek 🙂 ) Kamarádka je v sedmém týdnu a už třetí týden zvrací (bohužel nejen ráno), má chutě a bolí ji prsa. Prostě každá to má jinak.

rintintyna
4. únor 2009

gerdusha, zkus zalistovat kousek dál, byla tu téma : Příznaky těhu krátce po ovulaci a bylo tam spousta příspěvků, jinak je to tak jak říkáš, jsou ženy, které druhý den po otěhu vědí, že je něco jinak a jiné by si to bez vynechané MSa pozitivního testu ani neuvědomily 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru