Kojím, menstruace ještě nebyla, kdo takhle otěhotněl?

amadeuska
29. bře 2013

Pěkný večer přeji. Určitě to někdo zažil, malé je 8 měsíců, sice baští příkrmy, ale stále dost kojím a MS jsem od porodu ještě neměla. Poslední dobou mě pobolívá v podbřišku, točí se mi hlava a mám citlivější prsa. Bráška je v plánu, jen o něco později. Zatím jsme praktikovali přerušovanou soulož, nehoda se neudála, ale člověk nikdy neví. Pokud bych byla těhotná, byl by to teprve první či druhý týden. Když jste neměly MS a přesto otěhotněly, kdy a jak jste to poznaly? Díky 🙂

romcovaklarka
30. bře 2013

@amadeuska moje segra. poznala to az po 3 mesicich 😀

vojtisek2007
30. bře 2013

@amadeuska hi,přesně tak máme Elišku, kojila jsem Vojtu,MS od porodu nebyla a v 7mi měsících V jsem otěhotněla 😀 ,neplánovaně samozřejmě. Zjistila jsem to někde 3/4měsíc,když jsem začala zvracet a byla jsem unavaná a hotová,prostě těhotná 🙂

romantika
30. bře 2013

mne se tak spustili mesicky, bylo mi fakt desive, take az nejak v 7mem 8mem mesici po porodu. prvni mesice to byla fuska, desive silne a bolestive, pak se to upravilo. tak pokud nebude braska tak by to i mohly byt priznaky ze se chystaji. at to dopadne jak si prejete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru