Kolik dní od ovulace jste měly // na testu?

veruska007
4. črc 2008

Ahojte, holky. Kolik dni od ovulace jste mely na testu //? Ja uz mam zpozdeni nejaky ten den, ale bohuzel, na testu se objevila jen / ☹ . Od ovulace mam 17 dni, ale myslela jsem si, ze jsem tehu (ms nedorazila, boli me prsa, porad chodim na malou, usinam i ve stoje 😖 ...

veruska007
autor
24. črc 2008

Ja vim, maminka potratila ve 13.tt. Pozor si na sebe davam (a proto se mi hodi ta dovca, bude to pohodovejsi nez v praci 😝 ). Opatrovat se urcite budu, teda hlavne to malinke zlaticko 😵 . V praci sedim na balonu (no, uz nejaky ten patek, mam problemy s pateri), beru pro jistotu utrogestan, a verim, ze kdyz uz nas potkalo takove stesticko, ze se nam to navzdory zdravotni anamnezy povedlo, miminku se u nas snad doopravy zalibi 🙂

berunka
24. črc 2008

utrogestan jsem brala taky.urcite je to lepsi a s dovolenou mas pravdu,rozhodnemin stresu nez v praci.hlavne pozor na infekce.ty dokazou pekne potrapit ☹

veruska007
autor
24. črc 2008

Jj, snad to bude vsecicko dobry a za osm mesicu uz budu pysna maminka s nacincanym kocarkem 🙂

martinaj23
15. říj 2012

myslíte že není úplně vyloučená ovu, když už mám 22 DC a stále nic? dlouho jsem brala antikoncepci, pak byla těhotná, kojila, zase antikoncepce - mám tedy jen jeden csyklis na srovnání a to bylo cca 50 dní a to až na základě vyvolávací injekce

lenny.cz
5. led 2013

mně se ukázaly dvě čárky 24. DC, tedy dva dny před očekávanou MS (12. den po ovu)

andrejcak
21. led 2015

Ahoj všem, jsem tu nová a věřím, že mi tu s váma bude dobře 🙂...a hned mám jeden dotaz....v prosinci jsem prodělala biochemické těhu. Vynechaná MS, dvakrát na testu dost viditelný duch po limitu a na třetím testu duch slábnul a pak špinění a na Štědrý den krvácení, které trvalo, až do konce roku ☹. Strašně jsem to obrečela. MS mám normálně na začátku měsíce. Většinou začíná 6. den v měsíci... a teď v lednu místo MS jsem měla podle všeho ovulaci. Asi tak 4 dny lehký hlen a 5. den bylo hlenu opravdu hodně..Už jednoho prcka mám, ale všemu jsem s přítelem nechávala volný průběh, tak jsem ani ovulaci nijak dřív nesledovala, ale tentokrát se to přehlédnout nedalo. Omlouvám se, že to tak popisuju. Takže ani nevim, kdy teď očekávat MS. Teď v sobotu by to mělo být 14 od ovulce. Pokud to ovulace vůbec byla, protože vlastně přišla skoro těsně po tom krvácení. Test jsem si chtěla udělat teď v sobotu, což bude těch 14 dní, ale udělala jsem si ho dneska a nic ☹..snad to ještě nic neznamená..hodně se dočítám, že po bio těhu je následující měsíc tzv. ,,pohnojený'' 😅 a velmi plodný 🙂 ...mám to teď nějak moc v těle rozházený, tak už nevím...má vůbec cenu zkoušet ještě test opakovat? díky moc, snad někdo poradí 🙂

tarra27
21. led 2015

@andrejcak a měli jste sex i jindy než podle dnu, ktery si myslíš, že byla ovulace??

andrejcak
21. led 2015

skoro každý den, co jsem přestala krvácet...takže od 1. ledna, až do dne, když byl ten poslední nejsilnější hlen..pak asi až po dvou nebo třech dnech a pak dlouho ne..přítel teď má hrozně moc práce a je pořád děsně unavej..vlastně jsem se dneska po tom testu přistihla, jak jsem na něj naštvaná, že to nešlo častěji ☹...ač za to vlastně nemůže ☹

tarra27
21. led 2015

@andrejcak nehrot to...první muže být i bez ovulace....a hlavne nedelej ze sexu povinnost...trošku bych se ted stahla, počkaa, zda budu tehu nebo zda přijde MS...a pak zkusila vypozorovat kdy mám ovulaci a sex mela před apři ovulaci....kdy si teda myslím, že bby byla...a když to vyjde i jindy, spontálně, tak to je dobře....ale jakmile zavedeš sex každý den, poleze mu to na nervy a budete se hádat...nebude chtít, bude z toho povinnost a to je vždy cesta do pekel...

andrejcak
21. led 2015

V prosinci jsem to prostě věděla, že jsem těhu..i potvrzeno častým chozením na wc, děsná ospalost...podle citlivosti prsou a bradavek, jsem to moc brát nemohla, protože ještě kojim své první dítě..vím že se říká, že sex by měl bý tak ob den..to asi neplatilo o mém prvním otěhotnění 😅 ...zkoušela jsem to s přítelem rok ( sex každý druhý, až třetí den)..po roce zkoušení jsem mu říkala, že to sice asi bude blbost, ale zkusíme to každý den a ejhle, ono to vyšlo..otěhotněla jsem po roce v lednu 😀 ...no teď kdyby to vyšlo, tak by prcek byl zase říjňátko 🙂 ...teď sice taky chodím častěji na wc a jsem hodně ospalá, ale ospalost přisuzuju tomu, že teď byl prcek dlouho nemocnej a je z toho všeho unavená..a taky jsem měla před týdnem atb na zánět zvukovodu mojí chybou...jinak jsem nemocná nebyla..prý se ale ty atb v těhu můžou, kdybych náhdou byla..

andrejcak
21. led 2015

Já vím, nikdy jsem z toho povinnost nedělala, ale tentokrát to vážně hrotim a přitom nechci..asi už mi hrabe 🙂 ..jsem toho bio těhu vykolejená, jak je to rozházený a jak mi v hlavě pořád hraje hodně plodný měsíc..moje blbost

tarra27
21. led 2015

@andrejcak tak je jasný, že jsi z toho hotová....neboj, bude to dobre....bud tehotná jsi nebo o přijde příští měsíc....hlavne že jste vubec spolu schopný toho aby se spermie setkala s vajíčkem a došlo k oplodnení...

bereš vitamíny a listovku?

andrejcak
21. led 2015

Ne neberu..jen se láduju ovocem a zeleninou...v tabletách jsem nikdy nic nebrala

andrejcak
21. led 2015

jinak přítel sex miluje a normálně by ho chtěl i víc než já a to právě i klidně každý den 😀 , ale teď je fakt děsně utahanej..no tak teď, už budu jen čekat, zda MS dorazí nebo ne..ale vůbec nemám páru, kdy to bude 😅 ..

tarra27
21. led 2015

@andrejcak pořid si i vitamíny...tím nemužeš ničemu uškodit. nebo minimálně listovku....

a sex nehrot a neboj, bude to dobre a brzy otehotníš 😉

andrejcak
21. led 2015

Děkuju moc za podporu..na emiminu se mi jí nějak vůbec nedostalo..tady cítím, že bude lepší kolektiv 😉

andrejcak
21. led 2015

Jsem přesvědčená, že mi přeskočilo z rozházených hormonů 😀, jinak přísahám bohu, že jsem to nikdy nehrotila, protože si jsem vědomá toho, že mi to v ničem nepomůže..ještě jednou moc děkuju 🙂

tarra27
21. led 2015

@andrejcak nemáš zač 🙂

keny123
21. říj 2015

ahojky..tohle téma mě zajímá a budu ráda za nové názory... mám dlouhe cykly...jsem už 38dc... ovulační test pozitivni 26 a 27dc ... tudíž jsem cca 10-11dpo test negativní.dva dny minimálního špinění za mnou dneska je třetí.. ms stále nikde ale nic mi není nic mě neboli.sem tam břicho bud se to rozjede nebo ne..

ale zajima mě kdo víte kdy jste měli pozitivni ovulační test tak za jako dlouho po něm jste měli / / na těhu testu?

patrikpavla
18. led 2016

ahoj holky nevin zda to tu jeste funguje...

patrikpavla
18. led 2016

Ahoj.. 22.listopadu jsem vysadila ha.. dosla ms.. zadnych problemu naznaku jsem na sobe nepozorovala.. 25.prosince dosla znovu ms.. to jsem ma sobe pozorovala nejake zmeny.. vecerni divne pocity na zvraceni, malatnost, boleni v podbrisku,unava, zacala jsem se testovat.. testy mi vychazeli s duchem jednou byl pak zase ne pak zas jo.. tak jsem se na to vyprdla zri dny testovani... v patek 15 jsem mela s pritelem sex ale jako by do neceho narazil prislo me to tak a najednou tupa silena bolest v podbrisku nedalo se sedet chodit.. uplne mi bylo zle pocit na zvraceni,poleval me studeny pot... pak to polevilo a ja usnula.. druhy den jela k dr.. vzali mi hcg, ultrazvuk.. na cipku mi nasla malinkej vridek... na vajecniku bylo taky neco do papiru me napsala malinka cisticka vel 15mm ale kdyz jsme se bavili o ciste se nezminila rikala ze nevi.. ze to muze byt zlute telisko .. nevim jak se to ted naziva ze to teprve muze jid zahnizdovat nebo neco.. hcg mi vyslo jen 1,2... dneska jsem si udelala testy ze kdybych byla tehotna bylo by uz videt vic nez dusi.. a nebylo tam nic.. ach jo... 25 jdu na kontrolu vemou mi zase hcg.. jde o to ze se glidam z duvodu ze dr me chce vzit na zakrok skrz ten polipek na cipku a ja nechci jid pod narkozu a nebyt si jista ze jsem nebo nejsem... co myslite z neho vyoraveni.. dekuji za odpoved

crazylenka
29. led 2016

Ahojky snažilky... taky se s přítelem snažíme... tento měsíc jsem si kontrolovala ovulku podle testíků, dělala jsem stojky, beru kyselinu listovou atd. prostě všechny rady 😀 10DPO jsem si dělala těhu test a samozřejmě bílo... teď je to 18 DPO... v neděli se chystám na testík....myslíte že už je to správná doba? ale obávám se, že bude zas bílo-nějaké příznaky by byly, ale obávám se, že to je jen namlouvání. ☹ MS jsem měla vždy slaboulinkou max 2 dny a nepravidelně, resp.jsem to nikdy nesledovala... tak uvidíme.... krásný den 😎

patrikpavla
2. únor 2016

ahoj taky beru kys listovou... no nakonec jsem to 22. ledna dostala..35 sla na tu kontrolu na ultrazvuku rikal vajecniky v poradku... a jinak nic... pak jsem procetla narychlo zpravu vse ok delozni sliznice 3 mm... tak tehu nejsem... asi.... mela jsrm menstruaci cca 7- 8 dni.. ale normalne ne tak jako vzdy... bez cucku.. jen proste cista krev.. vzdy ze me odchazelo neco... ms konec 28..ledna..po ms snazeni jeden i druhy den.. vcera nic akorad jsrm zjistila ze mam na spodarech spineni.. zase se citim... no komment 🙂 pred ms jsem mela zimnici a bylo me divne.... tenhle mesic se pokusime snazit vic... jestli uz nejsem.... co spineni po ms ktera byla pred 4 dny

patrikpavla
2. únor 2016

crazylenka.. co ctu diskuze tak spineni bez ms muze byt tehotenstvi... ono i kdyz mas ms muzes byt tehotna... taky hledam informace u dr pred 8 roky kdyz jsem otehotnela se sxnem jsrm si to ted cetla u dr kdyz jsrm cekala na vysetreni ... 23.3.2007 posledni ms.... dosla ze ji boli v podbrisku... na ultrazvuku nic... hcg 1270... pristi kontrola... dal 5 tt v nic nebylo videt a pal 5 tt a neco byl prcek tam.... uz si to clovek nepamatuje jak to probihalo.. cetla jsrm se zaujetim ... spis tak ze uz je to osm let a ve vane se mi sploucha skolacek 🙂)))

renatka1111
5. led 2017

Ahoj holky na testu ovu 2dny pozitivní a dnes us jen duch co to znamená dekuji

cheikhlenka1
4. zář 2020

Ahojky všem chtěla Bych se vás zeptat jestli někdo z vás měl vynechane ms 18 dni a test pořad ukazuje jednu čárku i když se cítím jako těhule je mi na zvracení ale jen lehce jsem unavená a mám chutě nevím co to muže být povolovat mne břicho jako by to už mělo přijít a pořád nic dnes ráno jsem sla na taoletu a koukám na průhledný hlen pociťují tlak v podbrisku tak nevím prosím o radu jestli to tak někdo z vás měl předem vám dekuji za odpověď

sara0
5. lis 2020

@cheikhlenka1 Ahojky, muzu se zeptat, jak ti to dopadlo? Já mám teď to same. Díky.

sara0
5. lis 2020

Teda nemám ještě 18 dní, jen týden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru