Kolikátý DPO jste měly stejně silné //?

lucie777
17. led 2013

Zajímá mě,kolikátý DPO jste měly stejně silnou testovací a kontrolní čárku? Vím,že záleží na citlivosti,ale já jsem zhruba 25 DPO (možná méně) a čárka je stále slabší,mám mamatest 10,sice pomalu sílila,ale už bych ji čekala opravdu silnou. Měla jste to některá taky tak,že ta super tlustá čára prostě nebyla? Já už si testování zakázala,ale ráda bych slyšela,co ostatní. 🙂

eloana
17. led 2013

@lucie777 stejne silnou cca 33-35Dc

ange_de_la_morte
17. led 2013

prwní duch byl na testu nějak 31 DC ( testowala sem od 26DC), stejně silná čárka asi o 4 dny později .. jinak prawidlený cyklu 28 dní a owulka byla asi 16 nebo 17DC

kalipso
17. led 2013

@lucie777 19 DPO už jsem měla pěkný dálnice.

alyssa.anna
17. led 2013

@lucie777 Tak já měla 28dní, ovulku tak 14. dem- No a 1. ducg byl až nějak 29DC (28 ještě sněhobílo) a stejně silné jsem měla nějak až 35DC

petramarie
18. led 2013

30DC, 19DPO 🙂

kaaca11
18. led 2013

Dnes ráno (26 DC) - rozházená MS kvůli antikoncepci - jsem si dělala Mamatest Comfort 10 - a hned se mi objevily dvě stejně silné čárky //. Předpokládané datum početí je 27.12., den po MS. Tady na Koníku jsem četla, že mamatest 10 může ukazovat falešný výsledek. Tak jsem si koupila RapiClear, tam se pro změnu neukázala vůbec žádná čárka, ani ta kontrolní, takže ten test je vadný. Večer si ještě udělám ClearBlue, doufám, snad to bude jasnější, a pak si to potvrdím levnými testy za pár dní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru