Kolikátý DPO jste dělaly těhotenský testík?

luckag2
24. led 2014

Ahoj holky,zajímalo by mě kolikátý DPO jste testovaly a kdy Vám šlo něco vidět? 🙂

luckag2
autor
6. únor 2014

@princeznaj Určitě to bude fajn,gratulují 🙂 pak napiš který si týden. U nás zatim nic nového zatim ani snaha moc ted směny nevychází 😒

princeznaj
6. únor 2014

@luckag2 děkuji 🙂 ale ještě mám pořád strach, aby bylo všechno OK
jinak zkuste si dát i pauzu, mi jsme počali, když jsme měli dva týdny pauzu, jako že vůbec nic a potom až když jsme měla ovulaci, aby i manžel byl připraven 😉

luckag2
autor
7. únor 2014

@princeznaj No,my to tak nějak máme pořád hlavně záleží na těch směnách noo 😉 Ale dneska bylo, a víkend by taky mohlo 😀 To ti věřím,já bych měla taky strach,ale musíme myslet pozitivně 😉 Na kdy si objednaná k dr. ?

makronka1986
9. únor 2014

co myslíte??? dnes bílo...na testu.

princeznaj
9. únor 2014

@luckag2 objednaná k dr. jsem ve středu, ale strašně se toho bojím, aby bylo vše ok 😒
snad se vám víkend zadařil 😉 staršně moooc držím pěstičky 🙂 jj, práce na směny to chce dobrou organizaci 😉 to máme podobné, ale mi jedeme na turnusy a do toho moje nepravidelné služby, ale teď už nás to snad nebude muset trápit, doufám 🙂

princeznaj
9. únor 2014

@makronka1986 ahoj, těmto grafům vůbec nerozumím ☹ promiň
ale nevěš hlavu 🙂 ještě pár dní počkej 🙂

makronka1986
9. únor 2014

@princeznaj 🙂)

luckag2
autor
10. únor 2014

@princeznaj Tak určitě písní jak to dopadlo u dr. jsem zvědavá 🙂 No,nevím jestli zadařil tento měsíc to vidím taky bledě,ovulace by měla být teprv přes týden 😒

princeznaj
12. únor 2014

@luckag2 jupíííí 😀 jsem TĚHOTNÁ a jsem z toho ještě teď úplně vyklepaná 🙂

luckag2
autor
12. únor 2014

@princeznaj Gratuluji 🙂 který týden?

princeznaj
12. únor 2014

@luckag2 asi 4 🙂 máme 7 mm 🙂 strašně ti držím pěstičky, aby jste se taky brzo dočkali 🙂 snad bude tentokrát všechno OK 🙂

luckag2
autor
12. únor 2014

@princeznaj Tak to je fajn,příště už bude i srdíčko že? Budu držet palečky at je vše ok 😉 A děkuju snad mě to taky brzy potká 🙂

kettrinka
12. únor 2014

@princeznaj gratuluju 😉 a kdy si zjistila, že si v tom? A za jak dlouho si pak šla k mudr?

princeznaj
13. únor 2014

@luckag2 děkuji, doufám a pořád se strachuji, aby bylo všechno v poho 🙂 a strašně se těším, až příště uslyším srdíčko 😀 jinak přeji úspěšný víkend 😉 aby jsem brzy mohly spolu růst a tloustnout 🙂

princeznaj
13. únor 2014

@kettrinka děkuji 🙂 26 DC jsem měla na tetsíku ducha 😉 potom jsem počkala až nepřišla MS a volala jsem dr. 30 DC, to už byl test silný a ona mě objednala 🙂

luckag2
autor
14. únor 2014

@princeznaj To by bylo fajn 🙂 Tak mě určitě informuj jak vše probíhá..a užívej si to 😉

deathy
20. únor 2014

Děvčata, držím palce!!! Jak při snažení, tak už i při těhu.
My se s manžou snažíme krátce, asi měsíc. V lednu vyndaná Mirena. Někdy začátkem února jsem se asi pěkně sama pomátla, takže mi bylo zle jak psovi... no nevím co to mělo být. Tak jsem se hodila do klidu, dala pokoj s myšlením na těhu... ale teď mám teda dilema 😀
Nikdy jsem MS nesledovala, nijak extra. Prostě přišla, odešla. Hned po vyndání Mireny jsem to za dva dny dostala, po 6ti dnech hotovo... takže asi nastala normální MS, nevím, doufám.
Podle výpočtu bych to měla dostat... včera 😀 ale včera ani dnes nic. Ani nemám pocit že by to na mě nějak šlo. Tak nevím... zase mám nutkání dojet si hned pro test, ale asi se kousnu do zadku a vydržím to třeba do zítra... nevím jestli by tam bylo už něco vidět, kdyby náhodou.

princeznaj
20. únor 2014

@deathy Ahoj, díky za podporu 🙂 budu držet pěstičky, aby to vyšlo 🙂 pak písni, jak testík dopadl 😉 na testíku by duch už mohl být, já ho měla už 3 dny před vynecháním MS 🙂

deathy
22. únor 2014

@princeznaj U nás se nic nekoná, dneska jsem to dostala, takže snad příště... a je mi teda pěěěěěkně zle 😀 🙄

princeznaj
23. únor 2014

@deathy to je mi líto, snad to příště vyjde 😉

sunnurse
23. únor 2014

Ahoj holky, gratuluju k těhotenství a přeju snažilkám, aby to co nejdřív vyšlo. My se snažíme od září loňského roku a zatím furt nic. Dnes jsem 33DC menstruace se nedostavila, jen takové špinění a testy jsou negativní ☹ Asi se objednám k doktorce, co by to mohlo být, nikdy se mi nic takového nestalo. Nemáte s tím některá zkušenost?

princeznaj
26. únor 2014

@sunnurse ahoj, děkuji za gratulaci, snad nás tu bude brzy víc 🙂 mi jsme se taky snažili od října loňského roku a teď to vyšlo 🙂 jinak mám jen tu zkušenost, že jsem vždycky měla spoždění tak 3 - 4 dny a pak jsem to normálně dostala, asi bych zašla k dr., aby jsi měla jistotu, že je vše OK 🙂

sarriku
25. bře 2014

já teda testovala až 26 dpo😀 protože jsem si nechtěla připustit, že bych otěhotněla, tak jsem to pořád odkládala🙂

snezenka123
31. bře 2014

Holky,prosim vas,kdy nejrive vam ukazal desitkovy tehu test aspon ducha?ktery den po oplodneni?diky moc

snezenka123
31. bře 2014

Holky,prosim vas,kdy nejrive vam ukazal desitkovy tehu test aspon ducha?ktery den po oplodneni?diky moc

bibianca
1. dub 2014

@snezenka123 Ahoj, já myslím, že 10 den po oplodnění to nemá smysl... spíš možná tak 11.,12. by tam mohl být viděn duch 😉

medvitkova
4. dub 2014

Děvčata, zdravím! Má některá z Vás tak "divný" cyklus jako já? Já mám cyklus 30-32 denní (do loňského roka jsem měla pravidelně kolem 28, ale začali jsme se s manželem před rokem snažit o mimi, a cyklus se mi úplně zbláznil - prodloužil se až na 42 a TT negativní - od té doby mi doktorka nasadila utrogestan a už ho mám zase pravidelný). Ovulaci mám ale už 8.den (podle teploty a také na základě UTZ). Teoreticky tedy bych v případě, že by se nám konečně zadařilo, mohla najít ducha na testu už před koncem cyklu - co si myslíte? Nebo mám v těch počtech zmatek?
Ty tři týdny, než se má dostavit MS jsou nekonečné 😀 však asi víte, jaké to je, čekat, jak to dopadlo...

ukume11
15. dub 2014

Holky mám dotaz. Dnes jsem 11. DPO. Dělala jsem si test a je nechutně negativní....
Myslíte, že se to může ještě ukázat?

janculinda
15. dub 2014

Ahoj holky,tak jsem se Vám odhodlala napsat 😉 Snažíme se o miminko rok a půl. Jsou to dva měsíce od profouknutí vejcovodů a propíchnutí vaječníků kvůli nepravidelné menzes. Dneska mám 13. den od ovulek. Test jsem si dělala před 4mi dny a vyšel mi duch. Včera a dnes jsem si dělala další a žádný duch tam nebyl. 😢 Tak nevím. Na gyndu jdu až někdy v květnu teď má bohužel plno 🙂 Jinak menzes nedorazila,ani nějak nepociťuju že by měla přijít. Jen co se mi nezdá že nejím já vysloveně žeru 😀

sluneccnicee
16. dub 2014

Já chci taky ducha ☹ Jsem 10 DPO a nic ....Bud je brzy nebo to zase nevyšlo..... ach jo .....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru