Kolik dní od ovulace jste měly // na testu?

veruska007
4. črc 2008

Ahojte, holky. Kolik dni od ovulace jste mely na testu //? Ja uz mam zpozdeni nejaky ten den, ale bohuzel, na testu se objevila jen / ☹ . Od ovulace mam 17 dni, ale myslela jsem si, ze jsem tehu (ms nedorazila, boli me prsa, porad chodim na malou, usinam i ve stoje 😖 ...

adulkababulka
4. črc 2008

ja som mala // v den ocakavanej ms - na 28 den cyklu.

adulkababulka
4. črc 2008

akym testom testujes? ja som mala GS Mamatest.

dukie
4. črc 2008

veruska007: Já měla "štěstí" v tom, že první, tedy taková úplně nepatrná, čárečka se mi ukazovala už 2 dny před očekávanou MS, v mém případě 26. DC. Ale tu jsem na tom testíku fakt musela hledat. 😀 Ale vím, že jsou holky, kterým se čárečka neukáže dlouho, objeví se až třeba 14. den po očekávané MS. Tak se tím netrap, zkus vydržet třeba další 2 dny a testnout znovu. 🙂 Držím pěstičky. 😉

krista
4. črc 2008

Ahojky,
já jsem si dělala Mamatest, testovala jsem se den po očkávané MS (14 dní po ovulaci) a měla jsem //.
Asi by tam byly i dřív, protože vyběhly hned tlustice, ale to je hodně individuální.

Veruska jsi si jistá že ta ovulace byla v den kdy si myslíš? 😉

pavlinka3
4. črc 2008

já to měla takhle
http://www.fertilityfriend.com/home/189b92

ale tenhle graf by tě mohl potěšit....i to se stává
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/333...

veruska007
autor
4. črc 2008

No, ja mam hodne dlouhy cyklus. Mela jsem driv vcelku pravidelny, ale nejak se to v zime pokazilo. Tak ti tou ovulaci nejsem presne jista. Teplotu nemerim, ale sleduji hlen. A ten mam temer ukazkovy. Tak jsem si tu ovulku typla podle nej. Ale jeste porad mam hlen, i kdyz uz jsem cekala sucho a ms... toz nevim. Ale testik byl jen s / ☹ . Toz nevim, nevim... a to jsme se tento mesic fakt snazili! 😠

pavlinka3
4. črc 2008

veru hlenu se někdy moc věřit nedá.....spousta holek by podle něj měla ovu i několikrát za cyklus - testuj ob den a uvidíš

hary
4. črc 2008

Veru, neházej flintu do žita. Já teda měla první náznak druhé čárky už 8 DPO, ale kamarádka, která měla cyklus pravidelný tak, že jsem si podle toho mohla nastavovat čas, měla // až 14 dní po MS. Počítala s ovulkou v půlce cyklu, díky pravidelnosti, pak se na to vyprdla a čekala MS, jenže ovulka si dala asi na čas, MS nikde, testy negativní, tak se objednala k doktorce a v den prohlídky si dělala test a //. Takže díky ní vím, že ovulka si může chodit, jak se jí zachce. Tak zkus pár dní vydržet a testni znova. Držím palce!!!!!!

veruska007
autor
4. črc 2008

Diky. Zkusim vyckat. S velikou nadeji 😕 ... snad me stesticko polibi. Uz se nemuzu dockat, az budu moct brisko misto zatahovani poradne vystrcit a chlubit se, ze nejsem tlusta, ale tehotna! 😀

uci
4. črc 2008

verus: urcite este vyckaj, ja som mala // az 18dpo a aj to bol len taky vysnivany tienik 😉

veruska007
autor
7. črc 2008

Uf, tak jsem si o vikendu trosku posmutnila, ze na testiku byla jen /, ale vcera jsem si jen tak z nudy zmerila bazalni teplotu... a 37,6 ... tak nehazu flintu to zita§Jeste chvilku vyckama zkusim testik zas. Treba mi da hezci zpravicku
😕

olina23
14. črc 2008

Ahojky!!! Mě se objevily dvě čárky až 9.den po očekávané mensruaci! Určitě vydrž, držím Ti pěstičky!!!!

jesika
15. črc 2008

Tak já jsem měla ovu.dle testu z lékárny 4.11. a 18.11.jsem našla //.Takže tak 😉

veruska007
autor
22. črc 2008

Cauky, tak dnes je to vic nez dva mesice od posledni MS. Byla jsem na injekci agolutinu, ale ms neprijela. A dnes jsem si jen tak pro jistotu udelala testik (zitra mam jit na kontrolu) a koukam jak vyorana myska, nemuzu tomu uverit, ale // jsou tam!!!!

tetadolly
22. črc 2008

veru: tak to gratuluji, já to zjistila úplně stejně, tak to jsi v 6tt+ - 2, to je paráda, a taky jsi tam měla dvě čárky sotva si ten test namočila? 😀

berunka
22. črc 2008

ahojky holky ja jsem mela ovu cca 20.dubna (nekupovala jsem si zadne testy a cyklus jsem mela dost nepravidelny a nemerila jsem ani teplotu) a // se objevily 6.kvetna takze cca za 16 dni po ovu.teplotu jsem zacala merit az asi poslednich 7 dni pred tim nez jsem zjistila ze jsem tehu.takze jsem uz mela je vysoke teploty a tim jsem zacala tusit,ze se to asi povedlo🙂

veruska007
autor
22. črc 2008

No, ja tu druhou carecku videla tak za tri vteriny 😀 . Ale rikala jsem si, holka, to si namlouvas. A ona silila a tmavla a za tri minutky uz byla uplne nadherna 😵. Zitra jdu na kontrolu k doktorce (objednala mne, protoze bez injekce jsem mela ms naposled 12. 12. A ted po injekci a porad nic a nic... a najednou // 😵

berunka
22. črc 2008

ona si te urcite pozvala i z toho duvodu,ze ta injekc na vyvolani MS muze byt pro mimi nebezpecna,muze dojit k potratu.je dobre ze tam jdes uz zitra.vim,ze kdyz jsem byl u gynekologa pro prasky na oddaleni MS hned jsem mu rikala ze je moznost,ze jem tehotna.a to mi hned rikal tk to musime zkontrolovat protoze by mi ty prasky nemohl dat prave z duvodu rizika pro mimi.

tetadolly
22. črc 2008

tak to já, měla pěkně tmavé // obě dvě hned po namočení 😀

veruska007
autor
22. črc 2008

Stastna to zena 😎 ! No, ja cetla, ze tahla injekce mimcu neskodi. Obsahuje stejne latky jako zlute telisko, ktere pak tehu udrzuje. Teda, myslim. Jsem moooc zvedavoucka, co mi zitra doktorka rekne.

w_h
22. črc 2008

ma vubec smysl zjistovat testama z lekarny, jestli ovulujete? zkousela jsem to ted poprve - 14. a 15. den (28 d. cyklus) - a zadna ovulace... nebo se s tim nemam stresovat? poradte. diky.

berunka
22. črc 2008

ty testy si musis taky delat tak aspon 10 dni aby jsi mohla vypozorovat,jestli dochazi k nejake zmene v carkach 😉

elana
22. črc 2008

W_h, nestresuj se🙂 na mně třeba nefungujou, celý dva týdny je mám se dvěma čárkama (pravda, nejsou stejně silné, ale naprosto zřetelná ta testovací je), potom mi čárky zmizí a druhý nebo další den vyletí teplota, tj. ovulace proběhla. Náhodou dodělávám kazetu co jsem měla koupenou se 12cti testy a jen se bavím: jsem 12.DC, vaječník mě bolí jak čert, teče ze mně bílku pro volský voko a test? Bílý jak lilie😉

Ovulaci měsíc co měsíc potvrzenou BT, jednou i horm. profilem a test ještě ani jednou pozitivní🙂

berunka
22. črc 2008

ja jsem se ovulacnima testama vubec nezatezovala.hodila jsem si vypocet ovulace na netu do vypoctu a podle toho data jsme se tak nejak snazili a za 2,5 mesice to vyslo 😉

veruska007
autor
24. črc 2008

Holky, tak je to pravda, jsem tehulka! Zrovna, kdyz mi doktorka rikala, ze mi spatne funguji vajecniky a mam spatny hormonalni profil, jsem na ni vytahla // 😀 . Hned mi udelala ultrazvuk... a miminko je tam 😵 !!! Jsme strasne stastni. 😅

berunka
24. črc 2008

tak to je skvely,,moc gratuluju a vitam te mezi tehulky. co bylo na UTZ videt?

veruska007
autor
24. črc 2008

Krasne uhnizdena cerna kulicka, velka asi 4 mm. Manzel mel strasnou radost. Rychle vymenime okna (chteli jsme se do toho pustit az na jare, ale to uz mozna budeme tri 🙂 ), vymalujeme kuchyn a co nejdriv jeste vyrazime nekam za slunickem k mori. A na pristi kontrolu uz jdu do tehotenske poradny 😅

berunka
24. črc 2008

jen si to hezky uzij. my jsme s manzelem tky rikali jak udelame po novem roce to a ono a po novem roce v lednu uz budeme mit prcka.takze taky bue probihat malovani atd,navic se jeste stehujeme za cca mesic.takze to bude nase letosni dovca. priste na UTZ uz uvidis vic nez jen kulicku.ne ze by to tedy bylo rozpoznatelne mimi,ale jsou to pokroky 😉

veruska007
autor
24. črc 2008

JJ, mohla jsem prijit uz za dva tydny, ale objednala jsem se nakonec az za mesic. Chtela bych jeste pred tim stihnout tu dovcu. A pak...to uz budu mozna na zacatku 3. mesice 😉 . Vsechno to povazuju za veliky, krasny zazrak 😵

berunka
24. črc 2008

jen si dej ted ze zacatku maximalni pozor.tohle je zrovna chvile,kdy je nejvetsi riziko problemu nebo potratu.ja kdyz jsem byla poprve u doktora aby mi to potvrdil sla jsem na kontrolu za tyden a nakonec jsem soncila na neschopence s hematomem a spinenim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru