Kolikátý DPO jste dělaly těhotenský testík?

luckag2
24. led 2014

Ahoj holky,zajímalo by mě kolikátý DPO jste testovaly a kdy Vám šlo něco vidět? 🙂

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj to je mi líto,si potratila samovolně?

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 jj, samovolně 😒

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj Aha,no u mě bylo vše ok,vubec mě nic nebolelo nekrvácela jsem,proto to byl ještě větší šok jak jsem přišla na kontrolu a čekala mě taková zpráva ☹

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 tak to je ještě horší ☹ moc mě to mrzí i za tebe 😢 já jsme byla v šoku, ale naštěstí jsme se ještě netěšili a tak ...
bylo to takové "jenom" divné, než jsme ty informace vůbec dokázali vstřebat, pak jsem z toho byli oba uplně mimo ☹

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj Nj,to věřím 😒 Je to strašná věc, a doufám,že už nás to nikoho nepotká..a kolik ti je jestli můžu vědět?

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 taky v to doufám
teď je mi ještě 29, ale už jenom chviličku ☹

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj a snažíte se o první?

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 jj, snažíme se o první 🙂 a jak vy? asi taky první, jsem pochopila 😉

luckag2
autor
27. led 2014

@princeznaj jjo taky první abych měla dost času se mu pořádně věnovat..ted máme malého pejska tak rozmazluju aspon ho 🙂

princeznaj
27. led 2014

@luckag2 tak to se máš 🙂 já jsme často sama, manžel pracuje mimo, ale zvířátko bych se svojí pracovní dobou nestíhala 😒
a kolik je tobě? pokud to neva 😉

luckag2
autor
27. led 2014

@princeznaj mě je 25. No a právě manžel zas má jiné směny tak jsem chtěla zvířátko,at nebývám sama..Takže je někdy i obtížné se snažit když nám trefí opačné směny 😀

princeznaj
28. led 2014

@luckag2 jéé, ty jsi ještě krásně mlaďoučká 😀
můj manžel jezdí na "turnusy", takže to snažení máme taky komplikované, někdy se trefí, jindy máme smůlu 😒 ach

luckag2
autor
28. led 2014

@princeznaj mladoučká? Tento rok 26 a to už bych chtěla dítě,mám v okolí známe a většina už kolem 20 má dětí :D Jinak mi už MS dorazila v pondělí,jak jsi na tom ty?? 😉

princeznaj
29. led 2014

@luckag2 no já mám trošku strach z té mé 30 😠 takže na 25 vzpomínám jako na "zlatý" věk 😀
je mi líto, že jsi to dostala ☹ tak snad příčtě 😉 já zatím čekám, ještě jsem vydržela netestovat 😀 jsem teď trpělivá 😉 jinak to čekám v pondělí, tak se ukáže

luckag2
autor
29. led 2014

@princeznaj Aha tak at to výjde aspon Tobě 😉 Tak ještě pořád to není tak strašný věk,ale tež vzpomínám jak jsem chtěla mít aspon 18 a od té doby to strašně letí 😒 A ted už se cítím na mimčo,tak snad se brzy poštěstí :D a odkud jsi?

princeznaj
30. led 2014

@luckag2 to by bylo super, kdyby to tentokrát vyšlo 🙂 zítra ráno chci zkusit test 🙂
pravda, strašně to letí, já jsem se na mimčo začala cítit až teď, ale i tak mám někdy pochyby jestli to zvládnu 😉
jsem z Brna 🙂 a ty?

luckag2
autor
30. led 2014

@princeznaj To taky,ale myslím že když to zvladlo tolik a mladších holek tak snad i my 😉 TAK POTOM NAPIŠ JAK DOPADL TESTÍK 🙂 Jinak já jsem z Frýdku-Místku.

princeznaj
31. led 2014

@luckag2 no tak snad to bude v poho, protože dnes na testíku máme ducha 😀 😀 😀 i manžel ho vidí 😀 tak SNAD 🙂 teď už jen budu v obavách čekam na pondělí - úterý, jestli TO dostanu ☹

luckag2
autor
1. únor 2014

@princeznaj Tak to gratuluji,pokud máš ducha tak určitě to bude ok 😉 Dřív jsem se tu nedostala dnes jsme měli pracovní sobotu 😒

princeznaj
1. únor 2014

@luckag2 tak snad ano, pořád mě trochu pobolívá v podbřišku, jako bych to měla dostat 😖 je to takové nepříjemné
jinak jsem se sem taky mrkla zrovna teď 🙂 sice mám 3 denní pracovní volno, ale stejně pořád co dělat 🙂

luckag2
autor
1. únor 2014

@princeznaj No to mi povídej pořád je co dělat hlavně doma..Určitě to výjde,budu držet palečky...až trošku a tiše závidím 😀

princeznaj
1. únor 2014

@luckag2 děkuji, jsi miloučká a tu kapku závisti chápu, taky když koukám tady na ty pozitivní testíky a pak mimča, tak trošku závidím 😉 taky držím palečky na to "snažení", aby to brzy klaplo 🙂

luckag2
autor
1. únor 2014

@princeznaj Joo děkují 😉 Ono by to chtělo zas nějak úplně vypustit ale po tom velkém zklamání to není tak jednoduché..A kdy budeš testovat znova v pondělí?? 😉

princeznaj
1. únor 2014

@luckag2 no to máš pravdu, mně tehdy hodně pomohlo to, že jsem připravovala svatbu a tak jsem si říkala, že to ještě není ten správný čas a že bych nevlezla do šatů 😀 takže ten půl rok, co jsme se nemohli snažit docela utekl 😉 ale teď už jsem měla taky nervózu
no testovat budu asi v úterý 😀 jestli to nedostanu, ale fakt nevím jestli to vydržím, na "ducha" koukáme pořád dokola 😀

luckag2
autor
1. únor 2014

@princeznaj to věřím já bych těž na něj koukala pořád...no právě že jak jsme chystali svatbu tak tež byli myšlenky jinde, a pak se zadařilo na svatební cestě-už jsme se vrátili tři tak to bylo překvápko a zároven jsem byla štastná,že jsme si přivezli krásný "suvenýr" a ono to tak dopadlo 😒

princeznaj
1. únor 2014

@luckag2 jejda, tak to je moc smutné ☹ neboj, ono se to určitě povede 😉 ale chápu, jak člověk moc chce, ten pocit se děsnej 😠
já se teď taky bojím, aby to bylo a hlavně, aby bylo všechno OK 😨

luckag2
autor
1. únor 2014

@princeznaj a ted nevím jestli mi něco uteklo,to by bylo uplně první těhu nebo si už nějak potratila...promin uplně mi to vypadlo ☹

princeznaj
2. únor 2014

@luckag2 bohužel už jsem jednou potratila ☹

luckag2
autor
2. únor 2014

@princeznaj Aha tak to držm palečky mnohem víc vím jaké to je...ale určitě vše výjde, a zítra písni jak dopadl testík 🙂

princeznaj
5. únor 2014

@luckag2 tak jsem testovala až dnes a je to tam // 😀 a MS nikde, už tři dny 🙂 jsem z toho uplně mimo 😉 příští týden jdu k doktorce, tak uvidíme 🙂
a jak ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru