Kolikátý den vynechání menstruace jste si dělaly test?

maarika
29. črc 2011

maminky,kolikátý den vynechání menstruace jste si dělali testík?Jsem teď 33DC bolí mě bříško,jako kdybych měla dostat MS,mám strašně citlivá prsa a teplota se mi drží na 36,8 tak nevím,zda mám testovat už teď,nebo ještě pár dnů vyčkat.Děkuji za názor 😉

ketrin28
18. bře 2015

před 5dny jsem měla menstruovat... dnes mi manžel přinesl dva testy a oba negativní. O dítě se snažíme třičtvrtě roku a stále nic.. necítím se jinak. ☹ už nevím co víc proto udělat.

brokovich
18. bře 2015

První a dálnice jako víno. 😀

loreley1
19. bře 2015

Já zrovna dnes 2 dny před očekávanou MS, tj. 12.DPO (27.DC) a čárka jasně viditelná 🙂 Při minulým těhu (který se ale neudrželo) byl na testu duch až 14. DPO, v den vynechání MS.

vera1410
19. bře 2015

Mě se objevila slabounká čárečka až týden po očekávané menstruaci a za dva dny později už byla krásně jasná.

kristyna19
9. dub 2015

ahojte ,... potrebuju pradit mesicky jsem mela dostat 4.4 2015 ale nedostala delala jsem si 3 testy a vsechny pekne vysly pozitivne ,.. 🙂 je tam aspon mala sance tehotenstvi ,.. 🙂 dekuju za odpoved 🙂 🙂

ivet1987
9. dub 2015

@kristyna19 trochu zbytečná otázka ne? 😀 Gratuluju 🙂

vera123456789
8. lis 2015

Dobry vecer.Mam podvazane vajecniky a uz od zari nic.Tehotna preci nemohu byt.Je mi 42 a mam uz 4 deti.Delala jsem si teh.test a byl neg.Tak sem obednana na gin.tak uvydim. 😖

obyvatelka
25. dub 2016

Já testovala den před očekávanou MS, jelikož jsem už několik dnů měla příznaky a taky mě o víkendu čekala dámská jízda, tak jsem chtěla vědět, na čem jsem. A byly tam dvě silné čárky. Ještě ten den jsem měla kontrolu u doktora, který těhotenství potvrdil 🙂

deniska131
5. kvě 2017

Dobry den maminky mam pravidelny ciklus 28 ,o mimimko se s manzelem snazime uz rok ale ted sem si delala tt 2 dny pred ocekavanou ms na kterem byl videt slaboucky duch dnes mela prijid ms a nic neprislo bricho me boli teplotu mam 37.2 porad uz 3 den a v puse hrozny pocit myslite ze bi to mohlo klapnouut dekuji za odpovedii....

makawe
17. srp 2017

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na Vaši zkušenost. Začala jsemklasicky špinit tři dny před očekávanou MS, ale 1. den MS špinění uplně přestalo a já to dodnes nedostala. Mám 4 den zpoždění a jsem 18 den po ovulaci, ale dnes odpoledne mi test s citlivostí 10mlu vyšel negativně. Je možné, že by HCG bylo ještě tak nízké, že by to test nezaznamenal. Přijde mi ze už je to dost dlouho...

nikolaaa111
23. říj 2017

Ahoj chci se zeptat 22.10 jsem to mela dostat ale nic tak ze mam zpozdeni jeden den muzu byt tehotna,,,diky

ivet1987
23. říj 2017

@nikolaaa111 to je snad normální jeden den zpoždění ne? Si udělej test.

nikolaaa111
23. říj 2017

Prave ze jsem to mela pravidelně a ted tohle tak uvidime jeste

zak1991
23. říj 2017

@nikolaaa111 Já jsem vždycky mivala cykus po 26 dnech, pak se mi to jaksi zbláznilo a posunul se na 28. Takže jeden den zpoždění nemusí nic znamenat.

nikatessa
21. dub 2020

Ahoj všem,s přítelem se snažíme o mimi,jednoho cvrčka už mám 3,5r,ale u dcerky jsem těhu zjistila,až v 13tt.Nyní mám 3.den vynechání MS,BT ráno stále 36.9,ale test zatím stále NEGATIV.Tak nevím zda má některá z Vás zkušenost,že vyšel testík až později 🙂 mám takové příznaky pár dní,jako bolavá prsa,bělavý slabší výtok,motýlice,ale nechci se zatím předčasně radovat,jelikož je to teprve 22dní od styku,aby MS nedošla ;)

petula.bir
21. dub 2020

@nikatessa
Ahoj, asi nezáleží na tom kdy byl styk ale ovulace. Já měla // 12den po ovulaci. Pokud ovulace byla před 22. dny a test je negativní tak nejspíše těhotná nebudeš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru