Kolikátý den cyklu jste otěhotněly?

papuellka
31. bře 2008

Ahoj holky, kolikátý den cyklu jste otěhotněly? Vznikla z toho holčička nebo chlapeček? 🙂

casie
3. dub 2008

cyklus 28 dnovy - otehotnela som na 5 DC - cakame dvoch chalanov 😉

sandrika
3. dub 2008

ja som otehotnela 13 DC

aviril
3. dub 2008

15DC

kacak
3. dub 2008

Podle bazální teploty jsem otěhoněla a ovulaci měla 22DC, celkem pozdě na to, že norm.cyklus byl 30 dní.

eva.konczynova
3. dub 2008

Tak já otěhotněla zhruba 27. den cyklu 😀

eva.konczynova
3. dub 2008

a čekáme kluka. A bylo to nečekaně na první šup 😉

mysojc
4. dub 2008

Ahoj 🙂
Já to teď počítala a vyšlo mi to na 15.den...ale nevím nevím, podle pana dr. nám to hapruje o 14 dní...A cyklus jsem měla rozházenej po HA,ale předtím cca 30 dní. Podle mě jsme otěhotněli 9.12.07

cernucha
4. dub 2008

Ahoj holky, tak se pridavam do vasi diskuse. Ja otehotnela 12.den cyklu 🙂 Miminko k nam muselo moc chtit, protoze po vysazeni prasku jsem mela cyklus dlouhy kolem 33 dnu a ovulace vychazela kolem 17.dne 🙂

jaja25
4. dub 2008

Ja som otehotnela pri prvom 13 deň cyklu, pri druhom 21 deň cyklu- to som ešte dojčila a tak sa podarilo 😀

teuska
4. dub 2008

baby ja by som chcela napisat svoj postreh. Na prvej strane som si precitala, ze Horallka mala posledny menzes 3.9. a maly sa im podaril 15. To iste sa nam stalo pred 7 rokmi, lenze nam sa narodilo dievcatko 😀 😀 😀 a tie datumy sedia presne na den.

kacka.va
4. dub 2008

cernucha: ovulaci může mít každý jinak 😉, často to na polovinu cyklu nevychází.

mechurik
4. dub 2008

BABY? co je to DC?

mechurik
4. dub 2008

lebo jedna z vas pise, ze otehotnela 5den DC, to by vychadzalo pred menzesom ano?

mechurik
4. dub 2008

a baby, uz som to ja blba pochopila 🙂
a je tu niekto kto otehotnel a ma 25dnovy cyklus? kolkaty den DC ste otehotneli?

kacka.va
4. dub 2008

DC = den cyklu

kacka.va
4. dub 2008

mechurik: i když bude mít někdo stejně dlouhý cyklus jako ty, tak to neznamená, že budete ovulovat stejně 😉

mechurik
4. dub 2008

kacka.va : to je fakt. radsej na to kaslem. popripade doktorka by mi to vedela presne urcit?

kacka.va
4. dub 2008

doktorka ti to taky asi neurčí, spíš si udělej ovulační test.

kacka.va
4. dub 2008

a nebo si začni měřit bazální teplotu, podle toho se to taky pozná. Doktorka to nemá z čeho poznat.

mechurik
4. dub 2008

no dobre baby, ale ako na to? to si mam zobrat digit. teplomer a vopchat dnu??

mechurik
4. dub 2008

diky, idem pozriet 🙂 😎

bibianna
5. dub 2008

ja som otehotnela 13 deň cyku. Bola som na IUI, tak to viem presne. Je z toho chlapec , teraz som v 21.tt.

bibianna
5. dub 2008

a vychádza mi to aj podľa tej čínskej tabuľky.

gabi78
5. dub 2008

Ahoj, já sem otěhotněla buď 13.dc nebo 15.dc 🙂 můj cyklus 28-30 dní, pohlaví budeme vědět až ve čtvrtek, ale už od začátku mám tušení, že to bude kluk, ale podle čínské tabulky nám vychází holčička, tak uvidíme 🙂

blovitc120
5. dub 2008

asi 14-15, nech kukam do toho grafu kolko chcem, neviem 🙂

tara2
6. dub 2008

13 alebo 14 DC 😉

misa82
6. dub 2008

Ja to mam presne jako Anngie: 10DC zadelano, podle cinskeho kalendare a vubec podle vseho kluk (jen na ultrazvuku nebylo nic videt) a nakonec? Nami touzebne ocekavana holcicka🙂

lienka79
6. dub 2008

21.den a je to chla[pec..

cernucha
7. dub 2008

Kacko: to ja vim ze ovulaci ma kazdy jinak, jen ze jsem otehotnela 12.den cyklu, prestoze ovulace vychazela pozdeji. Ale na nejakou plodnost jen par dni okolo uvolace se spolehat neda a navic jsem treba zrovna ten mesic ovulovala driv.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru