Kolikátý den vynechání menstruace jste si dělaly test?

maarika
29. črc 2011

maminky,kolikátý den vynechání menstruace jste si dělali testík?Jsem teď 33DC bolí mě bříško,jako kdybych měla dostat MS,mám strašně citlivá prsa a teplota se mi drží na 36,8 tak nevím,zda mám testovat už teď,nebo ještě pár dnů vyčkat.Děkuji za názor 😉

ameli
29. črc 2011

Ahoj, já myslím, že je rozumné testovat 1 den po vynechání menstruace. Jen já to nikdy nevydržela a testovala už i 3 dny před termínem menzes 🙂 a čárka se mi ukázala, hodně slabá, ale byla tam. Chce to ale hodně citlivý test, doporučuju mamatest 10. Testy z druhého těhotenství mám vyfocené v albu. Hodně štěstí ať to vyjde! 🙂

petrusew
29. črc 2011

klidně se otestuj. Já se testovala 1den MS a čárka tam byla.

benjik
29. črc 2011

já asi 5 den po vynechání,když jsem si vzpoměla,že mě nepřišel měsíc navštívit a byla tam pěkná dálnice🙂

ladybugie
29. črc 2011

já obě těhu 1. den vynechání a byly tam 🙂

vanuska
29. črc 2011

já jsem dneska 30. DC. První test jsem dělala v sobotu tj. 24 Dc Mamatestem 10 a byla tam slaboulinká nepatrná čárka. V neděli 25. DC byla už silnější. V pondělí jsem si koupila Gravitest 12.5 a na něm ani v ponděli ani v úterý nebylo nic a taky bazální teplota v pondělí klesla, takže jsem si říkala, že z toho nic nebude. Ve středu jsem měla dostat MS a nic ( a to jí dostávám většinou dříve). Tak jsem včera zkusila další Gravitest 12.5 a už tam byla slabá čárka a dneska ráno taky, ale stejně slabá jako včera. Tak jsem si dneska zašla koupit místo Gravitestu zase Mamatest a zkusila jsem jím testnout dneska odpoledne a na něm je ta čárka daleko znatelnější. A bazální teplota už se drží od úterka znova nahoře na 36.9
Břicho mě bolí taky, dneska v noci mě bolelo děsně ve spaní ve snu a pak jsem se probudila a ono mě hrozně píchalo v pravém boku doopravdy. A taky když si dneská trochu zmáčknu prsa, tak je dost hodně cítím.
Tak nevím, jestli to tak má být. Buď Gravitest není tak citlivý jako Mamatest a nebo není něco v pořádku. To víš, že když mě tak v noci píchalo v jednom boku, tak už mě napadá i mimoděložní nebo že si to rozmyslí a oplodněné vajíčko odejde.
Ale na to jaký jsem ani ne týden po oplodnění prožila hrozný asi čtyřdenní stres, tak se divím, že se vůbec něco oplodnilo. Právě proto mám i strach, jestli se tím stresem něco nepokazilo a jestli se to vůbec udrží

ronyx
30. črc 2011

Já testovala týden před tím než měla přijít menstruace a byly tam 2 čárky. A teď mi jde 20tý týden 😎

sisip
30. črc 2011

Ahoj, no jestli cítíš příznaky tak to klidně můžeš zkusit, myslím, že ty testy jsou dost spolehlivé 😉

hojda
30. črc 2011

Já na Mamatestu 10 našla čárku 11 DPO 3 dny před termínem MS.

mmiirrkkaa
31. črc 2011

Já se testovala mamatestem 10 jednen den po vynechání (ráno) a nic tam nebylo, znovu jsem se testovala 3 dny po vnechání (odpoledne) a to už tam byla pěkná dálnice 🙂

janca_dobi
31. črc 2011

Já jsem testovala hned druhý den po dni, kdy měla přijít MS a na testíku byly krásné 2 čárečky. Teď už mi v proutěném koši spinká krásná cácorka. 🙂

michaela_2
31. črc 2011

Já jsem si první test dělala asi čtvrtý den po vynechání menstruace a byl negativní - je ale pravda, že jsem si ho dělala večer. Další jsem si udělala za dva dny ráno a ten vyšel pozitivně ( i když druhá čárka byla slaboučká).

fram
31. črc 2011

cyklus jsem mívala 28-29 dní, testovala jsem 31DC ráno a byla tam pořádná dálnice

denousek
31. črc 2011

no..tak dneska jsem našla / / na desitkovým testíku a odpledne v 17.30!a jsem 10DPO 😉

neu.sona
1. srp 2011

@denousek moc moc gratuluju! At vše vyjde, tak jak má 😀

hansed
4. srp 2011

U prvního těhu jsem testovala den po vynechání MS a čárka byla jasná, u druhého těhu jsem testovala 2 dny před MS a čárka tam byla taky (sice slabá, ale byla) 😉 pokaždé jsem měla Mamatest 10 🙂

coxa
4. srp 2011

poprvé asi týden po vynechání a podruhé den po vynechání a čárky byly 🙂

dilemma
4. srp 2011

no ja testovala cca 3 den po meskani ale kdyz se citis klidne se muzes otestovat i v dek kdy to mas dostat a nebo tri dny pred aspon sem to tak cetla cim citlivejsi test koupis tim drive se to dovis🙂

furbys
18. kvě 2012

ahoj holky,
jsem 37 DC a mrška pořád nikde. Mám už 5 dní zpoždění a mám to jinak pravidelně po 32 dnech. Testy jsem si dělala a všechny negativní, akorát včera jsem teda měla ducha, ale dneska už zase nic. Tak nevím. Jinak se cítím úplně jinak. Jsem strašně moc unavená, mám žravou a bolí mě bříško jako na ms, ale to už docela dlouho. Šíleně mě bolí v kříži a včera se k tomu přidali i zuby. Tak se ptám, jestli i tak se mi může objevit na testu //, nebo už to mám vzdát a čekat na mšrku...Nějaká rada?

darazv
18. kvě 2012

Ahojky mohlo sa jednat o biochemicku graviditu,ja som ju mala par krat ☹

lencak80
18. kvě 2012

já jsem testovala asi tak 4 dny před očekávanou MS, mám cykly 32 dnů. Na testu nebylo nic vidět, až večer jsem na něj jukla znovu a byl tam duch, ale mohl to být opravdu i přelud. Tak jsme pak raději počkala až na den kdy měla přijít MS a byla tam krásná čárka, takže jak u koho, záleží na délce cyklu atd...
Jinak jsem pro testy Mamatest 10.
Furbys, nevím nevím, ale je možné že to ještě dostaneš, nechci tě nějak zklamat, ale znám to, jednou jsme to tak také měla... měla jsem delší cyklus, ducha na testu a nakonec MS přišla se zpožděním, je možné že se v těle něco dělo, ale víš jak... příroda to prostě dělá tak aby to bylo dobře...

ruzicka_2
28. led 2014

Ahojky zdravim všechny maminky , Před měsicem 22. prosince jsem Ms dostala s tim ze kazdy mesic opozdene max pet dni a dorazila , je teda pravda ze v prosinci byla kratka a tento mesic porad nic ☹ Mam uz spozdený ciklus šesty den pokazde kdyz to melo prijit tak jsem citila priznaky v podbrisku krece ze stran me boleli prsa to jsem i zasla k ke gynekolozce s tim to problemem v listopadu kde me tedyx ujistila ze je to normalni a pokazde pred ms jsem si udelala test bohuzel , Jsem nenarazila nikdy na mamatest 10, je pravda ze jsem vzdy byla sklamana protoze zadna carka ☹ snazime se s pritelem o mimi kdy to bude trvat uz rok , proto jsem si nasla tuto diskuzi . Kde me zaujali nazory Vas vsech byla bych rada moc o nejakou radu jestli jsi ten test mam zkusit abych vedela na cem jsem 😉 . Drzte mi palecky abych nesla na vyvolavacku dekuji mockrat za rady . Preji hezky den.

smiracek
28. bře 2014

Zdravim Vás, čtvrtý den mám zpoždênou menstruaci,dělala jsem si test a druhá čárka byla slabá,že skoro ani nebyla vidět.Prosím Váš názor.Předem děkuji

zuzazuzanta
28. bře 2014

Ahoj.Pokud byla čárka slabá,počkej tak dva dny a udělej si test znovu.A uvidíš.Pokud jsi těhu,čárka bude sílit🙂

ivs23
13. kvě 2014

Zdravím všechny,
prosím přečtete si muj příbeh a prosím reagujte na něj:
Rozhodli jsme se s manželem, že začneme s pokusem o miminko, 15.4. jsem měla začátek menstruace, která trvala jako vždy 5 dní cykluss mám vždy 28 dní, v noci 25-26 jsme meli nechráněný sex, další menstruace měla byt 12.5 tudiž včera, ale nepřišla zatím...testy jsou ale NEGATIVNI prosím o vaše názory na mou situaci, musím ještě podotknout, že menstruaci jinak dostávám přesně na den, někdy i na hodinu...

milca111
13. kvě 2014

Někdy to trvá než se // objeví,nezbývá než čekat a testovat

miska2222222
7. říj 2014

Ahoj holky,mám menstruaci většinou po 33 dnech... ted už je 41 dni co jsem to nedostala. Test jsem do dělala naposledy když jsem to nedostala 39 den.. a negativní... po 35 dnech me bolelo pod bříško a mela jsem citlivé bradavky.. ted už ale nic. Mužů byt i přesto těhotná? Když se testy ukazujou negativne ☹

1velrybka
7. říj 2014

Já jsem testovala asi 4. den po dni, kdy měla přijít ms - dřív jsem nechtěla z toho důvodu, že kdyby to bylo slaboučké a nejisté, byla bych z toho nesvá a nevěděla, zda ano či ne a pak bych mohla být případně zklamaná. Takhle to bylo jasné 🙂

moncicak26
10. říj 2014

Já testovala 4 den po vynechání a byl tam duch-BYla jsem asi 4tt a ted jsem ve 20tt

alipaja
3. lis 2014

Ahoj holky, jsem tu nova a potrabovala bych poradit. Nejprve bych chtěla říct, že se o miminko nesnažíme, ale provozujeme přerušovaný pohl. styk, takže nějaká malá šance otěhotnět tu je. A právě po posledním styku mi nebylo nejlíp, byla jsem často unavená, bolestivá prsa, v noci jsem nemohla spát. Zkoušela jsem testovat 13 DPO ale test negativní. 14 DPO jsem to dopoledne zkusila znovu na clearblue a na testu byla druhá čárka sice slabší ale viditělná, ale odpoledne jsem normalně dostala menstruaci, takže přesně na den. Neříkám, že byla nějaká silná, stačila jedna vložka denně, a trvala 3 dny, je možnost, že bych byla těhotná i přes ms? nebo se mohly jen hormony zbláznit:D..clearblue mi ale prijde celkem spolehlivý test. Nevím co si o tom mám myslet, ale pořád mi to vrtá hlavou. Moc Vám děkuji za radu.

michaelahlistova
10. lis 2014

zdravim ja pri dcerce otehotnela v utery vecer , a ve stredu rano mi prisli mesicky trvaly 5dnu a miminko bylo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru