Klasající HCG po menstruaci najednou roste. Co to je?

denousek
16. bře 2011

holky prosim o radu... ☹( 14.1.posledni ms .. 28.2.-14 dni po vynechani ms jsem byla na UZV (po pozitivnim tehu testu) ale nic nebylo videt dr se to nelibilo..vzal mi krev...hcg jen 92...za dva dny 67 a za 2 dny 56...tak jsem si nechala dat agolutin aby prisla ms a vycistila jsem se ..jenze ani nemam potvrzeny ze je to v deloze .-( 7.3. se mi rozjela MS silna cisteni no..tak jsem byla rada ze tak aspon..ted v pondeli-po ms jsem sla k dr ale ma dovolenou 😠 tak jsem sla k dr co zastupuje udelala UZV a rekla ze je deloha cista...tak jsem byla stastna jak blecha ...ze to aspon odeslo samo... vzala mi pro jistotu krev -vcera byl vysledek !! HCG 189!!!! tezka nechapacka !dneska jsem byla na krvi znova porad me strasi s tim stupidnim mimodeloznim...proc to zacalo stoupat kdyz to klesalo a ja jsem se vycistila?... ☹ i kdyby to bylo mimodelozni tak proc to klesalo..a pak to hupslo?muze to byt novy tehu?ktery se tam treba vytvorilo pred tim cistenim?ale to by se tim cistenim prece neudrzelo ne? nebo zy by tam byli treba dvojcata a jedno to vzdalo?ale proc teda na UZV nic neni... dneska jsem byla zase na odberu,a uvidime ale vubec nevim co mam cekat..

denousek
autor
16. bře 2011

denousek
autor
16. bře 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

k.jolanka
16. bře 2011

@denousek Ahoj, kamarádka měla podobný problém MS stále nikde, v děloze také nebylo nic vidět, akorát ona měla navíc těhotenský test negativní, tak šla na vyvolávačku a když šla později na kontrolu tak už byla ve druhém měsíci...držím palce, ať se miminko povede nebo alespoń ať se hodnoty srovnají a ty se můžeš dál snažit 😉

denousek
autor
16. bře 2011

@k.jolanka no ony se takovy zazraky deji ..ale ja jsem mela test pozitivni a v krvy to klesalo... a najednou po agolutinu a ms to roste ...teda nevim jestli to bude dal rust zitra budou vysledky z dneska ☹ ale uz jse to dlouho..uz se to tahne ..

camelinka
16. bře 2011

@denousek holka ty mas trapeni ☹ , tak dej zitra vedet jak si dopadla,drzime palce !

denousek
autor
16. bře 2011

@camelinka ano dam no pekne ve me cervicek hloda ☹

camelinka
16. bře 2011

@denousek to verim 😖 , a mudr ti k tomu nic blizsiho nerekl?

jessika
16. bře 2011

@denousek A nebereš nějaké léky? Některé můžou zvyšovat hCG.... Třeba provera, pregnyl.....

denousek
autor
16. bře 2011

@camelinka
@jessika muj dr ma dovolenou tento tyden chodim na zastup..muj dr jeste nevi ze ted po ms hcg se zvedlo... a co mi tomu rekne dr co zastupuje to uvidim zitra .. leky zadny neberu.

jessika
16. bře 2011

A nebo varianta, kterou bych ti fakt nepřála, ale kterou doktorka nastínila mně. Nakonec se mi to nepotvrdilo, protože mě po revizi hCG kleslo.

Šlo jí o to, že by se dodatečně mohlo ještě vytvořit mimoděložní těhotenství. Později, než to, které jsem měla v děloze. To by způsobilo to, že nejdřív při potatu hCG kleslo, ale pak stouplo už kvůli tomu mimoděložnímu. Na UTZ by to vidět nebylo. Mě to připadá sice divné, ale možné to prý je.

Doufám, že tobě hCG klesne a nebudeš mít žádné komplikace. 😉

denousek
autor
16. bře 2011

@jessika tak stejne tak se muze dodatecne tehotenstvi uchylit v deloze... a jeste tam neni videt..no nevim nechci nad tim uz tapat stejne nic nevymyslim..zitra budu moudrejsi...

jessika
16. bře 2011

@denousek To máš pravdu, přála bych ti, aby to tak dopadlo. A pokud ne takhle, tak aby to aspoň hodně rychle kleslo 😉

marketa137
16. bře 2011

@denousek tak to je hodně divné 😒 . Mě po revizi HCG taky začlo růst ale teda mín než u tebe a musela jsem na další revizi, to se opakovalo tak i na laparo a nikde nic nenašli 😖 . je fakt divný že po MS to docela yvskočilo a mylsim že tě pošle do nemocnice na vyloučení mimoděložního. 😒

denousek
autor
17. bře 2011

holky jdu na to uz jedu ..k dr..tak uvidime pa

jessika
17. bře 2011

@denousek Tak jak jsi dopadla?

madormi
17. bře 2011

@jessika denoušek dnes psala k nám do tématu, že jde na laparku ☹

sebestka
17. bře 2011

Tak to ji budeme moc držet palečky, protože už to bylo nějaký divný.

denousek
autor
17. bře 2011

@jessika ahoj tak jsem po laparce bylo to mimodelozni ale vic zatim nevim dr tady jeste nebyl a na mobilu se mi vam blbe pise ☹ ale uz to mam za sebou

jessika
17. bře 2011

@denousek Drže se, myslím na tebe. je divné, jak se to takhle může stát.... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru