Kolik dnů po oplodnění bych si měla udělat test?

christophorum
23. říj 2012

ahoj holky, mám problémek. V srpnu jsem přestala brát antikoncepci. První dva měsíce ovulace podle ovulačních testů vůbec neproběhla. Teď jsem měla podle testů ovulaci v sobotu 20.října, tedy 26.DC. Objevilo se i píchání na pravém vaječníku a hlen. Cyklus mám normálně 29 dnů.Tak jsme toho s manželem samozřejmě využili. 😀 Dnes, tedy po 3 dnech, jsem měla dostat menstruaci. Břicho mě pobolívá, bradavky mě pobolívají, ale jinak nic. Je jasný, že to můžu dostat třeba zítra. Ale stejně, kdy bych si měla udělat test a i když to dostanu třeba o ten den později, mohlo by to jednodenní zpoždění znamenat těhu??

mamkamarketa
24. říj 2012

@christophorum test nema smysl delat nez 10DPO .
Tedko test ti nic neukaze 😉 telo jeste neprodukuje pripadne HCG.
Oni tim,ze si mel ovulaci az 26 DC se ti nejspis posune i MS.
Drzim palce

pajiskazemlyna
24. říj 2012

@christophorum
ahoj, pokud byla ovulace až 26.den cyklu, rozhodně nepočítej s tím, že ms přijde normálně 29. den cyklu.
Po ovulaci ještě přijde luteální fáze, která bývá dlouhá cca 14 dní (u tebe to tedy v praxi vypadá tak, že cyklus bude cca 40ti denní, jestli si rozumíme) ..
a testovat nemá smysl dřív než 10 dní po ovulaci.
Držím palce 🙂

lucoska29
24. říj 2012

přesně tak. Pokud si měla ovulku 26DC, tak asi MS nebude 29DC. Ikdyž možný je všechno, každá jsme individuální. A kdybys měla opravdu dostat MS tak brzy, tak si myslím, že na uhnízdění vajíčka by to bylo docela málo času. Počkat ještě pár dní a jak se mrška nedostaví, tak se po těch 10-12 dnech testnout. Držím palečky ať vykoukáš // 🙂 Já jsem tento měsíc taky využila ovulace (25DC - mívám delší cykly) měla jsem naprosto stejné příznaky jaké tady popisuješ, testovala jsem teď, 12 DPO a negativní, tak nevím - buď se nezadařilo a měla jsem příznaky vsugerované a nebo bylo ještě na testování brzy...ještě to budu zkoušet.

kacenkabart
22. únor 2013

ahoj holky...je normální že na testu se objeví dva proužky a po chvilce ten důkazní 😀 zmizí?? další test byl neagativní díky

keny123
11. zář 2015

ahoj .ovu jsem mela 25dc a dneska jsem 33DC a test bílý ...ještě je brzo že?a když dneska nic zítra byt může já vím... jsem první cyklus po vysazeni ha takze ani envim kdy to mam dostat predevcirem me silene bolelo bricho na ms alel nic a dneska rano mi ,,teklo,,malinko pro je to normálni když žena nebere antikoncepci že se spustí prso??

hna
20. zář 2018

ahoj mám prozbičku 🙂 18.9 jsem měla dostat MS , ale nedostala, s přítelem se snažíme o mimčo....sec jsme měli 9.9 což by jsme se měli třefit do ovulace.Už dva dny jsem měla výtok a špinila jsem....mám takový pocit , že se mi vajíčko uhnízďovala a dnes už jen mám výtok.Myslíte, když si udělám test zítra nebude to brzy?
Děkuji za odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru