Kolikátý DPO jste dělaly těhotenský testík?

luckag2
24. led 2014

Ahoj holky,zajímalo by mě kolikátý DPO jste testovaly a kdy Vám šlo něco vidět? 🙂

zuzaczech
24. led 2014

12 DPO byl vidět slabý dušík. Držím palce 😉

luckag2
autor
24. led 2014

@zuzaczech Děkuji dneska bych měla být cca 10 DPO ale nemívám úplně pravidelné cykly... Podle výpočtu by měla MS dorazit dneska,ale zatim nic tak ještě počkám a kdyžtak skusím testík.

lucie211
24. led 2014

@luckag2 Já jsem asi 11 DPO a zítra bych měla mít ms, tak taky napjatě čekám. Testy bych dělala v jednom kuse, ale asi je opravdu ještě brzo.

princeznaj
24. led 2014

škoda, že není nějaký tetstík ještě citlivější 😉 já kdybych mohla, tak testuji už druhý den po DPO 😀
jinak taky čekám, kdy přijde MS 😖 😠

madormi
24. led 2014

já musela otěhu z 12 dc na 13 dc- jindy nebyl sex, který by to mohl způsobit 🙂test jsem si dělala 25 dc a jasně pozitivní, 28 dc jsem byla na krvi a hcg 845 jednotek

luckag2
autor
24. led 2014

Děkuji holky,je to strašné to čekání,a tedka mi není dobře tak nevím jestli už jsem si příznaky vsugerovala nebo je to spíš nějaká střevní chřipka :( Skusím testnout o víkendu pokud nedorazí MS to bych měla být 12 - 13 DPO.

luckag2
autor
24. led 2014

@madormi
@princeznaj
@lucie211
A holky ještě otázečka cítíte,že je něco jinak že by to mohlo vyjít??

madormi
24. led 2014

@luckag2 u dcerky i ted jsem dostala týden po ovulaci šílenou chřipku - normálně mám tak max rýmu 🙂 tak asi je něco pravdy na tom, že klesne imunita aby tělo přibralo plod 🙂 jinak z krve mám těhu potvrzené, ale nemám žádné vyloženě příznaky. U dcerky mi začlo být zle až v 6 týdnu

luckag2
autor
24. led 2014

@madormi Já jsem právě taky zhruba týden po ovulaci dostala nevolnost od žaludku,zvýšená teplota,chvíli je mi zima,chvíli horko tak nevím jestli to bude těhu nebo jen střevní chřipka.Musela jsem si vzít volno v práci,ale v pondělí už musím jít 😒

maice
24. led 2014

@luckag2 Ja jsem dnes 7Dpo a chystam se testovat pristi sobotu,tzn.14dni po. Ale to cekani je sileny. Tak drzim palecky at vsichni najdeme//

luckag2
autor
24. led 2014

@maice Doufejme že už ty dvě // konečně najdeme... Ale říká se,že hodně hraje psychika,a když chceme tak to nejde 😒

makiska1
24. led 2014

ahoj já testovala 14DPO a byl jasně pozitivní... špatně mi začalo bý až tak 6-7tt a teď (10tt) to trochu ustává... držím pěsti!!
@luckag2

pisisvori
24. led 2014

už 10-11DPO byl vždy slabý duch , 14DPO byla už hezká čárka.

luckag2
autor
24. led 2014

@pisisvori a cítila jsi už tak brzy nějaké příznaky? Na jednu stranu bych už chtěla udělat testík,ale zase se bojím toho zklamání když to nevýjde ☹

pisisvori
24. led 2014

@luckag2 byla jsem hodně ospalá a bylo mi tak trochu divně, ne úplně špatně ale divně. U prvního těhu to přestalo během pár dnů...u toho nynejšího mi pak bylo špatně víc až do 10tt.

princeznaj
24. led 2014

@luckag2 moc bych si to přála, aby to vyšlo a vám taky, snažíme se už od listopadu :( já mám pocit, že "nějaké" příznaky mám 😉 ale to jsme měla i minulý měsíc a nic 😠 asi je to opravdu psychika ☹ je to hrozně těžké vydržet, když člověk tak moc chce, aby tam // byly

luckag2
autor
24. led 2014

@princeznaj
@pisisvori nO PRÁVĚ,TAKY MI PŘÍJDE že mi ted bylo divně,nevolno,únava,bolest hlavy..o jedno mimi jsme v září přišli 😒 A taky bych si moc přála aby to ted vyšlo...skusím testnout o víkendu a pokud to nevýjde nezbývá nic než to skoušet dál 😒

princeznaj
25. led 2014

@luckag2 tak to jsem na tom velmi podobně, taky jsem už o jedno mimi přišli ☹ v únoru a pak jsem měla nějaké problémy, tak jsme se začali snažit znovu od listopadu, je to fakt nápor na hlavu 😠
jj, jediná šance, je to zkoušet 😀 a to je krásné 😉

luckag2
autor
25. led 2014

@princeznaj Já jsem dnes 11 DPO a zkoušela ráno testík a nic :( Tak to zřejmě nevyšlo..

andelka
25. led 2014

10 a 11DPO nic nebo slaboulinký duch. 13DPO čárečka (u obou dětí, LF mívám 12dní, takže 13DPO už jsem tušila)

princeznaj
25. led 2014

@luckag2 to je mi líto, ale ještě bych to nevzdávala 🙂 já ještě netestovala, tentokrát se snažím počkat minimálně až na 14 DPO 😉
ale před tím jsem testovala a stejně jsem // neměla, i když jsem byla, to už byly testy i 20 a víc DPO ☹

luckag2
autor
25. led 2014

@princeznaj No uvidíme bud MS dorazí nebo ne, a když jo tak budu doufat,že to výjde co nejdřív 🙂

princeznaj
25. led 2014

@luckag2 držím pěstičky, aby ta mrcha nedorazila 😉 a jinak hlavně pozitivní myšlení 🙂 to snažení je přeci jenom taky mooc krásné 😀

mapurka
25. led 2014

10 DPO už by mohlo být něco vidět, ale když nebude, rozhodně to nebrat jako definitivní výsledek 😉

luckag2
autor
25. led 2014

@princeznaj joo to je jasný 🙂 snad to jednou výjde,musí nám všem 😉

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 já bych i třeba dvakrát 😀 ale je fajn, že v tom nejsem sama 😉 zatím si budu užívat "snažení" a hlavně svobody, protože potom těch devět měsíců doma na neschopence bude pekelně dlouhých 😒

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj noo ale co zas vím od známých těhulek tak jim to uteklo strašně rychle těch 9 měsíců 🙂

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 tak to by bylo super 🙂 jsem docela akční a tak mě dlouho děsilo, že bych byla zavřená doma ☹ dík za povzbuzení 😀 snad už se nám to brzy povede oběma 🙂

luckag2
autor
26. led 2014

@princeznaj ale tak dá se dělat spousta věcí 🙂 při mém prvním těhu jsem to zjistila až ke konci druhého měsíce,tak jsem si toho chvíli užiila a ve třetím už to skončilo revizi ☹

princeznaj
26. led 2014

@luckag2 to je smutné, já jsem si to ani neužila, nevěděla jsem, že jsem těhu - testy byly negativní, a potom mě z práce přímo odvezli do nemocnice 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru